Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656805 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5880 Dátum: 2014. április 22. - 21:41:09 »
Pontosan ez fog történni :drying: Pedig nem lenne rossz játék,de így jól meggondolom,hogy adjak-e érte pénzt!

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5881 Dátum: 2014. április 22. - 21:58:49 »
Konzolra kell, igaz? Kismillió használt korong van, várni kell egy-két hónapot és beszerezni 1-2 ezerért.
Ha minden igaz, holnap küldik a kis kiegészítőmet. Kíváncsi vagyok, mit tud.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5882 Dátum: 2014. április 22. - 22:09:18 »
Yepp, konzolra mégpedig PS3-ra. Muszáj lesz várnom vele,mert egyrészt nem vet fel a pénz mostanság,másrészt egy hibás játékot nem fogok 10 ezrekért megvenni :stupid:

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5883 Dátum: 2014. április 22. - 22:22:31 »
Azt hiszem a legnehezebb trófeák között szerepel a halál nélküli végigjátszás. Ez mind szép és jó, de egy bughalmazt hogy vigyek végig rendesen? Ezt a Deadlight is eljátszotta, hülyeség.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5884 Dátum: 2014. április 22. - 22:56:54 »
Boldog Évfordulót ! Ma 25 éve jelent meg a Nintendo Game Boy kézikonzolja.

Ejj, de szép idők is voltak. :nostalgic:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #5885 Dátum: 2014. április 22. - 23:10:44 »
Ó tényleg ez ki is ment a fejemből :D Régi szép idők bizony. Mikor még minőségi játékokat adtak egy handheld cuccra és nem létezett olyan,hogy dlc :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5886 Dátum: 2014. április 22. - 23:12:24 »
Most felhúzott a Deadpool játék.  :twisted: Végső harc, Sinister klónok. Egy is erős, de 2 jön egyszerre. Amikor végre lenyomom őket, 3 jön egyszerre. Ezek már nem fogynak el, mert ha egyet legyőzök, beugrik egy következő helyette. Aztán ez néhány darabig, majd amikor végeztünk, akkor jön 4, majd 5 egyszerre. Már tök esélytelen. Vagy csak gyenge fegyvereim vannak.

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Videojátékok
« Válasz #5887 Dátum: 2014. április 23. - 10:53:39 »
Ez olyasmi lehet akkor, mint amikor én a Metal Gear Solid 2 végét billentyűzettel küzdöttem le. Életem egyik legnehezebb szakasza volt.  :cavinton: :cavinton: :cavinton: :cavinton: :cavinton:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5888 Dátum: 2014. április 23. - 11:06:55 »
Raiden VS. 3 Metal Gear Ray ?
Vagy a Raiden VS. Solidus Snake ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5889 Dátum: 2014. április 23. - 11:37:03 »
Most felhúzott a Deadpool játék.  :twisted:
Nem könnyű legyőzni, de nem lehetetlen. :D Van benne kihívás, az tuti. :D Viszont az nagyon sokat segít, ha kimaxolod a képességeket illetve a fegyvereket. ;)

Egyébként én az új MK játék végén szívtam k*rva sokat Shao Kahn legyőzésével, közepes nehézségen... Az kegyetlen volt.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5890 Dátum: 2014. április 23. - 14:45:00 »
Raiden VS. 3 Metal Gear Ray ?
Ja, 3 első körben, aztán még vagy 4-5-6.  ;)
A leírtak alapján tényleg hasonló jelenet lehetett.
Egyébként mekkora agyf*sz volt annak a játéknak a vége, zseniális, hogy Kojima minden MGS részben majdnem kinyírja a franchise-t. Annyira komolyan gondolja mindig, hogy ő TÉNYLEG épp az utolsó MGS-t készíti, hogy valóban mindent egy lapra tesz fel. Sokan tanulhatnának tőle, hogyan kell önálló részekből álló sorozatot heggeszteni.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5891 Dátum: 2014. április 23. - 15:38:58 »
Jövő hónapban jön a Puppeteer és a Payday 2 PS+ tagoknak.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5892 Dátum: 2014. április 23. - 16:14:33 »
Azt hiszem a legnehezebb trófeák között szerepel a halál nélküli végigjátszás. Ez mind szép és jó, de egy bughalmazt hogy vigyek végig rendesen? Ezt a Deadlight is eljátszotta, hülyeség.
Ez könnyű, csinálsz egy backup mentést és ha meghalsz visszatöltöd.  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5893 Dátum: 2014. április 23. - 20:25:20 »
Nem könnyű legyőzni, de nem lehetetlen. :D Van benne kihívás, az tuti. :D Viszont az nagyon sokat segít, ha kimaxolod a képességeket illetve a fegyvereket. ;)
Hát igen, de ahhoz egy játék nagyon kevés. Végül ma elkezdtem elölről. Megvettem egy jobb fegyvert, hátha ezzel menni fog a végén.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5894 Dátum: 2014. április 23. - 23:52:18 »
Nem tudom, konzolon hogy van, én PC-n játszottam, és ha jól emlékszem, ott a végső harc alatt is lehetett gyűjteni a tokeneket (vagy xp-ket), amik akkor is megmaradtak, ha meghaltál, és újrakezdted a bunyót. Vagyis ha sokszor bunyózol Sinisterrel, akkor is lehet gyűjteni egy csomó XP-t amivel kimaxolhatsz mindent.

Megvettem egy jobb fegyvert, hátha ezzel menni fog a végén.
Maxold ki a teleportálást is, az is marha nagy segítség a bunyókban.


Ha minden igaz, holnap küldik a kis kiegészítőmet. Kíváncsi vagyok, mit tud.

Na erről a kütyüről majd kérnék egy élménybeszámolót, hogy mennyire hasznos, megérte-e megvenni, meg ilyesmi. :D Én is találkoztam vele a konzolboltok kínálatában, és nagyon ötletes kis cuccnak tűnik, érdekelne, hogy tényleg olyan jó-e, mint gondolom.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5895 Dátum: 2014. április 24. - 09:24:04 »
Végül elmarad a vétel, mivel eladtam a konzolt.  :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5896 Dátum: 2014. április 24. - 10:50:08 »
 :o
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5897 Dátum: 2014. április 24. - 10:52:54 »
Hát ez váratlan fordulat.  :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5898 Dátum: 2014. április 24. - 10:56:55 »
Bármennyire is próbáltam erőltetni, egyszerűen idegesített. Lehet többen játszanak rajta, de kifolyik a szemem a nulla élsimítástól és az alacsony FOV-tól. Plusz, nem tudok játék közben netezni, ami marha idegesítő. Csak most vettem észre  :lol:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5899 Dátum: 2014. április 24. - 11:20:35 »
Játék közben netezel? :lol: Én ha játszom, akkor csak a játékra figyelek, pont az a lényege, hogy leköt (már ha jó a játék). :D

Milyen konzolod volt?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.