Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656805 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5540 Dátum: 2014. Február 20. - 18:05:28 »
Nekem nem volt gondom a tölténnyel, csak mindig át kell kutatni a helyszíneket, mint a RE4-nél.
Második végigjátszásnál már lesznek végtelen töltényeid, onnantól viccesebb lesz. :)

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5541 Dátum: 2014. Február 21. - 17:20:34 »
Végigtoltam néhány pályát, a grafika még minimumon is nagyon szép, a kidolgozottságra nem lehet panasz, tetszik, hogy a fegyverek tokban vannak a karaktereken, nem egy láthatatlan bőröndben, így kicsit reálisabb, bár így kevés a hely,  gyakran át kell adnom a tárgyakat. A célzással nem vagyok kibékülve,  vagy csak piszkálnom kéne az egér érzékenységét, mert nehéz fejre célozni, testre meg sok töltény kell, aminek híján vagyok. Néha olyan érzésem volt, mintha a 4. részt játszanám újra, csak szebb grafikával, lehet már agyamra ment az a rész, annyit játszottam vele :D  Eddig tetszik összességében, bár olyan sokat nem játszottam még, a sok töltény nélküli menekülés viszont nem növeli az élvezeti értéket :D

Helyes, 28-án jelenik meg a RE 4 HD kiadása, így ha tényleg érdekel, kipróbálhatod milyen kicsit felhúzva. Ha egyszer nekiállnál a többjátékos résznek szólj nyugodtan, én is jönnék. A hat és az Operation Raccoon City is megvan, ha esetleg mást keresnél idővel.  :)



Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5542 Dátum: 2014. Február 24. - 13:51:34 »
Konzolos pókos videójátékok közül melyik volt a legjobb az utóbbi években? Web Of Shadows, Dhattered Dimensions, vagy az Edge Of Time?

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Videojátékok
« Válasz #5543 Dátum: 2014. Február 24. - 13:56:13 »
Én csak a web of shadows-zal játszottam, az elég gyenge eresztés.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5544 Dátum: 2014. Február 24. - 14:21:30 »
Shattered Dimensions

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5545 Dátum: 2014. Február 24. - 14:37:00 »
Én csak a Web offal játszottam, a másik kettőt lassan már 3 éve tologatom, hogy majd megveszem olcsón használtan (milyen Pók fan vagyok, mi?  :spidey: :hehe:), de azok nekem nem is voltak igazán szimpik... vhogy a nyitott világ után nem annyira tetszett, hogy most "bezárták" pókit egy kis pályásos játékba... én jobb szeretek vele hálóhintázni ide-oda Yorkban.
De tény,hogy a Shatteredet anno dícsérték. Viszont a Webnek meg jó sztorija van, jó kis marvel team up jön össze benne, és miután bekövetkezik a baj, eszméletlen hangulatos a kihalt és szimbionizált város, legalábbis engem magával ragadott a látvány anno.
Amúgy még az Amazing lett jó, ott is visszatértek hála az égnek a nyitott világba, és a harc rendszert lekoppintották Batsről, ami egész jól sikerült.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5546 Dátum: 2014. Február 24. - 14:44:21 »
Konzolos pókos videójátékok közül melyik volt a legjobb az utóbbi években? Web Of Shadows, Dhattered Dimensions, vagy az Edge Of Time?

Web of Shadows. Rengeteg szuperhős megjelenik, hangulatos voiceacting, izgalmas történet és rettentően nagy buli a két kosztüm váltása akcióban.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5547 Dátum: 2014. Február 24. - 18:54:08 »
Az ASM játékot nemrégiben végigtoltam, és hát nagyon nem voltam tőle hasra esve! A grafika és a szinkronhangok bejöttek, no meg az aláfestő zene,de ott cseszték el,hogy egy az egyben lenyúlták a Batman Arkham széria minden egyes elemét (képességfejlesztés,lopakodás,támadások kivédése stb.:) Ráadásul még a sztori is sablonos volt, hála az Oscorp-nak és az ott fogvatartott keresztezett fajoknak. Esküszöm a régi PS1-es Póki játék több izgalmat tartogatott mint ez ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5548 Dátum: 2014. Február 24. - 18:56:31 »
A Régi Pók 1-es játék messze jobb volt, mint azóta bármi. Ha csak egy kicsit hangulatban-történetben, ruci választékban bármi elérte volna azóta azt marha jó lenne.
Talán az Ulti Pók volt a 2. legjobb azóta, de ott a missionok egy idő után elég egyhangúak voltak (üldözz valakit, aztán verd el, egymás után 6x).
De mivel amúgy is Venom mániás vagyok, asszem maradok a Web Of Shadowsnál.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5549 Dátum: 2014. Február 24. - 21:06:02 »
Hooo, az Ulti anno milyen jó volt. Főleg a grafika volt eszméletlen jó :D ami bajom volt vele, hogy írtózatosan rövid volt... :'( na meg mindig eszembe jut az utsó Johnny Stormos verseny... na az idegtépő volt... és csak úgy kaphattad meg játszhatóba a fekete ruhát... amit azóta se kaptam meg... jókora kis bug volt...  :drying:
Ruci választás az Amazingben is volt, mondjuk nem sok 5-6, de azokból is jobbára csak a Rimis fekete és az új Vörös Pók volt igazán jó... öhm... nem, inkább csak türhető, viszont a klasszik Raimi ruhát is le lehetett tölteni, na z télleg jól nézett ki.
Amúgy, mintha még a Shattered-ben is volna alter ruci, legalábbis láttam képeket a klasszik Vörös Pókról... mondjuk furi, hogy ezt az alter rucis dolgot hogy kihagyták a Web of-ból... egy darab se volt benne...  :headscratch: pedig az ilyen szueprhősös cuccnál alap, hogy legyen minimum egy rakás alter cucc. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5550 Dátum: 2014. Február 24. - 21:13:48 »
Én minden játékban szeretem az alter skinneket, és elég szopó, hogy mostanában ezt már fizetőssé teszik kamu dlc-k formájában...
Nagy csalódás volt, hogy pl. az új To,b Raiderben, meg DMC-ben is pont 0 db van, mert mindet fizetőssé tették, de a GOW-al is ezt sütötték el.

