Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656932 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6280 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 21:46:08 »
Bazz, csak tavaly Dec. -ig kellett visszakeresnem. Tudtam Én hogy raktam fel csak azt nem hogy mikor.  :cavinton:
És itt a tiéd is.  :cavinton: :cavinton: Mert még kommentet is hagytál, csak azt már nincs türelmem megkeresni.   ;)

Szép gyűjtemény, a GTA V-ös térképet nézted UV fénnyel?
Elvileg van rajta pár easter egg lelőhely  ;)

Amúgy meg én épp ma fejeztem be az Arkham City újra játszását és fura de, szinte jobban tetszett mint elsőre, ami meg azért különös mert másodszorra és harmadszorra már nem jött be annyira, Na mindegy visszatért a varázs szóval most a sztori neki is ugrottam a mellék küldiknek, nagyrészük már meg van már csak a cold and hot és az enigma condorium, a riddler trophykkal nem bajlódom (mert hülye azért nem vagyok) ami adja magát azt begyűjtöm de a várost fel nem fogom túrni értük  ;D

Na a lényeg az hogy a sztori és a játék tartalma alapján ez nálam best comicbook game ever ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6281 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 21:51:25 »
Én ezt szeretném még beszerezni.

Ilyen wishlistem nekem is van.

Szép gyűjtemény, a GTA V-ös térképet nézted UV fénnyel?
Elvileg van rajta pár easter egg lelőhely  ;)
Ja, már azok megvannak.  ;)
Igen lehet, mivel ez nem csak a játékhoz dott figura, hanem a Play Arts Kai sorozatban külön is kapható.
Ja ahogy saccoltam, úgy 15.000-től felfelé lehet rendelni.Ha épp nem lenne ilyen álláskeresős időszakom, még lehet be is rendelném.
Hmm. Ez még nincs 15e se. + megkapod a játékot is.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6282 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 21:57:52 »
Hát ez eléggé megérné. Figura mellett ott a térkép poszter, artbook, a játékot meg eladnám, és beletenném a PS-es verziómat.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6283 Dátum: 2014. Szeptember 15. - 22:00:18 »
Ugye. ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6284 Dátum: 2014. Szeptember 16. - 09:18:30 »
Ha, nekem az Originses szobor tetszik  :D elsőre engem is a Lara fogott meg, de aztán közelebről nézve annyira nem jött be. Ettől függetlenül nagyon szép minden, és vhol éri is ezt a pénzt, amit rá áldozz egy játékos.

Az Originshez nem votl vmi képregény?

