Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656910 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6000 Dátum: 2014. Május 14. - 18:48:08 »
Filmhez kapcsolódó játékoknál nagy többségében hasonló színvonallal fogsz találkozni. Ezért is szokták nagyon kiemelni, ha egy filmes játék jól sikerül.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #6001 Dátum: 2014. Május 14. - 19:37:17 »
El a beenoxtól már a Spidey játékokat!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6002 Dátum: 2014. Május 14. - 20:35:06 »
Alighanem ugyanaz az oka, amiért én nem adtam most ki egy újabb klasszikus különszámot. Mire megtudtam, hogy a film miről szól, már késő volt. A játékot jó sokáig tart megcsinálni, kérdés, mennyit tudnak belőle előre.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6003 Dátum: 2014. Május 14. - 20:43:55 »
Nem egyszer a film produkciós előkészületei alatt adják el a játék jogait, amiben benne van, hogy tudják, mi lesz a filmben. Persze ettől még előfordulhat, hogy sok ilyen játékot sebtében hegesztenek össze. Mintha valamelyik Hulk film és a Wolverine kapcsán ilyesmiről lett volna szó.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #6004 Dátum: 2014. Május 14. - 20:50:44 »
Élveztem, hogy az új Thornál már nem is próbálkoztak, csak kicsettintettek egy rohadt mobile játékot.  :lol:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6005 Dátum: 2014. Május 14. - 22:01:19 »
Sem ezzel, sem az első filmes játékkal nem játszottam, de ebből a videóból is az jön le nekem, hogy ezt a játékot csak azért csinálták, hogy legyen és kb. ennyi... nem értem miért nem fektetnek bele annyi időt az ilyen játékokba, hogy mondjuk egy Arkham Asylum szintet elérjen minőségileg, hogy hasonló játékot mondjak.  :stupid:

Mert el vannak foglalva az újra felfedezéssel.Olyan dolgokat kiáltanak ki újításnak amik, már benne voltak Régi Póki 2 film játékváltozatában ami nem tudom kb 2004-es.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6006 Dátum: 2014. Május 15. - 08:07:45 »
Alighanem ugyanaz az oka, amiért én nem adtam most ki egy újabb klasszikus különszámot. Mire megtudtam, hogy a film miről szól, már késő volt. A játékot jó sokáig tart megcsinálni, kérdés, mennyit tudnak belőle előre.
De a filmes játékok mostanában kábé annyira kapcsolódnak a film cselekményéhez, hogy vannak benne azonos szereplők.
Egy két év alatt egy élvezhető játékot össze lehet rakni. Nézd meg a Punishert anno. Csináltak egy játékot Garth Ennis képregényeiből még maga Frank is úgy nézett ki, nem úgy, mint a filmben, csak Tom Jane szinkronizálta, ennyi volt az összes kapcsolat a filmmel.
És jó volt, baromi sokat játszottam vele.
Nincsen logikus érv arra, miért trehányak a filmes játékok, csupán annyi, hogy azért, mert a cím úgyis eladja őket.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6007 Dátum: 2014. Május 15. - 13:10:18 »
De a filmes játékok mostanában kábé annyira kapcsolódnak a film cselekményéhez, hogy vannak benne azonos szereplők.
Hát ez is csak azt bizonyítja.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6008 Dátum: 2014. Május 15. - 13:22:19 »
Kaine, a mai világban, ha csak a nyilvános infókkal rendelkeznének, akkor is simán tudnák előre a film teljes cselekményét.   :lol:
ÉS azért szerintem egy picit csak többet tudnak mint mi.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6009 Dátum: 2014. Május 15. - 13:29:23 »
Érdekes, mert az előző ASM játék tök jó volt. Jól összerakott minőségi cucc volt, elégedett voltam vele. Kár hogy a folytatás gyengébb lett... Olvastam 1-2 tesztet róla, ott is kb. azt írták, amit a srác is elmondott a videóban.
Vagy nem kaptak a készítők elég időt/pénzt a játékra, vagy szimplán nem feccöltek bele elég energiát... Azért egyszer majd ki fogom próbálni a gamét, de csak mert Pókember... Mondjuk a Web of Shadowst is félbehagytam, egy bug miatt megakadtam benne, meg amúgy sem kötött le annyira. Majd egyszer megpróbálom folytatni, ha továbblép a játéka bugon, de ha tök előlről kell kezdeni, akkro hagyom a fenébe... De egyelőre most elvagyok a Deus Ex-szel.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Videojátékok
« Válasz #6010 Dátum: 2014. Május 17. - 12:16:03 »
Comicboy ->
Halo 5 Guardians

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6011 Dátum: 2014. Május 17. - 16:14:03 »
Comicboy ->
Halo 5 Guardians

Köszi, már én is láttam ;)
De hála a MS szemfüles marketingeseinek, ezzel akarják rábírni a boxos felhasználókat a váltásra 360-ról X1-re, mivel a Halo X1 exkluzív :(
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6012 Dátum: 2014. Május 17. - 16:20:31 »
Jajj, már megint itt tartunk. Ha soha nem lenne generációváltás, még mindig Atari 2600-n tolnánk.  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 17. - 16:37:32 írta Todd »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6013 Dátum: 2014. Május 17. - 18:25:56 »
Magnavox Odyssey I master race.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #6014 Dátum: 2014. Május 17. - 18:35:26 »


SWAG
Tejet kérek! Csokisat!

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6015 Dátum: 2014. Május 17. - 18:44:42 »
Jajj, már megint itt tartunk. Ha soha nem lenne generációváltás, még mindig Atari 2600-n tolnánk.  :lol:

Eddig nem sokat láttam a next gen konzoloktól :roll:

http://www.pcguru.hu/hirek/a-1080p-s-jovo-csak-900p-s/27498
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Videojátékok
« Válasz #6016 Dátum: 2014. Május 17. - 19:00:45 »
Kivittem a ASM2 PC-t. Nagyjából tetszett, sajnálom, hogy Gwen nem volt benne, de azért jó játék volt. Kár, hogy kivették belőle azt a gombot, amivel egyből el lehetett bújni, ha vmi gáz volt...

Valaki játszott még vele?
SD. EJC.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #6017 Dátum: 2014. Május 18. - 09:47:25 »
http://store.steampowered.com/agecheck/app/65790/

Telepítés és ráíródik az accra.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6018 Dátum: 2014. Május 21. - 15:12:46 »
A tetves mindenségit...  :o
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6019 Dátum: 2014. Május 21. - 15:33:35 »
Magnavox Odyssey I master race.
Te nyertél. Valóban arra kéne még most is játékokat fejleszteni.  ;)
Eddig nem sokat láttam a next gen konzoloktól :roll:
Engem se hoznak lázba a next gen konzolok.
Jó cikk, rávilágít arra, mennyire nem igazak a "csak marketing a generációváltás" dumák. Jó pár dolog nekem sem jutott eszembe mielőtt nem olvastam el. Eddig is tudtam, hogy a 10 éves konzol ciklus nem kevés, sőt, nagyon hosszú, és hogy nem korai lehúzásból jön a konzolváltás. Ráadásul ahogy a cikk is írja a váltás eléggé kitolt, mivel sok a multi cím.
Egész egyszerűen a konzolok lejárati ideje nő, az átváltás egyre rugalmasabban történik.
Lehet a cég és a fejlesztőknek ez nehézség, de pont lesz*rom őket. Mi játékosok ezzel járunk a legjobban.
Én úgy 2-3 év múlva váltok konzolt, addig sok jelen generációs címet élvezhetek, a kevés valódi új generációs cím miatt (de ezeken látszik igazán a masinák ereje) meg nem dőlök kardomba, hogy várnom kell rájuk egy kicsit.
Minden váltásnál lemegy ez a sírás, aztán hopp mégis olyan exkluzív címek jöttek, hogy mindenki bokán fosta magát. Nem gyorsvonat ez. Nem is kell ezt elvárni.
Vegyenek most új gépet az elvakult fanboy-ok. Úgyis mindig kuka az első széria.

Amúgy is, talgaby pont kiszámolta már (öngól volt, nem kicsit  :twisted: :lol:), hogy egy next gen konzol olcsóbb, mint egy játékra jól használható PC, és az nem is tart ki 10 évig.  ;)
Ellenben persze számtalan más előnye van, de mindenki el tudja dönteni, hogy neki mire van szüksége.  ;)
A tetves mindenségit...  :o
Na ugye, hogy nem olyan sz*r az a next gen.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 21. - 15:48:30 írta Todd »