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Videojátékok
« Válasz #5551 Dátum: 2014. Február 25. - 09:01:57 »
Lego Marvel Super Heroes-zal játszott valaki? Én nemrégen megvettem Amazonon egy akcióban és nagyon kellemesen csalódtam - jó humor, sok utalás, rengeteg karakter - nagyon szórakoztató. :-)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5552 Dátum: 2014. Február 25. - 12:00:17 »
Az új pók játékok közül én is csak az ASM-mel játszottam, jó volt. A többit tologatom én is, pedig ki kéne próbálni... A web of shadowsra vagyok a leginkább kiváncsi. :) A Shattered Dimensionst volt alkalmam kipróbálni tesóm gépén, de elsőre engem is zavart, hogy újra beszorították fix pályák közé a játékot (ez bizonyos játékoknál nem zavar, de én is úgy érzem, hogy a Spidey-életérzést a sandbox-megoldás adja vissza legjobban. Bár egy idő után meg lehet unni New Yorkot is...) 

viszont a klasszik Raimi ruhát is le lehetett tölteni, na z télleg jól nézett ki.
Azt csak eredeti bolti játéknál lehetett letölteni, ugye? :headscratch:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5553 Dátum: 2014. Február 25. - 12:09:29 »
He, egen, lehet, bár én mindig hiányolom Peter életét a Póki játékokból, anno a 2. rész legalább adott egy kicsit belőle, amikor Mary Jane randijaira kellett oda érni időben, vagy a Bugle-nek kellett fotókat csinálni (mondjuk ez a fotós megmaradt az ASM-ben is, és egész jó lett), d elehetne még átruccanni Forrest Hillsbe May nénihiez, suliba rohangálni, mint anno a Bullyban, hogy sulis feladatokat lehetett/ kellett megoldani  :D Simán lehetne ilyen rohadt nagy világot összehozni, meg mellék dolgos cuccokat megcsinálni mint a GTA is tette.

Öhm, nem tom, ez egy Rinós DLC,  és Ps-t nagyon nem is lehet még feltörni, vagy igen? Bár régen volt vmi feltörés, csak akkor nem mehettél fel netre, vagy mi... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5554 Dátum: 2014. Február 25. - 12:23:03 »
Ja, én a pc-s verzióra gondoltam az ASM-nél.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5555 Dátum: 2014. Február 25. - 12:30:42 »
Az ASM "nyitott világa" csak elsőre tűnik annak,de aki már játszott vele az jól tudja,hogy ez kb semmit nem ér. Egy Assassin's Creed-ben tökéletesen működik vagy a GTA-ban, viszont itt csak annyiban nyilvánult meg,hogy lehetett hálóhintázgatni és ennyi. Ebből a szempontból az Ultimate Spider-Man lazán köröket ver rá, mivel abban legalább EGÉSZ New York-ot bejárhatjuk, itt viszont csak az egyik oldalát (a hídon túl már nem mehetsz, mert visszatuszkol)

Meg ez a DLC-s módszer is mekkora lehúzás már :drying: Régen simán megkaphattuk az alternatív rucikat egy kóddal vagy végigjátszással, most meg azért az 1-2 ruháért 3-4 dollárokat is elkérnek! A vicc az,hogy az ASM-ben pl nagyon sok jelmez elérhető lehúzás nélkül, viszont a Raimi kosztüm és az új Vörös Pókért cserébe már perkálni kell :stupid: Nekem szerencsém volt mert egyik gúnyáért sem rajongtam különösebben :spidey:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5556 Dátum: 2014. Február 25. - 12:45:56 »
Hm, tudtommal a Vörös Pók ruci is ingyen van, csak a Central Parkban kell megtalálni a híd alatt a jelet, az volt az első ruci amit megszereztem.

Amúgy a sziget körbe járás az már így volt a 2. rész óta. Mindig csak a szigeten lehetett mozogni, Ultinál volt egy nagyon kis rész Forrest Hillből. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #5557 Dátum: 2014. Február 25. - 15:00:24 »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5558 Dátum: 2014. Február 27. - 08:19:46 »
Hogyan húzzuk le a sokadik bőrt a Resi 4-ről.
http://www.capcom-unity.com/xantista/blog/2014/02/26/resident-evil-4-ultimate-hd-texture-slider-comparison
Most már akkor valyon végre nem a PS2-es verziót portolják, és visszakerülnek bele az eredeti elemlámpás részek, változó időjárás stb?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5559 Dátum: 2014. Február 27. - 10:24:04 »
De, a PS2-verziót. Mondjuk nem biztos, hogy a szupermega HD verzió tökéletesen elérte a célját, ha csak a bőröndnél jöttem rá, a csúszka melyik oldalán vannak a szebb és élesebb textúrák. :D