Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656789 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7540 Dátum: 2016. November 30. - 08:40:14 »
Jaj, én tavaly nyertem jegyet a mozifilmre aminek a története megegyezik a játékéval... :uhoh:
És ez ebben az esetben negatívum volt?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #7541 Dátum: 2016. November 30. - 19:17:35 »
Hááát nem igazán mondanám, hogy olyannyira értékelhető lett volna a film cselekménye...Számomra a PS2-es játékokhoz képest nagy csalódás volt. Nyilván már én sem tartozom a célközönséghez, de a filmet jóindulattal is csak kapcsolt árunak nevezném ami a játékhoz járt, semmint önálló, élvezhető filmet. :roll:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7542 Dátum: 2016. December 02. - 14:53:42 »
Kijött Kojima új "játékának" trailere.

Magából a játékból most se sok minden derül ki, ahogyan az lenni szokott, ellenben kapunk egy rakás szimbólumot, úgy néz ki, átmentették a Silent Hills teljes stábját (már Guillermo Del Toro is itt van) és Mads Mikkelsen Dr. Strange-es sminkje pedig annyira megtetszett nekik, hogy most is abban tolja. :D

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Videojátékok
« Válasz #7543 Dátum: 2016. December 02. - 15:02:34 »
Meggyőzött. :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7544 Dátum: 2016. December 05. - 11:29:55 »
Ihaj-csuhaj... ha már ennyire károgtam a múltkor, hogy az Unch 4-ből jól kihagyták Chloé-t....
na ezt tegnapi bejelentés-trailer jól megfejelte...  :o :o



Azt mondták, hogy Chloé társa a 4 beli "gonosz" csaj, Naida lesz... nekem elég fiatalosnak tűnik, létezhet,hogy előzmény lesz?
Plusz úgy néz ki, hogy nem is DLC lesz, mint amire mindenki számított, hanem egy különálló cucc...  :o
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7545 Dátum: 2016. December 05. - 11:40:17 »
Én is imádom ezt a bejelentést, már épp azon filóztam, hogy ki kéne adni a 6 részes Uncharted képregényt. :)
Állítólag a bejelentéskor DLC-t mondtak, csak a magyar hírekben szerepel különállóként.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7546 Dátum: 2016. December 05. - 11:49:15 »
Hát ha kiadod a comicsot  ;D lehet nagyon nem ártana meghírdetni külön a Konzolos oldalakon is.  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7547 Dátum: 2016. December 05. - 11:55:22 »
Én is imádom ezt a bejelentést, már épp azon filóztam, hogy ki kéne adni a 6 részes Uncharted képregényt. :)
Nem lenne szerintem elvetélt ötlet Kaine, gondolj bele, a FuMax-ot lényegében a konzolos közeg igényeire való átállás húzta ki a sz*rból. ;)
Van azért ott közönség bőven.

De akkor most egyszerre kitolnak egy Uncharted kiegészítő részt és egy Last Of Us 2-t? Az azért kemény. :D
Állítólag a bejelentéskor DLC-t mondtak, csak a magyar hírekben szerepel különállóként.
Egyik sem és mindkettő. Külön lemezen is kapható nem teljes árú játékként is forgalomban lesz, és letölthető tartalomként is.
Manapság ez már annyira nem ritka. Úgy képzeljétek el, mint mondjuk az MGS Ground Zeroes, vagy még korábban a PS2-es Resident Evil Separate Ways.
Egy tökéletes világban természetesen ezt hívnák DLC-nek, nem azokat a fél óra alatt kipörgethető egy pályákat, amiket szoktak kiadni...
http://hu.ign.com/uncharted-the-lost-legacy/18826/news/par-napig-meg-beszerezheto-kedvezmenyes-aron-az-uncharted-th
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 05. - 12:07:49 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7548 Dátum: 2016. December 05. - 16:10:38 »
Igaz, de talán nem véletlen, hogy játékos képregényeket nem adnak ki. Csak könyveket.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Videojátékok
« Válasz #7549 Dátum: 2016. December 06. - 07:57:58 »
Most ezt az igényre mondod, vagy nem lenne mit kiadni? Mert ha az utóbbi, azért évi 1-2 tpb szerintem kijönne. Már említetted az Uncharted meg a Gail Simone-féle Tomb Raider, vagy ott van az Assassin's Creed a Titan Comics-tól(vagy 3 ongoing és ennyi mini), a Fumax úgyis a könyvekre fókuszál, nem igazán akarják kiadni.
Toddnak igaza van, van ott réteg, amit lassan át lehetne ide csalogatni pár köztes kiadvánnyal. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7550 Dátum: 2016. December 06. - 11:34:22 »
Igényre. Mondták, hogy az a gyönyörű festett Tomb Raider 48 oldalas one-shot is olyan, hogy x év alatt kettőt, ha eladtak belőle. Viszont a 2013-as Tomb Raider játékhoz megjelent képregényes folytatás, az érdekes lehetne. Különben meg a Teknőcök kiadója, az IDW a Silent Hill képregények kiadója is.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7551 Dátum: 2016. December 06. - 11:43:13 »
A Fumax jelentetett meg Tomb Raider képregényt? Vagy arra gondolsz, amit csak forgalmaztak, mert abból az egyiket a kettő közül én vettem meg. ;D
A Silent Hill amennyire én láttam sajnos még mindig nem igazán jöhet szóba. Főleg mivel most a borzalmas Downpourt nyomják képregényben.
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 06. - 11:48:04 írta Todd »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Videojátékok
« Válasz #7552 Dátum: 2016. December 06. - 12:11:32 »
Todd, ezek magyar kiadások ?  :headscratch:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7553 Dátum: 2016. December 06. - 12:17:54 »
A Silent Hill nem. A Tomb Raiderről meg pont ezt kérdeztem Kaine-től, mivel arról sem tudok, hogy magyarul kijött volna, én angolul vettem meg.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7554 Dátum: 2016. December 06. - 13:05:54 »
Nem, webshopból árulták, angolul.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Videojátékok
« Válasz #7555 Dátum: 2016. December 06. - 17:24:30 »
Amennyire én látom a helyzetet, a Silent Hill képregény Magyarországon nettó reménytelen. Eleve a sorozat soha nem volt olyan átütő siker a tengerentúlon sem, de egy akkora piacon meg lehet találni azokat az underground közösségeket, amik harapnak ilyesmire. Ugyanez igaz a távol-keletre. Nálunk egyszerűen hiányzik a brand ismertsége, de annyira, hogy már szinte mellékes, hogy a Silent Hill nagyon súlyos cucc, amit még azoknak is bajos eladni, akik egyébként ismerik és szeretik.

Ezerszer inkább Assassin's Creed, de magunk között szólva szerintem a jóval szélesebb körű ismertsége és az érkező mozifilm ellenére is bukta lenne.

Egyikről sem tudom, hogy jó vagy nem, de üzletileg mindegy is, mert nálunk nagyjából eladhatatlanok :D

Benne van a pakliban, hogy tévedek, de ezt érzem reálisnak. Mindenesetre kíváncsi lennék, hogy fogynak például az AC könyvek, abból lehetne matekozni, de úgyse tudjuk meg soha :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7556 Dátum: 2016. December 06. - 19:18:42 »
Ugyanígy látom én is.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #7557 Dátum: 2016. December 13. - 17:43:06 »
Vannak itt hozzám hasonló áldozatok akik megvették a Batman Arkham Knight Season Pass-t PS4-re,de nem tudják elindítani, mert a gép szerint nincs bent a letöltésekben? Én hülye kapásból rányomtam a vásárlásra, pedig tudhattam volna,hogy WB termékért csak alapos vizsgálat után szabadna fizetnem... :drying: Ha tudjátok a megoldást kérlek osszátok meg velem is!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7558 Dátum: 2016. December 14. - 20:33:58 »
Én valamikor nyáron vettem meg, akkor volt leárazva, nem volt bajom, kapásból tudtam leszedni dolgokat.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Videojátékok
« Válasz #7559 Dátum: 2016. December 14. - 22:17:34 »
Azóta sikerült megoldanom a problémát, ugyanis én azt hittem ezt egyben lehet csak leszedni és nem külön-külön ;D