Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656909 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7160 Dátum: 2015. November 20. - 18:12:44 »
Nagyon jópofa. :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7161 Dátum: 2015. November 20. - 19:50:11 »
Másrészt ha az egész egy négyjátékos mindenki-mindenki-ellen DM, az már tíz éve is kevés lett volna, hogy bárki megvegye, szemkiégető fehér cell-shaded grafika vagy sem. A Titanfall ennél sokkal komplxebb játékmenettel és pár tízmillió dolláros marketinggel is elhasalt ezen a koncepción.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7162 Dátum: 2015. November 20. - 21:49:46 »
Több nincs is ebben az ötletben. Lehet majd ingyen osztogatni a PS Plus tagoknak, meg 1000 ft-ért letölteni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7163 Dátum: 2015. November 20. - 22:18:49 »
Igen, ebben a super budget kategóriában valószínűleg jól ellesz majd.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7164 Dátum: 2015. November 21. - 12:54:01 »
No, végigvittem a God of War 3-at. :D Összességében jó volt, tetszett, igazából csak a befejezés volt kicsit fura. De végig hangulatos és szórakoztató volt a game, a brutalitást a mérhetetlenségig fokozták, néha még én is meglepődtem. :D A képességek és a fegyverek tök jól használhatóak (a zseblámpaként funkcionáló Héliosz-fej meg egyszerűen zseniális  :lol: ), szórakoztató csépelni a szörnyeket, a grafika pedig tényleg nagyon szép és látványos, annak ellenére, hogy kifutó konzolgenerációról van szó. Hangulatban még mindig az első rész Pandora temploma áll az első helyen, az verhetetlen, de azért a 3. részben is jócskán vannak klassz és monumentális helyszínek. Kiváncsi leszek, hogy az Ascension ezek után mit fog nyújtani, ha majd beszerzem, de a kritikák dícsérik azt is.


Elég sokat játszottam a Mortal Kombat 9-cel is, hát az a játék is zseniális. :lol: Az MK hangulatot egy verekedős játék sem tudja lekörözni nálam, elmebeteg, de baromi szórakoztató. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7165 Dátum: 2015. November 23. - 10:51:05 »
No, végigvittem a God of War 3-at. :D Összességében jó volt, tetszett, igazából csak a befejezés volt kicsit fura.
Mi volt fura benne?
Nekem inkább kicsit súlytalan volt. Kratos gyakorlatilag minden részben minimum egyszer meghal (GOW 1-ben ugye kétszer, 2-ben egyszer, a 3-ban megint kétszer), akkor miért lenne ennyire nagy kunszt, hogy most feláldozza magát a végén? :lol:

Elég sokat játszottam a Mortal Kombat 9-cel is, hát az a játék is zseniális. :lol: Az MK hangulatot egy verekedős játék sem tudja lekörözni nálam, elmebeteg, de baromi szórakoztató. ;D
Igen, szerintem is jó játék, a sztori mód is tetszett (emlékeztetett még a régi filmre is :D), de csak simán versusban játszva is király.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7166 Dátum: 2015. November 23. - 13:53:00 »
Mi volt fura benne?
Nem is tudom, talán pozitívabb befejezésre számítottam. :D De ehelyett kábé nem történt semmi a befejező videóban (jó tudom, történt, Kratos halálával szétáradt a Remény a Földön :lol: )

Idézet
Nekem inkább kicsit súlytalan volt. Kratos gyakorlatilag minden részben minimum egyszer meghal (GOW 1-ben ugye kétszer, 2-ben egyszer, a 3-ban megint kétszer), akkor miért lenne ennyire nagy kunszt, hogy most feláldozza magát a végén? :lol:
A sok meghalás tényleg súlytalanná tette a játékot. :lol: röhögtem is a játék elején, hogy na bakker, már megint meghalt? :lol: Ezzel együtt Hádész birodalma elég jól meg volt csinálva.
Egyébként nem is az volt a bajom, hogy a játék végén feláldozta magát, csak valami kis happy endet vártam volna a végére, mondjuk Kratos lelke az Elysiumba kerül, aholt találkozhat a családjával. Lehet, hogy szentimentális vagyok, de ez tetszett volna a kis lelkemnek. :D De az tetszett, hogy kiderült, hogy Athéné is az istenek bukását akarta.

