Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656805 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6960 Dátum: 2015. Július 03. - 21:56:10 »
De igen. Amúgy is újat akar.

Csak kiváncsi vagyok.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6961 Dátum: 2015. Július 04. - 01:09:37 »
És merő kíváncsiságból, mennyit szánnál rá?
Hát természetesen annyit, amennyibe a boltokban kerül. :) Az 576-ban jelenleg 80 rongyba kerül. Most még nem állok úgy, hogy megvegyem, de ami késik, nem múlik. :) Persze a játékokat használtan/akciósan venném rá, de a gép legyen új és garanciás. :) 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6962 Dátum: 2015. Július 04. - 09:03:30 »
És merő kíváncsiságból, mennyit szánnál rá?
Hát természetesen annyit, amennyibe a boltokban kerül. :) Az 576-ban jelenleg 80 rongyba kerül.
:o :shocking:
Hogy nem sül le a bőr a képükről ....  >:( 90e már használt PS4 GTA V bundle-t kapsz.
Az 576.hu-t, Én elfelejteném a helyedben. Az ország egyik  LEGdrágább boltja. Itt már van 55e-től is, és ha még is használt gépet választanál, akkor itt 3 hónap garanciát kapsz rá.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6963 Dátum: 2015. Július 04. - 11:10:48 »
Az a vicc, hogy évek óta 85 rongy volt náluk a ps3, most idén csökkentették le 80-ra. Hihetetlen, mennyire tartja az árát.

Az a baj, hogy az 50 rongy körüli gépek csak 12 GB-osak, én meg 500 gigásat szeretnék majd, Az meg mindenhol 80 körül van, igaz a kisebb boltokban legalább hozzácsapnak egy játékot is, meg a HDMI kábelt.

Amúgy ezek a kisebb konzol boltok mennyire megbízhatóak? Mert hallottam jót is, rosszat is róluk. A konzolvilággal meg még be is fürödtem, mert vettem tőlük egy ps2 memória kártyát még régen, és nem működött. Visszavittem, megforrasztották, működött egy hétig, aztán kakukk. Másodszor már nem vittem vissza... Ja, meg adtak egy linket, amin meg lehetett nézni hogy milyen játékot lehet náluk "kikölcsönözni" (igen, eléggé meglepődtem, hogy ilyesmivel is foglalkozik egy hivatalos bolt), az meg vírusos volt.  :-\

Tény, hogy drágább az 576, de arra gondoltam hogy ők talán megbízhatóbbak, végülis a legismertebb név. Amúgy nem sokkal drágábbak, náluk is lehet kapni 12 gigás ps3-at 50 rongyért. De valóban nincsenek olyan kedvezményes gépcsomagjaik, mint a kisebb boltoknak. Viszont a használt játékok náluk is elég olcsók, már 1-2 ezertől lehet kapni ps3 gamét.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6964 Dátum: 2015. Július 04. - 11:32:25 »
Figyelj, ez abszolút a te döntésed. Speciel nem hiszek abban hogy a legismertebb hazai cég a legmegbízhatóbb.
Amúgy ezek a kisebb konzol boltok mennyire megbízhatóak?
Mit értesz az alatt hogy kicsi ? Attol hogy nincs országos bolthálózata, lehet hogy a webshop óriási forgalmat bonyolít,  nem tudjuk a statisztikákat. 
A konzolvilággal meg még be is fürödtem, mert vettem tőlük egy ps2 memória kártyát még régen, és nem működött. Visszavittem, megforrasztották, működött egy hétig, aztán kakukk. Másodszor már nem vittem vissza... Ja, meg adtak egy linket, amin meg lehetett nézni hogy milyen játékot lehet náluk "kikölcsönözni" (igen, eléggé meglepődtem, hogy ilyesmivel is foglalkozik egy hivatalos bolt), az meg vírusos volt.  :-\
Ez mikor volt ?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 04. - 11:35:27 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6965 Dátum: 2015. Július 04. - 11:51:32 »
Ja, a "kicsit" úgy értettem, hogy nem annyira ismertek, mint az 576. De ettől még lehet, hogy nagyobb a hálózatuk/forgalmuk. Amúgy nincs sok tapasztalatom a konzol boltokkal, mert viszonylag ritkán és kevés helyen vásároltam.

Speciel nem hiszek abban hogy a legismertebb hazai cég a legmegbízhatóbb.
Igen, ebben is van valami.

Idézet
Ez mikor volt ?
Hú, nem tudom, már nagyon rég. Minimum 4-5, de lehet hogy már 6-8 éve. Azóta nem voltam náluk. Mondjuk anno vettem náluk egy ps1-es memkártyát + egy ps1/ps2-es kontrollert is (a kettő egy csomagban volt), azok működtek.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6966 Dátum: 2015. Július 04. - 16:44:40 »
Minimum 4-5, de lehet hogy már 6-8 éve.
Akkoriban még Sopron-ban is volt kölcsönzés.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6967 Dátum: 2015. Július 04. - 17:44:25 »
Én a PS3-amat kis boltban vettem, a JoyStationban. Semmi gond nem volt eddig bő 6 év alatt vele.
De 80-at azert ne költs erre. Úgy 60 a reális.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6968 Dátum: 2015. Július 04. - 20:54:40 »
De 80-at azert ne költs erre. Úgy 60 a reális.
Hát, jó lenne, ha ezt a boltok is így gondolnák... :D De 500 gigás gépet újonnan sehol sem lehet 80 rongy alatt kapni... Max, ha szerencsém van, hozzácsapnak egy játékot ennyiért. A Konzol Stúdióban lehet kapni God of War Ascension Bundle csomagot 85 rongyért, de ha úgy vesszük, a játékot használtan is meg lehet venni 4-5 rongyért, vagy talán olcsóbban is.
Valószínűleg még mindig elég sokan vesznek PS3-at ahhoz, hogy megérje magasan tartani az árat.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6969 Dátum: 2015. Július 04. - 20:57:37 »
Tulajdonképp miért kell neked egy 500 GB gép ?
Mentésekhez bőven elég a 12 GB (ok, valójában kb. 9).
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6970 Dátum: 2015. Július 04. - 21:01:29 »
De a bővítés 500 gigára 12.000 Ft, most kérdeztem meg. 55+12 még mindig jobb, mint a 80.

Megvettem PS3-ra a Resident Evil 4-et (már csak ezen a platformon nem játszottam vele  ;D). Kicsit talán nehezebb az irányítása, mint a PS2-n, de meg lehet szokni. Ám az rém idegesítő, hogy az akciógombot felcserélték, és amikor hirtelen kéne lőni, reflexből mindig mellényúlok, és megsebeznek. :) Vagy amikor újra akarok tölteni, és ehelyett lövök egyet az elég ritka lőszerből.  :D
Viszont óriási csalódás, hogy összesen 12 trófea van, amiből minimum 9 automatikusan megvan, ha játszol.  :uhoh:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6971 Dátum: 2015. Július 04. - 21:06:43 »
De a bővítés 500 gigára 12.000 Ft, most kérdeztem meg. 55+12 még mindig jobb, mint a 80.
Akár.
Megvettem PS3-ra a Resident Evil 4-et (már csak ezen a platformon nem játszottam vele  ;D).
Geek.  ;D
Kicsit talán nehezebb az irányítása, mint a PS2-n, de meg lehet szokni. Ám az rém idegesítő, hogy az akciógombot felcserélték, és amikor hirtelen kéne lőni, reflexből mindig mellényúlok, és megsebeznek. :)
Ezt is csak egy olyan hardcore fan veszi észre, aki rengeteget tolta game-t.
Viszont óriási csalódás, hogy összesen 12 trófea van, amiből minimum 9 automatikusan megvan, ha játszol.  :uhoh:
Na ja, ez már nagyon sok játékban így van.  :drying:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6972 Dátum: 2015. Július 04. - 21:55:28 »
Megvettem PS3-ra a Resident Evil 4-et (már csak ezen a platformon nem játszottam vele  ;D).
Geek.  ;D
:D Az abszolút kedvenc játékom. :)
Kicsit talán nehezebb az irányítása, mint a PS2-n, de meg lehet szokni. Ám az rém idegesítő, hogy az akciógombot felcserélték, és amikor hirtelen kéne lőni, reflexből mindig mellényúlok, és megsebeznek. :)
Idézet
Ezt is csak egy olyan hardcore fan veszi észre, aki rengeteget tolta game-t.
Jaja, már 90 fölött vagyok. :)
Viszont óriási csalódás, hogy összesen 12 trófea van, amiből minimum 9 automatikusan megvan, ha játszol.  :uhoh:
Idézet
Na ja, ez már nagyon sok játékban így van.  :drying:
Tényleg? De gáz. Teljesen elrontják a szavatosságát a játékoknak.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6973 Dátum: 2015. Július 04. - 21:59:40 »
Nagyon kevés olyan játék van már ami tényleg kihívást jelent trófea ügyileg. Meg egyáltalán játékmenetileg.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6974 Dátum: 2015. Július 04. - 22:05:24 »
Hát, nem tudom. Az Uncharted sorozat mindhárom eddigi részével a Trófeák felénél járok max. :) Van benne néhány brutálisan nehéz. A Deadpoolban pedig ha meg is csinálom, ami kell hozzá, sokszor nem adja meg, úgyhogy annál már lemondtam róla.
Amit eddig 100 %-ra sikerült kivinnem, az a Resident Evil 6, a Tomb Raider Legend így hirtelen... nem is tudom, van-e még valami. Mondjuk a Silent Hill 3-mal már 97%, vagyis csak 1 kell hozzá, az új Tomb Raiderhez pedig 2 (amiből az egyikre többször is rámentem, de eddig nem sikerült).

