Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5960 Dátum: 2014. Május 05. - 14:37:56 »
Részvétem.

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Videojátékok
« Válasz #5961 Dátum: 2014. Május 05. - 14:46:38 »
A transofmers cybertron játékokkal játszott már valaki? (war for és a fall of)
a fall of-ot most vittem ki és szerintem nagyon jó játék

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5962 Dátum: 2014. Május 05. - 14:50:39 »
Aha. Egész jók, bár nekem a második kevésbé tetszett, sokkal erősebb volt a folyosó-érzés, plusz ez a gyűjtögetős/fejlesztgetősdi valahogy nagyon nem állt jól az első rész nyers taktikai játékmenete után. A legutolsó pálya viszont kegyetlen jól össze lett rakva.

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Videojátékok
« Válasz #5963 Dátum: 2014. Május 05. - 15:19:27 »
Nekem az tetszett jobban a másodikban hogy folyamatos volt az álca autobot rész nem két külön kampány és épp ezért élvezetes  és egyszerre keser édes hogy az autobot részen végre szereztél energont de most mehetsz ellopni álcaként és ugyan ez volt az utolsó pályán is csak ott 5 percenként változott a fél  :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5964 Dátum: 2014. Május 05. - 15:22:41 »
Az utolsó pálya télleg baromi jó volt, nagyon adta a feelinget  :D
De összességében ami engem zavart a másodikban, hogy kötve voltak a karakterek választása... sokkal jobban tetszett az elsőnél, hogy 3-4 robiból tudtam választani kivel is akarom végig tolni a pályát...   :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5965 Dátum: 2014. Május 05. - 15:33:47 »
Ja. Mondjuk sokat tettek azért, hogy Optimusz és Megatron ne legyenek totálisan játszhatatlanok, ellentétben az első résszel. Viszont sokszor hiányzott, hogy nem tudom az aggrót a halhatatlan társakra hárítani. :D

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #5966 Dátum: 2014. Május 05. - 15:56:09 »
Részvétem.

Miééért? Oké, lineáris, ugyanazok az alapok már hosszú évek óta, újdonság szinte semmi, de el lehet vele szórakozni unalmas délutánokon.
Tejet kérek! Csokisat!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #5967 Dátum: 2014. Május 05. - 16:43:21 »
Na, megjött a játék (Pólki2 ) kicsit soká, már nemis vártam...
Este a film után sztem bele lesek, nagyon kivi vagyok már erre az ótvar grafikára...  :uhoh:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5968 Dátum: 2014. Május 05. - 16:54:04 »
Nem feltétlen erre gondolok, ez egy általános FPS szindróma, vannak jó és rossz oldalai. (Bár marhára örültem volna, ha ez a „mágikusan begyógyítok hatvan halálos sérülést két másodperc alatt, ha egy helyben állok” szindróma nem terjedt volna el mindenhol. Ennél még a health packek is realisztikusabbak voltak, mert vittek némi kihívást is egy játékba.) Hanem arra, hogy a „CoD-kiddie” kifejezés nem véletlenül terjedt el és vált egy felettébb nem hízelgő jelzővé. Aligha tagadhatná le a sorozat, hogy mindenféle besorolás ellenére a megcélzott célközönség életkora 8 és 13 között van.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 05. - 16:56:23 írta talgaby »

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5969 Dátum: 2014. Május 05. - 16:56:00 »
Nem feltétlen erre gondolok, ez egy általános FPS szindróma, vannak jó és rossz oldalai. (Bár marhára örültem volna, ha ez a „mágikusan begyógyítok hatvan halálos sérülést két másodperc alatt, ha egy helyben állok” szindróma nem terjedt volna el mindenhol. Ennél még a health packek is realisztikusabbak voltak, mert vittek némi kihívást is egy játékba.) Hanem arra, hogy a „CoD-kiddie” kifejezés nem véletlenül terjedt el és vált egy felettébb nem hízelgő jelzővé.

Ehh...

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5970 Dátum: 2014. Május 05. - 20:38:54 »
Félve teszem fel ezt a kérdést, ekkora PC és PS felhasználó többlet mellett, de játszott valaki rajtam kívül a Halo sorozattal?
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Videojátékok
« Válasz #5971 Dátum: 2014. Május 05. - 20:56:39 »
Félve teszem fel ezt a kérdést, ekkora PC és PS felhasználó többlet mellett, de játszott valaki rajtam kívül a Halo sorozattal?
        unokatesóknál 1 órát, ez lenne számomra az egyetlen indok amiért max venék egy boxot de a ps-n olyan exclusive ok vannak ezzel szemben mit uncharted ratchet&clank infamous killzone little big planet tearaway (bár a halonak asszem volt anno pc-re is egy része talán meglesem)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5972 Dátum: 2014. Május 05. - 21:03:32 »
Félve teszem fel ezt a kérdést, ekkora PC és PS felhasználó többlet mellett, de játszott valaki rajtam kívül a Halo sorozattal?
        unokatesóknál 1 órát, ez lenne számomra az egyetlen indok amiért max venék egy boxot de a ps-n olyan exclusive ok vannak ezzel szemben mit uncharted ratchet&clank infamous killzone little big planet tearaway (bár a halonak asszem volt anno pc-re is egy része talán meglesem)

Szerintem a Halo egy zseniális és forradalmi széria, minden PS használónak megérné kipróbálni mert a Halo egy külön jelenség ;) Magamrészéről nekem is van olyan kedvenc játékom amely PS exclusive: az általad említett Rachet and Clank, Jack and Dexter és a felejthetetlen Crash széria ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5973 Dátum: 2014. Május 05. - 21:04:09 »
Az első része tuti volt PC-n, mert azon játszottam, FPS-hez képest meglepően sokat. Talán a másodikat is kiadták arra, de az talán már csak egy összegányolt port volt…?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #5974 Dátum: 2014. Május 05. - 21:09:34 »
Az első része tuti volt PC-n, mert azon játszottam, FPS-hez képest meglepően sokat. Talán a másodikat is kiadták arra, de az talán már csak egy összegányolt port volt…?

Pontosan, onnantól meg  only on Xbox, én imádom a sorozatot, jó történet,szép grafika,élvezetes játékélmény és magával ragadó zene; pedig én nem vagyok híve az FPS játékoknak, sőt a Halon kívül csak akkor játszom FPS játékkal ha le akarom vezetni a feszültséget :violent:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5975 Dátum: 2014. Május 06. - 12:19:13 »
Mondhatni a Bungie és az Epic is eljött a Microsoft alól. Nem is tudok már eredeti Xbox exkluzív fejlesztőket mondani, mivel így a GoW-ot / Halot is más viszi tovább. Perpill a vold CoD-os tagok Titanfallja megy nagyon XO alatt, a legtöbb bundle ebből ment el.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5976 Dátum: 2014. Május 06. - 13:00:45 »
Ami azért szép, mert az egész jóformán UT CoD elemekkel, és már igazából le is csengett a nagy felhajtás körülötte. Annyira, hogy már be is jelentették, hogy a sohasemadjukelőzőgenerációranemnemsohadenemám átment „hé, lesz ám X360-ra is!”-be.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5977 Dátum: 2014. Május 06. - 16:05:02 »
Semmi UT nincs benne  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5978 Dátum: 2014. Május 06. - 16:11:11 »
Ó, dehogynem. A pontmegőrzős játékmódot nulla változtatással emelték át onnan. A pontrendszer majdnem 100%-ban UT. Maguk a titánok is olyanok, mint az Onslaught mód volt. Még a falon mászás is az UT-ben volt először a kompetitív online FPS-ek közül. A páncéltörő fegyverek karakterisztikája teljesen másolja az UT3-ét. Még a titános piggyback is UT-ből van.
Szóval, de, a Titanfall egyik nagy alapja az UT volt.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #5979 Dátum: 2014. Május 06. - 16:25:33 »
 ;D Jó, ezt már csak te látod bele.