Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656995 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6820 Dátum: 2015. április 27. - 15:55:49 »
Azért sok borítót kéne rajzolnod - főleg, hogy a horrort sem fejezted még be.  :twisted:

Tom, egy életre szóló szerződés lenne ebből  ;D  :hehe:

Amaz meg már kihúzás alatt van.   :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6821 Dátum: 2015. április 27. - 18:48:54 »
Ohj... bakker... naaagyon vennem kellene egy PS4-et...

OhboyOhboyOhboyOhboyOhboy
Már CSAK 61 nap  :haj: :joy: :meleg: :meleg:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6822 Dátum: 2015. április 27. - 19:47:06 »
En meg mindig skyrimezem. :) 2011 ota gyakorlatilag csak ezzel jatszom, es meg mindig folyamatosan nagy ujdonsagokat fedezek fel benne (v.o. modern konzolos jatekok tizenoras elettartama). Amugy meg 4 oran at megveheto minden kiegeszitovel 10 euroert a Steamen.
Nekem PS2-n van meg - illetve megvan Dreamcasten is, még kétlemezes verzióban; annak idején még úgy kezdtem el játszani vele. :)
Milyen újdonságokat? Mesélj! :) Nekem ez maximum a 7. végigjátszásom lehet (összesen, a két szereplővel).
Úgy néz ki lelőtték az új Silent Hill játékot. kaine gondolom te vártad.
Ahogy Todd is írta: még tényleg annyira keveset lehetett tudni róla, hogy annyira még nem vártam. Főleg, hogy a legutóbbi SH játék mindennek az alja volt, és hogy egy bug miatt még végig sem játszottam teljesen azt sem. De ez ígéretes volt, tényleg.
(Kaine, Resi 4-es dolgait nem is említve  ;D).
A 91-en vagyok túl. :) 500+ óra. :)
Ja, Kojima lelépett, mi lesz így a céggel? :'( Nagy kár, szükség van jó japán játékokra, most már a capcomban van a bizadalmam. :)
Én most bízom az új Tomb Raiderben is.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6823 Dátum: 2015. április 27. - 23:03:39 »
En meg mindig skyrimezem. :) 2011 ota gyakorlatilag csak ezzel jatszom, es meg mindig folyamatosan nagy ujdonsagokat fedezek fel benne (v.o. modern konzolos jatekok tizenoras elettartama). Amugy meg 4 oran at megveheto minden kiegeszitovel 10 euroert a Steamen.
Nekem PS2-n van meg - illetve megvan Dreamcasten is, még kétlemezes verzióban; annak idején még úgy kezdtem el játszani vele. :)
Milyen újdonságokat? Mesélj! :) Nekem ez maximum a 7. végigjátszásom lehet (összesen, a két szereplővel).
Szerintem te masrol beszelsz, ez nem jelent meg PS2-re. En erre gondoltam.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6824 Dátum: 2015. április 28. - 13:42:29 »
Hehe, tényleg félreértettem, de nem kicsit.  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6825 Dátum: 2015. április 28. - 18:02:26 »
En meg mindig skyrimezem. :) 2011 ota gyakorlatilag csak ezzel jatszom, es meg mindig folyamatosan nagy ujdonsagokat fedezek fel benne
Hallottam róla, hogy nagyon tartalmas az a játék, de ez tényleg nem semmi. :D Valamikor majd én is teszek vele egy próbát.


Én végigvittem a Bulletstormot, jó volt, tetszett. Agyatlan lövölde, semmi extra, de nagyon hangulatos volt. Oké, mondjuk a távirányítós kiborg dínó király ötlet volt benne. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Videojátékok
« Válasz #6826 Dátum: 2015. április 30. - 17:50:19 »

Jól értelmezem a dolgokat? Az ott Azazel, és ez lényegében akkor a Knightfall
« Utoljára szerkesztve: 2015. április 30. - 17:52:09 írta Pádi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6827 Dátum: 2015. április 30. - 18:28:21 »
Az Arkham cityben josolja ezt meg Azazel.
De a rovid valasz: igen. ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6828 Dátum: 2015. Május 04. - 13:20:45 »
Pár napja én is tolom a Skyrimet, tényleg nagyon jó. :surp: :oh: Baromi hangulatos és nagyon összetett, jól felépített játék, ez rögtön látszott rajta. Valószínűleg még nagyon az elején vagyok, de odáig már eljutottam, hogy van saját kecóm, illetve pár sárkányt is megöltem már. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6829 Dátum: 2015. Május 04. - 13:27:06 »
Kiraly. :) Milyen faju vagy?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6830 Dátum: 2015. Május 04. - 15:25:30 »
Khajiit. Szerintem könnyen kitaláljátok, hogy kiről mintáztam a karaktert... :D Azzal a különbséggel, hogy kapott faja tigriscsíkokat is. :) Ja, és már két városban is elnyertem a Thane címet.  ;D

A kecóban levő két ládikóban amúgy mennyi tárgyat lehet elraktározni?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6831 Dátum: 2015. Május 04. - 15:36:04 »
Robogirlnek is Khajiitja van. :) Most igy belegondolva, nekem hosszabb eletu Khajiitom meg talan nem is volt soha.

Gondolom, egyreszt Whiterunban vagy Thane, a masik mi?

A haz ladajaban (vagy altalaban containerekben) akarmennyit tarolhatsz.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6832 Dátum: 2015. Május 04. - 15:50:34 »
Robogirlnek is Khajiitja van. :) Most igy belegondolva, nekem hosszabb eletu Khajiitom meg talan nem is volt soha.
Miért, nem tetszett? Hány fajjal játszottál eddig? Illetve neked melyik a kedvenced? :)

Idézet
Gondolom, egyreszt Whiterunban vagy Thane, a masik mi?
Winterhold. Nem túl kellemes a klímája, nem szívesen laknék ott. :hehe: A kecóm Whiterunban van. Igazából még csak ebbe a két városba jutottam el, a többi még felfedezésre vár. Winterholdban nemrég kezdtem el a mágusiskolát. :)

Idézet
A haz ladajaban (vagy altalaban containerekben) akarmennyit tarolhatsz.
Ez tök király. :D Már egy csomó potion és alapanyag összegyűlt. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6833 Dátum: 2015. Május 04. - 17:04:30 »
Robogirlnek is Khajiitja van. :) Most igy belegondolva, nekem hosszabb eletu Khajiitom meg talan nem is volt soha.
Miért, nem tetszett? Hány fajjal játszottál eddig? Illetve neked melyik a kedvenced? :)
Biztos tetszett volna, de 20-as, 30-as szint fole nem vittem el. Hosszabb-rovidebb tavon probaltam mar mindet, a kedvencem a Dark Elf. :) Ezzel jatszom most is.

Idézet
Idézet
Gondolom, egyreszt Whiterunban vagy Thane, a masik mi?
Winterhold. Nem túl kellemes a klímája, nem szívesen laknék ott. :hehe: A kecóm Whiterunban van. Igazából még csak ebbe a két városba jutottam el, a többi még felfedezésre vár. Winterholdban nemrég kezdtem el a mágusiskolát. :)
Igen, akkor eleg sok felfedezesre varo dolog van meg. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6834 Dátum: 2015. Május 04. - 20:22:44 »
Na igen, mondjuk ennyi idő után nem csoda, hogy mindegyik fajt kipróbáltad. :) Biztos jó a sötét elf is, de részben azért is esett a választásom a Khajiitra, mert ez a faj viszonylag újdonság számomra, a törpök, elfek viszont már klisék, minden szerepjátékban benne vannak. 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6835 Dátum: 2015. Május 04. - 23:24:57 »
Ha mar emlited a torpoket, az Elder Scrollsban eleg erdekes a tortenetuk. Mar talalkoztal vele?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6836 Dátum: 2015. Május 05. - 00:01:37 »
Nem, még nem. A Skyrim az első Elder Scrolls játék, amivel játszom, a többit nem ismerem, csak hallottam róluk. De a Skyrimról annyi jót hallottam (+ tesóm is dícsérte), hogy érdekelni kezdett. Nem vagyok nagy rpg-s, régebben nem is igazán érdekeltek, de az utóbbi években rákaptam, főleg amióta divat lett, hogy még a nem rpg-kbe is rpg elemeket pakolnak (sőt, ma már szinte minden játékban van XP és fejlődési rendszer :lol: ). Klasszikus fantasy alapú rpg-ből viszonylag kevéssel játszottam, de azért a Diablo 1-2 megvolt, bár nem vittem őket végig; a PS2-es Baldur's Gate Dark Alliance-t viszont végigvittem (azt hiszem, ez volt az első játékom, ami a Forgotten Realms világában játszódik), baromi jó volt. A folytatásának is nekikezdtem (Champions of Norrath) de azt elég hamar félbehagytam, nem igazán fogott meg, mert nagyon semmilyen sztorival indult. Viszont nem fantasy környezetben játszódó rpg-ből jópárat végigtoltam, pl. a PS2-es Genji, vagy Okami; illetve a Deus Ex Human Revolution.

Visszatérve a Skyrimra: az alvásnak (az idő felgyorsításán kívül) van tényleges szerepe a játékban?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6837 Dátum: 2015. Május 05. - 10:40:47 »
Hát, a Skyrim inkább dungeon crawler sandbox, mint RPG. Ahhoz azért kellene valami épkézláb sztori is. Meg lehetőségek a „menj oda és gyakj le mindenkit, oké, kösz”-ön kívül. Általában azért is ölnek bele ennyi időt, mert az egész egy nagy homokozó, a sztorit meg senki se csinálja, mert minek.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6838 Dátum: 2015. Május 05. - 10:51:17 »
Visszatérve a Skyrimra: az alvásnak (az idő felgyorsításán kívül) van tényleges szerepe a játékban?
Van, alvas utan valamivel gyorsabban tanulsz. Ha sajat, kiberelt vagy gazdatlan agyban, akkor meg inkabb.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6839 Dátum: 2015. Május 05. - 11:07:17 »
Tegnap elkezdtem a Bioshock infinite-et. Nem vagyok nagy FPS játékos, de a hangulatos jó felépítésű játékokat csípem, és ez nagyon az. Nagyon fantáziadús kis világ van benne.