Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 657020 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #100 Dátum: 2007. Július 28. - 23:01:41 »
Háh, ez úgy hangzik, mint a Szörny Rt. videójáték!  ;D Ott is jól meg kellett ijeszteni a gyerekeket, és amikor a félelem skálájuk a tetőfokra ért, akkor szétestek (edzőtábor volt, úgyhogy robotgyerekekkel próbáltak ;D ), és mehettél tovább.

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Videojátékok
« Válasz #101 Dátum: 2007. Július 29. - 20:16:55 »
Na én álmomban sem gondoltam volna, hogy azzal is lehet játékokat irányítani. :lol:
próbáld ki hallálllli ;D kicsit jobban hozza a "te,te meg te menj oda és csináld" hangulatot, képernyőgörgetésre kell vigyázni, mert hajlamos megkattani a progi, érdemesebb billentyűvel görgetni. Kalandjátéknál kicsit könnyebb a keresés tollal (és nem is kopik a cucc ;D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #102 Dátum: 2007. Július 30. - 10:41:30 »
Lopakodni én is utálok. :roll: Inkább megyek és szétverek mindenkit az utamban. ;D :twisted:

Rajztáblával is poén lehet irányítani! :D Ki is próbálnám, de a stratégia nagyon messze áll tőlem. Hm, lehet, hogy a Titan Quest-nél is bejönne. ;)

Idézet
(ugyanis nemrég Ju segítségével sikerült elintézni, hogy lehessen rá játékokat "kikölcsönözni" Vigyorog - ezúton is köszönet neki érte),
Nincs mit.

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Videojátékok
« Válasz #103 Dátum: 2007. Július 30. - 11:08:02 »
Hát Ju lehet hogy hamar szétmenne a toll rész (ha olyan mint a Diablo) az eszeveszett kattogtatást nem hiszem hogy kibírná a toll ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #104 Dátum: 2007. Július 30. - 11:08:36 »
Idézet
Lopakodni én is utálok. Hááát Inkább megyek és szétverek mindenkit az utamban. Vigyorog twisted
Csak finoman és nőiesen, mi? Jó, mondjuk én azóta nem csodálkozom az ilyesmin, hogy egy lány egyszer régen úgy lealázott Mortalban, hogy rossz volt nézni...

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #105 Dátum: 2007. Július 30. - 11:41:44 »
Igaz, a sok kattintgatást nem szeretné... :( De király lenne egy olyan játék, amit így kéne irányítani. Az ember már felsőbb hatalomnak érezhetné magát. ;) Kicsit olyan lenne, mint az Okami. :)

Idézet
Jó, mondjuk én azóta nem csodálkozom az ilyesmin, hogy egy lány egyszer régen úgy lealázott Mortalban, hogy rossz volt nézni...
Én régen nyomtam nagyon a Tekkent, de mostanában átszoktam másféle játékokra, úgyhogy már le lehet verni... :(

Idézet
Csak finoman és nőiesen, mi?
Akkor tényleg nőies vagyok, amikor a kuplung működését magyarázzák... :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #106 Dátum: 2007. Július 30. - 12:05:24 »
Én szeretem az ilyne lopakódos scuccokat. Lehet azért, mert élőbe hamar felhúzom magam, aztán durr bele a közepébe. :twisted:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Videojátékok
« Válasz #107 Dátum: 2007. Július 30. - 12:49:11 »
Én szeretem a lopodzkodást, meg az ész nélküli öldöklést is. Sokszor vegyíten is őket.
A félelem nélküli

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #108 Dátum: 2007. Július 30. - 14:02:28 »
próbáld ki hallálllli ;D
Nincs digitális rajztáblám. :D De mondjuk nekem az egér is tök jó a stratégiai játékok irányítására, viszont én sem nagyon szoktam stratégiákkal játszani. Régen kipróbáltam párat, és ideig-óráig jópofa, de egy idő után mindig meguntam, hogy ugyanaz a séma ment: termelj sok pénzt, húzd fel az épületeket, gyárts egy bazinagy hadsereget, és rohand le az ellent. Kisebb varációkkal ugyan, de mindig ez volt a lényeg.
Jó, mondjuk én azóta nem csodálkozom az ilyesmin, hogy egy lány egyszer régen úgy lealázott Mortalban, hogy rossz volt nézni...
  :oh: Na az ilyen leányzók is ritkák, mint a fehér holló! ;D
A Tekkenben és a Soul Caliburban én se mélyültem el nagyon, mert amint meglett az MK Deception, csak azt nyomtam. :oh: :hehe:

Ami a lopakodós járékokat illeti: a Hitman játékoknál számítottak rá a készítők, hogy nem mindenki szereti a lopakodást, ezért úgy csinálták meg a játékot, hogy bármilyen stílusban át lehet vinni a pályákat, aki terminátort akar játszani, az halomra gyilkolhat mindenkit. Csak az volt a bibi, hogy nem lehetett saját profilt csinálni a játékban, így amikor tesóm is játszott egy kicsit a játékkal, lerontotta az összesített értékelésemet. :P Mert míg én igyekeztem Silent Assassin rangot elérni a pályákon, ő lazán halomra lőtt mindenkit, még a civileket is, amiért persze "Mészáros" vagy valami hasonló értékelést kapott. :hehe:   
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Videojátékok
« Válasz #109 Dátum: 2007. Július 30. - 15:28:21 »
a rush-t gyűlölö csak a stratégiákban. én egy full védelem kiépítése és a lépésről lépésre letarolás híve vagyok (1 pálya átlagban 4-5 óra mait a nagyok 20 perec alatt lerohannak) :hehe:

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Videojátékok
« Válasz #110 Dátum: 2007. Július 30. - 15:31:58 »
Na stratégiákban a gyors rush-t én is rühellem, a hosszas kiépítésnél, majd a totális inváziónál nincsen jobb :twisted:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Videojátékok
« Válasz #111 Dátum: 2007. Július 30. - 15:33:47 »
Rokonlelkek. ;D Én is hajlamos vagyok hosszú órákat eltölteni, megalomán ingerenciámnak engedve, hogy minél nagyobb, tökéletesebb és gazdagabb társadalmat/várost/sereget építsek ki és azzal megsemmisítsem az elelnfelet. Azt szeretem látni, ha már a csata előtt az én színemből 3-szor anniy van, mint az ellenfeléből. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Videojátékok
« Válasz #112 Dátum: 2007. Július 30. - 15:39:02 »
csúcs eseteim eddig:
1. Starcraft : 30 perces védelem zerg invázió ellen (összesen 5 vagy 6 emberkém pustult el és egy barakk
2. Hegemónia: utolsó pálya elején full számú egység, ezeket elveszi a progi, majd újrafelfejleszt mindent és akkor egyszercsak visszakaptam az előző gépeket is ;D esélye sem volt az ellenfélnek

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Videojátékok
« Válasz #113 Dátum: 2007. Július 30. - 15:44:33 »
a 30 perces védelem tényleg egy jó pálya, de az ottani terran küldetések közül az utolsó a kedvencem, amikor el kell pusztítani az ion-ágyút. Ott el tudtam érni, hogy folyamatosan volt 4 atombombám úgy, hogy félpercenként dobtam egyet az ellenre. Ezt játszottam jó 20 percen keresztül, majd megkoronázva a művemet becsörtettem 12 batlecruiserrel :twisted:

De a 12 ostromtank módszert is imádom! Olyan jó csak állni és nézni, hogy minden támadás már kilométerekre tőlem felmorzsolnak 8)
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #114 Dátum: 2007. Július 30. - 17:51:11 »
Én régen nyomtam nagyon a Tekkent, de mostanában átszoktam másféle játékokra, úgyhogy már le lehet verni... :(
Átszoktál? Hanyagolod a Tekken 5-öt? Eladod?  ;D Kéne az edzőtáborba egy bunyós játék úgyis.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #115 Dátum: 2007. Július 30. - 18:32:12 »
Hogyhogy? Bemutatni, hogy "gyerekek, így kéne tudni verekedni a tábor végére"? ;D AKkor inkább egy Dragon Ball-játékot vigyél... :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #116 Dátum: 2007. Július 30. - 18:34:25 »
Neeem, megmutatni, hogy nálunk még a virtuális világban sem jobbak.  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #117 Dátum: 2007. Július 30. - 18:42:28 »
Akkor elég lesz egy Mortal is. Ha majda lurkó is megcsinálja Liu tűzgömbjeit vagy a levegőben harcolást, akkor megnyugodhat, hogy van olyan jó, mint egy videojáték-figura. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #118 Dátum: 2007. Július 30. - 19:49:53 »
Azon már rég túlvagyunk, az az első éves anyagban van.  :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #119 Dátum: 2007. Július 30. - 20:29:13 »
Akkor jöjjön a Street Fighter és Akuma szuperkombója. ;D