Igen, nekem csak a szobor kell. És nem kell megvenned a megjelenés napján tőlem, félreteszem Én neked. Már ha kell.
Hát, ezt ledumálhatjuk  :D de ki se próbálod?  :o
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6285 Dátum: 2014. Szeptember 16. - 09:23:22 »
Ha, nekem az Originses szobor tetszik  :D elsőre engem is a Lara fogott meg, de aztán közelebről nézve annyira nem jött be.
Van egy Play Arts kai figurám és messze a legjobb minőségű figura ami van a gyüjteményemben, pedig a McFarlane Toys, Neca, Diamond Select cuccok se kutyák.
Ami ezen a Larán nekem annyira nem tetszik, az a gömb alakú csuklópontok a könyökén, meg a csuklóján. Ami nekem van figura ebből a szériából,azon még sokkal diszkrétebben el vannak ezek rejtve...  :roll:
http://www.figures.com/forums/attachments/news/11179d1284122855-square-enixs-play-arts-kai-devil-may-cry-4-dante-front.jpg
Szóval most elmélkedek a dolgon, hogy mire költsem el ezt a zsét.
Marvel Select Deadpool és Lizard is befutó.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6286 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 19:22:01 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6287 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 19:43:01 »
Üdv! Kellene egy kis segítség a Tomb Raider reboot-hoz, mert az egyik pályán elég durván elakadtam! Annál a résznél járok ahol a harangot kell ledobni,hogy az alsó szinten lévő rácsos fedő beszakadjon. Ehhez ugye adott az íj amivel már képesek vagyunk kötelet lőni a nyíllal együtt, csakhogy nálam valamiért elfogyott ez a kellék és akárhogy próbálom elérni azt a nagy fehér gerendatörő golyót sehogy se megy :nemtudom: PS3-as verziót tolom és jelenleg majd megb*sz az ideg, mert egyébként ez egy nagyon príma játék azt kell mondjam!!!  8)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6288 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 20:44:13 »
Silent Hills - TGS 2014 Trailer (PS4)
Brutálisan jó ez a trailer. Halvány fény gyúlt, hogy ismét kapunk egy állat Silent Hill játékot?  :oh:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6289 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 21:42:09 »
Üdv! Kellene egy kis segítség a Tomb Raider reboot-hoz, mert az egyik pályán elég durván elakadtam!
Végigvittem, de sajnos nem emlékszem, mi volt itt a szitu. Walkthrough videókat kerestél már róla?
(Hú milyen nehéz volt az élet mielött nem tudtunk minden játékot meglesni a youtube-on mire mi a megoldás.  :lol:)
Brutálisan jó ez a trailer. Halvány fény gyúlt, hogy ismét kapunk egy állat Silent Hill játékot?  :oh:
Nem sok Silent Hill hangulat van benne, ellenben tényleg igen-igen nyugtalanító.
Ha jól értem ez még mindig csak az interaktív Teaserből a PT-ből származik, vagyis még mindig nem a végleges produktum.  :headscratch:
Szerk: őőőő, oké, megnéztem ezt a 30 perces Playable Teasert, és hát ez tényleg eléggé komoly idegrendszert igényel. és habár elsőre úgy álltam hozzá, hogy jó oké, durvák ezek a kis ijesztgetések, mégha olcsók is, de úgyis betanulja az ember hol mi történik.
A f*szt! Véletlenszerűen történik minden! Ahány video van róla, annyiféle. Össze vissza fogjuk fosni magunkat!

Remélem a horror mellett a történet is ugyanilyen erőteljes lesz, és akkor van remény egy ütős Silent Hill játékra.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 18. - 22:24:20 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6290 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 22:36:13 »
Játszottál a trailerrel, vagy csak láttad?
Na igen, sztori kell hozzá!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6291 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 22:37:37 »
Nem játszottam vele, pedig kiváncsi lennék, hogy szuperál élőben, de asszem csak PS4-re jött ki.
Plusz itt még csak elég keveset látunk, egy szűk folyosó egy két helységgel, vajon milyen lesz a valódi város, hatalmas nyílt területekkel, az a lényeg.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6292 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 23:03:22 »
Valójában nem. A Silent Hill játékok lényegét sokkal inkább határozta meg a zárt teres játék. Apartman, Kórház, Börtön, Iskola, Pláza, Hotel. Az utcákon mindig csak futottunk egyik helyszínről a másikra. Nekem épp ezért tetszik az új trailer, mert az ajtó átrobbanása a másik falra erős, az addig nem létező helyiség mögötte misztikus, vagy ijesztő, a régi kő lépcső lefelé klasszikus, ódon hangulatú - az pedig, hogy ezúttal nem én döntöm el, hogy lemenjek-e, vagy sem, hanem muszáj lemenni, pedig ránézésre nagyon nem jó ötlet - ez új.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6293 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 23:32:45 »
Nekem a Silent Hill 1 óta perverzióm a pokol béli város képe, amit ugye mindig csak egy szűk lámpa csóvájában látunk, milyen lehet nagy távolságokra ellátni, bolyongani az otherworld beli városban, amikor mindent csak rozsdás véres fém alkot.
Az SH 1 óta nem nagyon volt ilyen, pedig mai technikával nagyon érdekes dolgokat lehetne kihozni belőle.
Az Originsben volt egy kevés ehhez hasonló rész a játék végén.

A Downpour koncepciója már csak ezért sem tetszik, mert az alvilág egy nagy rohanás lett. A trailerben itt is ezt éreztem, de a P.T. nagyon szépen lassan építi fel az atmoszférát, mire eljut addig az ember, hogy előkerüljön valami amitől tényleg félni lehet, már fél.

Plusz számomra alapból tetszett a Silent Hill 1-ben, hogy a resihez képest itt egy hiteles nagy felderítésre váró város ami, amiben kontrasztot alkotva ezzel elmerülünk az alagutakba, a zárt terekbe, aztán megint kijutunk a nagy nyílt területre, amikor nappal kinéztünk az ablakon, láttuk a várost. Ezért tetszett kevésbé, az SH 3 és a 4 amiben egy lineáris pályarendszerbe lett ez az egész száműzve.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 18. - 23:35:29 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6294 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 23:58:40 »
Oké, ez tagadhatatlan. Az 1-ben a vasig lekopott vasbeton járdák és utak látványa óriási volt. Különben megismételték kicsit az Origins Apartman részében is, az udvaron.
Nekem kontraszt közül az tetszett a legjobban, amikor a benti másvilági képekből ablakon kinézve totál nyugodt, békés tájat láttunk odakinn. Ez a 4-ben is volt, de ott nem jelentősen, ellenben a 2-ben a Hotel ablakán kinézve, ahol tiszta, fehér hó esett, és borított mindent, az lenyűgöző volt.


BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6295 Dátum: 2014. Szeptember 19. - 09:11:21 »
Üdv! Kellene egy kis segítség a Tomb Raider reboot-hoz, mert az egyik pályán elég durván elakadtam! Annál a résznél járok ahol a harangot kell ledobni,hogy az alsó szinten lévő rácsos fedő beszakadjon. Ehhez ugye adott az íj amivel már képesek vagyunk kötelet lőni a nyíllal együtt, csakhogy nálam valamiért elfogyott ez a kellék és akárhogy próbálom elérni azt a nagy fehér gerendatörő golyót sehogy se megy :nemtudom: PS3-as verziót tolom és jelenleg majd megb*sz az ideg, mert egyébként ez egy nagyon príma játék azt kell mondjam!!!  8)
Én is régen toltam... de úgy emlékszem, hogy a harangnál az ablakokkal kell vmit csinálni...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6296 Dátum: 2014. Szeptember 19. - 11:35:24 »
Üdv! Kellene egy kis segítség a Tomb Raider reboot-hoz, mert az egyik pályán elég durván elakadtam! Annál a résznél járok ahol a harangot kell ledobni,hogy az alsó szinten lévő rácsos fedő beszakadjon. Ehhez ugye adott az íj amivel már képesek vagyunk kötelet lőni a nyíllal együtt, csakhogy nálam valamiért elfogyott ez a kellék és akárhogy próbálom elérni azt a nagy fehér gerendatörő golyót sehogy se megy :nemtudom: PS3-as verziót tolom és jelenleg majd megb*sz az ideg, mert egyébként ez egy nagyon príma játék azt kell mondjam!!!  8)
Én is régen toltam... de úgy emlékszem, hogy a harangnál az ablakokkal kell vmit csinálni...  :headscratch:

Igen, ki kell nyitni az egyiket,hogy a szél meglökje azt a fehér gongot vagy mit. Eddig se ezzel volt problémám hanem azzal,hogy nem tudtam a fegyvereknél kiválasztani azt a nyílvesszőt amire kötél van rögzítve. Sima nyíllal abszolút nem megyek semmire...
Fogalmam sincs miért van ez így, mert mindig feltöltöm a tölténytáramat beleértve ezt is! Kénytelen voltam elkezdeni a játékot újra,hogy legyen esélyem megoldani ezt a kínos szakaszt :-\

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6297 Dátum: 2014. Szeptember 21. - 10:36:31 »
Én ezt szeretném még beszerezni.

Találtam neked egyet. 8000e. Nincs játék, csak szobor&artbook;&képregény. Érdekel ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #6298 Dátum: 2014. Szeptember 21. - 11:59:55 »
Küld a linket, hol van ?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül