Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656787 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6980 Dátum: 2015. Július 05. - 12:12:00 »
Miért akarod lemez nélkül, ha 1x már megvetted a játékot ?  :nemtudom:
Hogy kíméljem a lemezt, de ez lehet, hogy csak az én hülyeségem. ;D Bár azt mondják, a Blu-Ray lemezek nagyon strapabíróak.

PS3-nál a multizás is ingyenes, nem?

Idézet
de a store marha jo, sokat hasznalom. Szoval kell a tarhely az tuti. De 250 is boven eleg. Vagy nem is tudom mennyit hasznaltam el eddig...
Jaja, hallottam, hogy sok mindent lehet letölteni nagyon olcsón. Illetve még ingyenes játékok is vannak, ha jól tudom.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6981 Dátum: 2015. Július 05. - 12:19:52 »
Azok csak Plus tagoknak. Demok, trialok ingyenesek.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6982 Dátum: 2015. Július 05. - 12:28:52 »
Mero most mirol beszelsz? PsStore hasznalata egeszen biztosan nem igenyel Plus tagsagot.
Stimmel.Benézetm.
Illetve még ingyenes játékok is vannak, ha jól tudom.
Demok, trialok ingyenesek.
A teljes játék vásárláshoz kell egy bankártya, vagy feltöltökártya.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Videojátékok
« Válasz #6983 Dátum: 2015. Július 05. - 12:55:21 »
Miért akarod lemez nélkül, ha 1x már megvetted a játékot ?  :nemtudom:
Hogy kíméljem a lemezt, de ez lehet, hogy csak az én hülyeségem. ;D Bár azt mondják, a Blu-Ray lemezek nagyon strapabíróak.

Nem a lemezt kell kímélni, hanem az optikai meghajtót. Pár év alatt megadhatja magát. Egyik ismerősömnek a FAT 80Gb-ás gépén kellett már optikai meghajtót cserélni sajna, de azon kívül nem volt más baja.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6984 Dátum: 2015. Július 05. - 13:17:33 »
És ez tartalmazza a vinyó árát is?
Ez maga a vinyó ára. A beszerelés valami 2000 Ft.
Idézet
Amúgy ti mennyire szoktátok kihasználni az online, multiplayer játéklehetőségeket PS3-ra? mi a véleményetek róla?
Egyetlen egyszer játszottam, de nem tetszett. Aki csatlakozott hozzám, az nagyon kezdő volt, és hiába haladtam volna, ő mindenhez odament, felnyitotta, nagyon unalmas volt.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6985 Dátum: 2015. Július 05. - 13:54:12 »
Nem a lemezt kell kímélni, hanem az optikai meghajtót.
Aha, vágom.

Ez maga a vinyó ára. A beszerelés valami 2000 Ft.

Hát ez tényleg nem drága.

Idézet
Egyetlen egyszer játszottam, de nem tetszett. Aki csatlakozott hozzám, az nagyon kezdő volt, és hiába haladtam volna, ő mindenhez odament, felnyitotta, nagyon unalmas volt.
;D Én nagyon régen a Diablo 2-t próbáltam multiban, ismerősökkel, az pont fordított szitu volt, az egyik ismerősünk rohant előre a pályákon, mint a bolondgomba, alig győztük követni.  ;D Kissé bomlasztotta a csapategységet. :hehe: De különben én multiban inkább verekedős játékokat, autóversenyeket, fps-eket próbálnék ki. A gyűjtögetős gamékkal inkább egyedül játszom, mert én is szeretek mindent kinyitogatni. ;D
Melyik játékkal multiztál?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 05. - 14:05:25 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6986 Dátum: 2015. Július 05. - 14:29:04 »
Tom. Bunyos es fps pont forditva. Nem talaltam annyira kezdoket akikkel tudtam volna Marvel vs Capcomot jatszani igy feladtam. Ellenben apam a Grand Turismoval sokszor jatszott online.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #6987 Dátum: 2015. Július 05. - 21:50:12 »
Nagyon kevés olyan játék van már ami tényleg kihívást jelent trófea ügyileg. Meg egyáltalán játékmenetileg.
Ha van Xboxod is, próbáld egyszer 100%-ra kitolni a Bridge nevű csodát. Végigjátszás nélkül, csak saját kútfőből garantált a nettó elmebaj. ;D
Azt hallottam, hogy az újabb játékok elég sok adatot pakolnak a vinyóra.
Meg patchet. Nyolcadik generáción Borderlands remake, első napos 10 GB patch. Mióta a konzolokat is lehet patchelni röptében, szinte senki se ad ki játékot készen, hanem az első fél tucat DLC alatt játszatóvá patchelik.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #6988 Dátum: 2015. Július 05. - 22:18:51 »
De különben én multiban inkább verekedős játékokat, autóversenyeket, fps-eket próbálnék ki. A gyűjtögetős gamékkal inkább egyedül játszom, mert én is szeretek mindent kinyitogatni. ;D
Melyik játékkal multiztál?
Röhögni fogsz: lövöldözőssel. Resident Evil 5. Csak éppen a fegyver fejlesztéshez kell a zsé, ami a hordókban, vázákban van.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6989 Dátum: 2015. Július 05. - 22:49:12 »
Tom. Bunyos es fps pont forditva. Nem talaltam annyira kezdoket akikkel tudtam volna Marvel vs Capcomot jatszani igy feladtam. Ellenben apam a Grand Turismoval sokszor jatszott online.
Én régen a CS-t próbáltam multiban, ott nem sok sikerélményem volt. De bunyóban és autóversenyben jobbnak érzem magam. :)

Röhögni fogsz: lövöldözőssel. Resident Evil 5. Csak éppen a fegyver fejlesztéshez kell a zsé, ami a hordókban, vázákban van.
Heh, volt egy olyan tippem, hogy RE lesz. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6990 Dátum: 2015. Július 14. - 20:09:45 »
BuB, Mero ennek örülni fogtok   ;D


"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6991 Dátum: 2015. Július 14. - 20:50:43 »
Ez gyönyörű, csak emiatt megvenném a játékot!  :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6992 Dátum: 2015. Július 14. - 21:17:23 »
Ezmiez ? Milyen DLC ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #6993 Dátum: 2015. Július 14. - 22:00:12 »
A Warner a DLC megjelenésének apropóján (A Matter of Family) bejelentette, hogy milyen tartalmak érkeznek augusztusban. Az egyik az 1989 Movie Batmobile Pack, ami a Tim Burton filmjében látott Batmobile-t és Batman ruhát hozza el, valamint két versenypályát, amiket a Batman visszatér alapján mintáztak.


A másik csomag a The Bat-family Skins Pack, ami hat Batman-skinnel bővíti a játékot. Ezekkel: 1990s Catwoman, One Year Later Robin, Arkham Origins Batman, Iconic Grey & Black Batman, 1970s Batman, Original Arkham Nightwing.

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #6994 Dátum: 2015. Július 15. - 16:34:29 »
Uhhhh, az a filmes gönc   :o :o :oh: :oh:
Toddpt idézve, már ezért megérné megvenni a gamet  ;D ;D

A másik pack se rossz, nem vagyok nagy kék szürke klasszik ruha fan, de ez itt elég pofásnak tűnik, az Origins skinnek meg külön örülök.

Szerk:

btw, nagyobban a kép, meseszép...  :'(



(jobb klikk kép megjeelnítésére nyílik meg)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 15. - 16:37:55 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6995 Dátum: 2015. Július 15. - 19:48:37 »
A Warner a DLC megjelenésének apropóján (A Matter of Family) bejelentette, hogy milyen tartalmak érkeznek augusztusban.
Addigra talán megkapom magát a játékot is.  ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6996 Dátum: 2015. Július 20. - 14:28:59 »
Nem tudod eldönteni, hogy PS4-et vagy XOne-t vegyél ?!?
Itt a megoldás !!  8)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #6997 Dátum: 2015. Július 20. - 15:06:13 »
Magyarul ha akarsz venni valamit, ami csak annyival tud többet ahhoz képest, mintha megvennéd mindkét gépet, hogy egy fokkal dizájnosabb, ellenben a két gép össz árának kábé a háromszorosába kerül, akkor szóba jöhet ez is.
Nem látom sok értelmét.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #6998 Dátum: 2015. Július 20. - 15:31:24 »
Stimmel. De azért megkönnyíti a választást. Kb. 750.000 HUF.
Ezzel csak felvágni lehet. No meg játszani.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #6999 Dátum: 2015. Július 20. - 15:42:52 »
Hát ja, ennyi erővel egyszerűbb, ha külön-külön megveszi magának mindkét konzolt, HD tv meg valószínűleg alapból van otthon.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.