Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6180 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 16:58:28 »
Az elsővel lényegében játszottam a Revelations által, a másodikat tervezem egy ideje, a BH pedig olyan mint a Revelations csak a helyszín más ;D

Hat csak pont nem...a BH szerintem a sorozat legjobb része (hajszállal a BF előtt) megéri kipróbálni. ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6181 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 17:17:28 »
Az elsővel lényegében játszottam a Revelations által, a másodikat tervezem egy ideje, a BH pedig olyan mint a Revelations csak a helyszín más ;D

Hat csak pont nem...a BH szerintem a sorozat legjobb része (hajszállal a BF előtt) megéri kipróbálni. ;)

Azon a bizonyos képzeletbeli listán már fent van :D Most jelen pillanatban a Rogue érdekel mind közül!

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #6182 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 19:35:05 »
Hat csak pont nem...a BH szerintem a sorozat legjobb része (hajszállal a BF előtt) megéri kipróbálni. ;)
Nálam BH, Rev, BF az első 3.

Mivel egyelőre úgy néz ki a R PCn nem jön ki, én az U-t várom nagyon.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6183 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 21:11:20 »
Az elsővel lényegében játszottam a Revelations által, a másodikat tervezem egy ideje, a BH pedig olyan mint a Revelations csak a helyszín más ;D

Hat csak pont nem...a BH szerintem a sorozat legjobb része (hajszállal a BF előtt) megéri kipróbálni. ;)

Azon a bizonyos képzeletbeli listán már fent van :D Most jelen pillanatban a Rogue érdekel mind közül!

Én így láttatlamban megmondom, hogy sokkal jobban megéri ha helyette inkább az AC2-t és az ACBH-t veszed meg  ;) Nekem a Rogue nagyon nem hiányzik. De úgy érzem, hogy nem sokan vagyunk akik, hogyis mondjam...*Played Assassins Creed before it was cool*

Nálam BH, Rev, BF az első 3.

Nálam BH, BF ,Rev

Bár érdekes módon a BF-hez a feléig úgy áltam hozzá, hogy nagyon jó csak nem AC-nek, aztán jobban belejöttem és a végére már majdhogynem ez lett a kedvenc játékom, de  Edward mindenképp  a kedvenc főszereplőm lett :)

A sorrend meg azért ez mert Ezio+reneszánsz Itália mindent visz, de viszont ha anélkül nézem Edward sokkal komplekszebb, érdekesebb karakter akiben sokkal több a fantázia, lehetőség. Ezióval az a helyzet, hogy a 2 után már végig ugyan azt a szerepet játsza, nagyon nincs jellemfejlődés vagy ilyesmi. (Lehet hogy túl sokat kaptunk belőle...nem ez hülyeség ;D )



"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6184 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 17:56:03 »
Elkezdtem a Batman: Arkham Cityt. Elakadtam.  :D Lehet, hogy lemezhiba.  :drying: Valaki végigvitte már?

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6185 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 17:59:58 »
Elkezdtem a Batman: Arkham Cityt. Elakadtam.  :D Lehet, hogy lemezhiba.  :drying: Valaki végigvitte már?

Én pl igen. De itt a fórumon rajtam kívül szerintem még sokan :D Egyébként f*sza kis játék, csak ajánlani tudom! ;)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6186 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 18:18:11 »
Valaki végigvitte már?

Jobb kérdés hogy ki nem?  ;D

Legjobb képregényes játék ever ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6187 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 18:42:23 »
Elkezdtem a Batman: Arkham Cityt. Elakadtam.  :D Lehet, hogy lemezhiba.  :drying: Valaki végigvitte már?

Jaja elég sokan végigvittük már itt. ;D Én mondjuk már rég játszottam vele, de szerintem írd le, hol akadtál el, valamelyikünk biztos tud segíteni. (Van egy sanda gyanúm... Nem a Riddler rejtekhelyeinek megtalálásánál akadtál el? Mert én azzal szívtam jó sokat.)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Videojátékok
« Válasz #6188 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 18:45:11 »
Jövőre lesz folytatása (Arkham Knight), amit megint az eredeti fejlesztőcsapat csinál, nem úgy mint az Originst. Meg lehet majd benne Batmobilt vezetni, szóval ezúttal nem csak annyi lesz, hogy a fagyasztó bombát áttextúrázák ragasztóbombává.  ;)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6189 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 19:13:11 »
Meg lehet majd benne Batmobilt vezetni,

Elvileg a kis járgányunk annyi memóriát emészt el mint egy normál X360 játék :o
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Videojátékok
« Válasz #6190 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 19:25:01 »
Jobb is, mivel a 360 már évekkel ezelőtt is elavult volt. Nagyon sokáig húzták ezt az aktuális konzolgenerációt...
Csak, hogy szemléltessem, az Arkham Asylum 2009-es volt, az Arkham Origins meg 2013-as, és hát nincs túl nagy különbség közöttük grafikailag, amellett hogy a PCs verzió mint a három részből elfut ugyanolyan teljesítményű gépen.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6191 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 20:27:34 »
írd le, hol akadtál el, valamelyikünk biztos tud segíteni.
Még nem túl messze. Beugrottam a kéménybe, a Joker irodáját kell megtalálnom. Fenn van a hangárban, az elektropisztollyal beindítom a generátort, a nagy kampó széttöri az ajtót. Na most ugyanezt kéne még egyszer csinálni (elvileg, mert azóta utánanéztem), hogy a kampó visszajöjjön, kiszakítva még egy darabot a falból, de az a kampó csak nem akar nekem visszajönni. Lőttem már percekig a generátort.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6192 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 20:46:39 »
Huh, ez nagyon rég volt, úgyhogy nem tudom, jól emlékszem-e, de szerintem az elektropisztoly úgy működik, hogy "pozitív" és "negatív" töltésű lövést is le lehet vele adni asszem. Ha az egyik fajta töltettel lövöd meg a generátort, akkor az egyik irányba mozognak a cuccok, ha a másik fajta lövéssel, akkor meg a másik irányba. (Így lehet egyébként bizonyos generátoros ajtókat is nyitni-csukni) Tehát a kampónál is ellentétes töltésű lövéssel kell másodjára meglőni a kampót, hogy visszafele mozogjon.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6193 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 22:28:54 »
Tényleg? Nem tudtam, hogy kétféleképpen is tud lőni!  :ohmy: Köszi, akkor próbálgatom majd.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6194 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 22:38:06 »
Igazából a kampó egyszerűen kibontja az ajtót, majd a vonóhoroggal fel kell mászni oda, ami elindít egy bejátszást. A kampónak vissza kellene mennie magától hátra, hogy a generátorral kilökhess a túloldalon egy rácsot, ami mögött van egy Rébusz-trófea.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6195 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 23:18:39 »
Nincs mit, én úgy emlékszem, kétféleképpen is tud lőni, de már rég játszottam vele.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6196 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 23:23:03 »
Igen, kétféleképp tud lőni. Hogy pontosan hogyan alkot egy olyan elektromágnest, ami taszítja a vasat, az már egy érdekesebb kérdéskör tárgyát képezheti.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6197 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 00:19:33 »
A bejátszás csak azután van, hogy a kampó visszajött.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6198 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 17:18:16 »
The Evil Within közel 1 órás gameplay.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6199 Dátum: 2014. Augusztus 24. - 22:01:38 »
Nincs mit, én úgy emlékszem, kétféleképpen is tud lőni, de már rég játszottam vele.
Köszi, sikerült továbbjutnom vele.  ;)