Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 657020 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Videojátékok
« Válasz #7680 Dátum: 2017. Október 31. - 18:15:11 »
Jó ez a pókszekó!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7681 Dátum: 2017. November 02. - 16:18:01 »
És ha már PS exklúzív .....
Fuuuuck ....

Elég felkavaró trailer lett, nagyon értenek hozzá, hogyan kell feszültséget teremteni, és valóban hitelesen, szörnyű módon megjeleníteni az erőszakot, ne úgy, hogy súlytalan szórakoztató gore-nak tűnjön.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7682 Dátum: 2017. November 02. - 17:55:38 »
Eeeez aaatom durva játéknak ígérkezik...  :o :o
Talán, minden eddiginél jobb Pókemberes game lesz? Ígéretes...  :spidey:

Igen, az eddigi trailerek alapján nagyon meggyőző ez a játék, tényleg megvan az esélye, hogy az eddigi legjobb Pókember játék legyen. Mondjuk azért picit óvatos leszek, és megvárom a teszteket és kritikákat, mielőtt megvenném, de nagyon ígéretes a cucc. Ráadásul jövő év elején kijön az új God of War, valamint a Shadow Of The Colossus Remake, amik kb "shut up & take my money" kategóriák lesznek... :D Hajjaj. :D

Szerintem egyébként aki konzolvásárláson töri a fejét karácsonyra, annak simán megéri ps4-et vennie, mert nagyon erős exkluzív címei vannak és lesznek a Sony-nak. A Last Of Us 2 trailer is nagyon odavágott, mondjuk nekem még az első részhez sem volt szerencsém, de valamikor majd tervezem bepótolni, mert nagyon agyondícsérték azt is. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Videojátékok
« Válasz #7683 Dátum: 2017. November 03. - 10:29:53 »
Puszta kíváncsiságból: boxon vannak egyáltalán exkluzív címek az új generációban? Olyanra gondolok, amiből pc verzió sincs.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7684 Dátum: 2017. November 03. - 10:45:51 »
Egy időben mintha pont azzal próbálták erősíteni a piaci jelenlétüket, hogy nem csinálnak exkluzív címeket, sőt teljes átjárást biztosítanak a PC-s és Konzolos tartalmak között.
Vagyis ahol konzolon lementetted a játékot, ott folytathatod PC-n. Nem tudom, ez végül mennyire valósult meg, vagy totál elvetették.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Videojátékok
« Válasz #7685 Dátum: 2017. November 04. - 21:28:12 »
Puszta kíváncsiságból: boxon vannak egyáltalán exkluzív címek az új generációban? Olyanra gondolok, amiből pc verzió sincs.

Halo 5, Forza játékok.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."


Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7687 Dátum: 2017. November 04. - 22:03:24 »
Puszta kíváncsiságból: boxon vannak egyáltalán exkluzív címek az új generációban? Olyanra gondolok, amiből pc verzió sincs.
Nem nagyon. Pont ez a bajuk, ezért vannak lemaradva a Sony-val szemben. Meg amennyire tudom, a play anywhere programot nyomatják, illetve minden címet ki fognak adni pc-re, ami boxra is megjelenik.  Mondjuk szerintem ezzel ki is fogják nyírni a konzoljukat idővel. Az új X-Box One X-et is lefejlesztették, pár nap múlva piacra dobják, hogy igen, ez a világ legerősebb konzolja, exkluzív cím meg nincs rá. Most akkor ki fogja megvenni? Max az elvakult x-box fanok, akiknek van pénzük lecserélni a korábbi x-boxukat, és még jobb, még szebb minőségben akarják játszani a multiplatform címeket. De új vevőkört szerintem nem nagyon fognak tudni szerezni vele. A Sony és a Nintendo nagyon okosan felismerte azt az egyébként tök egyszerű alapigazságot, hogy a konzolokat az exkluzív címekkel lehet eladni. És a Sony ebben most brutálisan erős, a Microsoft meg nagyon le van maradva. Ráadásul a szakemberek azt mondják, hogy túl nagy különbség látványban így sem lesz a PS4 Pro és az X-Box One X között. Viszont a PS4 Pro olcsóbb, és van rá egy csomó exkluzív cím. Innentől szerintem nem kérdés, melyiket érdemes választani... 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Videojátékok
« Válasz #7688 Dátum: 2017. November 05. - 19:27:23 »
Erre gondoltam. Köszi!

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #7689 Dátum: 2017. December 12. - 22:44:17 »
Tudnátok segíteni nekem egy kicsit: Kellene az összes PS3-ra megjelent szuperhősös/képregényes játék (Transformers stb) van valahol esetleg egy lista róluk?  :nemtudom:

Winkle

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Videojátékok
« Válasz #7690 Dátum: 2017. December 14. - 18:26:06 »
Hirtelen ez a legjobb, amit tudok.
http://www.mobygames.com/game-group/inspiration-comics/offset,0/so,1d/
Visszalapozol 2006-ig, és a Platform oszlopban láthatod, hogy mi jelent meg PS3-ra.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7691 Dátum: 2018. Január 18. - 01:24:03 »
Fú, elég durva gyűjtői kiadás fog megjelenni az új GOW-hoz. :o :ohmy:

http://hu.ign.com/god-of-war-4-1/33314/news/meses-lesz-a-god-of-war-gyujtoi-kiadasa



A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7692 Dátum: 2018. Január 18. - 08:11:04 »
Nagyon jól néz ki. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7693 Dátum: 2018. Január 18. - 09:49:17 »
Mármint az Elder Wars: God of Skyrimhez.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7694 Dátum: 2018. Január 18. - 10:04:59 »
Yep, pontosan. Habár nehéz helyzetben is van a cím.
Ha olyan lett volna mint az eddigiek, az sem igazán érdekelne (az Ascensiont is már halálra untam), vagyis nem kérdés, hogy már az a mechanika elavult, ellenben ebben sem látok többet egy klónnál.
Hack N' Slash témában eddig inkább a hangulata miatt a HellBlade az ami érdekelne a friss címek közül (és az is északi mitológia, nagyon felkapott a téma :D).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7695 Dátum: 2018. Január 18. - 10:55:00 »
Nem a bejelentett Bayonetta 3? :)

Hellbalde érdekes, inkább mondanám sétaszimulátornak, némi harccal. Bár azon kevés játékok egyike, amik nem kerültek fel a masszív „nem érdekel” listámra.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7696 Dátum: 2018. Január 18. - 11:02:25 »
Nope, már az egy is hidegen hagyott. Amúgy az új játékok többségével szemben már én is eléggé szkeptikus vagyok. Érdekes az ember lelkében hogy kialakúl magától a kereslet és a kínálat egyensúlya. :lol:
Minél kevesebb időd van játszani, annál kevesebb játék érdekel. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7697 Dátum: 2018. Január 18. - 14:12:41 »
A GOW-ból az első részt nagyon szerettem, a másodikat játszhatatlannak tartottam.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7698 Dátum: 2018. Január 18. - 23:17:11 »
Én a GOW első két részét imádtam. A 3. rész és az Ascension is jó volt, de az első két rész hangulatához nem értek fel. Illetve a 3. résszel annyi bajom volt, hogy túl komor és brutális lett, de ennek elenére mégis többször végignyomtam, mert valahol meg mégiscsak odab*szós volt a monumentalitása.  ;D

Viszont az új részt nagyon várom, szerintem az idei év egyik legjobb játéka lesz. Bár jobban tetszik a görög mitológia, mint az északi, de már nagyon kezdett kifulladni a téma, tényleg mindent kihoztak belőle a srácok (Kratos már mindenkit meg is ölt benne amúgy is  ;D ), érthető volt, hogy újítani kellett valamit, és más irányba kellett elindulni. Szerintem jó irányba is indultak a srácok, jó eséllyel ez egy nagyon odab*szós játék lesz. Király ötlet, hogy Kratosból apát csináltak, sokkal emberközelibb lesz tőle a karakter, és nagyon érdekes lesz látni, ahogy alakul a viszonya a fiával, szerintem menő lesz. :D

A Hellblade-t végigtoltam tavaly, csak ajánlani tudom. Nagyon erős hangulata van, és eszméletlenül jól bemutatja, milyen lehet pszichózsban szenvedni. A játékmechanika finoman szólva sem összetett, ezen a téren jócskán elmarad a top címektől, de nem is ez a játék lényege. Nagyon erős atmoszféra, fantasztikus színészi alakítás (Melina Juergens zseniális), és igazi utazás az emberi elme mély bugyraiba. Brutális.

Idézet
Amúgy az új játékok többségével szemben már én is eléggé szkeptikus vagyok.
Én a Sony exkluzív címeiben úgy általában is megbízom, de főleg mostanában. Most nagyon fut a szekér nekik, nagyon jól csinálják a dolgokat, az idei év is nagyon kemény lesz tőlük. Nem bántam meg, hogy az ő konzoljaik mellé tettem le a voksomat.
Az új GOW mellett idén a Spider-Man játékot és a Ghost of Tsushimát várom a legjobban, na meg persze a Shadow Of The Colossus remake is kihagyhatatlan lesz. ;D De a többi exkluzív címük is ütősnek ígérkezik. Detroit: Become Human, Death Stranding...  ;D

De egyébként számomra a tavalyi év, sőt, az utóbbi jópár év legjobb játéka a Horizon Zero Dawn, amit IMÁDOK. :oh:  8) Nemrég vittem végig a kiegészítőjét (The Frozen Wilds), nagyon jó volt. Összességében már 160 óra felett járok a játékban, szerintem még egyetlen nyílt világú, top kategóriás címet sem maxoltam ki ennyire. És gondolkozom rajta, hogy elkezdjem-e elölről, game+ módban. ;D Zseniális játék, én pedig kőkemény Aloy fan lettem.  :lol: Amíg ilyen játékokat tesz le a Sony az asztalra, addig nem nagyon kell félniük a konkurenciától (nem mintha nem lennének így is óriási piaci fölényben :D ).

Amúgy arra nagyon kíváncsi leszek, hogy a Spider-Man játék tényleg Sony-exkluzív marad-e. Mert ha igen, az k*rva nagy húzás lesz tőlük.  ;D ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7699 Dátum: 2018. Január 18. - 23:26:12 »
Ja, én a pszichológiai problémákkal foglalkozó játékokat/filmeket nem olyan szemmel szoktam nézni, hogy "milyen lehet", hanem, hogy vissza tudja-e hitelesen adni. :lol: Pipálgatom, hogy hány tünetet tapasztaltam már (szerezd meg mind ;D).