Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5620 Dátum: 2014. Március 04. - 18:26:59 »
Egen.. én is így vagyok vele... majd itt ülni megjelnés után... gáz lesz kibírni... főleg, hogy most már újságosnál is lesz itthon újra Batmanünk, csupa Batman lázba leszek ;D

Amúgy engem jobban zavar, hogy mi a szart kezdek a ps3-ammal...  :roll: ps2-őt se vettem elő már vagy 2 éve...  :-\ pedig egy csomó játékhoz lenne hangulatom... de vagy idő nincs rá, vagy ps3-on nyomulok... eh... lehet megszegem a szavam és majd pc-re letöltöm... aztán 5-7 hét után, mikor sikerül telepítenem a cuccot számítógépre ki is próbálom.  :hehe:

A PS3-at temetni még ostobaság lenne úgy vélem! Alig jelent meg a 4,de már sokak szemében halott az előző generáció ;D Pedig sok jó játék van rá, és a grafikája is gyönyörű. PS4-et meg akkor fogok esetleg venni, ha olyan 80-90 körül lesz az ára (ja olyan 2-3 év kb)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5621 Dátum: 2014. Március 04. - 18:49:09 »
Egen.. én is így vagyok vele... majd itt ülni megjelnés után... gáz lesz kibírni... főleg, hogy most már újságosnál is lesz itthon újra Batmanünk, csupa Batman lázba leszek ;D

Amúgy engem jobban zavar, hogy mi a szart kezdek a ps3-ammal...  :roll: ps2-őt se vettem elő már vagy 2 éve...  :-\ pedig egy csomó játékhoz lenne hangulatom... de vagy idő nincs rá, vagy ps3-on nyomulok... eh... lehet megszegem a szavam és majd pc-re letöltöm... aztán 5-7 hét után, mikor sikerül telepítenem a cuccot számítógépre ki is próbálom.  :hehe:

A PS3-at temetni még ostobaság lenne úgy vélem! Alig jelent meg a 4,de már sokak szemében halott az előző generáció ;D Pedig sok jó játék van rá, és a grafikája is gyönyörű. PS4-et meg akkor fogok esetleg venni, ha olyan 80-90 körül lesz az ára (ja olyan 2-3 év kb)

Aztán pár év és jön a PS5.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5622 Dátum: 2014. Március 04. - 18:51:00 »
Ja kb. 4-5. És akkor is kb. 7 évig használod az aktuális konzolt, mint ezt.  ;)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5623 Dátum: 2014. Március 04. - 19:23:03 »
Ki van ez találva rendesen! Jól elhúzzák a mézesmadzagot a rajongók előtt, azok meg fejvesztve rohannak mindig a legújabb gépet venni. Itthon meg örülök,ha már meg tudom venni a kedvenc játékomat 4-5000 Ft-os árban :roll: Hozzáteszem én nagyon ráérek az új generációval még. Alig 3 hónapja vettem a PS3-at, és ez idő alatt összesen tán 6-7 játékkal játszottam! Úgyhogy még van mit bepótolnom ;D A PS4 majd esetleg 2018-ban lesz esedékes nálam (feltéve ha addig nem zúdul a nyakamba temérdek mennyiségű pénz)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5624 Dátum: 2014. Március 04. - 19:26:53 »
Nekem lenne is rá pénzem, de minek.
Mostanában olyan marha sok időm nincs játszani, átlag egy hónap alatt tudok egy játékot kipörgetni, ami ugye max 15 óra. Akkor meg minek eröltessem rögtön a PS4-et, meg azt, hogy premierbe vegyem a játékokat. Szépen minden játékot úgy egy év után max 5000-körül begyűjtök, néhányat még olcsóbban is, ráérek mindennel.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5625 Dátum: 2014. Március 04. - 19:30:02 »
Ki van ez találva rendesen! Jól elhúzzák a mézesmadzagot a rajongók előtt, azok meg fejvesztve rohannak mindig a legújabb gépet venni. Itthon meg örülök,ha már meg tudom venni a kedvenc játékomat 4-5000 Ft-os árban :roll: Hozzáteszem én nagyon ráérek az új generációval még. Alig 3 hónapja vettem a PS3-at, és ez idő alatt összesen tán 6-7 játékkal játszottam! Úgyhogy még van mit bepótolnom ;D A PS4 majd esetleg 2018-ban lesz esedékes nálam (feltéve ha addig nem zúdul a nyakamba temérdek mennyiségű pénz)

Hát igen, red szerint mire az ember rászánná magát egy modern konzol megvételére, piacra dobnak egy még modernebbet. ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5626 Dátum: 2014. Március 04. - 19:30:28 »
A PS4-et nem kell temetni, ahogy a ps3at sem kellett anno. Ez általában ilyen, megvan a launch és kábé úgy egy év múlva indul be igazán az új generáció. Utána jönnek az édes címek és lassan az emberek észrevétlenül is váltanak, mint ahogy mostanság sem beszéltek nagyon a ps2 konzolotokról meg az arra vásárolt játékaitokról.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5627 Dátum: 2014. Március 04. - 19:35:14 »
Az utóbbi évek legnagyobb játékélménye között van nekem az ICO, az Okami, meg az Omicron, pedig egyik se mai darab. Szóval azért én körbe körbe nézek most is a régebbi generációk címe között is.  ;)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5628 Dátum: 2014. Március 04. - 19:36:49 »
Jól is teszed,hogy nem a premierrel egyidejűleg vásárolgatsz ;) Nekem sem éri meg egyébként konzolon játszani, mert kifizetek egy játékért 5000-et, és ha van rá időm akkor 3 nap alatt kipörgetem :drying: Utána meg csak pislogok mint hal a szatyorban és gondolkodok,hogy melyiket vegyem legközelebb :lol:

Szilánk: Aha, csak itt most arról volt szó,hogy már jóval idő előtt kezdik háttérbe szorítani az előző generációt! Holott a PS4 alig 4 hónapja van csak piacon :stupid: A PS2 meg nagyon f*sza kis gép, és sok olyat ismerek aki duplán lesz*rja az új jövevényeket, és továbbra is elvan a 10 éves játékokkal :) (csak szegény Breivik panaszkodik,hogy unja már a PS2-t...)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5629 Dátum: 2014. Március 04. - 20:03:59 »
Nekem kimaradtak a Batman játékok. Mifélék? Megyünk és bunyó, vagy feladatmegoldós, miféle? Melyikre hasonlít a játékmenete?

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5630 Dátum: 2014. Március 04. - 20:06:59 »
Nekem kimaradtak a Batman játékok. Mifélék? Megyünk és bunyó, vagy feladatmegoldós, miféle? Melyikre hasonlít a játékmenete?

Tulajdonképpen meg is válaszoltad magadnak a kérdést :D Mászkálós verekedős + némi fejtörő is párosul hozzá.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5631 Dátum: 2014. Március 04. - 20:08:52 »
Vagyis olyasmi, mint a Pókemberek, mondjuk?

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5632 Dátum: 2014. Március 04. - 20:11:00 »
Nekem mindhárom bejött. A Riddler cuccait nem szedtem össze mind, azzal már a púpom tele volt.... Nem annyira bírom az ilyen gyűjtögetős holmikat.
A hangulata nagyon képregényes, mikor a kis Bruce-szal kell mászkálni a szülei halála után a Madárijesztő gázának hatása alatt, na az nálam mindent vitt...
Van egy fővonal, amit végig kell vinni, és közben akadnak mellék küldetések. Sok esetben ügyességi és logikai fejtörőket is meg kell oldani. Egész jól el lehet vele tölteni az időt.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5633 Dátum: 2014. Március 04. - 20:12:33 »
Vagyis olyasmi, mint a Pókemberek, mondjuk?

Ez mondjuk szégyen, hogy két Pókemberes játékom is van, de még egyiknek sem álltam neki...  :roll:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5634 Dátum: 2014. Március 04. - 20:17:51 »
Nekem kimaradtak a Batman játékok. Mifélék? Megyünk és bunyó, vagy feladatmegoldós, miféle? Melyikre hasonlít a játékmenete?

