Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656981 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6300 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 13:38:10 »
Pár napja vittem én is végig az Injustice - Gods Among Us-t, nagyon állat. :D Most tolom másodjára a sztori módot. :) Tudnak ezek az MK-s srácok. :)
Tudjátok, mi lenne a király? Ha csinálnának egy ugyanilyen játékot a Marvel karaktereivel. Annyi jó karakter van, überf*sza játékot lehetne készíteni velük. :oh:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6301 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 14:02:39 »
Marvel VS. Capcom széria szerintem pont ez, csak valamennyivel másabb az irányvonal.
Sztori mód mondjuk fájdalmas, hogy nincs benne, de amúgy szerintem frankó game egyedi képregényes látványvilággal.
De tényleg mekkora királyság már egy Racket racoon, Deadpool, Spider-man csapatot nekiereszteni a resident Evil Nemesis-ének, vagy a Devil May Cry Dantéjának, vagy Okami-nak.  :lol:
Illusztris társaság van abban a játékban.
De a PS2-es Marvel nemesis-ben volt sztori mód is, az lényegében egy Marvel VS EA játék volt.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 27. - 14:06:46 írta Todd »

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Videojátékok
« Válasz #6302 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 14:15:10 »
A Marvel vs Capcomok mind rohadt jók, beleérve az X-Men: COTA-t és a Marvel Super Heroes-okat is.

Az Injustice nekem is megvan, de sajnos még nincs alá vasam, majd talán pár hónap múlva. Szerencse, hogy felkerült Humble Storera, mert Steamen még mindig nem lehet megvenni, az egyik hülye jogellenes törvény miatt, amit szerencsére azóta elsöpört az EU, de a Steam meg a WB már nem foglalkoznak vele.

SwitcX

  • Vendég
Re:Videojátékok
« Válasz #6303 Dátum: 2014. Október 05. - 10:11:46 »
http://www.computerandvideogames.com/joystick/thanks.php

Szavazásért október 23 után egy Xcom: Enemy Unknown-al ajándékoznak meg.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6304 Dátum: 2014. Október 08. - 11:13:53 »
L.A. Noire végigvíve. A végére egészen jól összeáll a történet, de marhára vontatott az egész, tele van borzasztóan nagy üresjáratokkal és érdektelen küldetésekkel, és a játék része bizony nem mondható élvezetesnek, vagy változatosnak.
Valszeg ez volt életem leghosszabb idő alatt végigvitt játéka, pedig nem olyan pokolian hosszú, úgy 25-30 óra. Június közepe óta játszottam vele kisebb nagyobb megszakításokkal, szóval ez asszem elárulja, hogy nem éppen egy "letehetetlen" darab...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 08. - 11:35:45 írta Todd »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6305 Dátum: 2014. Október 08. - 12:56:25 »
A Resident Evil Remaster HD - bol ma 2 db gameplay is érkezett.
Az egyik videó Chris Redfield a másik Jill Valentine játékmenetét tartalmazza.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #6306 Dátum: 2014. Október 08. - 13:45:52 »
L.A. Noire végigvíve. A végére egészen jól összeáll a történet, de marhára vontatott az egész, tele van borzasztóan nagy üresjáratokkal és érdektelen küldetésekkel, és a játék része bizony nem mondható élvezetesnek, vagy változatosnak.
Valszeg ez volt életem leghosszabb idő alatt végigvitt játéka, pedig nem olyan pokolian hosszú, úgy 25-30 óra. Június közepe óta játszottam vele kisebb nagyobb megszakításokkal, szóval ez asszem elárulja, hogy nem éppen egy "letehetetlen" darab...
Nyáron én is kivitem.  Körülbelül  2 hónapig tartott számomra. A második felétől olyan unalmas és vontatott lett,  hogy több napos szünetekkel tudtam csak végig vinni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6307 Dátum: 2014. Október 08. - 14:24:39 »
Én kimaxoltam a trófeákat… nos, az eltartott egy jó darabig… Ráadásul tele van olyan bullshit feladatokkal, hogy néha már tényleg tikkeltem tőlük.
De legalább a DLC esetek egészen jók.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6308 Dátum: 2014. Október 08. - 14:26:27 »
Nekem a Complete edition van meg, így azok beépültek a küldetésekbe.
Az atomrobbanásos eset azért odab*szott.  ;D