Ezt láttátok már? Óriási!  ;D ;D

« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 04. - 22:14:19 írta kaine »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6975 Dátum: 2015. Július 04. - 22:38:42 »
Hát, nem tudom. Az Uncharted sorozat mindhárom eddigi részével a Trófeák felénél járok max. :) Van benne néhány brutálisan nehéz. A Deadpoolban pedig ha meg is csinálom, ami kell hozzá, sokszor nem adja meg, úgyhogy annál már lemondtam róla.
Azt mondtam nagyon kevés, nem azt hogy nincs.  ;D

:lol:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6976 Dátum: 2015. Július 04. - 22:41:53 »
Tulajdonképp miért kell neked egy 500 GB gép ?
Mentésekhez bőven elég a 12 GB (ok, valójában kb. 9).
Azt hallottam, hogy az újabb játékok elég sok adatot pakolnak a vinyóra. Meg ha rendesen felmásolom a gamét akkor lemez nélkül is lehet futtatni ha jól tudom. Meg persze a netes tartalmak, leöltések miatt is akarok nagy vinyót.

De a bővítés 500 gigára 12.000 Ft, most kérdeztem meg. 55+12 még mindig jobb, mint a 80.
És ez tartalmazza a vinyó árát is? :surp: Hát így tényleg nem értem, miért annyival drágább a gyárilag 500 gigás gép. :headscratch: Mi a csapda? Ha bővítek, elveszik a garancia? Vagy ha ugyanott bővítem, amelyik boltban vettem, akkor megmarad a gari?

Idézet
Megvettem PS3-ra a Resident Evil 4-et (már csak ezen a platformon nem játszottam vele  ;D).
:lol: Fanatic. ;D

Jó, mondjuk én meg csak azért megvenném PS3-ra a Mortal Kombat Komplete Edition-t, mert benne van Kratos. :hehe: Pedig a PC-s verziót már végigtoltam.

Idézet
Ezt láttátok már? Óriási!  ;D ;D
Láttam már, de nagyon jó. :lol:

Amúgy ti mennyire szoktátok kihasználni az online, multiplayer játéklehetőségeket PS3-ra? mi a véleményetek róla?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6977 Dátum: 2015. Július 05. - 11:51:06 »
Meg ha rendesen felmásolom a gamét akkor lemez nélkül is lehet futtatni ha jól tudom.
Miért akarod lemez nélkül, ha 1x már megvetted a játékot ?  :nemtudom:
Meg persze a netes tartalmak, leöltések miatt is akarok nagy vinyót.
Mármint PS Store ? Ahhoz kell PS Plus előfizetés is.
És ez tartalmazza a vinyó árát is? :surp: Hát így tényleg nem értem, miért annyival drágább a gyárilag 500 gigás gép. :headscratch:
Ez a PPS3 SSL modelre vonatkozik.Szerintem benne van az árban.Sajnálatos hogy konzolokat vásárló réteg, MÉG MINDIG nem tudja hogy a merevlemez bővíthető.  :brow:
Mi a csapda? Ha bővítek, elveszik a garancia? Vagy ha ugyanott bővítem, amelyik boltban vettem, akkor megmarad a gari?
Ha BÁRMELYIK HIVATALOS Sony szervízben csináltatod, a garancia nem sérül. Ez hótziher.
Amúgy ti mennyire szoktátok kihasználni az online, multiplayer játéklehetőségeket PS3-ra? mi a véleményetek róla?
Ammedig nem kellet PS Plus előfizetés ahhoz hogy multizál, még használtam is. Két játékot is vettem a PS Store-bol,(GTA IV, Red Dead Redemtion) és egyikkel sem volt gond.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6978 Dátum: 2015. Július 05. - 11:59:00 »
Tom: multizni nem multizok de a store marha jo, sokat hasznalom. Szoval kell a tarhely az tuti. De 250 is boven eleg. Vagy nem is tudom mennyit hasznaltam el eddig...

Mero most mirol beszelsz? PsStore hasznalata egeszen biztosan nem igenyel Plus tagsagot. Minimum 6-7 jatekot letoltottem mar onnan, mindet tobb playstationre bago penzert (2-3000 ft-ok).
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 05. - 12:01:36 írta Todd »

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #6979 Dátum: 2015. Július 05. - 12:04:21 »
PS4-en kell PS Plus az online játékhoz, de azon kívül minden ingyenes, nem kell PS Plus tagság ahhoz hogy vásárolj a Store-ról. PS3-nál meg a multihoz se kell Plus tagság. Ez nem az X-Box Live, hogy X-360-nál és X-One-nál is kell arany tagság a multihoz. :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 05. - 12:06:09 írta Gergo3 »