Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656805 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6200 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 00:44:28 »
Nincsmit. :) Remélem, tetszeni fog neked a játék, nekem nagyon bejött annó.

Én mostanában az Assassin's Creed Brotherhood-dal játszom, kedvet kaptam hozzá tőletek. ;D Eddig nagyon tetszik, nagyon hangulatos játék. Tényleg jobb a második résznél, megvan benne minden pozitívum az elődjéből, de még rá is tudtak tenni egy lapáttal. Például nagyon jópofa, hogy saját Assassin padawanokat lehet nevelgetni. :D

A Brotherhood előtt pedig az Amazing Spider-Man 2 játékot toltam végig, hát az nem volt nagy szám, egynek jó volt. Igazából szerintem annyira nem rossz, mint ahogy a kritikusok szídták, de valószínűleg tényleg Pókember-rajongónak (vagy kisgyereknek  :hehe: ) kell lenni, hogy élvezhető legyen. Az előző rész színvonalát nem éri el, igazából pont az a baj a játékkal, hogy nagyon érződik rajta, hogy a "gyorsan dobjunk piacra egy játékot a filmmel egyidőben" filozófia jegyében készült. Vagyis a készítők nem fektettek túl sok energiát a játékba.
A játék végén a befejező videó nagyon gyenge (vagy inkább ez is csak Pókember-rajongók számára értékelhető :hehe: ), de legalább a stáblista utáni jelentben volt egy kis csavar.
De pozitívum, hogy rengeteg pókszerkó van a játékban. :hehe: Ja, és ha kiváncsiak vagytok rá, hogy mi lett a filmbeli betörővel, akkor ebből a játékból megtudhatjátok. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6201 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 08:29:29 »
Ha majd lemegy az ára olyan 1-2 ezer Ft-ra, akkor lehet megveszem ;D Előtte megpróbálom beszerezni a Shattered Dimensions-t és az Edge of Time-ot  :spidey:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6202 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 09:57:02 »
Nincsmit. :) Remélem, tetszeni fog neked a játék, nekem nagyon bejött annó.

Én mostanában az Assassin's Creed Brotherhood-dal játszom, kedvet kaptam hozzá tőletek. ;D Eddig nagyon tetszik, nagyon hangulatos játék. Tényleg jobb a második résznél, megvan benne minden pozitívum az elődjéből, de még rá is tudtak tenni egy lapáttal. Például nagyon jópofa, hogy saját Assassin padawanokat lehet nevelgetni. :D

Jaja, nagyon jó játék kedvencem az összes közül, majd nézegesd meg a Da Vinci féle mellékküldiket meg Romulus követőit ;)


A Brotherhood előtt pedig az Amazing Spider-Man 2 játékot toltam végig, hát az nem volt nagy szám, egynek jó volt. Igazából szerintem annyira nem rossz, mint ahogy a kritikusok szídták, de valószínűleg tényleg Pókember-rajongónak (vagy kisgyereknek  :hehe: ) kell lenni, hogy élvezhető legyen. Az előző rész színvonalát nem éri el, igazából pont az a baj a játékkal, hogy nagyon érződik rajta, hogy a "gyorsan dobjunk piacra egy játékot a filmmel egyidőben" filozófia jegyében készült. Vagyis a készítők nem fektettek túl sok energiát a játékba.
A játék végén a befejező videó nagyon gyenge (vagy inkább ez is csak Pókember-rajongók számára értékelhető :hehe: ), de legalább a stáblista utáni jelentben volt egy kis csavar.
De pozitívum, hogy rengeteg pókszerkó van a játékban. :hehe: Ja, és ha kiváncsiak vagytok rá, hogy mi lett a filmbeli betörővel, akkor ebből a játékból megtudhatjátok. ;D

Most én is az ASM 2-vel játszom (És a Lego Marvel Super Heroeszal ami még 16 évesen is nagyon jó, legjobb szuperhősös játék amivel életemben játszottam. ;D) mondjuk szerintem is eléggé le lett húzva a játék az IGN meg a Gamestop is csak 5-5.5-et adott rá nálam a játék eddig min 7 ha hozzáveszem a rajongásom akkor 7.5.Bár lehet hogy velem van a baj, de nagyon bejön, a hálóhintázás sosem volt ilyen jó (irónikus, hogy 2004-óta végre újra felfedezték a hálóhintázás mechanikáját) a sztori is élvezhető, konkrétan a főgonoszok megvalósítása nagyon tetszik, (Egy ilyen Rengető simán elmenne a filmbe is)
Macska története pedig erősen a képregényekből táplálkozik.Plusz pont A Comic STANd, de ami leviszi a játékélményt az a harcrendszer, amit el se hiszem hogy nem lehetett normálisan lekoppintani az Arkham szériáról.Valamint lehetnének normális mellékküldik, de ezeken kívül nekem tetszek, most éppen lerendeztem Fekete Macskát és megyek Harryvel dumálni a Vezérről...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 25. - 12:19:23 írta kaine »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6203 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 11:47:33 »
Ha majd lemegy az ára olyan 1-2 ezer Ft-ra, akkor lehet megveszem ;
2e + ptskg, és a tiéd (ASM 2. PS3) .

-------------------------
Racing set-up.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 25. - 11:50:15 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6204 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 12:22:43 »
Nincsmit. :) Remélem, tetszeni fog neked a játék, nekem nagyon bejött annó.
Hát, az év játéka, 10/10 pontozás mindenhol... de hogy is fogalmazzak finoman... szóval eladó... :)
Idézet
A játék végén a befejező videó nagyon gyenge (vagy inkább ez is csak Pókember-rajongók számára értékelhető :hehe: ), de legalább a stáblista utáni jelentben volt egy kis csavar.
Spoilerben leírhatnád mindkettőt.
Idézet
Ja, és ha kiváncsiak vagytok rá, hogy mi lett a filmbeli betörővel, akkor ebből a játékból megtudhatjátok. ;D
Mindhármat. :)
most éppen lerendeztem Fekete Macskát
Csak szeretnéd!  :hehe:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6205 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 12:28:38 »
Nincsmit. :) Remélem, tetszeni fog neked a játék, nekem nagyon bejött annó.

Én mostanában az Assassin's Creed Brotherhood-dal játszom, kedvet kaptam hozzá tőletek. ;D Eddig nagyon tetszik, nagyon hangulatos játék. Tényleg jobb a második résznél, megvan benne minden pozitívum az elődjéből, de még rá is tudtak tenni egy lapáttal. Például nagyon jópofa, hogy saját Assassin padawanokat lehet nevelgetni. :D

A Brotherhood előtt pedig az Amazing Spider-Man 2 játékot toltam végig, hát az nem volt nagy szám, egynek jó volt. Igazából szerintem annyira nem rossz, mint ahogy a kritikusok szídták, de valószínűleg tényleg Pókember-rajongónak (vagy kisgyereknek  :hehe: ) kell lenni, hogy élvezhető legyen. Az előző rész színvonalát nem éri el, igazából pont az a baj a játékkal, hogy nagyon érződik rajta, hogy a "gyorsan dobjunk piacra egy játékot a filmmel egyidőben" filozófia jegyében készült. Vagyis a készítők nem fektettek túl sok energiát a játékba.
A játék végén a befejező videó nagyon gyenge (vagy inkább ez is csak Pókember-rajongók számára értékelhető :hehe: ), de legalább a stáblista utáni jelentben volt egy kis csavar.
De pozitívum, hogy rengeteg pókszerkó van a játékban. :hehe: Ja, és ha kiváncsiak vagytok rá, hogy mi lett a filmbeli betörővel, akkor ebből a játékból megtudhatjátok. ;D
Ja, valahogy így vagyok vele én is.. azt a 10 ezer ft-ot totál nem érte... de egynek elment, és pár újítás tetszett, egy csomó dolgot meg kivettek az előzőból, ami meg egy nagy WTF...  :o :roll: ilyen pölö, hogy két embert egyszerre nem tok leteríteni stealth módban  :drying:  :stupid: az egyiket eltom kapni, akkor a másik naná, hogy észre vesz és riadóztatja az egész hétszentséget... ez rohadt nagy hiba és zavart végig...  a ruhák meg viszont nem jöttek be nekem, sok van és egyik gányabb, mitn a másik... talán csak az Ulti és a Superior tetszett... de amúgy egyknél se volt bennem az, hogy na most ebben, vagy abban újra végig nyomom a  játékot, mint anno az első Pók gamenél, ahol egy csomó ruhával újra és újra végig toltam a gamet... (fekete, Vörös Pók-eredeti, Ben Reilly, félig civil-félig pók)...
a sztori úgy ahogy elment, furi volt, hogy ennyire nem spoilerezi el a film sorsát, de a Vezér egész pofásra sikeredett.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6206 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 14:07:35 »
Az első Pókember játékot se a ruhák miatt toltuk újra, az csak feldobta. Bár az Univerzum Kapitány ruhában sebezhetetlen voltál, és örökháló, meg minden. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6207 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 14:53:13 »
Persze, az első ps-es Pók kurta jó volt, itt csak szemléltetni akartam, hogy itt még ez a sok extra cucc se ösztönöz arra, hogy legalább abban toljam végig újra meg újra...  :-\ annyira gagyikat válogattak össze hozzá... (legalábbis számomra...)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6208 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 21:25:39 »
Hát, az év játéka, 10/10 pontozás mindenhol... de hogy is fogalmazzak finoman... szóval eladó... :)
Uh, ennyire nem tetszik? A játékstílus miatt, vagy mert Batman?

Idézet
Spoilerben leírhatnád mindkettőt.

Jobbat tudok: beteszem a videót ide. :D

 :spoiler:



A betörőt pedig Cletus Kassady nyírja ki a játékban, még civilként. De később persze Vérontó lesz Kassady-ből.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6209 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 23:50:34 »
Köszi a videót!

A játékmenet nekem elég egyhangú. Leütök pár embert a kocka nyomkodásával, aztán a városban keresek valamit, közben pár embert leütök, aztán keresek valamit a városban, majd leütök pár embert, aztán időre keresek valamit a városban... az a rész tetszett, amikor a Macskanőt irányítottam Ivy ellen, ő legalább látványosan bunyózott.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6210 Dátum: 2014. Augusztus 27. - 12:24:52 »
Ez most mondjuk pont úgy hangzik, mikor tg összefoglalja bármilyen film/képregény történetét úgy, hogy röhejesnek tűnjön.  ;D
Ennyi erővel Silent Hill:
"Leütök pár lényt a kocka nyomkodásával, aztán a városban keresek valamit, közben pár lényt leütök, aztán keresek valamit a városban, majd leütök pár lényt, aztán futok valami elől a városban..."
Resident Evil 4:
"Lelövök pár redneck zombit az R1 nyomkodásával, aztán a faluban keresek valamit, közben pár zombit lelövök, aztán keresek valamit a faluban, majd lelövök pár zombit, aztán időre lövök le pár zombit..."

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6211 Dátum: 2014. Augusztus 27. - 17:17:13 »
Ez most mondjuk pont úgy hangzik, mikor tg összefoglalja bármilyen film/képregény történetét úgy, hogy röhejesnek tűnjön.  ;D

Azt hogy imádom, főleg akkor amikor áradozol a kedvenc valamidről, aztán ő leírja egy laikusnak ugyanazt:

"Ez különben csak egy sekélyes sztori arról, miként viselkedik egy érzelmileg labilis hős, ha az amúgy hozzá nem értő írója azt tesz vele amit akar..."  ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6212 Dátum: 2014. Augusztus 27. - 22:54:59 »
Ennyi erővel Silent Hill:
"Leütök pár lényt a kocka nyomkodásával, aztán a városban keresek valamit, közben pár lényt leütök, aztán keresek valamit a városban, majd leütök pár lényt, aztán futok valami elől a városban..."
Közben rejtvényeket oldok meg, keresem a továbbjutás irányát, eszközöket veszek fel a továbbjutáshoz, fegyvereket szerzek és lövök velük, rémálomszerű történetbe és szörnyekbe botlok...  :D
Idézet
Resident Evil 4:
"Lelövök pár redneck zombit az R1 nyomkodásával, aztán a faluban keresek valamit, közben pár zombit lelövök, aztán keresek valamit a faluban, majd lelövök pár zombit, aztán időre lövök le pár zombit..."
R1+X.  ;) ;D Tény, hogy az egy lövöldözős játék. Ha a Batman konkrétan verekedős játék, akkor ez rendben van, én másnak hittem. Verekedőshöz viszont nagyon gyenge az egyetlen gombnyomogatással, például a Deadpool sokkal kreatívabb volt nála.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6213 Dátum: 2014. Augusztus 27. - 23:04:53 »
Köszi a videót!

A játékmenet nekem elég egyhangú. Leütök pár embert a kocka nyomkodásával, aztán a városban keresek valamit, közben pár embert leütök, aztán keresek valamit a városban, majd leütök pár embert, aztán időre keresek valamit a városban

Ha az Arkham City nem jött be próbáld ki a TASM-et vagy a TASM2-t több Pókember és New York valamint 100%-al kevesebb Batman ;) Lehet, hogy a játékmenet egy részét lekoppintották elég rendesen (lopakodás;harc) de amúgy elég élvezetesek, főleg a 2. Ma fejeztem be és nekem nagyon bejött, csak rövid volt, és a bossok nem voltak rendesen felvezetve, (kivéve persze a Vezért) de látványos volt és ami a lényeg...pókemberes ;D :webing:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 27. - 23:07:25 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6214 Dátum: 2014. Augusztus 28. - 00:07:20 »
Á, még a Shattered Dimensions részével sem végeztem.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6215 Dátum: 2014. Augusztus 28. - 10:03:44 »
Á, még a Shattered Dimensions részével sem végeztem.

Olyan rossz?
Mondjuk engem már azzal elriasztott a játék, hogy nincsen nyitott világ, én meg Pókember játékot nyitott világ nélkül nem tudok elképzelni.

Én most a Web of Shadows-on gondolkozom, csak jó hallok róla, innen valaki játszott vele?
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6216 Dátum: 2014. Augusztus 28. - 10:57:53 »
Baromi jó, csak a @&$% Vészmanó 2099-et nem tudom megverni.  ;D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6217 Dátum: 2014. Augusztus 28. - 11:21:16 »
a @&$% Vészmanó 2099-et nem tudom megverni.  ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6218 Dátum: 2014. Augusztus 28. - 12:06:51 »
Nos, én jóval korábban akadtam el, amikor a Manci még csak egyedül volt, nem voltak segítői, de kösz, jó tudni, hogy később még rátesznek egy lapáttal.  :lol:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6219 Dátum: 2014. Augusztus 28. - 13:57:34 »
Upszi.  ;D
------
Akkor itt van ez.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül