Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656788 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #7020 Dátum: 2015. Augusztus 04. - 21:26:17 »
Azt hiszem a TFO a The Fallen One-nak vmi rövidítése. :D

A gameben KENYA777 néven futok. And you?

Amúgy tényleg így van hogy várni kell. A rank up eventeket mindig megvárom ha épp nincs olyan kari akit nagyon kéne tuningolnom a skillje miatt (Jelenleg Punisher épp ilyen, sajna rohadt sok 3* Cosmicom van, lassan összeállíthatnám a Gog-t  :lol: )

Van vmi 4* -osod?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #7021 Dátum: 2015. Augusztus 04. - 21:54:27 »
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #7022 Dátum: 2015. Augusztus 04. - 23:13:57 »
Not bad...

Honnan van? Megcsináltad az Act3-at? :D


grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #7023 Dátum: 2015. Augusztus 05. - 08:14:20 »
Not bad...
Honnan van? Megcsináltad az Act3-at? :D
neem, azt még nem, ezt dobja versus, vagy valamelyik másik kristályból.
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #7024 Dátum: 2015. Augusztus 05. - 20:20:11 »
Nekem baromira nem dobált még egy 4-est sem...

Volt egy komment a game fb oldalán amin beszakadtam. Valaki csak úgy hívta hogy "Marvel: Contest of 2 star Champions"  :lol:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #7025 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 12:56:19 »
punit nekem megdobta 2-3-4 csillagosként is. 3asba háromszor is összejött...
Négyeseket tényleg nem nagyon dobál, nagy szerencse kell, hogy kijöjjön egy, pedig premium hero kristályból is lehetne kapni.
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #7026 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 22:08:59 »

Nekem legutóbb kidobta 3* -ként az Aréna Crystalból. Néztem is egy nagyot  ;D Kinyitottam egybe tizet és egyszer csak ott volt. De jó kari, bírom.

Én már nem hiszek benne hogy fair módon pörget... Van amikor elég cheat módon áll meg... Premium heroból 4* -os... Csak legenda. De néztem hogy az Act3 végén ad egy 4* kristályt :P
Ma nyomtam végig az Act2t, levertem Kangot. Már csak 100%-osra meg kell csinálnom a pályát. Aztán next chapter.

De igazából rohadt sok időt elvisz ez a game... ha nincs QuestEnergyd akkor go Aréna. Arénában is több van... Botrány :)

De akarok egy 3* Daredevilt :P Vagy inkább egy 4*-ost :D

Van egy olyan gyanúm hogyha vki vesz unitot kemény forintért az nagyobb eséllyel nyithat több 4*-t...  ;)



grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #7027 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 12:09:20 »
Láttam már néhány alacsony szintűt, akiknek kidobott 4 csillagost, szóval biztos, hogy csak mázli kérdése. Kevés az esély rá, de jöhet. Én ultront szeretném megszerezni, és mostmár jöhet az is a premium kristályból. Egyszer fizettem be, amikor volt akció, hogy 3csillagos követ is kaptál, meg deadpoolt. Azt kihasználtam. De amúgy nem dobál többet azóta se.
Ultron, deadpool, meg iron fist szerintem a legerősebb karik. Akik utánnuk még nagyon jók, vasember, wolverine, hawkeye, meg a két vizió
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #7028 Dátum: 2015. Augusztus 09. - 21:54:35 »

Hát igazán megdobhatna egy 4* -ossal. Ne kelljen már végig hentelnem az Act3-at csak ezért  ;) :hehe:

Jaja, az jó eksön volt bár én kihagytam. Ált azokat az offereket fogadtam el amikor 400 unitért ad egy 3* -os kristályt.

Ultron nagyon adja... Nem bánnám ha lenne 2x egy 3*-osom dehát álmodik a nyomor...
Dp nagyon poén bírom, de Mordály is elég funny (és ellene más a 3-as szintű special attack ami külön poén)
Iron Fist... Ne is mondd, van egy 2*-osom aminek a Focusa 11-es  :hehe: :hehe: :hehe: Vagyis 12x kidobta amit egyáltalán nem bánok. Nagyon durva kari...

