Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656806 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Jester

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 133
Re:Videojátékok
« Válasz #7580 Dátum: 2017. Március 25. - 17:50:00 »
39es, Autocrusher klanban.
Csak hebe-hoba jatszok. A klan eventeken igyekszem aktiv lenni mindig, azon felul csak akkor jatszok, ha raulok a budira :D

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Videojátékok
« Válasz #7581 Dátum: 2017. Március 25. - 19:30:57 »
 ;D ;D ;D
Akkor kb. kezdetektol(junius) gondolom.

Ha pl. egy csataba 5 Maxos alcaval es egy meg fejleszthetovel megyek,akkor az osszes XP-t az az egy karakter kapja?
BATMAN,Spawn,Star Wars

Jester

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 133
Re:Videojátékok
« Válasz #7582 Dátum: 2017. Március 26. - 19:00:03 »
Dehogy, max 3 honapja. Es tenyleg nem tul aktivan. Ez meg nagyon csicska szint. Az is marad.

A kerdeseidre meg itt talalsz valaszokat ;) http://wiki.transformersearthwars.com/wiki:faqs

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Videojátékok
« Válasz #7583 Dátum: 2017. Március 26. - 19:38:19 »
 ;D Ertem.
Koszi szepen.
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7584 Dátum: 2017. Május 12. - 13:39:16 »
A Fesztiválra leadás után felszabadult szabadidőmben 4 napon át lejátszottam a Resident Evil Remake három legnehezebb módját (3 trófeáért, nem kevesebb! :)).
Az első az volt, hogy csak késsel lehet harcolni, még a védekezési tárgyak is tiltottak, vagy a zombik felgyújtása. Ez a Boss harcoknál elég izgi volt, különösen a nagy növénynél, de másfél nap alatt megvolt. A maradék fél nap lement a második, a láthatatlan ellenségek. Ez időnként király volt, mert láthatatlanok lévén, automata célzés sem volt, egyszer csak rám ugrott valami.  :D Különösen vicces volt a Bossoknál, vagy Lisánál, aki elől csak menekülni lehet (ha látod, hogy merre van, nehogy épp felé rohanj).
A maradék két nap elment a Real Survival Mode-ra, ami elég meleg volt. Nulláról indulva, extra fegyverek nélkül hardon úgy, hogy a ládák nem kompatibilisek egymással, vagyis ha valamit az egyikbe beleraktam, az ott is maradt, és ha mégis kellett, mehettem vissza érte a zombik hadán át, miközben lőszer alig volt (egyszer újra is kellett kezdenem, egyszer meg csak éppen hogy nem, mert minden lőszerem elfogyott, mire egy kutyától kellett volna elvenni a nyakörvét, amihez erős fegyver kellett, de aztán eszembe jutott, hogy a temetőkertben még van egy tár, amit az első Bosshoz kellett volna felhasználni).
Élmény volt. :) Még egy trófea kell, és 100%-os leszek.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május 12. - 13:46:08 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7585 Dátum: 2017. Május 12. - 16:51:26 »
A késes Jill-lel könnyebb, mert a növényt egy az egyben ki lehet hagyni. Ha meg a rossz végre mész, akkor a főellenséget is. Egyedül a kriptás zombi volt nekem eléggé necces vele, meg kitalálni valamit a tükrös halálfolyosóra. Szerencsére 120 fps-re állítva a vadászok nem okoznak gondot, mert kihagynak egy ciklust a szkriptjeikben, és kb. 2 másodpercig nem támadnak. ;D
Real survival nekem kedvenc módom, mert ha a szokványos útvonalon haladsz, akkor sose kell visszamenni egy ládához, csak befelé pakolni. Plusz ott nincs Forest, hogy véget vessen a játéknak, ha véletlenül reflexből lőni akarnék egy zombi felé…

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7586 Dátum: 2017. Május 12. - 17:37:45 »
Nem akartam Jillel, mert azért Chris ellenállóbb. A Realt Jillel csináltam, többek között a növény miatt, de nem csak. A főellenséget mindhárom esetben kihagytam a végén, nem mentettem meg senkit (a végső Bossnál engedett a rakétavető a késes esetben is, különben, de nem kockáztattam).
Érdekes módon a vadászok jóval kevesebb gondot okoztak, mint a sima zombik. Azok mellett nehezebb volt elmenni, a vadászoknak az ugrása eléggé kiszámítható. Csak akkor kaptam tőlük, ha ketten voltak, és közéjük kerültem.
Nekem többször vissza kellett menni, mert nem fért el egyszerre minden, ami kellett.
Na ja, a bombás zombi az gigaszívás, a régebbi játékokban meglehetősen utáltam én is.  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7587 Dátum: 2017. Május 13. - 20:52:02 »
Chrisnek több a HP-ja, viszont az összes ellenség magasabb sebzést is okoz, mert a nagyobb szórású táblázatot használják a jelek szerint. Sokan őt választják a késes végigjátszásra, mert 50%-kal többet sebez, de én inkább bevállaltam a több kerülgetést és a plusz két helyet, hogy ne kelljen soha ládát használnom. Persze ettől függetlenül érik, hogy megint visszamenjek valamikor RE-re, és akkor úgyis RE1HD és Rev1 lenne terítéken, szóval végre elérhetném, hogy minden módot minden fokozaton mindkét szereplővel végigvigyem.
Pláne, hogy legalább annyi engedményt ad a játék, hogy az ellenség rangjai nem függenek a használt karaktertől. Nem örülnék, ha Chris valamivel erősebb kése miatt több 6-os rangú ellenséget sorsolna a játék Hard/Hard2 fokozaton…

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7588 Dátum: 2017. Május 13. - 21:03:16 »
Ma megcsináltam 3 befejezést Jillel, még egy kell. Szerencsére elég volt egyszer végigvinni (ezúttal a rakétavetővel mentem), csak a final Boss előtt kellett újraindulni hozzá. És megvan a hiányzó trófea, 100%-os lettem benne. :)
Még jön ugyanez Chrisszel is egyszer (még 4 vég hiányzik), aztán megint megpróbálom a Zerót hardon.
A Revelation 1 annyira nekem nem jött be. Néha annyira nyögve nyelős volt, hogy hardon például meg sem akarom próbálni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7589 Dátum: 2017. Május 13. - 22:37:42 »
Pedig az Infernal vicces. Mondjuk egy jó darabját a 100 órámnak raiddel töltöttem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7590 Dátum: 2017. Május 13. - 23:34:43 »
Nekem az a játék több helyen is idegesítő volt. Például hiába fotóztam le az összes kéznyomot, nem adta meg a trófeát rá, rakétavető nélkül legyőzni azt a nagy állatot nem sikerült, pedig próbáltam párszor, a végső Boss pedig még easyn is elég, normálon elég izzadós volt.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7591 Dátum: 2017. Május 14. - 09:44:19 »
A bálnát rakétavető nélkül csak NG+ módban esélyes. A legkönnyebb, ha összeszeded az Infernal-exkluzív fegyveralkatrészeket, ráteszed a Colt Pythonra a legjobbakat, és lelövöd vele. Kb. fél perc talán az egész. Én anno a hosszabb módszert választottam, ami viszont bármely első végigjátszásnál megcsinálható, a tolózáras puskára tettem pár sebzésnövelőt, és azzal mentem végig.
Norman csak egy memóriajáték szerencsére, bár tény, hogy a sztoriban nehezebb vele, mert ott nem tudod felülíratni az MI-jét azzal, hogy folyton mellette maradsz és késsel böködöd.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7592 Dátum: 2017. Május 17. - 21:05:30 »
Huh, srácok, most értem a végére a Horizon Zero Dawn fősztorijának (húsvétkor meglett a konzol hozzá :D )... Hát ez a játék kicseszett jó lett! :oh: Tényleg az év játéka. Gyönyörű a grafikája, tök jó a sztori, és írtó hangulatos az egész. Nagyon kemény. Valamelyik tesztben írták, hogy a Guerilla Games élete játékát alkotta meg, hát tényleg. :D Akinek van PS4-e, ha teheti, próbálja ki. :D Remélem, lesz második rész. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7593 Dátum: 2017. Május 17. - 21:21:30 »
Milyen típusú játék?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7594 Dátum: 2017. Május 17. - 21:40:19 »
Leginkább talán az új Tomb Raider játékokhoz tudnám hasonlítani, csak ez teljesen sci-fi, szerepjátékos beütéssel, nagy nyitott világgal, főküldetésekkel és sok mellékküldetéssel. Lehet mindent fejleszteni benne, meg gyűjtögetni. A küzdelmek taktikusak, ésszel kell harcolni benne, illetve a lopakodáson van a hangsúly, főleg a játék elején, amíg gyenge a fegyverzet és kevés képességed van. :) De nem teljesen lopakodós, vannak benne küzdelmek bőven, illetve minden fajta robot ellen megvan a megfelelő taktika, ami hatásos. A játék gyönyörűen néz ki, a főhős Aloy pedig nagyon szerethető karakter, imádom. :D Nagyon erős hangulata van a játéknak. Nem horror egyébként, vér nem nagyon van benne, de gyilkolás azért igen, és a történet elég drámai. A fősztori lényegét az adja, hogy ki kell deríteni, mi történt az emberiséggel, nagyon izgalmas. Legtöbben a Tomb Raider és a Witcher III keverékének tartják a játékot (csak szex az nincs benne :hehe: ). Nézzél róla néhány gameplay videót, meg néhány harcot, szerintem az alapján el tudod dönteni, hogy tetszene-e neked.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7595 Dátum: 2017. Május 18. - 13:47:42 »
Köszi, hogy leírtad, de ezek alapján nem. Sem a nyitott világ, sem a lopakodás nem tetszik.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7596 Dátum: 2017. Május 18. - 15:23:35 »
Inkább nyitott világú akció-majdnemRPG, ahol kéttucat órán át vadászol robotállatokra, hogy össze tudj tákolni még jobb felszerelést, amivel nagyobb robotállatokra vadászol, egészen házméretig.
Mondjuk mint minden hasonló nyitott világú, eléggé szöszölős lehet mindent kipörgetni benne, mert még a HLTB is 60-100 órára teszi a 100%-ot.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7597 Dátum: 2017. Május 18. - 17:54:13 »
Pontosabban azért vadászol kéttucat órán át robotállatokra, hogy legyen pénzed megvenni a legdrágább fegyvereket, meg legyen elég muníció alapanyagod, onnantól már sima ügy. ;D A házméretűeket meg addigra igazából már fölösleges levadászni, max poénból, meg a loot miatt esetleg, de igazából szerintem csak lőszerpazarlás. Kivéve, amikor a küldetések során az arcodba kapod őket, hogy na akkor most győzd le, face to face. :D Mondjuk egyszer poénból megpróbáltam még a játék közepén, gyenge fegyverekkel levadászni egy Stormbird-öt... Maradjunk annyiban, hogy beláttam, hogy erősebb fegyverek kellenek. ;D 

Amúgy megnéztem, így, hogy végigvittem a főküldetéseket, most 52,39%-nál tartok a játékban, és a játékidő eddig 72 óra 23 perc. Viszont mellékküldetésből csak 7-et csináltam meg eddig.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Videojátékok
« Válasz #7598 Dátum: 2017. Május 20. - 23:03:19 »
Én 85,59%-nál áltam meg benne és fogalmam sincs mit kéne még tennem, már mindent megcsináltam minden össze gyűjtöttem és még mindig van 15%, fogalmam sincs hogyan tovább, én most vissza pattantam a bioshock 1-2-3-ra, verhetetlen játék, Tom- a Prey-t vedd meg!
"May the force be with you"

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #7599 Dátum: 2017. Június 13. - 16:24:02 »
Új gamepaly a jövőre érkező PS4 exkluzív Spiderman játékból.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül