Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656895 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6880 Dátum: 2015. Június 15. - 21:16:47 »
Erre ... nincs ... megfelelő ... szó ....  :haj: :shocking: :pogo: :taps: :taps: :taps: :taps:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6881 Dátum: 2015. Június 16. - 09:14:42 »
Erre ... nincs ... megfelelő ... szó ....  :haj: :shocking: :pogo: :taps: :taps: :taps: :taps:
Az a durva, hogy minél több trailer jön ki ebből a játékból, annál nagyobb WTF élményem van. Most akor ez miaf*sz, meg atyaúristen, az Liquid és Solid, most akkor SkullFace létezik, vagy Boss már totál megőrült, Paz él??? De Kaz rendesen megszívta, megvakult és egy kar és egy láb mínusz...
És valszeg ez még a negyede se annak ami lesz itt.

No és ezt láttad már?

Habár ez még odébb van PS-re.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 16. - 09:51:37 írta Todd »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6882 Dátum: 2015. Június 16. - 11:17:46 »
Nekem ez a játék keltette fel az érdeklődésemet, nagyon érdekesnek és hangulatosnak tűnik, bitangul látványos grafikával:

« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 16. - 12:44:59 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #6883 Dátum: 2015. Június 16. - 12:00:19 »
Meglep, hogy ezt még senki sem linkelte :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6884 Dátum: 2015. Június 16. - 12:41:48 »
Ideje volt, az FFVII a sorozat messze legrusnyább darabja, ami egy olyan széria esetében, ami szeret kitűnni a remek képi ábrázolásával, már kezdett egyre furább lenni.
Kíváncis vagyok, mennyire írják majd át, vagy olyan lesz, mint az iOS-es 8- és 16-bites remake-ek, és inkább csak új fordítás + ráncfelvarrás.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6885 Dátum: 2015. Június 16. - 12:59:13 »
Meglep, hogy ezt még senki sem linkelte :D
A topicban legaktívabb emberek (Mero, Kaine, Tom, én), nem is nagyon játszottak FF-el.
Én is csak egyszer-egyszer próbáltam ki. A dramaturgia és a karakterek, dizájn nagyon tetszett, ellenben a játékmenet egyáltalán nem, így kimaradt.
Nekem ez a játék keltette fel az érdeklődésemet, nagyon érdekesnek és hangulatosnak tűnik, bitangul látványos grafikával:
Poszt-apoklaiptikus tribalista társadalom, ahol kiborg lényekre vadásznak. Elég f*szályos!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 16. - 13:09:43 írta Todd »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6886 Dátum: 2015. Június 16. - 18:17:40 »
Meglep, hogy ezt még senki sem linkelte :D

Akartam, csak dolgoztam,ott nincs PC hozzáférésem.
No és ezt láttad már?

Habár ez még odébb van PS-re.
Persze, kár hogy Xone exklúzív. Persze csak egy darabig (max. 2 hónap), de akkor is.  :drying:

A Star Wars: Battlefront is kapott két új gameplay videót. (NERDGASM) Nr. 1 / Nr. 2 (0:30-tól)
A Mad Max is kapott egy új filmecskét.
Az Assansin's Creed Syndicate kapott egy új karakter videót, ebben a Frye testvérpár női tagja, Evie látható akció közben. Van egy cinematic trailer is. És végül egy gameplay.
A Need for Speedis teljes retcon-t kapott. Trailer / Gameplay.
Szintén készül egy új Hitman játék is.
Az Activison is hozta pénzverő automatáját. Call of Duty : Black Ops III. Trailer / Gameplay
És végül ..... dobpergés .... a tortán lévő, cseresznyén megcsillanó harmatcsepp ..... Uncharted 4 : A Thief's End gameplay. No comment.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 16. - 18:35:08 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6887 Dátum: 2015. Június 16. - 18:32:45 »
A Tomb Raidert én is láttam tegnap, és csodaszép. Bár a havas részeket nem igazán csípem (nincs futás mód), :) de a belső téri részek hangulata már előre is állati. Nekem nem gond, hogy csak később jön, úgy sincs PS4-em.

Közben a Resident Evil 6-ban elértem a 100%-os trófeát.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6888 Dátum: 2015. Június 16. - 18:34:30 »
Közben a Resident Evil 6-ban elértem a 100%-os trófeát.
Csak úgy mellékesen.  ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6889 Dátum: 2015. Június 16. - 19:33:29 »
Nem, az utolsó 3 darabra külön ráhajtottam. :)
De még mindig van vagy 10-15 apróság, amit nem sikerült elérnem benne. Azok elég lehetetlennek tűnnek, sajnos.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6890 Dátum: 2015. Június 17. - 19:59:21 »
Az E3 -on felbuzdulva előrendeltem két dolgot.

« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 17. - 20:01:31 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6891 Dátum: 2015. Június 17. - 22:24:21 »
Wow. :D Ez kisebb vagyon lehetett. Szép csomag! :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Videojátékok
« Válasz #6892 Dátum: 2015. Június 18. - 08:06:08 »
Sziasztok!

A Batman Arkham Origins játék magyarítása elakadt. Igaz már a vége fele jár, 80%-a kész, de kevesen vannak a fordítók, és nekik is kevés az idejük. Gondoltam kirakom ide, hátha akad olyan rajongó akinek van egy kis ideje és kedve segíteni a fordítás befejezésében.

http://arkhamoriginshu.ucoz.com/news/meg_semmi_sincs_veszve/2015-06-07-11

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6893 Dátum: 2015. Június 18. - 09:21:54 »
Mero innentől vajas kenyéren és vízen fog élni. ;D
Elég menő pakkok.
Habár ez mi a jó büdös franc?  :lol:

Ki az akinek az ilyen skinek tetszenek? :headscratch:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6894 Dátum: 2015. Június 18. - 11:52:53 »
Hát Mero ez nem a te heted/napod  ;D :uhoh:

http://www.gamestar.hu/batman-arkham-knight-batmobile-collectors-edition-gyujtoi-kiadas-torles.html

Jelzem, hogy ha a visszatérítésnél maradsz engem a New52 Skinek nagyon érdekelnének.  ;D  :bociszem:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6895 Dátum: 2015. Június 18. - 16:31:58 »
Hát Mero ez nem a te heted/napod  ;D :uhoh:

http://www.gamestar.hu/batman-arkham-knight-batmobile-collectors-edition-gyujtoi-kiadas-torles.html
WTF ?!?  :o :shocking: :angered:
Ez pletyka. Remélem. Felhívtam a KSZ-t ott semmit se tudnak erről.Se a Sony Mo. , se a Microsoft Mo. , se a Warner Brothers -tol nem kaptak semmilyen figyelmeztetést.  :headscratch:
Wow. :D Ez kisebb vagyon lehetett. Szép csomag! :D
A kettő együtt kb 80e.
Mero innentől vajas kenyéren és vízen fog élni. ;D
Te is wazze ?  ;D
Habár ez mi a jó büdös franc?  :lol:

Ki az akinek az ilyen skinek tetszenek? :headscratch:
Biztos akad, különben nem adnák ki.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 18. - 18:19:26 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6896 Dátum: 2015. Június 18. - 20:19:55 »
Mero innentől vajas kenyéren és vízen fog élni. ;D

De az biztos hogy megéri. ;D

Hát Mero ez nem a te heted/napod  ;D :uhoh:

http://www.gamestar.hu/batman-arkham-knight-batmobile-collectors-edition-gyujtoi-kiadas-torles.html
WTF ?!?  :o :shocking: :angered:
Ez pletyka. Remélem. Felhívtam a KSZ-t ott semmit se tudnak erről.Se a Sony Mo. , se a Microsoft Mo. , se a Warner Brothers -tol nem kaptak semmilyen figyelmeztetést.  :headscratch:

Ez már sajnos biztos.

http://www.pcguru.hu/hirek/batman-arkham-knight-nem-lesz-batmobile-edition/32470

"A GAME áruház által kiküldött levél nyomán értesültünk arról, hogy mégsem fog megjelenni a Batman Arkham Knight legdrágább, 170 fontot kóstáló Batmobile Edition kiadása. A probléma az, hogy előre nem látott problémák miatt silány minőségűek lettek a csomaghoz adott Batmobile modellek, így a kiadó úgy döntött, hogy ezt inkább nem is fogja árulni."
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6897 Dátum: 2015. Június 18. - 20:48:06 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6898 Dátum: 2015. Június 18. - 21:00:14 »
Mero innentől vajas kenyéren és vízen fog élni. ;D
Te is wazze ?  ;D
Nálam ez még picit várat magára. Habár neked már PS4-ed?
Mondjuk bátyám úgyis megveszi az MGS V-t PS3-ra, a Ground Zeros alapján azon is k*rva jó lesz.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6899 Dátum: 2015. Június 18. - 21:21:06 »
Mero innentől vajas kenyéren és vízen fog élni. ;D
Te is wazze ?  ;D
Nálam ez még picit várat magára. Habár neked már PS4-ed?
Nem még nincs. Majd télen valami akció keretében.  :brow:
--------
Egyre több helyen olvasom ezt a Batmobile edition törlést. Kezdem azt hinni hogy stimmel. Már nemzetközi odalak (ign, gamespot) is kezdik közölni .....  :uhoh: :'(
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül