Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656994 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6800 Dátum: 2015. április 18. - 13:40:23 »
Mar sokszor probaltam arra is rahangolodni de nem ment.
Ez a Dante es a Hold-tündér szerelemgyereke nagyon nem jon be nekem.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6801 Dátum: 2015. április 19. - 21:46:28 »
Pedig minden idők egyik legmagasabb pontszámra értékelt hack & slash játékai.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6802 Dátum: 2015. április 19. - 22:02:24 »
Leglább 4-szer mondtad már, és minimum 2x neki is futottam, hogy megismerkedjek vele. Nem tetszett a történet a hangulat. Van ilyen.
A Last of Us szerintem az utóbbi évtized legjobb játéka, Kaine-nek nem tetszett. Ez az ízlés bizony egy ilyen szubjektív dolog.
Mantrázhatja az ember napestig, hogy hány pontot kapott a játék, attól még ugyanúgy nem jön be.  ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6803 Dátum: 2015. április 19. - 22:20:07 »
Én most a Bulletstormot tolom, jólesik egy kis agyatlan lövöldözés. :) Egész jó játék, könnyed, brutális, hangulatos. Pluszpont, hogy sci-fi környezetben játszódik. :)

Előtte a Dishonoredet vittem végig, jó volt. Bár általában az ilyen steampunk, alternatív történelem téma annyira nem fog meg, maga a játék szórakoztató és érdekes volt.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6804 Dátum: 2015. április 20. - 13:10:39 »
A Last of Us szerintem az utóbbi évtized legjobb játéka, Kaine-nek nem tetszett. Ez az ízlés bizony egy ilyen szubjektív dolog.
Jaja. A bátyám is minden idők legjobbjának tartja. Aki ugyanakkor nem képes játszani sem egy Silent Hillel, sem egy Resident Evillel. Valahol biztos fantázia kérdése is, hogy kit milyen világ érdekel jobban.
Én jelenleg a RE6-tal játszom - amit kezdek egyre jobban megkedvelni -, és arra megyek rá, hogy minden küldetés, minden pálya veteránon (hard fokozat) kitűnőre sikerüljön. Leon, Ada és Sherry már megvan, Chrisszel kicsit szívatósabb, de már csak 3 pálya maradt tőle is.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6805 Dátum: 2015. április 20. - 14:03:42 »
Valahol biztos fantázia kérdése is, hogy kit milyen világ érdekel jobban.
Igen, ez tipikusan "ízlések és pofonok" dolog. Mint a filmeknél is.
De az előfordulhat, hogy egy játék annyira jól sikerül, hogy azoknak is kivívja a szimpátiáját, illetve elismerését, akiket egyébként az adott világ kevéssé érdekel. Például engem a zombis, horroros témák nem izgatnak különösebben, így a RE világa sem, de a RE4 játék annyira izgalmasra és hangulatosra sikerült, hogy 2-3-szor is végigtoltam, és máig jó játéknak tartom, noha maga a képi világ, illetve a pályadizájn nem állt túl közel az ízlésemhez. A Dishonoreddel is ugyanez volt a helyzet. Biztos sok múlik a játékmechanikán is. Nyilván egy ilyen játéktól még nem leszek a franchise rajongója, de ha valami jó, azt elismerem.

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6806 Dátum: 2015. április 20. - 15:13:24 »
A RE4 voltaképpen egy igen fejlett lövöldözős játék. Hogy éppen zombikra lövöldözöl (és még ez sem igaz, hiszen nincsenek a játékban zombik), az majdnem hogy lényegtelen. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6807 Dátum: 2015. április 23. - 17:23:47 »
Mad Max Gameplay Overview Trailer
Vegyes érzelmeim vannak. Főleg a negatív irányba. Mintha fogták volna a 2  F betűs játékot( Fallout&Far Cry ), összegyúrták és kész is van.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #6808 Dátum: 2015. április 23. - 17:59:49 »
+ Rage. Nekem tetszik.
Tejet kérek! Csokisat!

