Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656963 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6480 Dátum: 2014. November 17. - 09:27:49 »
Szerintem ez túlzás,hogy a fanok kiállnak érte... ha már a 10. ilyen leugrásos elveszés volna, ordítanék a méregtől  ;D sztem ezzel mindenki így lenne, legyek fan, nem fan, rohadt kiakasztó az ilyen, emiatt megy tönkre a játék élmény...  :headscratch:

De egy dolog vigasztal, amire én oda jutok, hogy megvegyem ezt a részt, valszeg javítva lesznek ezek (remélhetőleg  :hehe: )
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6481 Dátum: 2014. November 17. - 10:44:25 »
Hiszed vagy sem,de a jelenlegi állapotokért is csak a fanatikus rajongókat lehet hibáztatni akik mindenféle tájékozódás nélkül előrendelik az aktuális AC epizódot, holott ki sem próbálták előtte. Tehát vakon megvesznek mindent amin az AC logó virít :uhoh: Nemrég a Ubisoft elnöke egy interjúban kijelentette,hogy a rajongók miatt kell évente újabb részt kiadni, mert ekkora igény van rá! Most meg ezerrel próbálják a dühös fanokat nyugtatni az átlátszó béna ígérgetéseikkel miszerint kijavítják a Unity hibáit és stratégiát váltanak. Ezt pedig kezdhetnék azzal,hogy a vezetőséget alaposan megritkítják pluszba még kirúgnak néhány programozót is, mert olyan nincs,hogy ezt a bughalmazt senki nem vette észre időben :hehe: Visszatérve az ortodox AC-s táborra én állítom,hogyha direkt félkész állapotban adnák ki a játékot (vagyis nekünk kéne befejeznünk a környezet+karakterek kinézetét stb.) még úgy is rohannának a boltba megvenni és azzal áltatnák magukat,hogy "Úúú saját magam építhetem fel az egész világot és a benne lévő embereket"... :roll: Természetesen ez sem lenne ingyen, hanem minden módosításért újabb 10 eurót kérnének el! Nincs mese manapság már nem a kész terméket kapjuk kézhez, hanem egy félig kész cuccot és kvázi mi vagyunk a béta tesztelők. Aki esetleg le akarja tölteni a netről azt ne akadályozzátok ebben, mert ezért pénzt kiadni halálos vétek ;D

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #6482 Dátum: 2014. November 17. - 11:32:59 »
Elég gáz ez a Unity... láttam ezt a sok bugot, de a fanatikusokat azt se érdekelné ha a gépet is leégetné, vennének másikat... végignéztem nagyjából mindkét új AC játék végigjátszását, mivel gépre vagy konzolra nem akarok tölteni, és szerintem a Rogue sztorija sokkal jobb mint a Unityé... Sehol sincs az Ezios részekhez képest. Viszont rendeltem egy Arno Dorian figurát...  :hehe:
Én holnap telepítem az ACt,kíváncsi vagyok,h a PCs verzió milyen.Majd megírom a tapasztalatokat pár nap múlva.Amúgy a játékhoz kapott 41cm-es Arno figurám eladó 10e-ért (+ajándék Unity poszter)

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Videojátékok
« Válasz #6483 Dátum: 2014. November 17. - 20:28:13 »
Látom mindenki AC lázban ég, ezért előmerészkedek én is :D Egy jó barátom hatására (aki amúgy a képregények világába is belerántott :D ) elkezdtem a sorozatot..szigorúan az első résztől. Jelen állás szerint az első részből van pár zászlóm a királyságban, második rész totál kimaxolva, brotherhoodból még full syncre kell tökéletesítenem pár küldetést, plusz maradt pár kupám, revelations (személyes kedvenc :D) szintén kimaxolva a multiplayer kivételével. Amik maradtak azokat is be fogom pótolni, csak utol akarom érni magam... Na de a meséből ennyi, lényeg, hogy most a hárommal birkózom. Másnak is nehéz volt megszokni a teljesen új irányítást? Míg a korábbi részekkel órákig tudtam játszani, most néha fél óra után felállok, mert felhúzom magam. Valaki mondja már, hogy nem csak én vagyok vele így és megszokható :D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6484 Dátum: 2014. November 17. - 21:17:21 »
Látom mindenki AC lázban ég, ezért előmerészkedek én is :D Egy jó barátom hatására (aki amúgy a képregények világába is belerántott :D ) elkezdtem a sorozatot..szigorúan az első résztől. Jelen állás szerint az első részből van pár zászlóm a királyságban, második rész totál kimaxolva, brotherhoodból még full syncre kell tökéletesítenem pár küldetést, plusz maradt pár kupám, revelations (személyes kedvenc :D) szintén kimaxolva a multiplayer kivételével. Amik maradtak azokat is be fogom pótolni, csak utol akarom érni magam... Na de a meséből ennyi, lényeg, hogy most a hárommal birkózom. Másnak is nehéz volt megszokni a teljesen új irányítást? Míg a korábbi részekkel órákig tudtam játszani, most néha fél óra után felállok, mert felhúzom magam. Valaki mondja már, hogy nem csak én vagyok vele így és megszokható :D

Nem tudom, nekem nem volt nehéz megszokni, amikor a régieket újrajátszottam, akkor visszaszokni annál inkább.

Na de hogy témánál maradjunk, nem kéne az első nagyobb botlásnál már szétsavazni az Ubit mint ha ők lennének az új EA. Várjuk ki a végét, eddig sem az optimalizáltságról voltak híresek. ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6485 Dátum: 2014. November 17. - 21:41:35 »
Idézet
Na de hogy témánál maradjunk, nem kéne az első nagyobb botlásnál már szétsavazni az Ubit mint ha ők lennének az új EA. Várjuk ki a végét, eddig sem az optimalizáltságról voltak híresek. ;)

Tudod ezzel csak az a probléma,hogy nem ez az első botlásuk :lol: Sok gamer már most az EA-hez hasonlítja, megjegyzem jogosan! Az meg önmagában is gáz ha egy AAA-s játékot ilyen ocsmányul gyártanak le mint pl a Unity. Egy ekkora cég sem engedhet meg ehhez hasonló hibákat, mert kib*szott hamar lecsúszhat a dobogóról. Az egy kaptafára épülő AC miatt alapból sok savat kap a Ubi,de ez a legutóbbi "nextgen" epizód nagyon belepiszkált a hosszútávú terveikbe :hehe: A legjobb dolog amit jelenleg tehetnének az a széria lezárása és 2-3 év múlva egy komplett reboot!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6486 Dátum: 2014. November 17. - 22:15:33 »
Heh, akkor ha látnád, mit kapott a Square az FFXIII PC-s portjára egy hónappal ezelőtt…

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6487 Dátum: 2014. November 18. - 09:51:36 »
FF témában annyira nem vagyok jártas. Annál mi volt a gubanc?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6488 Dátum: 2014. November 18. - 11:12:40 »
Mi nem? 720p mint egyetlen választható felbontás, semmilyen kártyán nem megy 30 fps fölé (nem azért, mert túl sokat eszik, hanem mert túl keveset), Escapre-re azonnal kivág, controller nélkül minden két másodpercben lefagy egyre. Nincsenek grafikai beállítások, se semmilyen más hardverkonfig, és mindössze három gombot lehet átírni, akár billentyűzettel, akár kontrollerrel játszanád.
Szóval nem a világ legjobb portja. A decemberi XIII-2-re ígérték, hogy javítják.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6489 Dátum: 2014. November 18. - 11:23:37 »
Ez szintén egy újabb epic fail,de még ők se süllyedtek le a Ubi szintjére teljesen :lol: Bár a 30fps nem túl bíztató, mégis fényévekkel jobb a 10-nél... :uhoh:

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #6490 Dátum: 2014. November 19. - 21:09:53 »
Most tolom az Arkham Asylumot állat egy játék :violent:
Tejet kérek! Csokisat!

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Videojátékok
« Válasz #6491 Dátum: 2014. November 19. - 21:18:40 »
Most tolom az Arkham Asylumot állat egy játék :violent:

A három rész közül a legjobb!  8)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6492 Dátum: 2014. November 20. - 16:27:38 »
Ez szintén egy újabb epic fail,de még ők se süllyedtek le a Ubi szintjére teljesen :lol: Bár a 30fps nem túl bíztató, mégis fényévekkel jobb a 10-nél... :uhoh:

Ubi szintjére? Elolvasod amit leírsz?

Komolyan mondom, szerintem egy hónapja még meg se fordult volna ilyesmi a fejedben. Az hogy csináltak egyetlen egy játékot amit bugosan adtak ki (persze később kijavították) jó sztorival és továbbra is élvezetes játékmenettel az nem fogja eltemetni az Ubit a normális emberek szemében. Egyetlen hiba után leírni egy kreatív és eddig megbízható stúdiót, égbekiáltó hülyeség, már bocsánat.
Azt nem tagadom, hogy túlságosan meg akarták lovagolni a next gent és az így készült 2 AC játék sok volt, de majd ők is megtanulják, aki sokat markol keveset fog.

Amúgy a játékról eddig elhangzott legpontosabb mondat, több értelemben is:

"A Ubisoft forradalmat ígért, de az Assassin's Creed Unity csak egy tüntetést hozott."


"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6493 Dátum: 2014. November 20. - 16:42:52 »
Nemcsak,hogy a saját hozzászólásomat, hanem másét is elolvasom és abból bizony nem az derült ki,hogy a Ubi az a cég lenne ami törődik a rajongóival :lol: Ráadásul a Unity a PC-k többségén nemhogy 30,de még a 10 fps-t se éri el sokszor! Szerintem ez már a gané kategória csak a sok elvakult AC fan még így is kiáll a drágaszága mellett... :roll:
Az meg szintén nem érdem,hogy immár a harmadik javítás után sem fut minden platformon normálisan a játék. Legközelebb majd megemberelik magukat és ha kell inkább adnak maguknak +3 hónapot ahhoz,hogy valami épkézláb cuccot tegyenek le az asztalra. Arno karaktere pedig sokak szerint egy nulla és csak egy francia Ezio másolat :hehe:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Videojátékok
« Válasz #6494 Dátum: 2014. November 20. - 16:46:15 »
Nemcsak,hogy a saját hozzászólásomat, hanem másét is elolvasom és abból bizony nem az derült ki,hogy a Ubi az a cég lenne ami törődik a rajongóival :lol: Ráadásul a Unity a PC-k többségén nemhogy 30,de még a 10 fps-t se éri el sokszor! Szerintem ez már a gané kategória csak a sok elvakult AC fan még így is kiáll a drágaszága mellett... :roll:
Az meg szintén nem érdem,hogy immár a harmadik javítás után sem fut minden platformon normálisan a játék. Legközelebb majd megemberelik magukat és ha kell inkább adnak maguknak +3 hónapot ahhoz,hogy valami épkézláb cuccot tegyenek le az asztalra. Arno karaktere pedig sokak szerint egy nulla és csak egy francia Ezio másolat :hehe:

Valahogy sose tartottam érdekes játéknak az AC-t....

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #6495 Dátum: 2014. November 20. - 17:11:32 »
Én tavaly vettem egy PS3-at, és az első játékom az AC3 volt amit nagyon bírtam. Végig is vittem sokszor, majd utána beszereztem a Revelations-t és a Black Flag-et! Utóbbinál már brutális módon rezgett a léc,de azért élvezhető darab volt. Mostanra úgy vagyok ezzel az AC témával,hogy nem az újabb részek megjelenését váron, hanem inkább azt,hogy mikor hagyják abba a franchise lejáratását :roll:
Eleve egy ilyen jellegű játéknak mint az AC nem ajánlatos 3-nál több epizódot kiadni,de a franciák juszt se hagyták abba, mert a széria sikeres volt és az orgyilkos logóval minden játékot el tudtak adni. Jó példa erre a szörnyen sikerült Unity ami se történetileg sem pedig technikailag nem éri el az elvárt szintet,de a fanatikusok megveszik így hát az Uborka csak azt látja,hogy a sz*rra is van igény :drying:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Videojátékok
« Válasz #6496 Dátum: 2014. November 20. - 17:20:29 »
A sz@rra mindig lesz igény!  ;D
Engem már az első rész se fogott meg.Főleg ezzel a nagy kavarással,hogy nem is az adott korban játszódik a játék,mint azt hinné(hitte volna anno) az ember.Először azt hittem,hogy valami gagyi kalóz változattal játszok és emiatt hibás a menü.De sajnos kiderült,hogy a hiba nem az én készülékemben van.  :P
Túl szájbarágós a játék.Szinte megmondja,hogy mikor, mit és hogyan csinálj!Az agyadat játék közben akár a vitrinben is hagyhatod,úgy se lesz rá szükség.
Na és most fognak majd a torkomnak ugrani a vérfanok!  8)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Videojátékok
« Válasz #6497 Dátum: 2014. November 20. - 21:21:12 »
Valaki mondja már el mi az az fps... annyian mondják, de nem tudom mi az...  :headscratch:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Videojátékok
« Válasz #6498 Dátum: 2014. November 20. - 21:28:47 »
frame per second
magyarán hogy másodpercenként hány képkockát képes megjeleníteni a játék
itt egy jó kis összehasonlítás az érthetőség kedvéért

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6499 Dátum: 2014. November 20. - 21:48:08 »
EgyAc-t adtak ki tele bugokkal?  ;D Na, ne, a 3 is tele volt bugokkal, jócskán, és a Black Flag is.  :hehe:
A kettővel régen játszottam, és nem is első napos volt, mint az utóbbi kettő, ahogy a Brotherhood és  Rev sem, szval amik azok a kezemben landoltak már lehet patchelve voltak, de a 3 meg a Black flag is hemzsegett a bugoktól....
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL