Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #940 Dátum: 2009. Február 03. - 16:47:57 »
Ezt a trilogy-t honnan lehetne beszerezni ? Az I és II megvan iso-ban...

Én épp az IceWindDale-t nyomom cheattel. Kicsit unalmas Dungeonba be Dungeonba ki... Viszont frankó magyarítás van hozzá, nem tudom ki fordította le de grat neki.


Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #942 Dátum: 2009. Február 03. - 20:50:38 »
Uhh bakker. Ebből a sok mindenből akkor mit javallot telepíteni ?  :headscratch:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #943 Dátum: 2009. Február 03. - 22:15:45 »
Ami feltétlen:
BG Trilogy+ a Tweakjei, BG1 NPC Project, BG2 Tweak, Sword Coast Stratagems.
PocketPlane: BanterPack, NPC FlirtPack, BG1 NPC Music Pack (ez nagy)
Gibberlings3: BG2 FixPack, BG1 Tweaks, NPC Tweaks, Oversight (ez kötelező, gigantikus méretű hibajavítás), esetleg a Sword Coast Stratagems II
WeiDU oldala: Ascension (bár ez kegyetlen nehézé teszi a leges-legutolsó harcot, de egyben reálissá is, elvégre csak egy félistent kell lenyomni benne...), Ease-of-Use (kvázi csalás, de sokat segít a roppant idegesítő játékelemek kiküszöbölésében pl. a végtelen kapacitású zsák), Item Upgrade, Spell 50
Ez többnyire az NPC szerepének megnagyobbítása, több szöveg nekik, hogy "élőbbek" legyenek, egy tonna ilyen-olyan hiba kijavítása, játékegyensúly-finomhangolás, ellenfelek intelligenciájának értelmes szintre növelése... ezeken kívül egy tonna tárgyat lehet mág beszerezni, ha akar valaki, sok-sok felvehető NPC van, meg van egy személyes kedvenc is, az Imoen Romance (össze lehet jönni a BG2-ben Imoennel, de a Trilogy-nál játékonként kell feltaenni és leszedni, mert csak a BG2-részével kompatibilis, a BG1 részén nagyon nem), amit sajna az oldal megszűnése után már csak innen elérhető: http://america.iegmc.net/imoen/
Nekem ez utóbbi a személyes kedvencem, de nem mindenki van oda Imoenért, ezért ezt csak ajánlani szoktam a BG2-ezőknek. :) Meg sajna a ToB része sose készült el. :(

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #944 Dátum: 2009. Február 06. - 12:18:21 »
Ímhol a Transformers Revenge of the Fallen játékváltozatának előzetes videója:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #945 Dátum: 2009. Február 06. - 15:29:58 »
Ebből az előzetesből jó játéknak tűnik.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #946 Dátum: 2009. Február 06. - 15:45:19 »
Hát, ebből még semmi sem látszik... meg nem lehet látni a játékmenetet. Mondjuk az Activision keze is benne van, úgyhogy én alapból kétkedem, mint ahogy minden filmes játékkal kapcsolatban is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #947 Dátum: 2009. Február 06. - 16:26:55 »
Az Activision rossz? Én csak az első két Pókember (Psx) játékot ismerem tőlük, de mindkettő állat jó.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #948 Dátum: 2009. Február 06. - 16:39:20 »
Régen volt az már Kaine. Azóta az Activision/filmadaptáció garancia a kritikán aluli minőségre.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #949 Dátum: 2009. Február 06. - 17:04:29 »
Hát szépnek szép, de totál olyan lesz, mint az előző rész, szóval nem sok újítás lesz benne. :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #950 Dátum: 2009. Február 06. - 20:41:58 »
Heh, az ActiVision játékai már évek óta olyanok, hogy lassan egyesek pavlovi reflexszel dobják el maguktól őket. :)
De persze nem lehet minden kiadó egy Ubisoft. :D

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Videojátékok
« Válasz #951 Dátum: 2009. Február 07. - 00:11:48 »
Zúzás, zúzás zúzás ész nélkül. Ez az ActiVision-os TF taktikája... Nem hiszem, hogy változtatnak rajta. Az árát úgy is visszahozza.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #952 Dátum: 2009. Február 07. - 08:04:49 »
látom nem csak én szerettem az ubisoftot.   :hehe:
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #953 Dátum: 2009. Február 07. - 10:29:44 »
Valahogy nekem az Ubisoft sose volt garancia a minőségre, akkor már én inkább Konami, meg Capcom párti vagyok.
A multkor az "Ubi betörési próbálkozása a túlélő horror piacra" című játékot (hivatalosan Cold Fear) is max 7/10-re saccolnám. Azóta nem játszottam egy játékukkal sem, a Splinter Cell-el még egyszer próbálkoztam, de csak egy MGS lightot láttam benne.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #954 Dátum: 2009. Február 07. - 11:52:49 »
Todd, félreérthető voltam ezek szerint. Mindig is utáltam az ubisoftot, és szerintem Talgaby is arra célzott, hogy ő sem szereti. Mindig nagy vízhangot kaptak az ubisoft játékai, nagy beharangozás, és aztán az összes játékukból valami olyan pocsék dolog sült ki vélgül, hogy az embernek 5-10 perc után elment tőle a kedve. irányíthataltlan, logikátlan, és tele bugokkal, számomra ez volt jellemző az ubisoftra.
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #955 Dátum: 2009. Február 07. - 15:21:33 »
Bocsi, úgy néz ki, nem tudtam olvasni a sorok között. :-[
Akkor egy véleményen vagyunk. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #956 Dátum: 2009. Február 07. - 15:47:44 »
Valójában amíg a gépem bírta még tempóval, kifejezetten szerettem az Ubisoft játékait. A Beyong Good & Evil a mai napig olyan ügyességi játék, amit bármikor előveszek, mert hangulatra, játékra és trténetre is olyan, hogy tanítani lehet.
A Konami és a Capcom sajna valójában nem tökéletes példa, mert hiába vannak iszonyat nagy címeik, sok ócskaságot is kiadtak már. Az persze más kérdés, ezek mekkora hányada jut el a japán piacon kívülre is. Kiadóból meg egyébként is szinte képtelenség találni olyat, mi csak jókat vagy annál is magasabb kategóriájú játékokat adna ki, ezért szokták inkább a fejlesztőket nézni elsősorban.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #957 Dátum: 2009. Február 07. - 15:48:54 »
De, találni olyan kiadót.
BLIZZARD!
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #958 Dátum: 2009. Február 07. - 20:04:31 »
Hát... ízlés kérdése. Jó történeteket írnak és egész pofásak a videóik... de a Diablót én csak egy agyatlan klikkelőfesztiválnak mondtam mindig is, amihez ész nem kell, csak egy strapabíró egér, a StarCrafttól meg igazság szerint ideggörcsöt tudok kapni, annyira frusztrál sokszor.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #959 Dátum: 2009. Február 09. - 12:14:22 »
Az Activision rossz? Én csak az első két Pókember (Psx) játékot ismerem tőlük, de mindkettő állat jó.
Azóta sokat változott a helyzet. A filmes játékok gyakorlatilag csak egy elem a franchise-ban, ami meglovagolja a film körüli hype-ot. Nem lesz belőle csúcsbevétel, de biztosan hasznot fog hozni.

Valahogy nekem az Ubisoft sose volt garancia a minőségre, akkor már én inkább Konami, meg Capcom párti vagyok.
Ebben egyetértek, de az Ubisoftnak is vannak jó dobásai néha (az Assassin's Creed az egyik legjobb PS3 játék, bár van benne néhány durva bug; az új Prince of persia is egész szórakoztató, bár azt nem erőltetném), és alapból nagyon tudják pénzelni a játékokat. A japánoknál meg ott van még a Namco és a KOEI. :)

A Beyong Good & Evil a mai napig olyan ügyességi játék, amit bármikor előveszek, mert hangulatra, játékra és trténetre is olyan, hogy tanítani lehet.
Igen, az még mindig nagyon ott van. Újra kéne kezdenem, azt sem tudom már, hol maradtam el vele.

Idézet
Kiadóból meg egyébként is szinte képtelenség találni olyat, mi csak jókat vagy annál is magasabb kategóriájú játékokat adna ki, ezért szokták inkább a fejlesztőket nézni elsősorban.
Ott a pont. ;) Ha fejlesztőcsapatról van szó, akkor nálam most az Insomniac viszi a pálmát. :D