1 szóval zseniálisak ;)
Én még csak az Asylummal és a City-vel játszottam, de a kettő közül is a City felejthetetlen volt.
A játékmenet kb olyan hogy:Megyün és bunyó addig amíg bele nem ütközünk egy gondolkodósabb részbe és ahoz hogy tovább menjünk kicsit az agyunkat is járatnunk kell (Főleg a Rébuszos mellék küldiben)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5635 Dátum: 2014. Március 04. - 20:19:48 »
Idézet
Ez mondjuk szégyen, hogy két Pókemberes játékom is van, de még egyiknek sem álltam neki... 

Lóf*szt! Tudod mi a szégyen? Az,hogy a Pókemberes játékok az Arkham City nyomába se érnek :hehe: Volt ugyan némi próbálkozás a Beenox részéről,de az sem hozta el a várt sikert. Még lekoppintani sem sikerült nekik a Rocksteady által készített Batman sorozatot ;D

Idézet
A hangulata nagyon képregényes, mikor a kis Bruce-szal kell mászkálni a szülei halála után a Madárijesztő gázának hatása alatt, na az nálam mindent vitt...

Detto :) Állítom,hogy az egész Arkham Asylum-ban a Madárijesztős részek voltak a legjobbak!!! Kár,hogy a City-ben ezt a hatást már nem tudták elérni a Ra's Al Ghul általi kihívásokkal.:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5636 Dátum: 2014. Március 04. - 20:23:15 »
Idézet
Ez mondjuk szégyen, hogy két Pókemberes játékom is van, de még egyiknek sem álltam neki... 

Lóf*szt! Tudod mi a szégyen? Az,hogy a Pókemberes játékok az Arkham City nyomába se érnek :hehe: V Még lekoppintani sem sikerült nekik a Rocksteady által készített Batman sorozatot ;D



Pedig az ASM game-mel erősen megpróbálták :hehe:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5637 Dátum: 2014. Március 04. - 20:28:40 »
Idézet
Ez mondjuk szégyen, hogy két Pókemberes játékom is van, de még egyiknek sem álltam neki... 

Lóf*szt! Tudod mi a szégyen? Az,hogy a Pókemberes játékok az Arkham City nyomába se érnek :hehe: Volt ugyan némi próbálkozás a Beenox részéről,de az sem hozta el a várt sikert. Még lekoppintani sem sikerült nekik a Rocksteady által készített Batman sorozatot ;D

Hehee...  ;D Mindegy, azt az összeset be akarom szerezni, azért mégis csak Póki fan lennék, vagy mi a szösz.  :lol:


Idézet
A hangulata nagyon képregényes, mikor a kis Bruce-szal kell mászkálni a szülei halála után a Madárijesztő gázának hatása alatt, na az nálam mindent vitt...

Detto :) Állítom,hogy az egész Arkham Asylum-ban a Madárijesztős részek voltak a legjobbak!!! Kár,hogy a City-ben ezt a hatást már nem tudták elérni a Ra's Al Ghul általi kihívásokkal.:

Bázzeg, drúg! Nekem is a Madárijesztősek a legkedvesebb részeim. Azok tényleg nagyon jóra sikeredettek! Annyira olyan érzésem volt, mint mikor régen a Batman Madárijesztős részét olvastam. Nagyon patent lett az egész, meg ahogy mászkálva kis utalások voltak eldugva végig a játékokban, mint a Patkányfogó gázmaszkja, vagy a Sebhelyes, meg ilyen finomságok. Nagyon kellemes érzés volt játszani vele! A régi sorozatban imádtam azokat a részeket. Meg Tonkát.  ;D " Keményebb vagyok mint Stallone! "  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5638 Dátum: 2014. Március 04. - 20:37:44 »
Amúgy az Arkham Cityben megtaláltátok a helyet ahol meghaltak Wayne-ék?
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5639 Dátum: 2014. Március 04. - 20:45:44 »
Naná, kimaxoltam egy éve a játékot, minden riddle trophy meg egyéb mellékdolog begyűjtve. Nagyon jó játék volt.
Kaine: Az Arkham széria az a batmannek, mint annó a régi PS1-es Pókember játékok. Pont olyan iszonyatosan intenzív képregényes hangulat árad belőle. Nagyon jók.