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #6309 Dátum: 2014. Október 08. - 14:44:02 »
Nekem a Complete edition van meg, így azok beépültek a küldetésekbe.
Az atomrobbanásos eset azért odab*szott.  ;D
Oh,  az a rész tényleg ütött.  :)  De nem voltam annyira szadista hogy kimaxoljam a játékot. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6310 Dátum: 2014. Október 08. - 14:45:11 »
Én se érzek késztetést, hogy újra neki üljek...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6311 Dátum: 2014. Október 08. - 16:28:58 »
A Resident Evil Remaster HD - bol ma 2 db gameplay is érkezett.
Az egyik videó Chris Redfield a másik Jill Valentine játékmenetét tartalmazza.
Nekem ez nagy csalódás. Pár éve megvettem ezt a remake játékot GC-re, hát ez épp ugyanolyan. Pontosabban ugyanaz. Semmi fejlesztés, semmi plusz hozzá, vagy ilyesmi. Ps4-re? Minek?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6312 Dátum: 2014. Október 08. - 16:43:54 »
Számomra nem csalódás, pontosan ezt vártam... Amúgy maximálisan egyetértek.
De eddig minden ilyen remastered kiadás pont ugyanezt nyújtotta, vagyis semmit, nézd csak meg az SH2-t.
Max annak éri meg megvenni, aki amúgy nem játszott vele.
De amúgy annyira szánalmas ez az egész nulla energiabefektetéssel újra kiadni címeket, közben nyomatni, a "Tessék újra klasszikus Resi, vegyétek rajongók erre vágytatok!" aztán meg persze nem veszi meg a kutya sem, és jön, hogy "Hát nincs is igény hagyományos Resident Evilre"...
Nem basszus, két generációval régebbi játékok újra kiadására nincsen igény!
Mi lesz a következő lépés, PS1-es játékokat fognak árulni teljes áron a PS4-re?

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #6313 Dátum: 2014. Október 08. - 19:23:01 »
De legalább a RE Remastered Edition-nel tudunk PC-n is játszani, nem kell hozzá GameCube most már. Aki csak a sima verzióval játszott eddig, mint én, szerintem azok örülni fognak neki.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6314 Dátum: 2014. Október 08. - 20:16:11 »
Jelen. Régóta reméltem, hogy játszhatok azon a játékon, és most a jelek szerint kontrollert se kell beszereznem hozzá (különben játszhattam volna Dolpinon).

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #6315 Dátum: 2014. Október 08. - 20:18:59 »
Jelen. Régóta reméltem, hogy játszhatok azon a játékon, és most a jelek szerint kontrollert se kell beszereznem hozzá (különben játszhattam volna Dolpinon).
Én is. Csak ezért meg a 0 részért nem akartam GameCube-ot venni. Akkor már Wii, a vissza fele kompatibilitás miatt.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6316 Dátum: 2014. Október 08. - 20:21:02 »
Ha tehetném, én is Wii-t, pontosabban Wii U-t vennék, azt legalább tényleg használnám is valamire. De addig is marad a Steam és a GOG.

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #6317 Dátum: 2014. Október 08. - 20:34:13 »
Egyébként Origin-en ingyenes a Dragon Age, ha valakit érdekel.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6318 Dátum: 2014. Október 09. - 13:21:43 »
Én is. Csak ezért meg a 0 részért nem akartam GameCube-ot venni.
Én épp ezért a kettőért vettem egyet használtan. A két játék és a gép nem került együtt annyiba, mint egy új PS4 játék.  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6319 Dátum: 2014. Október 09. - 16:19:58 »
De ez most minden létező gépre megjelenik PS3-4, X-Box 360-One (amúgy bárki valami rendszert/logikát felfedezett az x-box típusok fantázianevei között?  :lol:), és PC.
Szóval most tényleg mindenki megveheti aki akarja. De komolyan nem tudom, hogy annyira nagy-e az a réteg, aki kíváncsi volt erre a játékra, de nem vett érte GC-t, és PC-re se töltötte le(mert elvből nem játszik vezérlővel, mint tg  :twisted:). Mert csak ezekre lehet alapozni, mert ebben a formában az új vevőket egy tizenkét éves szoftver tuti nem fog érdekelni.
Mondjuk a fejlesztési költség és biztosan "minimális" volt.   :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 09. - 19:15:51 írta Todd »