Kihagytad Spidey-t... Ő is nagyon adja. Gamora pl néha csalódás, a 3-as attackja nagyon gyenge... Alig sebez. A kettese meg vagy pusztít vagy nem... és ő az egyik ezüst csillagosom a 3-ból.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #7029 Dátum: 2015. Augusztus 10. - 08:30:20 »
Kihagytad Spidey-t... Ő is nagyon adja. Gamora pl néha csalódás, a 3-as attackja nagyon gyenge... Alig sebez. A kettese meg vagy pusztít vagy nem... és ő az egyik ezüst csillagosom a 3-ból.
Gamorra akkor jó, ha bejön neki az assassination, meg elég gyors kari, de a legerősebbek közé nem sorolnám. Dr strange is jó pl, hogy megy fel neki folyamatosan a power csík. Póki is gyors de én őt még nem nagyon tudtam kihasználni. A gép pl egy ezüst csillagos :scarletw:-el  is nagyon brutál módon tud játszani. 
Rocket rackoonnak meg baromi nagy a sebzése. Nekem még nem dobta meg sehogy, de kipróbálnám, mennyire játszható.
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #7030 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 20:33:27 »
Valahol mindegyik kari játszható :D

Hamarosan jön WarMachine  ;) Kissé sok lesz a vasemberes cucc... Ironman, Hulkbuster,Ironpatriot...

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7031 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 15:21:01 »
No, kijött volna egy Batman Arkham Knight 1989-es skin trailer, ami önmagában elég nagy csalódés, mivel bemutatja a trialer a Kngiht sztorit, nem mertem nézni, de eléggé "spoileresnek " tűnt... viszont a címhez semmi köze sajnos, nem látjuk meg mozgásban a Tim Burton rucit, és a batmobilt sem... legalábbis nem a játékban hanem kapunk egy "frenetikus"versenypályát a mozikat idéző elemekkel...  :roll:  :-\ szép, szép, de mozgásban szerettem volna látni ezt a skint... mert így nekem most úgy tűnik,hogy ez a DLC csak ezt a Tim Burtonos batmobil versenypályát tartalmazza...   :roll:



oh, és ha megnézitek (nézzétek meg) és várjátok ki az utsó képkockát (úgy látszik már itt is divat a credits utáni jelenet  :hehe: ) mert kapunk egy újabb betekintőt a következő DLC-be.... így legyen ötösöm a lottón... pár hete amikor kijött a 1989-es hír, mondtam, hogy  jön a Bolha is...   :D
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 18. - 15:22:45 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7032 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 15:51:05 »
Szóval azt az amúgy eddig is egyértelmű tényt, hogy úgyis feltámasztják Jokert, már meg sem próbálják titkolni.
Igen, most akkor ha nem is lehet a fő játékban használni a régi Batmobilt, akkor b*sszák meg...

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7033 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 15:58:54 »
Nem tom, ebből a trailerből rohadtul nem ez derül ki... szal rohadt félrevezető, még a címe is... vhogy a Rocksteady nem tud jó DLC-t csinálni  ;D  :hehe:
N amjad, ha Mero megveszi remélem nyilatkozik, mert ha tényleg csak az az egy szem árva versenypálya van benne tuti nem veszem meg a DLC-t....  :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #7034 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 17:28:52 »
N amjad, ha Mero megveszi remélem nyilatkozik, mert ha tényleg csak az az egy szem árva versenypálya van benne tuti nem veszem meg a DLC-t....  :roll:
Először vegyél egy gépet aztán vegyél DLC.  ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #7035 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 23:09:38 »
Kihagytad Spidey-t... Ő is nagyon adja. Gamora pl néha csalódás, a 3-as attackja nagyon gyenge... Alig sebez. A kettese meg vagy pusztít vagy nem... és ő az egyik ezüst csillagosom a 3-ból.
Gamorra akkor jó, ha bejön neki az assassination, meg elég gyors kari, de a legerősebbek közé nem sorolnám. Dr strange is jó pl, hogy megy fel neki folyamatosan a power csík. Póki is gyors de én őt még nem nagyon tudtam kihasználni. A gép pl egy ezüst csillagos :scarletw:-el  is nagyon brutál módon tud játszani. 
Rocket rackoonnak meg baromi nagy a sebzése. Nekem még nem dobta meg sehogy, de kipróbálnám, mennyire játszható.