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Videojátékok
« Válasz #6809 Dátum: 2015. április 23. - 18:56:19 »
A Mad Max filmek régebbiek.Szóval inkább szerintem a Rage és társai merítenek abból,mintsem fordítva.   8)
Szokták is mondani,hogy Mad Max hangulatú,stílusú,stb.  :brow:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6810 Dátum: 2015. április 23. - 19:18:06 »
Ez még simán lehet jó is, ígéretesnek tűnik. Úgy látom, az új film hangulatát próbálják hozni benne.
Idézetet írta: Mero
Mintha fogták volna a 2  F betűs játékot( Fallout&Far Cry ), összegyúrták és kész is van.
Nyilván a készítők próbálnak biztosra menni, ezért a jól bevált, divatos játékelemeket alkalmazzák. GTA in Mad Max style. Nem ez a játék fog korszakalkotó újításokat hozni, de ha ügyesen elegyítik a bevált sablonokat, akkor egy jó és hangulatos game lehet belőle.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6811 Dátum: 2015. április 23. - 20:23:46 »
Ugye most vicceltek? Szerintem ez k*&khm# jó.
Egész gyerekkoromban egy ILYEN játékra vártam, sosem értettem, a Rockstar miért nem csinált poszt apokaliptikus GTA-t, most itt van, és tökös és pofás. Ott volt a RoadKill, de rohadt gagyi volt, ott volt a Fallout, és a maga módján jó volt, de az nem ez a műfaj.
Végre valaki megcsinálta, kellett ez már nagyon régóta.
Hogy nem innovatív, kit érdekel, pusztán az űber-király, hogy egyáltalán van ilyen játék, és nem tűnik rossznak.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6812 Dátum: 2015. április 23. - 20:53:10 »
Valami ilyesmiket mondtak a megjelenése előtt a Watch_Dogsról is, nem? :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6813 Dátum: 2015. április 27. - 14:17:39 »
Ohj... bakker... naaagyon vennem kellene egy PS4-et...

(Kaine lehet megvan a kövi borítókért a fizettség  ;D  :hehe:)



Egyrészt brutkó... másrészt Dicknek ennél szarabb maszkot el se tudok képzelni  ;D  :roll:
Mi a francért cserélték le a City-s kinézetet? Ez a maszk über gagyi...   :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6814 Dátum: 2015. április 27. - 14:37:40 »
Azért sok borítót kéne rajzolnod - főleg, hogy a horrort sem fejezted még be.  :twisted:

Én tegnap újrakezdtem az Alone In The Dark 4-et. Meglepően élvezetes játék, pedig már azt hittem, csak a nosztalgia-faktor miatt lesz jó.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6815 Dátum: 2015. április 27. - 14:57:56 »
En meg mindig skyrimezem. :) 2011 ota gyakorlatilag csak ezzel jatszom, es meg mindig folyamatosan nagy ujdonsagokat fedezek fel benne (v.o. modern konzolos jatekok tizenoras elettartama). Amugy meg 4 oran at megveheto minden kiegeszitovel 10 euroert a Steamen.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #6816 Dátum: 2015. április 27. - 15:29:15 »
Úgy néz ki lelőtték az új Silent Hill játékot. kaine gondolom te vártad.
Tejet kérek! Csokisat!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6817 Dátum: 2015. április 27. - 15:36:22 »
Nem olyan régen már szóba került ez, de szerintem annyira korai fázisban volt még, hogy nagyon bele se tudtuk még élni magunkat.
Kojima távozásával a Konami gyakorlatilag lehúzhatja magát a klotyón.
En meg mindig skyrimezem. :) 2011 ota gyakorlatilag csak ezzel jatszom, es meg mindig folyamatosan nagy ujdonsagokat fedezek fel benne (v.o. modern konzolos jatekok tizenoras elettartama).
Mondjuk szerintem két külön műfaj a kettő, amúgy nem az élettartam a minőség mércéje. Elvégre egy 200 oldalas könyv is lehet nagyon jó, meg egy több ezer oldalas regény folyam is.
Plusz volt olyan tizenórás konzoljáték, amivel több száz órát játszottam (Kaine, Resi 4-es dolgait nem is említve  ;D).
« Utoljára szerkesztve: 2015. április 27. - 15:43:43 írta Todd »

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Videojátékok
« Válasz #6818 Dátum: 2015. április 27. - 15:47:56 »
Ja, Kojima lelépett, mi lesz így a céggel? :'( Nagy kár, szükség van jó japán játékokra, most már a capcomban van a bizadalmam. :)
Tejet kérek! Csokisat!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6819 Dátum: 2015. április 27. - 15:52:10 »
Pont a Capcomban? Ők meg már évek óta nem csinálnak semmit, csak újra-kiadásokat.
Max a Squarre Enix rúg még labdába a japánok közül.

Megjegyzem nem értem miért, amikor épp a napokban vittem végig az MGS 5 demoját, és habár azt hittem lehetetlen, de még mindig tudtak újat kicsikarni a PS3-ból.
Baromi jól néz ki az a játék, és iszonyat sok újítás van benne, kábé annyi a különbség, mint anno az MGS 2 - 3 között.
« Utoljára szerkesztve: 2015. április 27. - 15:56:01 írta Todd »