Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656895 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5320 Dátum: 2013. November 03. - 15:46:11 »
Vicces, mert kétszer drágább mint asztali társai, mégis még egy alienware lapos is messze elvérzik.

Idézet
A leges-legelső egy viszonylag élvezetes II. világháborús FPS volt. Bár mintha már ott is lett volna ez a folyamatosan öngyógyulós baromság.
BO2 lett a legjobb.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 03. - 15:49:45 írta SwitcX »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5321 Dátum: 2013. November 03. - 15:55:03 »
Mondjuk tényleg vicc az egész, mert ha asztali gépet rakok össze azzal sokkal olcsóbban jövök ki mint a noteszokkal. Viszont desktop pc-ben is vannak jócskán hajmeresztő dolgok, főleg ha az ember egy erőművet akar kiépíteni! És akkor még az 50 ezeres videó kártyákról nem is beszéltem :)

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5322 Dátum: 2013. November 03. - 15:58:38 »
Igazából minden csak pénz kérdése. Lapost lehet 80-ért is venni akár. 50k-s vga meg bőven kell.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5323 Dátum: 2013. November 03. - 16:36:41 »
A mostani gépemet 65 ezerért vettem, ami 5 éve még 300 ropi volt. Ez viszont még Core 2 Duo és nem játszok rajta,de pár év múlva már futja majd egy Sandy Bridge-es modellre is. Addig valszeg beruházok egy PS3-ra 8)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5324 Dátum: 2013. November 03. - 16:47:37 »
Mondjuk ha nem Intel + nVidia kombóban gondolkoznál, reflexből levághatsz egy asztali gép árából 60e-t ugyanazért a teljesítményért.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5325 Dátum: 2013. November 03. - 17:02:34 »
Mondjuk ha nem Intel + nVidia kombóban gondolkoznál, reflexből levághatsz egy asztali gép árából 60e-t ugyanazért a teljesítményért.

És még keveset is mondtál, ha csak a Titan vs R9 290x-et nézzük. Mindig is ATIxAMD-s voltam, legjobb. 

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5326 Dátum: 2013. November 03. - 17:13:58 »
Azért kardoskodok az Intel+nVidia mellett mert az általam kinézett laptopok, sajnos csak ezzel a konfiggal vannak szerelve. És nálam a laptopon kívül más szóba se jöhet ha pc-ről van szó! Meg amúgy se vagyok egy HC gamer, hanem az a fajta aki elvan 3-4 játékkal.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5327 Dátum: 2013. November 03. - 17:34:01 »
És még keveset is mondtál, ha csak a Titan vs R9 290x-et nézzük. Mindig is ATIxAMD-s voltam, legjobb.
Inkább jó ár/érték. Az Intel procik egy ideje már tényleg jobb nyers teljesítményt adnak le azonos órajellel, az nVidia kártyái szebb képet adnak +5-25% fps mellett, de attól még egy normális játékgépet bőven tízrezrekkel olcsóbban ki lehet hozni csak AMD-ből. Ha végtelen pénzem lenne, én is egy Intel+nVidia szörnyeteget építenék, de reális körülmények között máig az AMD-t tartom a jobb választásnak. (Úgy is, hogy sokkal macerásabb hűteni a processzoraikat.)

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5328 Dátum: 2013. November 03. - 17:41:57 »
Az intel csak x árkateg fölött jobb. Nem veszek i5-öt, amíg egy X6 23k és bőven elég az is.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #5329 Dátum: 2013. November 04. - 06:41:18 »
Múlt hét csütörtök óta nyomom a Batman:AO -t. Szerintem nagyon jóra sikerült, és hozza az elődök szintjét. Eddig összesen egy dolog van ami zavar, nem ismeri fel az 5gombos egeret. Bár az is lehet, hogy én bénázok és nem találok valami állítási lehetőséget. A játékra visszatérve: hangulatos. Tetszik, hogy az AC-ben megismert helyek visszaköszönnek, és most épp (nem lepusztult) állapotban láthatók. A harc, a történet, eddig minden a helyén van. Talán a két városrész közti mozgás időigényes, de ha megnyitom a gyorsutazási pontokat, akkor ez is kiesik. Középkategóriás videókártyám van, szinte minden grafikai beállítás fullon van, 1 v 2 dolog áll normálon. Sajnálom, hogy nem magyar felirattal jött ki. Nálam a játék 9,5/10

