Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656805 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7320 Dátum: 2016. Június 14. - 08:55:51 »
A póki jónak tűnik, legalábbis grafikailag és a mozgás dinamika is fergeteges ismét.
És ja, ugyanaz a recept, mint a filmes játékoknál, amiben mondjuk tök jó kis mellék küldetések voltak, autósüldözés, égő ház, rablás, és a többi, egy nagyvárosi hősnél szokásos dolgok  ;D
Viszont a ruha ezzel a nagy fehér jellel... nekem kicsit fura... szokni kell...  :-\

De azon nagyon meglepődtem, hogy csak Ps4-re jön ki...  :o
Emiatt kicsit bizakodó vagyok, lehet vmi über brutál gamet dobtak össze... mert ha azt nézzük, nem nagyon van kötve a kezük, nem kell időre megcsinálni, mitn a mozisnál, nem is adott a sztori mint ott, lehet kapunk egy ps1-es klasszikus gamet végre.   :spidey: :oh:


A God Of Waron meg nagot néztem, végre szakítottak a "2D-s nézetszerűséggel".
És akkor csak igazak voltak a pletykák... Kratos Odinék ellen fog nyomulni...
he megkell lovagolni a Marvel film fanok Lokis mániáját, élvezet lesz kinyírni őt majd.  :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 14. - 09:13:59 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7321 Dátum: 2016. Június 14. - 15:14:06 »
Hideo Kojima, az MGS ősatyja is közben előállt első a Konamitól való kiválását / kirugását követő játékának teaserével. Sok nem derül ki belőle, de van benne olaj, döglött bálnák és pucér terhes Daryl.

Szóval ja, elég elvontnak tűnik. Örülnék neki, ha Kojima most felcuccolná nemcsak Norman Redust de minden más tervét is a bebukott Silent Hills-ből, és csinálna valami nagyon elvetemült dolgot. A Konamit meg egye meg a fene. :twisted:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 14. - 16:06:54 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7322 Dátum: 2016. Június 14. - 16:41:41 »
Lehet, hogy a Resi 7 ismét horror játék lesz?
Fura. Kicsit inkább Silent Hillre emlékeztet. "A Konyha".  :hehe:

De ez:  :surp: :surp: :o
http://hu.ign.com/days-gone/13411/video/days-gone-megvan-a-the-last-of-us-potlekunk
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 14. - 17:42:31 írta kaine »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Videojátékok
« Válasz #7323 Dátum: 2016. Június 14. - 19:34:52 »
Remélem filmen nem így fog kinézni póki! :uhoh:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7324 Dátum: 2016. Június 14. - 19:44:18 »
Hangulatos, de tényleg olyan, mint egy Last of Us pótlék.
Azt nem akarod végigvinni?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7325 Dátum: 2016. Június 14. - 20:49:15 »
Én vagyok az egyetlen, akinek az nem tetszett.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7326 Dátum: 2016. Június 14. - 21:05:48 »
Es ez megis tetszik? Erdekes, pedig elso latasra tok ugyanaz, csak van benne motor.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7327 Dátum: 2016. Június 14. - 21:08:56 »
Idézetet írta: Todd
Az új GOW viszont egészen újszerű, habár nekem kissé God of Us-nak, vagy Last of War-nak tűnik. de itt legalább nem ugyanazt akarják eladni újra.
Amikor először láttam ezt a videót, olyan érzésem volt, mintha Kratos belecsöppent volna a Skyrim-be. :D Kicsit fura, de egyre jobban tetszik, ígéretes. De azért ne vigyék el túl szerepjátékos irányba... :D

Ja és a kedvenc kommentem jutúbról:

"Kratos: I need more gods to kill!
Narator: But there is no more gods!
Kratos: NOT GREEK GODS!"

 :lol:

A Póki bejelentés meglepett, nem gondoltam volna, hogy új játék készül. Viszont Póki ruhája érdekes... Lehet, hogy ez a szerkó lesz rajta az önálló filmjében is?

Ja, meg lesz Batmanes VR játék! :oh: Az odab*szhat. ;D

De én a Horizon: Zero Dawn-t várom nagyon még mindig, abból is volt új gameplay videó. Ez az a játék, ami miatt komolyan elgondolkodnék jövőre egy ps4 beszerzésén, már ha addigra olyan helyzetben leszek. Ja, és lesz a játékból pöpec Collector's Edition:


 :brow:

Egyébként nagyon durva, hogy milyen szinten tart már a játékok grafikája, az animációk... Félelmetes.

Amúgy nem nagyon CoD-oztam még, de az új rész űrcsatás trailere nagyon bejött:

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7328 Dátum: 2016. Június 14. - 23:08:33 »
Es ez megis tetszik? Erdekes, pedig elso latasra tok ugyanaz, csak van benne motor.
Ez inkább emlékeztet az Uncharted 1-ben lévő körtermes mutánsbunyójára. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7329 Dátum: 2016. Június 15. - 07:58:35 »
Szerintem már a Last of Us-nál is az lehetett az ötlet, hogy azt felhízlalják egy egész játékra. Egy horror Uncharted, lehet az valójában egy univerzum, csak miután elszabadult a vírus. :lol:
Maga ez a jelenet kicsit Wolrd War Z-s, elég harmat gyengék ezek a zombik (biztos lesznek combosabbak is).

De én a Horizon: Zero Dawn-t várom nagyon még mindig, abból is volt új gameplay videó. Ez az a játék, ami miatt komolyan elgondolkodnék jövőre egy ps4 beszerzésén
Igen, ez a játék is nagyon jónak néz ki. Azért az idei E3 végre már nem az átportolt last-gen játékokról szól.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 15. - 08:53:27 írta Todd »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7330 Dátum: 2016. Június 15. - 09:31:47 »
Mondod ezt úgy, hogy a fél játékosközönség most arra élvez, hogy a Bethesda átportolja 8. generációra a Skyrimet és bevezeti rajta a fizetős modokat, a másik fele meg a Crash Bandicoot Remastered-re. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7331 Dátum: 2016. Június 15. - 09:40:40 »
Ezekről gyakorlatilag nem is hallottam. Tényleg fontos hírek lehettek. :lol:
Meg, hú lesz pár újrariadás is. Egy-két éve még fordított volt az arány.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 15. - 11:52:24 írta Todd »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7332 Dátum: 2016. Június 15. - 10:26:36 »
a Bethesda átportolja 8. generációra a Skyrimet és bevezeti rajta a fizetős modokat
A fizetos modokat honnan vetted? A Fallout 4-hez hasonlo, a jatekba epitett modkezelo lesz a felujitott Skyrimben, de fizetos modokrol szo nem volt sehol. A tavalyi negativ visszhang utan strategiailag nem lenne eszszeru megint ezzel probalkozni.

Esetleg arra gondolsz, hogy a fo cel most a szukseges infrastruktura letrehozasa, a fizetos modok pedig kesobb jonnek? Talan, de fo celnak semmikepp sem tekintenem. A TES fo erejet a Morrowind ota a modok adjak, a jatekok elettartamat jelentosen meghosszabbitjak (pedig ugye igy sem tizes nagysagrendu). A konzolosok eddig ebbol kimaradtak. Nem hiszem, hogy az o bekapcsolasukhoz kepest olyan szamottevo lenne a fizetos modokbol szerezheto osszeg.

Ezekről gyakorlatilag nem is hallottam. Tényleg fontos hírek lehettek. :lol:
Az szubjektiv, ki mit hallott, meg mi erdekli. Szamomra speciel harom erdekes hir volt eddig az idei E3-on, a felujitott Skyrim kozottuk volt.

De objektiven megitelve is fontos, pont a fentebb emlitett modok miatt, ami eddig PC-s kivaltsag volt.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7333 Dátum: 2016. Június 15. - 10:31:09 »
Én jutúbon megnéztem a Sony konferenciáját, ott leplezték le a Kres Bendikút Rimásztiridöt is. :) Mondjuk az engem sem hoz lázba különösebben. De amúgy elég erős műsort nyomott a Sony, tényleg. :D

Viszont ami még nagyon tetszik, bár nincs nintendo konzolom, az ez:



Nagyon hangulatos.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7334 Dátum: 2016. Június 15. - 10:35:28 »
Az szubjektiv, ki mit hallott, meg mi erdekli. Szamomra speciel harom erdekes hir volt eddig az idei E3-on, a felujitott Skyrim kozottuk volt.
Persze, hogy szubjektív, csak megnéztem pár összefoglalót, és egyikben sem volt benne. Szóval tg-től az, hogy ezek lettek volna az uralkodó hírek, minimum erős túlzás volt.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #7335 Dátum: 2016. Június 15. - 10:57:09 »
Az szubjektiv, ki mit hallott, meg mi erdekli. Szamomra speciel harom erdekes hir volt eddig az idei E3-on, a felujitott Skyrim kozottuk volt.
Persze, hogy szubjektív, csak megnéztem pár összefoglalót, és egyikben sem volt benne. Szóval tg-től az, hogy ezek lettek volna az uralkodó hírek, minimum erős túlzás volt.

Persze, de köztudottan Sony csőlátásod van. ;D A Skyrim érdekesnek tűnt, szerintem kifejezetten jó lépés volt elérhetővé tenni a modokat konzolokra is. Még a konferencia előtt mindenhol azt lehetett olvasni, hogy mekkora hülyeség az egész, átportolni a játékot a jelenlegi generációra modok nélkül, és aztán jött a bejelentés. :)

A Póki játék ugyanolyannak tűnik mint eddig az összes többi, legalábbis abból amit eddig mutattak róla, mondjuk sajnálom hogy PS4 exkluzív lesz, mert akármilyen bénák voltak az utóbbi játékok, mégis csak Pókember, szóval az összeset végigszenvedtem.  ;D

A Crash Remastered-nek meg ugyancsak örülnék ha PS tulaj lennék, mert azokat a játékokat régen imádtam, az egész kellőképpen egyszerű, de helyenként nagyon beteg volt, nem lehetett nem szeretni. ;D

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7336 Dátum: 2016. Június 15. - 11:03:08 »
Persze, de köztudottan Sony csőlátásod van. ;D
Ez igaz. :lol::twisted:

A Crash Remastered-nek meg ugyancsak örülnék ha PS tulaj lennék, mert azokat a játékokat régen imádtam, az egész kellőképpen egyszerű, de helyenként nagyon beteg volt, nem lehetett nem szeretni. ;D
Igen, én is nagyon szerettem őket.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 15. - 11:27:15 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7337 Dátum: 2016. Június 15. - 11:20:45 »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7338 Dátum: 2016. Június 15. - 11:21:43 »
Ez jó. :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7339 Dátum: 2016. Június 15. - 12:51:23 »
Esetleg arra gondolsz, hogy a fo cel most a szukseges infrastruktura letrehozasa, a fizetos modok pedig kesobb jonnek?
Arra. :) A Bethesda nem fogja feladni, legfeljebb nem vezetik be Steamen első körben. De a pénzéhségüket szerintem azért mutatja, hogy simán képesek új termékként kihozni a Skyrim új változatát Steamen úgy, hogy a tartalmi különbség kimerül pár új shaderben, amit áthoztak a Fallout 4-ből.

Legalább annyi eszük volt, hogy a Legendary tulajdonosainak most felajánlották hogy ingyen megkaphatják az újat, hisz gyakorlatilag már úgyis birtokolják. A Square azt jól eltolta a Deus Ex 3-mal, amikor a játék+DLC tulajdonosainak is fizetniük kellett a kettőt leváltó Director's Cutért, pedig az tényleg semmi újat nem adott. (Sőt, páraknak csak teljesítményromlást hozott.)