Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656873 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5640 Dátum: 2014. Március 04. - 20:45:52 »
Az még az Originsben is ott van.


Hát Kaine, ahhoz képest, hogy Batmant fogsz kiadni... ;D ;D
Amúgy nagyon jók, és az azérdekes, hogy egy sorozat, de mindkét rész eléggé elüt egymástól. A City-nek viszont über cool befejezése van, és sokan szidják a 3. részt, az Originst, de annak is naaagyon pofás kis sztorija van, sőt, nekem ismét Bats és Alfred kapcsolata volt az legjobb részei. És a Deathstrokeos videó/fight, rohadt jó volt, kár hogy csak egyszer kellett vele harcolni, pedig totál azt hittem, hogy az egész játék során visszatérő enemy lesz.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5641 Dátum: 2014. Március 04. - 20:51:09 »
Naná, kimaxoltam egy éve a játékot, minden riddle trophy meg egyéb mellékdolog begyűjtve. Nagyon jó játék volt.
Kaine: Az Arkham széria az a batmannek, mint annó a régi PS1-es Pókember játékok. Pont olyan iszonyatosan intenzív képregényes hangulat árad belőle. Nagyon jók.

Nekem ha Pókember játék akkor a 2. film játékváltozata mindent visz, imádtam.
Emellett még a 3 játék változata is tetszett a nyitott világ miatt ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5642 Dátum: 2014. Március 04. - 21:03:01 »
Kaine: Az Arkham széria az a batmannek, mint annó a régi PS1-es Pókember játékok. Pont olyan iszonyatosan intenzív képregényes hangulat árad belőle. Nagyon jók.
Ez nagyon jól hangzik. :) Beszerzem őket. Jól értem, hogy az első az Arkham Asylum, ugye?

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5643 Dátum: 2014. Március 04. - 21:04:06 »
Kit Walker: Bár a Madárijesztő karaktere számomra sosem volt annyira szimpatikus, viszont ebben a játékban végre megmutatták,hogy milyen is lenne ha tényleg létezne! Ráadásul ezt még tetézték a pszichotikus jelmezével ami szintén egy főnyeremény lett :oh:



Aki a City-ben megcsinálta a Riddler küldetést az elárulná,hogy jutok el Nygma urasághoz? Bementem a templomba addig oké. A zöld színű célpontokat is kifaggattam,de ezekből mennyi van úgy mégis? Lesz egyáltalán tényleges konfrontáció a Rébusszal vagy sem?
A másik amire még kíváncsi vagyok az szintén a City-ben található Harley Quinn's Revenge dlc. Megéri beruházni rá vagy abszolút felejtős?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5644 Dátum: 2014. Március 04. - 21:21:12 »
Igen, lesz a Riddler Challenge-ek végén tényleges "összecsapás" vele. Úgyhogy érdemes bíbelődni ezekkel. Leverni való ellenfél, aki infót ad, hogy merre vannak trófeák baromi sok lesz. De a gyűjtögetés során önmagában vannak komolyabb akadályok ellene. De az tuti hogy egynéhány trófeánál nagyon káromkodni fogsz. De tényleg fontos lenyomni, mert valóban sok a történet szempontjából lényeges esemény lesz közben pl. Freeze feleségének megtalálása stb..
A DLC egyetlen lényeges pontja, hogy itt végre Robin egy értelmes figurának tűnik,ellentétben a fő történettel, itt amúgy javarészt őt kell irányítani. Kb. egy óra alatt letolható.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 04. - 21:26:57 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5645 Dátum: 2014. Március 04. - 21:26:47 »
Igen, lesz a Riddler Challenge-ek végén tényleges "összecsapás" vele. Úgyhogy érdemes bíbelődni ezekkel. Leverni való ellenfél, aki infót ad, hogy merre vannak trófeák baromi sok lesz. De a gyűjtögetés során önmagában vannak komolyabb akadályok ellene. De az tuti hogy egynéhány trófeánál nagyon káromkodni fogsz.
A DLC egyetlen lényeges pontja, hogy itt végre Robin egy értelmes figurának tűnik,ellentétben a fő történettel, itt amúgy javarészt őt kell irányítani. Kb. egy óra alatt letolható.

Tehát ha jól vettem ki a szavaidból az összes trófeát össze kell szednem és csak úgy tudok majd harcolni vele? Mert azokból a trófeákból kib*szott sok van és nekem ehhez nincs idegzetem ;D Az Asylum-ban lévőket mind begyűjtöttem,de azok nem is voltak nehezek.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5646 Dátum: 2014. Március 04. - 21:27:44 »
Sajnos igen. Használj hozzá leírást, vagy ilyesmi.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5647 Dátum: 2014. Március 04. - 21:37:25 »
A trófeák igazából nem annyira nehezek, csak tényleg rengeteg idő, amíg összegyűjtöd. NAGYON elszállt az agyuk a mennyiséggel. Bár a jó hír az, hogy az amúgy eredetileg DLC-s Macskanő-trófeák beleszámítanak a szükséges mennyiségbe, szóval vicces módon Rébusz lekapcsolása után is lehet gyűjtögetni és üzenetet kapni tőle.

Amúgy a jelek szerint egyedül vagyok azzal, hogy a madárijesztős részek iszonyatosan gázak voltak sztori és játéktechnikai szempontból is. Nem csodáltam, hogy próbálták a folytatásban hanyagolni őket a másik übergimmicky résszel, a nagydarab ellenségek leverésével együtt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5648 Dátum: 2014. Március 04. - 21:43:08 »
... a másik übergimmicky résszel, a nagydarab ellenségek leverésével együtt.
Mármint melyik játékban? Mert a 2-ben is minden bossfight tömegjelenet + egy darab óriás rendszerű volt. Nem is igazán csíptem őket, a bossfightok a játék gyenge pontjai.
Kivéve a Mr. Freeze-es az üde színfolt volt.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5649 Dátum: 2014. Március 04. - 21:49:04 »
Azt mondom, hogy a Cityből kivették azokat a góliátokat vagy miket, csak a bossfightok voltak valami trükkös rendszeren. Fagy igazából elsőre egész szórakoztató, mert folyton gondolkoznod kell, hogy mit vethetnél még be ellene. Másodszorra már inkább csak vontatott.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5650 Dátum: 2014. Március 04. - 21:49:53 »
Kit Walker: Bár a Madárijesztő karaktere számomra sosem volt annyira szimpatikus, viszont ebben a játékban végre megmutatták,hogy milyen is lenne ha tényleg létezne! Ráadásul ezt még tetézték a pszichotikus jelmezével ami szintén egy főnyeremény lett :oh:



Igen, szerintem is nagyon szuper. Bírom az öreget. Az a gáz, hogy a Nolanbatmanben egy gagyi kis csíra volt a Madárijesztő.... Sokkal jobb is lehetett volna, még ha nem is az a tipikus főgonosz figura.

Ez nagyon jól hangzik. :) Beszerzem őket. Jól értem, hogy az első az Arkham Asylum, ugye?

Az első az Arkham Asylum, a második az Arkham City és a harmadik az Arkham Origins, ami előzmény. Tehát mondhatni a harmadik az első. De játék szempontjából annyira nem számottevő a sorrend. Az viszont nagyon jól meg van csinálva, hogy a város, ami le van rúgva a Cityben, az az Originsben teljesen ugyanaz, csak még áll.

Igen, lesz a Riddler Challenge-ek végén tényleges "összecsapás" vele. Úgyhogy érdemes bíbelődni ezekkel. Leverni való ellenfél, aki infót ad, hogy merre vannak trófeák baromi sok lesz. De a gyűjtögetés során önmagában vannak komolyabb akadályok ellene. De az tuti hogy egynéhány trófeánál nagyon káromkodni fogsz.
A DLC egyetlen lényeges pontja, hogy itt végre Robin egy értelmes figurának tűnik,ellentétben a fő történettel, itt amúgy javarészt őt kell irányítani. Kb. egy óra alatt letolható.

Tehát ha jól vettem ki a szavaidból az összes trófeát össze kell szednem és csak úgy tudok majd harcolni vele? Mert azokból a trófeákból kib*szott sok van és nekem ehhez nincs idegzetem ;D Az Asylum-ban lévőket mind begyűjtöttem,de azok nem is voltak nehezek.

Én azokat a trófeákat hagytam a 'csába, amiket különböző szellőzőrendszereken keresztül kellett az irányítható bataranggal megszerezni. Na az ilyesmi nekem baromira nem megyen....


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5651 Dátum: 2014. Március 04. - 21:52:43 »
Azt mondom, hogy a Cityből kivették azokat a góliátokat vagy miket...
Igen??  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5652 Dátum: 2014. Március 04. - 21:54:27 »
Azokat nem csak simán leverted? Legalábbis nem rémlik, hogy előbb bataranggal neki kéne küldeni őket a falnak, hogy aztán a a hátukra mássz. Háromszor egymás után. Időnként egy hat négyzetméteres teremben. Minden harmadik teremben. Mert csak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5653 Dátum: 2014. Március 04. - 22:01:15 »
Az a gáz, hogy a Nolanbatmanben egy gagyi kis csíra volt a Madárijesztő.... Sokkal jobb is lehetett volna, még ha nem is az a tipikus főgonosz figura.
Komolyan? Ő volt annak a filmnek az egyetlen igazán értékelhető pontja. Mind jelmezben, mind civilben.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5654 Dátum: 2014. Március 04. - 22:06:54 »
Kit: Olybá tűnik,hogy én se fogom szívatni magam azokkal a fránya trófeákkal :lol: Az Asylum-ban tök jó volt megszerezni őket,de sajna a City-ben tényleg elszálltak a gyűjtési módszerrel.

tg: Az Abramovici fivérek kb annyiból álltak,hogy irtó sokat kellett püfölni őket mire kifeküdtek. De semmi extra nem volt bennük, max a kinézetük.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5655 Dátum: 2014. Március 04. - 22:18:00 »
Promo képet láttam, hogy linkeltétek, de a trailer már volt?

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5656 Dátum: 2014. Március 04. - 22:24:05 »
Az a gáz, hogy a Nolanbatmanben egy gagyi kis csíra volt a Madárijesztő.... Sokkal jobb is lehetett volna, még ha nem is az a tipikus főgonosz figura.
Komolyan? Ő volt annak a filmnek az egyetlen igazán értékelhető pontja. Mind jelmezben, mind civilben.

Abban a filmben nekem minden annyira mű, nem hiszem, hogy láttam giccsesebb filmet valaha...  :roll: Na jó, Sumáher Batmanjei talán überelik.  :hehe:
Michael Caine nagyon jó, de ő még a Cápa 4-ben is az.  :hehe: Ennyi az amit a film pozitívumaként fel tudok hozni. Nem én vagyok a közönsége...


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5657 Dátum: 2014. Március 04. - 22:26:10 »
Máris lesz újabb rész? :o Hisz az Origins is csak nemrég jött ki. Amúgy érdekes, hogy mennyire átveszik a Nolan-féle filmek stílusjegyeit. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Videojátékok
« Válasz #5658 Dátum: 2014. Március 04. - 22:27:41 »
Promo képet láttam, hogy linkeltétek, de a trailer már volt?


Visszább mintha már lett volna, nekem nagyon tetszik, bár Afleck cuccát is ilyenre csinálnák majd! :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5659 Dátum: 2014. Március 04. - 22:33:00 »
Én azért elég sanda szemmel nézek egy olyan játéktrailerre, aminek a kiadásáig nincs egy év sem, és egy képkockányi gameplayt se tesznek bele. Rocksteady vagy sem. :)
Tényleg, akkor most hogy van ez? Ez lesz a trilógia zárórésze, az Origins meg egy ilyen közbenső extra izé volt?