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5330 Dátum: 2013. November 04. - 18:19:29 »
Múlt hét csütörtök óta nyomom a Batman:AO -t. Szerintem nagyon jóra sikerült, és hozza az elődök szintjét. Eddig összesen egy dolog van ami zavar, nem ismeri fel az 5gombos egeret. Bár az is lehet, hogy én bénázok és nem találok valami állítási lehetőséget. A játékra visszatérve: hangulatos. Tetszik, hogy az AC-ben megismert helyek visszaköszönnek, és most épp (nem lepusztult) állapotban láthatók. A harc, a történet, eddig minden a helyén van. Talán a két városrész közti mozgás időigényes, de ha megnyitom a gyorsutazási pontokat, akkor ez is kiesik. Középkategóriás videókártyám van, szinte minden grafikai beállítás fullon van, 1 v 2 dolog áll normálon. Sajnálom, hogy nem magyar felirattal jött ki. Nálam a játék 9,5/10

Szerintem is nagyon jó. Én most akadtam Joker nyomára.  ;D A gyorsutazási pontokat nem nagyon használom, bár még kettő nincs nyitva, hanem odamegyek közben lenyomok egy-két rosszfiút az XP-ért.  ;D Nekem is nagyon tetszik, hogy itt még nincs lepusztulva Gotham, és hogy tényleg ugyanaz a helyszín. Anarky-t már lenyomtam, most Nigma küldetését nyomom játék közben, de ezek a gyűjtögetős dolgok nem nagyon fekszenek... Detective módban érdemes néha nézelődni, vannak elrejtett jelek, amik plusz pontokat érnek, és megnyitnak aktákat.  ;)


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #5331 Dátum: 2013. November 05. - 08:21:24 »
Nagy lett Gotham, és a játék is. összeségében 36%-nál járok, pedig a 8-ból 5 mellékküldetéssel kész vagyok, 2 50% és 80% között. Minden nap nyomok pár órát, de hihetetlen sok a küldetés. Enigma cuccaitól Dél-Gotham már ki van pucolva.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 06. - 23:41:15 írta slider78 »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #5332 Dátum: 2013. November 05. - 19:29:46 »
Egy kis nosztalgia:
http://www.youtube.com/watch?v=D17i7kcKER0
http://www.youtube.com/watch?v=AW5-pdWoqNk
Jók ezek a videók :)
Gondolom sokan emlékeznek még ezekre a játékokra. De van a fickónak csomó jópofa videója a 90-es évekhez kapcsolódóan
This is a joke. A real practical Joke.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #5333 Dátum: 2013. November 07. - 10:54:46 »
Valaki meg tudná mondani, hogy a kapott DLC kódokat hol tudom aktiválni az Arkham Origins-ben? (PC)

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5334 Dátum: 2013. November 07. - 11:29:41 »
Gondolom steam -> termék aktiválása

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #5335 Dátum: 2013. November 07. - 12:39:50 »
Gondolom steam -> termék aktiválása
Szuper, megvan. Azt hittem olyan mint az AC, hogy a játékon bellül kell aktiválni, nem pedig külön a Steam programban. Köszi
Végeztem a fő történettel. Természetesen felirat közben van egy jó kis Joker dal, majd szöveg, illetve a felirat után egy rövid videó. Majd folytatódhat a játék... Vajon mennyi év múlva lesz folytatás?
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 07. - 16:27:38 írta slider78 »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5336 Dátum: 2013. November 13. - 14:33:40 »
PS3 tulajoktól kérdem,hogy a Ti gépetekre pontosan milyen garancia van és meddig tart? Létezik még olyan,hogy méltányossági garancia? Mert nekem azt mondták az már megszűnt :nemtudom: Apropó, a Super Slim modellek mennyire időtálló jószágok? Ez is fontos szempont lenne még így a vásárlás előtt ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5337 Dátum: 2013. November 13. - 15:31:22 »
Nem tudom, már 3 éve vettem, azóta tuti lejárt minden garancia.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5338 Dátum: 2013. November 15. - 18:12:53 »
Oh boy, Oh boy, Oh Boy, Oh boy  :oh:
Katt teaser
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5339 Dátum: 2013. November 15. - 21:04:59 »
Egen, ez má döfi  , csak kell az a ps4  ;D

Hm, többen most amúgy azon tanakodnak,h ogy ez lehet nem Nate sztoriját viszi tovább... meg vmi kalózos cuccra tippelnek, amit egyszer lehetett vmelyik interjúban látni a háttérben...
Valahol sajnálnám, ha így lenne, de valahol örülnék neki, hogy nem kellene beszerezni a ps4-et  :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL