Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656982 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7840 Dátum: 2018. Szeptember 12. - 15:54:52 »
Én is beszerzem, bár a régebbi Pókember játékok mindig jobban fognak tetszeni. Viszont 2 nap és Tomb Raider.  :pepsi:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7841 Dátum: 2018. Szeptember 12. - 16:20:39 »
Én így látatlanban is megkockáztatom, hogy számomra ez lesz a legjobb Pókember játék evör. Az eddigi kedvencem a PS2-es Spider-Man 2 Movie game volt, illetve az Amazing Spider-Man sem volt rossz, de az új játék szerintem köröket fog verni bármelyik korábbira. Engem már az E3-as előzetesek is meggyőztek, plusz a kritikák is agyondícsérik (minimum kiválónak titulálták a játékot), úgyhogy szerintem király lesz.

Viszont 2 nap és Tomb Raider.  :pepsi:
Hehe, az menő lesz! :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Videojátékok
« Válasz #7842 Dátum: 2018. Szeptember 12. - 19:10:37 »
Én néztem egy csomó részt a jutubon a Pók játékból. Meg nem veszem (egy PS4-gyel együtt), annyira nem átütő erejű a cucc, de tényleg nagyon jónak néz ki.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7843 Dátum: 2018. Szeptember 12. - 19:58:08 »
Az is mellette szól, hogy Slott írta. :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Videojátékok
« Válasz #7844 Dátum: 2018. Szeptember 13. - 01:41:14 »
Nem tudtam, de láttam néhány kiváló pillanatot a sztoriban, csak a legtöbbnél hiányzott a meglepetés ereje, mert már jóval korábban belengette a "fordulatot". Úriember leszek, és spoiler taggel sem spoilerezek :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7845 Dátum: 2018. Szeptember 13. - 11:11:46 »
Az is mellette szól, hogy Slott írta. :)
Részben. A dialógusokat esélyes, hogy pont nem, met némelyik annyira erőltetetten próbál fiatalos lenni, hogy az már inkább kínos.
Bár valljuk be, amikor a játék tartalmának belső százalékra több mint kétharmada abból áll, hogy menj egy X pontra a térképen és verj össze mindenkit, majd ezt ismételd meg összesen hússzor egy kerületben, majd öt másikban, arra nehéz egy díjesélyes történetet írni bárkinek.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7846 Dátum: 2018. Szeptember 13. - 14:54:35 »
 ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7847 Dátum: 2018. Szeptember 17. - 19:25:55 »
Hú, skacok, most telepíti a PS4 a Pókember játékot. Olyan izgatott vagyok, mint egy kisgyerek. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7848 Dátum: 2018. Szeptember 17. - 19:45:18 »
A Shadow of Tomb Raider eddig iszonyú csalódás.  :(

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7849 Dátum: 2018. Szeptember 17. - 21:03:32 »
Mármint a Shadow of the Lara Croft who Will Totally Turn into the Tomb Raider Eventually, for Realsies című játék? Csak mert negyedik éve az a mottó, hogy légy tanúja annak, amint Lara Croft beteljesíti a végzetét és a sírrablóvá válik… majd egyszer.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #7850 Dátum: 2018. Szeptember 17. - 21:27:15 »
Az a vicces a játékban, hogy képességeit tekintve már réges rég az, csak senki sem veszi komolyan. Egy hidegvérű tömeggyilkos, aki komplett hadseregeket hagy maga mögött hűvös halmokban, mégis minden videójelenetben úgy beszélnek vele, mintha valami kis tapasztalatlan tacskó lenne. :lol:
Igazából biztosan a megszeppent nézés az ő álcája, ezzel hiteti el riválisaival, hogy nem kell tőle félni. ;D
Az, hogy mondjuk a 2. részben az iker pisztolyt egyszerűen otthon hagyta az íróasztalán, az mondjuk egy iszonyú pofátlan húzás volt. :twisted:
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 17. - 21:33:04 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7851 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 00:02:18 »
 ;D ;D

Különben már tényleg sírrablóvá vált, mert mást sem csinál, mint sírt rabol és mászik fel valahová. Vagy úszik víz alatt.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7852 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 12:22:30 »
Hú, skacok, most telepíti a PS4 a Pókember játékot. Olyan izgatott vagyok, mint egy kisgyerek. ;D
Huhu, én is az voltam, és aztán várni még egy órát mielőtt belelendülök... hu, de kiakasztó volt..  ;D

Amúgy baromi szép cucc, grafikailag meseszép, a sztori is remek, sajna a játék menet nem egészen tökéletes, nekem pl baromira megakasztotta a sztorit, amikor átváltottunk MJ-re és Miles, lopakodós funkcióra... lehet ez szebb lett volna, ha olyan lett volna, mint a Resident Evil 6-ban, hogy a kettejük kis sztorija külön fejezetben elérhető lett volna... aztán ami még őrületes csalódás volt az a főgonosz... játszott már vele valaki, vagy inkább kapásból spoilerbe rakom... szabályosan sírtam, amikor az első, vagy a második kis videóban szembesültem azzal, hogy Otto a belengetett titkos professzor főnökünk, innen már egyből lehetett tudni, hogy sajnos bizony ő lesz az a titkos gonosz, akit a múltkori trailerben olyan fenemód titokzatosan belengettek... 8 éve van az iparban Póki és még nem akadt össze se a dokival, se a Manóval... én rohadtul örültem, amikor a reklámkampányban hanyagolták dokit  :'( , örültem, hogy végre, ebbe nem fogják bele rángatni... erre tessék, kapunk egy eredet sztorit vele... de viszont pozitív csalódás volt az öreg, baromi jól működött a kémia közte és Peter között, tök szimpi lett, és érdekes volt látni, ahogy egyre jobban átalakul, ő is, a dizájnja is, a labor is...
A város gyönyörű, lengedezni fenomenális, a fotó mód eszméletlen pofás :D a verekedés látványos ismét, de nekem a pókösztön elég felemás lett... néha rohadtul nem akaródzik reagálni, vagy az ellenfél, kapásból üt, alig villan fel a kis jel a fejem felett, nincs idő reagálni se...  :-\
MJ, mint szerelmi szál, furi lett, volt ő már modell, tv-s és mozis csillag, Tony titkárnője, de hogy ezt a nyomozó riporter oldalát honnan a francból rángatták elő, egy elég nagy WTF volt...  :-\
A két credits scene is pofás lett, belengette a kövi részt, azért nagyon -nagyon remélem, hogy az még nem ps5-re jön...  :'(  :hehe:

A magyar felirat szép, de meg megakadtam rajta, hogy a nevek angolul maradtak.. pedig az ign azt mondta, hogy az elő játék során magyar volt nekik odakint...
Jameson meg egy barom, ezt eddig is tudtam, de itt olyan dumái vannak, hogy ihaj  :lol:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Videojátékok
« Válasz #7853 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 14:37:03 »
MJ, mint szerelmi szál, furi lett, volt ő már modell, tv-s és mozis csillag, Tony titkárnője, de hogy ezt a nyomozó riporter oldalát honnan a francból rángatták elő, egy elég nagy WTF volt...  :-\

Én az Ultimate-re gondolok.

Idézet
A két credits scene is pofás lett, belengette a kövi részt, azért nagyon -nagyon remélem, hogy az még nem ps5-re jön...  :'(  :hehe:

Az anyagi és a kritikai siker megvan, hülyék lennének elpazarolni a felépített rendszereket, és nem csinálni folytatást. Talán már egy év múlva is megjelenhetnének, de inkább 1,5-2 évre lehet számítani.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7854 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 14:58:04 »
Ohj... addigra már valszeg kijön az 5... már jövőre is rebesgették... :(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7855 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 16:52:54 »
A Shadow of Tomb Raider eddig iszonyú csalódás.  :(
Mi miatt lett csalódás, mi nem tetszik benne? Rosszabbnak tartod a korábbi részeknél?

Amúgy a tegnapi pár óra játék alapján nagyon pozitívak az első benyomásaim a Pókember játékról. Az átlag bunyók rohadt pókemberesek lettek, de úgy, hogy nagyon jó, reszponzív irányítás párosul hozzá. Nekem semmi bajom nem volt vele, csak tényleg figyelni kell a pókösztönre. De végig átlátható és látványos az egész, nem csak annyi, hogy egy gombot püfölök ész nélkül, aztán majd lesz valami, hanem Póki tényleg azt csinálja, amit én szeretnék. Szerintem simán jobb, mint a Batman játékok bunyója. Bossharcok még nem nagyon voltak (csak 1), mert nagyon a sztori elején vagyok, így a sztoriról sem tudok nyilatkozni, ma este fogok jobban elmerülni benne (aki már végigjátszotta, légyszi ne spoilerezzen! :) ). A hálóhinta is tök jó lett, nagyon fluid és gyorsan lehet előre haladni. New York meg nagyon nagy lett, és baromi részletes.  :surp:
De a lényeg, hogy az első pillanattól kezdve megvan a nagybetűs Pókember hangulat a játékban. :spidey: Póki folyamatosan löki a sódert, poénkodik, a mozgás, az animációk meg totál filmszerűek. A zene is király, meg a látvány is. Ha a sztori is olyan jó lesz, mint várom, akkor ez a játék nálam magasan fogja verni a Batmaneket. ;D

Ohj... addigra már valszeg kijön az 5... már jövőre is rebesgették... :(
Elvileg a Sony nagyfőnök azt nyilatkozta, hogy 2021 előtt nem jön a ps5. De én is azt gondolom, hogy nem kell sietnie a Sonynak. Óriási fölényben vannak a többiekkel szemben, toronymagasan nyerték ezt a konzolgenerációt, és amíg ilyen erős exkluzív címeket tudnak piacra dobni, addig nem is nagyon kell aggódniuk. Szerintem 2 év még simán benne van a ps4-ben, főleg, hogy nem olyan rég dobták piacra a Pro-t. És amíg olyan pazar látványvilága van a játékaiknak, mint a Horizon Zero Dawn, God of War, vagy a Pókember grafikája, addig köszönöm, megfelel. :D

Nekem igazából csak egy dolog lenne fontos, ha majd lesz ps5: jó lenne, ha visszafele kompatibilis lenne, ezt az egy dolgot átvehetnék a Microsofttól. Nincs hely a tv alatt egyszerre 600 konzolnak, ha esetleg az ember egy régebbi játékot is elő akarna venni néha.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #7856 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 17:33:00 »
Mondjuk a toronymagas túlzás, mert ha a Switch így folytatja, 3 év alatt több megy el belőle, mint PS4-ből hat alatt. De az előző éveket is nem igazán megnyerték, mert az olyan drágaságok, mint hogy mi pedig senkivel se fogunk kerezstkompatibilisek lenni (amivel rögtön búcsút is inthettek a komplett Fortnite és Rocket League közönségnek, amik ketten potom tízmilliárdos nagyságrendű bizniszek), a visszafelé kompatibilitás pedig a bemutató PowerPoint soron csak egy nagy „LOL”, addig a meccset inkább a Microsoft megjelenéskori balfékeskedése vesztette el mintsem a Sony nyerte meg. Amire a Nintendo Switch eléggé zajos elmúlt egy éve eléggé egyértelműen rávilágított.

Persze az se segít, hogy az Xbone-on a modern szenthármas (nyílt világú tökörészés, agyonfilmesített FPS, agyonfilmesített zoombidráma) elviszi vagy a megjelenések 90%-át, a PS4-en meg csak mondjuk háromnegyedét, de a Switchen ez talán nincs 10% se. Amíg nem lehet grafikát leszámítva megkülönböztetni egy Marvel's Spider-Mant, egy Assassin's Creedet, egy Mafia III-at, meg egy Shadow of Wart, – meg amíg a Sony egyik nagy fegyverténye az volt, hogy „hé, itt egy játék a From Software-től, ami abszolút nem egy kivág-beilleszt munka volt a Dark Souls II-ről, mert itt mindent egy kicsit másképp nevezünk!” –, addig a két nagyobb abból élt inkább, hogy a közönség ezt vette, mert nem volt más.

Majd jött egy random Mario Odyssey és mindenki megköszönte, és inkább azt játszotta.
Nincs hely a tv alatt egyszerre 600 konzolnak, ha esetleg az ember egy régebbi játékot is elő akarna venni néha.
Már hogyne lenne, cask jól kell választani állványt. ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #7857 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 17:35:45 »
Ohj... addigra már valszeg kijön az 5... már jövőre is rebesgették... :(
Elvileg a Sony nagyfőnök azt nyilatkozta, hogy 2021 előtt nem jön a ps5. De én is azt gondolom, hogy nem kell sietnie a Sonynak. Óriási fölényben vannak a többiekkel szemben, toronymagasan nyerték ezt a konzolgenerációt, és amíg ilyen erős exkluzív címeket tudnak piacra dobni, addig nem is nagyon kell aggódniuk. Szerintem 2 év még simán benne van a ps4-ben, főleg, hogy nem olyan rég dobták piacra a Pro-t. És amíg olyan pazar látványvilága van a játékaiknak, mint a Horizon Zero Dawn, God of War, vagy a Pókember grafikája, addig köszönöm, megfelel. :D

Nekem igazából csak egy dolog lenne fontos, ha majd lesz ps5: jó lenne, ha visszafele kompatibilis lenne, ezt az egy dolgot átvehetnék a Microsofttól. Nincs hely a tv alatt egyszerre 600 konzolnak, ha esetleg az ember egy régebbi játékot is elő akarna venni néha.
Hehe, szívemből szóltál  ;D nekem is már itt sorakoznak a psx, 2, 3, most a 4, ha sikerül megjön majd a Pókis pro is, akkor ezt a sima 4.et elkéne adni, nem tom sikerül-e... de lassan a többivel együtt már tök macerás tárolni őket...
És szerintem lassan jön az 5, mert tuti ismét az xbox előtt akarnak kijönni...  :'(


Amúgy a tegnapi pár óra játék alapján nagyon pozitívak az első benyomásaim a Pókember játékról. Az átlag bunyók rohadt pókemberesek lettek, de úgy, hogy nagyon jó, reszponzív irányítás párosul hozzá. Nekem semmi bajom nem volt vele, csak tényleg figyelni kell a pókösztönre. De végig átlátható és látványos az egész, nem csak annyi, hogy egy gombot püfölök ész nélkül, aztán majd lesz valami, hanem Póki tényleg azt csinálja, amit én szeretnék. Szerintem simán jobb, mint a Batman játékok bunyója. Bossharcok még nem nagyon voltak (csak 1), mert nagyon a sztori elején vagyok, így a sztoriról sem tudok nyilatkozni, ma este fogok jobban elmerülni benne (aki már végigjátszotta, légyszi ne spoilerezzen! :) ). A hálóhinta is tök jó lett, nagyon fluid és gyorsan lehet előre haladni. New York meg nagyon nagy lett, és baromi részletes.  :surp:
De a lényeg, hogy az első pillanattól kezdve megvan a nagybetűs Pókember hangulat a játékban. :spidey: Póki folyamatosan löki a sódert, poénkodik, a mozgás, az animációk meg totál filmszerűek. A zene is király, meg a látvány is. Ha a sztori is olyan jó lesz, mint várom, akkor ez a játék nálam magasan fogja verni a Batmaneket. ;D

Nem tom, nekem nagyon nem akar jó lenni a verekedés... batmanbe simán összetudtam hozni 100 körüli megszakítás nélküli kombókat, de itt alig akar sikerülni 40... néha rohadt gyorsan támad az ellenfél  ;D

A Shadow of Tomb Raider eddig iszonyú csalódás.  :(
Mi miatt lett csalódás, mi nem tetszik benne? Rosszabbnak tartod a korábbi részeknél?

Ha még az elején vagy nem akarok belemenni annyira, hogy ki is ő, vagy elolvastad a spoileres írásom?
De a lényeg, hogy nem nagyon csípem a karaktert... az utóbbi időben nagyon felvan hypolva, mindenhol ott van,  az animációs részek is tele vannak vele és a többi, és a többi...  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #7858 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 18:01:52 »
A Shadow of Tomb Raider eddig iszonyú csalódás.  :(
Mi miatt lett csalódás, mi nem tetszik benne? Rosszabbnak tartod a korábbi részeknél?
Borzasztóan alattuk van. A 2013-as remake 10/10 volt, a Rise már csak 8/10, ez a Shadow viszont 4/10 és mind a 4 pontot a hangulata adja meg. Konkrétan 10 óra mászás felfelé falakon vagy futás/úszás előre. Nagyjából 20 órám van benne eddig, mindjárt vége, és volt összesen vagy 6 harc benne, amiből 2-3 lopakodós, becserkészős, nem is fegyveres. Olyan a játék, mint egy Füles-rejtvény, ahol meg kell keresni eldugott tárgyakat. Mintha már a játék tök mindegy milyen lenne, csak legyen elég keresgélnivaló a trófeákhoz. A remake előtt nem tetszett a Tomb Raider (a Legend még oké volt), de az újrázással átvették az Uncharted játékmenetét, és egy annál is jobb játékot hoztak létre, iszonyú erős hangulattal. Ehhez képest most jó grafikával megkaptuk a régi TR játékmenetet. Egy szóval kifejezve: egyhangú.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #7859 Dátum: 2018. Szeptember 18. - 19:18:44 »
Ööö... Bub, szerintem valamit félrenéztél. A csalódásos kérdést Tominak írtam, a Shadow of the Tomb Raiderrel kapcsolatban. :) A hozzászólásodat nem olvastam végig, pont a spoilerek miatt. Majd utólag elolvasom, ha végeztem a játékkal. :D

Idézetet írta: Bub
És szerintem lassan jön az 5, mert tuti ismét az xbox előtt akarnak kijönni...
Én azt olvastam, hogy a Microsoft nagyon arra gyúr, hogy a Sony előtt jöjjenek ki az új konzollal. Úgyhogy szerintem előbb lesz új Xbox, mint új PS. De igazából a Sonynak tényleg nincs miért kapkodnia, jó helyzetben vannak, eddig is remek exkluzívokat dobtak piacra, és érkezni fognak továbbiak is, jön majd a Ghost of Tsushima, Death Stranding, Days Gone. Na meg lesz majd valamikor Last of us 2 is! (Meg nagyon remélem, hogy készül a Horizon Zero Dawn 2 is, a Pókemberhez meg még idén jön 3 DLC.)

Idézet
Nem tom, nekem nagyon nem akar jó lenni a verekedés... batmanbe simán összetudtam hozni 100 körüli megszakítás nélküli kombókat, de itt alig akar sikerülni 40... néha rohadt gyorsan támad az ellenfél
Hát igen, ügyesek, úgyhogy észnél kell lenni. :D Eleinte én is jópárszor meghaltam, most már kezdek eljutni oda, hogy az átlag utcai banda ritkán tud megölni. ;D

Idézet
Mondjuk a toronymagas túlzás, mert ha a Switch így folytatja, 3 év alatt több megy el belőle, mint PS4-ből hat alatt. De az előző éveket is nem igazán megnyerték, mert az olyan drágaságok, mint hogy mi pedig senkivel se fogunk kerezstkompatibilisek lenni (amivel rögtön búcsút is inthettek a komplett Fortnite és Rocket League közönségnek, amik ketten potom tízmilliárdos nagyságrendű bizniszek), a visszafelé kompatibilitás pedig a bemutató PowerPoint soron csak egy nagy „LOL”, addig a meccset inkább a Microsoft megjelenéskori balfékeskedése vesztette el mintsem a Sony nyerte meg. Amire a Nintendo Switch eléggé zajos elmúlt egy éve eléggé egyértelműen rávilágított.
Azért a több mint 70 millió eladott PS4 konzol eléggé magáért beszél. :) A Switch meg, attól félek, hogy egy nagy lufi, ami előbb-utóbb ki fog pukkadni. Érdekes, hogy a Nintendo mindig a saját feje után megy, de szerintem a Switchnek is az lesz a hátránya, mint a korábbi konzoljaiknak, hogy a gyengébb hardver miatt egyre kevesebb új multiplatform cím fog megjelenni rá, így végső soron az exkluzív címeikből kell megélniük, mint eddig is. De valószínűleg így is elégedettek lesznek a bevételeikkel.
A Microsoft meg ott hibázta el szerintem, hogy leépítették a fejlesztőstúdióikat, és mostanra oda jutottak, hogy nincsenek exkluzív címeik. Jól hangzik a play anywhere program, csak az a baj, hogy ezzel is magukat szúrják tökön, mert minek vegyen az ember Xboxot, ha pc-n is tud játszani minden játékukkal? Pc mellé meg inkább megéri PS4-et vagy Switchet venni az exkluzívok miatt.

A Spider-Mant meg nagyon is meg lehet különböztetni egy AC-től, vagy bármi mástól. :) A Sony exkluzív címei jelenleg nagyon erősek, és még ha vannak is közös játékmechanikák bennük a mai trendeknek megfelelően, akkor is egyedi hangulattal, történettel, és olyan egyedi megoldásokkal is rendelkeznek, amitől jellegzetesek lesznek.

Idézet
Majd jött egy random Mario Odyssey és mindenki megköszönte, és inkább azt játszotta.
Úgy érted, mindenki aki Switch tulaj? ;D És akik jóval kevesebben vannak mint a PS4 tulajok? :D Elhiszem, hogy zseniális lett az Odyssey, ahogy az új Zelda is, és kíváncsi is lennék mindkettőre, de ha most kéne választanom, akkor is azt a konzolt választanám, amin a szintén zseniális Horizon Zero Dawn-nal tudok játszani, vagy a zseniális God of Warral, vagy a zseniális Last of Us-sal, vagy a (remélhetőleg  ;D ) zseniális Pókemberrel, stb. stb. Arról nem is beszélve, hogy az új multiplatform címeket is jó minőségben tudom rajta játszani, és nem lebutított grafikával. ;) A hordozhatóság meg biztos jópofa dolog, de engem sosem érdekelt, nálam ez nem szempont. A Switch azoknak jó, akik "Nintendo fanok" és/vagy "Handheld mániások".

Idézet
Már hogyne lenne, cask jól kell választani állványt.
:lol: :lol:

Borzasztóan alattuk van. A 2013-as remake 10/10 volt, a Rise már csak 8/10, ez a Shadow viszont 4/10 és mind a 4 pontot a hangulata adja meg. Konkrétan 10 óra mászás felfelé falakon vagy futás/úszás előre. Nagyjából 20 órám van benne eddig, mindjárt vége, és volt összesen vagy 6 harc benne, amiből 2-3 lopakodós, becserkészős, nem is fegyveres. Olyan a játék, mint egy Füles-rejtvény, ahol meg kell keresni eldugott tárgyakat. Mintha már a játék tök mindegy milyen lenne, csak legyen elég keresgélnivaló a trófeákhoz. A remake előtt nem tetszett a Tomb Raider (a Legend még oké volt), de az újrázással átvették az Uncharted játékmenetét, és egy annál is jobb játékot hoztak létre, iszonyú erős hangulattal. Ehhez képest most jó grafikával megkaptuk a régi TR játékmenetet. Egy szóval kifejezve: egyhangú.
Uhh, ennyire rossznak tartod? :surp: Érdekes, a tesztek azt írták, hogy a trilógiából ez a legkiforrottabb rész, jó játéknak tartották, de azt is írták, hogy egyáltalán nem kiemelkedő, illetve a sztorit egységesen gyengének tartották. Mondjuk azt mindenhol írták, hogy nagyon messze van az Uncharted színvonalától.




A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.