Jó, amúgy tudom, hogy olyan világban élünk, hogy minden befejezésnél nyitva kell hagyni a lehetőséget még 600 folytatáshoz, vagy ha lezárjuk a sztorit, az sem gond, nyomatunk előzménytörténeteket. :lol:

Egyébként így, hogy Kratos megölte Hádészt, mi történik ezután, ha valaki meghal? Kóbor szellemek lesznek mind? :headscratch:

Amin még röhögtem, így belegondolva: lényegében egyetlen istent hagyott életben Kratos, Afroditét. Viszont őt jól meg is dugta, így akár gyerekük is lehet. :lol: Ergo a többi isten hiányában jöhet a szerelem korszaka a Földön, Afroditével? :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7167 Dátum: 2015. November 23. - 13:57:34 »
Én inkább úgy értelmeztem, hogy véget ért az istenek uralma a földön, és innentől mindenki a maga ura.
De amúgy akkor így a játék retconolta az első rész befejezését.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7168 Dátum: 2015. November 23. - 14:14:21 »
Én inkább úgy értelmeztem, hogy véget ért az istenek uralma a földön, és innentől mindenki a maga ura.
Igen, egyébként én is erre jutottam.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7169 Dátum: 2015. November 25. - 14:56:01 »
A DecemberiBats DLC között:
Az eredeti Arkhamos Batmobile:


És végre, először a Nolanes Batman ruha is szerepel már a repertoárban:

Kár hogy a TDK-s ruha... a Beginsesnek jobban örültem volna.  :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7170 Dátum: 2015. December 13. - 22:42:30 »
Nos, vannak frusztráló dolgok, aztán vannak frusztráló dolgok. Két trófeám hiányzik az Uncharted 1-hez, az egyik egy 2:30 perc alatti speed run, amit hosszas felkészülés után ma megcsináltam 2:30:45 alatt. Bakker.  :haj: :tujau:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7171 Dátum: 2015. December 13. - 23:41:19 »
Na, majdnem! ;D Már csak 45 másodpercet kell javulnod. ;D

Amúgy én is játszom már az Uncharted 2-vel, tényleg jó játék, tetszik.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7172 Dátum: 2015. December 13. - 23:50:30 »
Közben kijavítom a régebbi véleményem: az első rész is nagyon jó.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7173 Dátum: 2015. December 14. - 08:15:37 »
Végigvittem a GTA 5-öt. Igazából pont az a véleményem róla, mint kábé egy éve, amikor még nem vittem végig.
Comicboy-al volt egy beszélgetésünk róla, hogy ez állítólag mennyire komoly játék társadalomkritika, mondanivaló egyebek terén. Akkor ebben erősen kételkedtem, most már tudom, hogy persze nem meglepő módon szó sincsen erről. Ez ugyanaz, mint eddig, egy kegyetlenül szórakoztató nagyon túlpörgetett paródia. Nincs itt semmi sem burkolva, hanem iszonyúan eltúlozva és a pofádba tolva. Persze ez nem is baj, végig szórakoztató, pörgős, aktuális. A történetvezetés is kevésbé csapongó, mint régen, a szabadság ismét a San Andreas szintjét közelíti meg (talán űbereli is? :headscratch:), a IV-től mindenképpen jobb, sőt igazából ez AZ a GTA, amit a 4 helyett elvártam volna.
Közben kijavítom a régebbi véleményem: az első rész is nagyon jó.
Én miután kipörgettem a 3-at, vittem végig újra az 1-et, és szintén megállapítottam ugyanezt, hogy tök fölösleges rangsorolni, az 1 is baromi jó.
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 14. - 08:53:35 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7174 Dátum: 2015. December 15. - 12:12:08 »
Na megvan 2.21 alatt.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7175 Dátum: 2015. December 15. - 14:43:34 »
Két trófeám hiányzik az Uncharted 1-hez, az egyik egy 2:30 perc alatti speed run, amit hosszas felkészülés után ma megcsináltam 2:30:45 alatt.
Tessék, pár tipp némi időlefaragáshoz (úgy két órányi lefaragáshoz ;D): https://www.youtube.com/watch?v=FjgOO7VmSOo

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7176 Dátum: 2015. December 15. - 19:57:16 »
Jó, de ő végigcsalta az egészet. :)

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Videojátékok
« Válasz #7177 Dátum: 2015. December 16. - 11:38:43 »
A DecemberiBats DLC között:
Az eredeti Arkhamos Batmobile:
Ilyen az igazi Batmobile!(original):roll: 8) 8) 8) :brow:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7178 Dátum: 2015. December 16. - 12:42:09 »
Egyértek. Az és a 89-es batmobile volt a két legjobb.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7179 Dátum: 2016. Január 03. - 00:43:21 »
Ma megcsináltam a PS3 tárhelybővítését, sikerült. :) Most már 500 gigás vinyó van benne. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.