Tegnap este kinyitottam három 3* kristályomat.

Elsőre kipörgettem egy Thor-t. Ami nem is volt gáz.

Másodszorra még egy Thor-t... Mennyi erre az esély?! Orbitális cheateket nyom ez a progi.

Harmadikra AmCap.

Kicsit anyáztam bár végül nagyjából lefedte amiket előre aláírtam volna: akartam még egy olyan karit ami már ezüst csillagos (Thorom már volt, így most a Ragnarokje lvl16-os  :P)  és legyen egy Science karakterem (baromi sok science isom van/volt :D )

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7036 Dátum: 2015. Augusztus 19. - 15:51:56 »
Promó videó a Mad Max videójátékhoz. :D

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #7037 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 23:29:09 »
Tegnap este kinyitottam három 3* kristályomat.
Elsőre kipörgettem egy Thor-t. Ami nem is volt gáz.
Másodszorra még egy Thor-t... Mennyi erre az esély?! Orbitális cheateket nyom ez a progi.
Harmadikra AmCap.
Kicsit anyáztam bár végül nagyjából lefedte amiket előre aláírtam volna: akartam még egy olyan karit ami már ezüst csillagos (Thorom már volt, így most a Ragnarokje lvl16-os  :P)  és legyen egy Science karakterem (baromi sok science isom van/volt :D )
thor talán a leggyakoribb 3 csillagos, a két kolosszus után.
De nekem is volt hasonló pont most. Az szövettség gyűjtötte a köveket a kristályos eventre kb 3 hétig, és egyszerre nyitottunk. prémium kövekből kijött egyszerre két 3 csillagos pókember. (tizesével nyitottam őket.) erre mennyi esély volt?
De teches 3 csillagos hősöm nincs továbbra se, a kék kövek meg gyűlnek, mert két csillagosokra nem akarom felpakolni őket. helyem meg alig van miattuk.
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #7038 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 19:49:02 »
Bevallom azért nem panaszkodom mivel elég bika egy karakter.  :P Őt tervezem a következő körben felhúzni maximumra. Tetszik hogy minden Spec Attackja stunnolja az ellenfelet. Szóval így utólag nem vagyok elégedetlen de azért elég cheat módon nyitogatja a dolgokat...

Két 3 csillagos póki? Azért nehogy már panaszkodj  ;D Póki iszonyat jó karakter. Hány premiumot nyitottál? Én abból már régóta csak két csillagos xarokat kapok, már nem is veszek. Inkább azt használtam ki hogy 3* kristályokat vettem ha felajánlotta.

Most szerencsére elég sok herom van, szinte minden classból van de az elején voltak problémáim mivel csak Cosmicokat dobott...

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #7039 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 17:51:49 »
Bevallom azért nem panaszkodom mivel elég bika egy karakter.  :P Őt tervezem a következő körben felhúzni maximumra. Tetszik hogy minden Spec Attackja stunnolja az ellenfelet. Szóval így utólag nem vagyok elégedetlen de azért elég cheat módon nyitogatja a dolgokat...
Két 3 csillagos póki? Azért nehogy már panaszkodj  ;D Póki iszonyat jó karakter. Hány premiumot nyitottál? Én abból már régóta csak két csillagos xarokat kapok, már nem is veszek. Inkább azt használtam ki hogy 3* kristályokat vettem ha felajánlotta.
Thort én nem szeretem, szerintem rossz kari. lassú a felütése, az első tulajdonsága szinte használhatatlan, mert mindig leblokkolják.
15-16 premium kristályt nyitottam akkor. Pókit el is kezdtem fejleszteni utána, most viszont összeszedtem versusból yellowjacketet ötször, ami lehet hogy jobb, mint Póki.
az ötleted, hogy összegyűjteni 3 csillagos kristályra megfontolandó. mennyi egy olyan 400 unit?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 25. - 08:26:38 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.