Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 657020 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6360 Dátum: 2014. Október 15. - 11:12:04 »
Oké, most már kezdem érteni az Arkham origins negatív kritikáit. Tényleg sok szempontból ez visszalépés.
Kényelmetlen a városban közlekedni, lépten-nyomon láthatatlan falakba ütközöm, ilyen de most itt méér nem lehet átrepülni, erre még nem lehet felmászni, itt most méér kell ezt a nagy sz*rt kikerülnöm. Marha idegesítő tud lenni hosszú távon.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6361 Dátum: 2014. Október 15. - 11:40:42 »
Oké, most már kezdem érteni az Arkham origins negatív kritikáit. Tényleg sok szempontból ez visszalépés.
Kényelmetlen a városban közlekedni, lépten-nyomon láthatatlan falakba ütközöm, ilyen de most itt méér nem lehet átrepülni, erre még nem lehet felmászni, itt most méér kell ezt a nagy sz*rt kikerülnöm. Marha idegesítő tud lenni hosszú távon.

Tele van a játék buggal. Az volna a a csoda ha nem lenne semmi probléma a játékkal ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6362 Dátum: 2014. Október 15. - 12:57:03 »
Már rá is készültem, hogy minden játék után USB háttértárra mentek egy másolatot belőle, mert többen írták, hogy 90 % körül elszállt.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Videojátékok
« Válasz #6363 Dátum: 2014. Október 19. - 15:50:33 »
Előre szólok, eléggé felkavaró.

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Videojátékok
« Válasz #6364 Dátum: 2014. Október 19. - 15:57:51 »
Ez a Hatred eléggé komikus nekem, szóval így a durvaságért durva. Olyan mintha a Toxic Avenger nevű film megpróbálná komolyan venni magát, annak ellenére, hogy mi is az.  Gameplayről sem derül ki túl sok, a video alapján kb. Postal 1, színek nélkül. Végül is lehet jó, de egyelőre köszönöm nem.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Videojátékok
« Válasz #6365 Dátum: 2014. Október 19. - 16:14:42 »
Érdekes figyelni a reakciókat meg a véleményeket, én úgy érzem nem igazán fog ez most jót tenni megint a játékostársadalom megítélésének, nekem kifejezetten kellemetlen érzés volt végignézni a trailert
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 19. - 16:25:43 írta Pádi »

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Videojátékok
« Válasz #6366 Dátum: 2014. Október 19. - 16:30:01 »
Pedig valójában semmi új, a Postal ugyanezt csinálta, de ott legalább becsúszott egy kis fekete humor. Ez a Hatred meg a műmájer edgyness/grittiness-ével eléggé nevetséges.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6367 Dátum: 2014. Október 19. - 16:40:43 »
A trailer alapján szánalmas Postal-utánzat. A konzervatív sajtó majd jól hörög rajta egy-két hétig, aztán szépen elhalnak az eladások és az érdeklődés is.

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Videojátékok
« Válasz #6368 Dátum: 2014. Október 19. - 16:44:45 »
Hát ja, amerikaiak amúgy is csak a nemierőszakon hajlandóak ténylegesen felháborodni, a tömeggyilkosság, meg az emberek kibelezése az teljesen oké.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 19. - 16:56:24 írta Tazi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6369 Dátum: 2014. Október 19. - 16:50:31 »
Alapvetően az ilyen típusú produktumoknál a felháborodás csak generálja az érdeklődést.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6370 Dátum: 2014. Október 19. - 22:22:46 »
Ismerek valakit, aki ismer valakit, aki hallott olyanról, akinek van egy szatyor feleslegessé vált Dreamcast játéka. Pontosan 24 darab. Van még valakinek Dreamcastje? Érdekel valakit?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6371 Dátum: 2014. Október 24. - 20:49:52 »
Hát engem az egész gépről csak az omikron érdekelt volna, de azt meg azóta végigvittem PC-n. Szóval részemről tárgytalan.

És haladok szépen az Arkham Originsben, most sittelték le Jokert, és találkozott Harley-vel.
Hát a sztori az baromi jó, ezt elismerem, nem egy meglepő csavar volt már benne, és fingom sincs mennyi lehet még hátra, de remélem, jó sok. Joker eszméletlen jó. Van élet Mark Hammil után, Troy Baker nem véletlenül felkapott, mert meg sem lehet ismerni a hangját, pedig ő volt Joel a Last of Us-ban, az előző Arkham-ben meg Kétarc, de nagyon jó Jokert tol.
Joker, az utóbbi évek legzseniálisabb Joker-e, egy pofátlanul fiatal és lendületes figura, bőrkabátban, kigombolt ingben, barátnőm szerint szexi. És félelmetes, kiszámíthatatlan.
Kaptunk egy alapvetően előnyős külsejű Jokert, aki félelmetes. És ahhoz hogy félelmetes legyen, nem kellett levágni az arcát, nem kellett teletömni Titán szérummal, és nem is rohad éppen meg elevenen, mint az utóbbi években látott Jokerek. Azért félelmetes, ahogyan viselkedik, ez k*rva jó!
És végre többé kevésbé nyíltan kimondják azt, amit mindenki tud Joker szerelmes Batmenbe, kérem szépen, ez így van! Szóval ilyen részről ez a játék tök király!
Ez a Joker egyszerre rombolja, és újítja meg a bohóc királyról alkotott képet. Heath Ledger óta nem volt ennyire jó Joker sehol. Se képregényben, se rajzfilmben, se videojátékban!
A játék technikai részében még mindig igen izmos kivetnivalók vannak, és a Riddler trófeák is átmentek a vérpistikének címzett kihívás szintjébe, az első két részre jellemző karakter specifikus easter eggekhez kötött találós kérdések pedig totál el is tűntek.
Érzem, hogy ebben a játékban az első végigvitel után fele annyi kraft sem marad, mint a korábbi két részben.
A grafika is néha már már zavaróan pocsék, mintha időnként alúlmúlná a Cityt.
De a sztori az mindent visz, ezt elismerem!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6372 Dátum: 2014. Október 27. - 16:41:37 »
Jaja, nagyjából osztom a véleményt.
A feladványok nekem is nagyon hiányoztak, de hát itt ugye még Rébusz nem is Rébusz volt.
Amúgy nekem olyan érzésem volt,hogy míg az első két rész jobbára a comicsra épült jobban, de azért vett némi dolgot Nolantől, itt megfordult, és itt inkább Nolan féle realisztikusság került jobban előtérbe.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6373 Dátum: 2014. Október 27. - 19:47:23 »
A feladványok nekem is nagyon hiányoztak, de hát itt ugye még Rébusz nem is Rébusz volt.
Azért ez a saját lustaságunkat arra fogjuk, hogy itt még nem volt olyan kiforrott a karakter, ez igen gyenge kifogás az alkotók részéről.
Amúgy nekem olyan érzésem volt,hogy míg az első két rész jobbára a comicsra épült jobban, de azért vett némi dolgot Nolantől, itt megfordult, és itt inkább Nolan féle realisztikusság került jobban előtérbe.
Ez nekem is feltünt, és láthatóan a következő részben még erőteljesebb lesz ez a hatás.
Pl. Bane az Asylumban legyünk őszinték, a Batman & Robin (tudom, nem szoktuk ezt emlegetni, de bakker, így van) Bane-je volt, míg ez a Rising-é. De jó példa a batmobile és Batwing is, míg a korábbi részekben a klasszikus volt, itt és az AK-ban már a modern dizájn van.
Ami tök fura, hiszen a Nolan verzum már az Asylum idején is létezett, ha akarták volna, már a kezdetektől azt követhették volna.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6374 Dátum: 2014. Október 27. - 20:46:17 »
Okés, de itt még akkor sem is Rébusz volt, nem akarta mmég lenyűgözni Batset, csak egy hacker, vagy mi a tosz.  Hiányzottak a feladványok, nagyon is, de én gyorsan túl tettem magam rajta eme indokok miatt..  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6375 Dátum: 2014. Október 27. - 22:31:06 »
Ja és még valami, szerintem már bőven több mint 10 órát belepakoltam a játékba, most nyomtam le a Szitakötőt (tényleg neki van magyar neve?), és beszarok, ha ez mind egy éjszaka eseményei.  :lol:
Ami persze nem baj, hogy hosszú a játék, de kicsit röhejes, főleg mivel Bats nem a sztorit teljesíti karácsony éjjel, hanem a komplett 100%-ot, mivel gondolom az Enigmás cuccokat sem hagyja nyilvánosságra hozni, akkor hány óra Gothemben egy éjszaka? 20-25.  ;D

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #6376 Dátum: 2014. Október 27. - 23:15:41 »
Az Szentjánosbogár...  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6377 Dátum: 2014. Október 28. - 08:18:48 »
Tényleg, a szitakötő, az a dragonfly. Milyen menő nevük van már ezeknek angolul!  ;D

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #6378 Dátum: 2014. Október 28. - 10:52:02 »
Ja és még valami, szerintem már bőven több mint 10 órát belepakoltam a játékba, most nyomtam le a Szitakötőt (tényleg neki van magyar neve?), és beszarok, ha ez mind egy éjszaka eseményei.  :lol:
Ami persze nem baj, hogy hosszú a játék, de kicsit röhejes, főleg mivel Bats nem a sztorit teljesíti karácsony éjjel, hanem a komplett 100%-ot, mivel gondolom az Enigmás cuccokat sem hagyja nyilvánosságra hozni, akkor hány óra Gothemben egy éjszaka? 20-25.  ;D
Gothemben mindig éjszaka van :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6379 Dátum: 2014. Október 28. - 10:53:23 »
Persze, de nem minden éjszaka December 24.-e.  :lol:
Néha van Halloween is.  :twisted: