Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656806 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5800 Dátum: 2014. Március 27. - 20:20:20 »
Mi lenne, ha elvennék az ip-t a beenoxtól már? Tényleg feltűnően közepesnek tűnik és látványosnak sem látványos.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5801 Dátum: 2014. Március 27. - 20:29:16 »
Nem? Szerintem rohadt jó Póki verekedés stílusa, főleg a Stealth módok, rohadt jó, ahogy a hálóval teríti le az ellenfeleket :spidey:
És sztem a hálóhintázáson is van egy teljes újítás, ez hogy az analog jobba. vagy ballal irányítom, és arra az oldalra lövi is ki a hálót, ez ádáz.  :oh:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5802 Dátum: 2014. Március 29. - 21:21:48 »
Beyond Two Souls berendelve. Na erre nagyon kíváncsi vagyok!

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5803 Dátum: 2014. Március 29. - 22:15:08 »
Sajnos még mindig fenn áll a problémám ezért az érintetteket kérdezném:
-A Lego Batman 2-ben bejárható Gotham és a Lego MSH-ban lévő New York mérete kb ugyanakkora?
-A városban lévő mellékküldik milyenek, melyiben jobbak?

Főleg a nyitott világgal kapcsopatos dolgok érdekelnének.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Videojátékok
« Válasz #5804 Dátum: 2014. Március 29. - 23:17:55 »
Fogd fel úgy mintha a Lego Marvel egy Lego Batman (2) 2.0 lenne. Sokkal nagyobb a tér, jobbak a karakterek és változatosabb. A Fősztorin gyorsna végig lehet menni mindkettő esetében.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5805 Dátum: 2014. Március 30. - 14:46:39 »
Fogd fel úgy mintha a Lego Marvel egy Lego Batman (2) 2.0 lenne. Sokkal nagyobb a tér, jobbak a karakterek és változatosabb. A Fősztorin gyorsna végig lehet menni mindkettő esetében.

Köszönöm, pont ezt akartam hallani ;D
Végül is akkor eldöntöttem hogy mindkettőt megveszem (mert hát Lego Batman az mégis csak Lego Batman) először a Lego Batmant majd hogy érezzem a fejlődést a Lego MSH-t ;)

Ha jól értem ez PS4-es verziórol készült. Bámulatos, mennyire közepesnek tűnik ez a játék. Az újítások 99%-a benne volt a 10 évvel ezelötti játékban is, csak valahogy közben felejtették ki őket, a grafika meg, PS3-n sem lenne a legjobb, amit eddig láttam.
Szerk: Ahogy sejtettzem, multiplatform, vagyis ez lényegében egy újgenerációsra portolt PS3-as game.

Todd szívemből szóltál, amikor néztem nekem is teljesen az volt az érzésem hogy aha igen elképesztő mekkora újítás ez már abban a Pókember játékban benne volt amivel először játszottam.(a Pókember 2 film játékváltozata, húh na az egy nagyon jó kis játék volt)Ilyen például az hogy ha az ember olyan helyre érkezik ahol nincsenek kellően magas házak ott nem tud hálót lőni a semmibe, vagy fel lehet kötni az óvatlan bűnözőket a lámpaoszlopra.

Nem azt mondom hogy nem fogom megvenni, de nem tudom mi történt mert úgy a Pókember 3. játékadaptációja után megindult a visszafejlődés.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 30. - 15:33:30 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5806 Dátum: 2014. Március 30. - 23:07:13 »
Konaminak sokat kell tanulnia. Íme egy játék, amiben kidolgozták a titkos UFO endinget.
https://www.youtube.com/watch?v=fjOxWsCY9Uk

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5807 Dátum: 2014. április 01. - 19:55:48 »
Oké… szóval… elkezdtem az Arkham Origins, ööö… „demóverzióját”. Eddig még csak az első bossfightig jutottam, de ez a játék egyelőre egy katasztrófa. Ha a Cityre mondanám, hogy ér egy 85%-ot, ez eddig talán csak az irányítás „finomítása” miatt (egyszerűen nem megy a harc: három sima bűnözőn nem tudok átjutni, pedig a Cityben a nyolcfős bandák kezdtek csak gondot jelenteni) nem lenne több 35%-nál. És valahogy a felvezető sztori is marha gyengének tűnik eddig. Érdekes élmény bontakozik ki ebből. :-\

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5808 Dátum: 2014. április 01. - 20:14:40 »
Oké… szóval… elkezdtem az Arkham Origins, ööö… „demóverzióját”. Eddig még csak az első bossfightig jutottam, de ez a játék egyelőre egy katasztrófa. Ha a Cityre mondanám, hogy ér egy 85%-ot, ez eddig talán csak az irányítás „finomítása” miatt (egyszerűen nem megy a harc: három sima bűnözőn nem tudok átjutni, pedig a Cityben a nyolcfős bandák kezdtek csak gondot jelenteni) nem lenne több 35%-nál. És valahogy a felvezető sztori is marha gyengének tűnik eddig. Érdekes élmény bontakozik ki ebből. :-\

Én még hajlandó lennék rá pénzt is áldozni,de mivel ez nem más mint egy bughalmaz, így jobb ha kimarad ;D Nálam a következő Batman játék az mindenképpen a Knight lesz! Igaz csak 3-4 év múlva, mert akkor veszek leghamarabb PS4-et :hehe:

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5809 Dátum: 2014. április 01. - 20:18:58 »
Abban tökéletesen igazatok van, hogy telis-tele van bugokkal, de nekem tetszett maga a játék.
Sikerült beszereznem végre a Pókember játékokat, kivéve a 3. mozifilmből készültet, melyikkel érdemes kezdeni? Mik a vélemények? Ha befejeztem az Unchartedet és a MUA-t akkor szerintem kicsit Pókizok.
Ja, tökre igazatok volt, az Uncharted nagyon fasza kis játék!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5810 Dátum: 2014. április 01. - 20:48:36 »
Elkezdtem a Beyondot, a sok lehúzó kritika után már már kezdtem azt hinni, hogy David cage tényleg mellényúlt ezúttal. De nem, csak valamiért, gondolom az újdonság varázsának enyhülése miatt sokan elkezdték divatból fikázni az interaktív thriller műfajt, ami pár éve a Heavy Rainnél még mindenkinek tök jó volt.
Itt is tök jól működik mindez, az epizódok összevissza adagolása miatt (ami egyébként jó ötlet, mert a sok gyerekkori epizódtól mindenki halálra unta volna magát, ha lineárisan fejtik fel a történetet) pedig egészen olyan, mintha Christopher Nolan a Batman előtti időkben írta volna.
A grafika amúgy lenyűgöző, a szereplők és az arcmimika (Ellen Page, és Willem Dafoe is nagyon jól hozza a szerepet, és szépen is vannak animálva), a kívül belűl bejárható környezet (Aident, a szellemet irányítva mindent megleshetünk) láttam már PS4-en sokkal ocsmányabbakat (khm, khm. az az Amazing Spider-man 2...).
Egy szó mint száz, könnyen lehet, hogy új kedvenc játékom, vagyis inkább "interaktív filmem" lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 01. - 20:56:13 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5811 Dátum: 2014. április 03. - 10:06:57 »
Játszott már valaki közületek a Mortal Kombat legújabb részével? Nemrég kezdtem el és érdekelne,hogy van-e valami csalás vagy ilyesmi amivel például választhatóvá válik Shao Kahn,Goro,Kintaro! Továbbá szeretném kipróbálni a Babality-t,de azt olvastam,hogy az csak akkor válik elérhetővé ha Expert fokozaton végigviszem az Arcade Ladder-t védekezés nélkül :uhoh:

Apropó, ha végigtolom a Story módot akkor jár utána valami jutalom?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5812 Dátum: 2014. április 03. - 10:12:14 »
Az extrák között van egy mód, amiben játszható Goro, de szerintem máshol nem, ott amúgy nem teljesítettem mind a 300 pályát, elképzelhető, hogy a többieknek is van pályája.
Nekem amúgy olyan verzió van meg, amiben minden extra skinn és kivégzés alapból elérhető (igen, éljen a kihívás faktor a mai játékokban, ha megveszed a Komplete Kollectiont, minden alapból a tiéd, hülyét kapok a dlc rendszertől).
Szóval fingom sincs, milyen jutalom miért jár?  :nemtudom:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5813 Dátum: 2014. április 03. - 10:18:51 »
Az extrák között van egy mód, amiben játszható Goro, de szerintem máshol nem, ott amúgy nem teljesítettem mind a 300 pályát, elképzelhető, hogy a többieknek is van pályája.
Nekem amúgy olyan verzió van meg, amiben minden extra skinn és kivégzés alapból elérhető (igen, éljen a kihívás faktor a mai játékokban, ha megveszed a Komplete Kollectiont, minden alapból a tiéd, hülyét kapok a dlc rendszertől).
Szóval fingom sincs, milyen jutalom miért jár?  :nemtudom:

Nekem történetesen a Komplete Edition van meg, méghozzá PS3-as verzióban. A Challenge Tower-ben még csak a 48 vagy hányadik szintnél tartok, szóval az se ma lesz kész ;D Az extra ruhákról,kivégzésekről tudok és már kipróbáltam mindegyiket. Kivéve a babality-t, mert az nem jár csak úgy. Azt megkérdezhetem,hogy az extrák közt melyik az a mód ahol játszható Goro? Eddig ilyet még nem találtam. Ja és mi van akkor ha a kriptában az összes sírt kifosztom (beleértve a titkos lelőhelyeket is)?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5814 Dátum: 2014. április 03. - 10:47:58 »
Goro a Challenge Tower-ben játsszható.
Idézet
Ja és mi van akkor ha a kriptában az összes sírt kifosztom (beleértve a titkos lelőhelyeket is)?
Egy rakás kép zene és egyéb felesleges dolog mellett kapsz egy rakás dolgot, ami alapból megvan, kivégzések, rucik stb.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5815 Dátum: 2014. április 03. - 10:57:52 »
Hmm, pedig a készítők azt ígérték,hogy valami szenzációs és hatalmas dolgot rejt a kripta :headscratch: Pusztán ez lenne minden? Kár...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5816 Dátum: 2014. április 03. - 11:07:04 »
Itt mindent megtalálsz.
http://wikicheats.gametrailers.com/Mortal_Kombat_-_PS3_XB360/Challenge_Tower
De komolyan, ha a Komplete Edition van neked meg, akkor nagy meglepetésekre valóban ne számíts, abba a játék 100 %-a kapásból elérhető.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5817 Dátum: 2014. április 03. - 11:41:27 »
Tény,hogy az extrákban már semmi újat nem tud mutatni a játék. Ettől függetlenül a challenge tower-t végigpörgetem +  sztori módot és meglátjuk megérte-e ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5818 Dátum: 2014. április 03. - 11:42:32 »
A sztori módot mindenképpen megéri. Nem az extrák miatt.  ;)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #5819 Dátum: 2014. április 03. - 16:25:31 »
Amúgy csupa gameplay miatt is megéri már az az Mk.