Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656982 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7120 Dátum: 2015. Október 27. - 14:23:06 »
Trevor egy kicsit más, mint amilyennek látod; kiderül majd, hogy inkább csak az eszét játssza, hogy keménynek tűnjön. Bár ezzel kapcsolatban lesz egy marha jó beszélgetés az egyik hosszú kocsikázás alatt, amikor egy kicsit szétszívatják miatta. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7121 Dátum: 2015. Október 27. - 21:26:15 »
Ma visszavittem az 576 kbyte boltba a HDMI kábelt, kiderült hogy tényleg az volt hibás, úgyhogy levásárolhattam az árát, így megvettem az Uncharted 2-t. :) (Az első rész nem volt a boltban.) Vettem egy másik kábelt a Media Marktban, az tökéletesen működik.

Az Uncharted részek mennyire függnek össze egymással? Érthető lesz a második rész sztorija az első ismerete nélkül? Ha a második rész tetszeni fog, akkor majd az elsőt is beszerzem, de az csak később lesz.

Ma elkezdtem a GOW 3-at, eddig nagyon pöpec. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7122 Dátum: 2015. Október 27. - 21:41:42 »
Minimális az összefüggés.
lesz benne egy szereplő, akivel az előző részben kavart, de mivel olyan szereplő is lesz, akivel szintén kavart korábban, de nem szerepelt még játékban, igazából ez tök mindegy. Drake már csak ilyen. :lol:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #7123 Dátum: 2015. Október 27. - 21:50:27 »
Légy türelemmel Todd, majd a nagy találkozás után indul be a játék igazán és onnantól kezdve kezd igazán érdekessé válni a történet. Nem mellesleg onnantól lesznek majd olyan jelenetek ahol nagyon erős lesz a társadalomkritika. :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 27. - 21:52:46 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7124 Dátum: 2015. Október 27. - 21:55:46 »
megvettem az Uncharted 2-t. :) (Az első rész nem volt a boltban.)
Ha a második nem tetszik, a többit hagyd. Erősen a legjobb az eddigi 3 közül, szerintem. Az első kicsit gyengébb még, de még mindig érdemes végigtolni, a harmadik az jó.

Sajnálom, hogy a 4. részt nem portolják fel valami nagyobb gépre. Most kiadták az 1-3-at PS4-re 20 rongyért, de abban is csak a már ismert 3 van, a negyedik nincs.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Videojátékok
« Válasz #7125 Dátum: 2015. Október 28. - 02:06:49 »
Ööö... talán azért, mert a 4. rész csak jövő márciusban jelenik meg, kizárólag PS4-re.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7126 Dátum: 2015. Október 28. - 08:07:39 »
Sajnálom, hogy a 4. részt nem portolják fel valami nagyobb gépre.
Milyen nagyobb gépre gondolsz? Egy mostani to PC-re tuti fel tudnák portolni, de Sony exkluzív címként ez erősen esélytelen, más nagyobb gép meg nem létezik (esetleg az X-box, de ugye ezt gondolom nem kell kifejtenem...).

Tom: Ha a 2 bejön, pótold a többit is, mind kiváló játék. Amúgy a 2 nyitó jelenetét teljesen lekoppintották a T5-ben, majd látni fogod. :lol:
De amúgy emlékszem, rögtön amint kipróbáltam a játékot (az első 2-t egyszerre vettem meg), rögtön letettem a hajam, és alig vártam, hogy az 1 végére érjek. Aztán azt is kegyetlenül élveztem.

Légy türelemmel Todd, majd a nagy találkozás után indul be a játék igazán és onnantól kezdve kezd igazán érdekessé válni a történet.
Hidd el nem fogom abba hagyni ahhoz túlságosan élvezem. ;D
Túl vagyok az első repülős küldetésen is, hihetetlenül jópofa egy lassú rozzant szétlőtt járgánnyal felszállni egy sivatagos reptérről, rögtön mentem vele egy kört a városban, le is amortizáltam annyira, hogy először leállt az egyik motor, és a landolás előtt a másik is, úgyhogy siklórepülésben tettem meg az utolsó pár kilómétert. Mentem vele vagy fél órát mindenfelé, és gondoltam benézek a térképre, mert most aztán biztos nagyon nagy területeket bejártam. Erre tök ugyanúgy kábé a negyede volt felderítve mint előtte. :lol: Rohadt nagy ez a világ a játékban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7127 Dátum: 2015. Október 28. - 12:45:14 »
Ööö... talán azért, mert a 4. rész csak jövő márciusban jelenik meg, kizárólag PS4-re.  ;D
Volt egy rész vagy PSP-re, vagy Vitára is. Ami nem jelent meg nagyobb gépre. Nem gondoltam, hogy én mondok vele újat. :)
https://www.youtube.com/watch?v=S7nnRI60Gq0
Milyen nagyobb gépre gondolsz?
PS3-4-re.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 28. - 12:47:22 írta kaine »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7128 Dátum: 2015. Október 28. - 12:56:03 »
Ja hogy te a Golden Abyss-re gondolsz, az más. Ezt valóban kiadhatnák újra.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7129 Dátum: 2015. Október 28. - 13:32:16 »
Idézetet írta: Kaine
Ha a második nem tetszik, a többit hagyd. Erősen a legjobb az eddigi 3 közül, szerintem. Az első kicsit gyengébb még, de még mindig érdemes végigtolni, a harmadik az jó.
Oké, ha a második bejön, akkor beszerzem a többit is. Úgy látszik, akkor szerencsésen választottam. :D Annyian dícsérik ezt a sorozatot, hogy meglepne, ha csalódnék benne. :)

De marha jó ez a ps3, a vezeték nélküli kontrollert egyenesen imádom. ;D

Amúgy a 2 nyitó jelenetét teljesen lekoppintották a T5-ben, majd látni fogod. :lol:
Na majd kiváncsi leszek rá. :lol:

A Destiny-vel játszottatok már? Van valakinek véleménye róla?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7130 Dátum: 2015. Október 28. - 14:07:30 »
Erre ki emlékszik még rajtam kívül? Mennyire király lenne egy remake!

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7131 Dátum: 2015. Október 28. - 14:10:59 »
Ezt a játékot egyáltalán nem ismerem.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7132 Dátum: 2015. Október 28. - 14:17:53 »
Hát a MediEvil-t csak azok ismerik, akik a kezdetektől követik a Playstationt.
Nagyon hangulatos gamma volt, olyan mint egy Tim Burton film (már aki szereti az ilyet).
Egyike azon szériáknak, amik valami rejtélyes okból nagyon régen eltűntek, utoljára 2005-ben jelent meg része (ami igazából az első remake volt), az is csak PSP-re. Ez már csak amiatt is megérte, mert ekkor az eredeti zenéket felvették valódi nagy-zenekarral, ami egészen lenyűgöző lett. Ehhez nem kéne nyúlni ha tényleg lenne belőle valami.
Iszonyúan durva belegondolni, hogy a 98-as eredeti már nagykorú.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 28. - 14:20:01 írta Todd »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7133 Dátum: 2015. Október 28. - 14:20:24 »
A Destiny-vel játszottatok már? Van valakinek véleménye róla?
Állítólag most, hogy jóformán a teljes játékot átírták és újraszinkronizálták, illetve a szabályrendszer is tök új és nem kell 3-400 órát tökölnöd azzal, hogy HÁTHA lesz elég fényed elérni a max szintet (ami akkor a mostani 40 helyett 22 volt), már közel sem akkora trágyahalom, mint a megjelenésekor volt. Viszont ha nincs PS+ előfizetésed, felejtsd el. Alapvetően csapatokra vannak kilakítva a pályák MMO-szerűen, ami a kisebbik gond. A nagyobbik, hogy PS+ nélkül kb. a játék harmadába nemes egyszerűséggel nem enged be.
Ami amúgy az a harmada, ahol a használható felszerelésre van 1-2%-os esélyed pályánként, hogy hátha leesik. (A jutalomrendszer továbbra is eléggé szadista. Középszintű cuccot könnyű találni… az igazán jó egyediket meg akár száz órán át keresgélheted.)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 28. - 14:22:11 írta talgaby »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7134 Dátum: 2015. Október 28. - 14:32:26 »
Oh, bocsánat, megint nem idevágó téma:
A minap találtam emg ezt az SW gamet:
Star Wars  The Old Republic

Eléggé bejön, azt már láttam, hogy koznolra nem jött ki, bár nem vagyok nagy pc-s játékos, de most elgondolkodtam rajta... de nem igazén találtam... hogy is fogalmazzak szépen, ingyért sehol... ezt nem lehet azon az útvonalon beszerezni? Régen is minden vackot ellehet érni úgy... mondjuk a telepítése nekem mindig is problémás volt...  :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7135 Dátum: 2015. Október 28. - 14:50:31 »
Ez nem egy ingyenes online MMORPG?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7136 Dátum: 2015. Október 28. - 14:54:34 »
Na, már többet tudsz róla, mint én. Mesélj.  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7137 Dátum: 2015. Október 28. - 14:58:29 »
Jó sokat keresgélhettél róla akkor. :lol:

Amúgy hallottál már erről a Google nevű oldalról, nagyon hasznos tud ám lenni. ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7138 Dátum: 2015. Október 28. - 15:13:05 »
Hát első sorban youtubon néztem róla pár videót, aztán meg onnan a kölcsönzős oldalakat céloztam meg, plusz próbáltam a gugliban mellébigyeszteni a konzol szót, de nem sok minden lett róla, de  sehol se ütötte ki a szemem, hogy free online game   :P  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7139 Dátum: 2015. Október 28. - 15:29:09 »
Annyian dícsérik ezt a sorozatot, hogy meglepne, ha csalódnék benne. :)
Á, ezzel pont vigyázni kell. Emiatt csodákat vársz majd tőle, így könnyen lehet csalódás is.
Idézet
De marha jó ez a ps3, a vezeték nélküli kontrollert egyenesen imádom. ;D
Ez csak addig fog tartani, amikor egy lövöldözés közben hirtelen lemerül.  ;D