Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656935 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #1180 Dátum: 2009. Május 11. - 18:37:02 »
De mikor Ben. Már vagy 5 éve! :twisted:
Amúgy új SR nem várható, mivel teljesen lezárták a sorozatot, és egyetlen egy nyitott szállat sem hagytak.
Amúgy meg most a fejlesztőcsapat, évente nyom ki egy-egy új Tomb Raidert, és mellette nincs sok idejük a vérszopókkal foglalkozni.
De a TR: Legendben nagyon sok SR-es rejtett poént helyeztek el, többek között egy használható Soul Reavert.

Nem zártak le abban semmit... Én végigtoltam BloodOmen1 kivételével mindet, bőven van ott szál a folytatáshoz. Csak sajna nem akaródznak megcsinálni a folytatást, az eddigi író is eltávolodott a dologtól. Valahol olvastam ezzel akpcsolatban valamit egy fúórumon hogy nem akaródznak, eg hogy az eddigi író sem ér rá stb...

Az egyik kedvencem a Legacy of Kainben a karakterek hangjai voltak, nem tudom honnan rángatták elő őket de valami fenomenálisak. Mind Razielé, Kaine és az egyik kedvencem az ElderGod. De sajna az ő hangját nem élvezhetjük soha többé.  :(  :'(

http://www.gamekapocs.hu/hir/5312/Elhunyt+Tony+Jay,+a+World+of+Warcraft+narratora

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1181 Dátum: 2009. Május 11. - 18:48:16 »
[Nem zártak le abban semmit... Én végigtoltam BloodOmen1 kivételével mindet, bőven van ott szál a folytatáshoz.
Én meg végigtoltam mindet, és szerintem biza ez egy full kerek történet, ami nem igényel semmilyen folytatást.
Persze lehetne folytatni, ha akarnák, csak az már nagyon börlehúzás szagu lenne.
Szerintem tökéletesen ér körbe a történet, és mindent tudunk róla, ami fontos, miért tömködnék akkor még tovább a hézagokat.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #1182 Dátum: 2009. Május 11. - 19:05:35 »
Na most őszintén, hol láttad hogy az ElderGod meghalt ? Mintha még akkor is beszélt volna Kainhez amikor az elhagyta a "Spirit Forge"-t...

Meg azért az úgy elég szegényes hogy Kain csak így hipp hopp elbánik a legnagyobb machinátorral mert egyszer meglátta az arcát... Arról nem is beszélve hogy ott van a Hylden bajnok... Hisz nem Raziel volt az, neki a Reaverben volt a helye miután megtisztította az oszlopokat a megromlott őrzőktől... Az egész SR2 arról szólt hogy Moebius és az ElderGod még ezelőtt a Reaverbe kényszerítse Razielt

Kilóg a lóláb és nem lenne lenyúzott bőr. Inkább sajnálatos hogy nem akarják megcsinálni valamiért.  :(

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1183 Dátum: 2009. Május 11. - 19:14:23 »
Az egész Blood Omen 2 arról szól, hogy Kaine hogyan hozza helyre mindazt, amit a Defiance-ben rászabadítottak Nosgothra.
Szóval már bőven elkészült az "folytatás", amiben választ kapunk a a kérdéseidre (egész pontosan még a Def elött elkészült), Hylden bajnokostúl, meg mindenestül.
Vagy te komolyan egy az legyözött Elder God bosszút forral kaliberű részt vársz, mert ezek után, az elég amatör húzás lenne.
Az 5 rész tökéletesen összefügg, ok okozatilag, és szó szerint körbeér, legalább annyira következménye az 1 rész az utolsónak, mint forditva.
Gond nélkül lehetne folytatni, és én is vevő lennék rá, csak szerintem az író is úgy érzi, ahogyan én, hogy ez egy komplett egészé összeálló történet, ami nem igényel folytatást.
Vidd végig inkább az első részt. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 11. - 19:18:26 írta Todd »

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1184 Dátum: 2009. Május 11. - 19:45:10 »
Zozi: belinkeled azt a karidat amelyiknek farkasa van?

Ez volt ám a csata.  ;D
http://pure-energy.mybrute.com/fight/170076830
Ez tényleg nem semmi!  :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #1185 Dátum: 2009. Május 11. - 20:09:30 »
Az egész Blood Omen 2 arról szól, hogy Kaine hogyan hozza helyre mindazt, amit a Defiance-ben rászabadítottak Nosgothra.
Szóval már bőven elkészült az "folytatás", amiben választ kapunk a a kérdéseidre (egész pontosan még a Def elött elkészült), Hylden bajnokostúl, meg mindenestül.
Vagy te komolyan egy az legyözött Elder God bosszút forral kaliberű részt vársz, mert ezek után, az elég amatör húzás lenne.
Az 5 rész tökéletesen összefügg, ok okozatilag, és szó szerint körbeér, legalább annyira következménye az 1 rész az utolsónak, mint forditva.
Gond nélkül lehetne folytatni, és én is vevő lennék rá, csak szerintem az író is úgy érzi, ahogyan én, hogy ez egy komplett egészé összeálló történet, ami nem igényel folytatást.
Vidd végig inkább az első részt. ;)

A Bo2 ? Az amiben Janos-t áttaszítják a Démodimenzióba a végén ?  ;D Mert az ok hogy a Defiance-ben megszállja őt az egyik Hylden (de nem feltétlen a Hylden hős viszont ezt szerintem egyikünk sem tudhatja biztosan hogy ő most az a hős vagy sem) és bezárja abba a börtönbe, viszont akkor mi van utána Janos-al ?? ?? ?? Anyira komplex az egész story hogy szinte lehetetlen valami logikus időrendet kialakítani amit a pradoxonok csak még kaotikusabbá tettek. Így bőven van benn potenciál és erősen lezáratlan az egész, én vmi olyasmit várnék hogy Kain-nek meg kell tisztítania Nosgoth-ot az ElderGod-tól, ha jól megfigyelted a játék során elég sok helyen "csápolt", jó kis helyszíneket lehetne ebből is kihozni. Szerintem el kellene a folytatás.  8) És szerintem te sem lennél szomorú ha így lenne.  :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1186 Dátum: 2009. Május 11. - 21:16:32 »
Zozi: belinkeled azt a karidat amelyiknek farkasa van?

Klikk.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1187 Dátum: 2009. Május 12. - 08:49:36 »
És szerintem te sem lennél szomorú ha így lenne.  :D
Nem, tuti nem lennék az, de példul a sokáig tervezett Soul Reaver Directors Cut-nak (vagyis arra a Soul Reaverre, amit eredetileg csináltak, csak túlnőtte a PS1 képességeit), vagy egy Blood Omen remake-nek jobban örülnék.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #1188 Dátum: 2009. Május 12. - 09:17:13 »
Nekem sem kerek a történet, a Defiance úgy ért véget, hogy csak pislogtam. Örülnék folytatásnak, már csak Raziel és Kain hangja és párbeszédei miatt is. :) Meg egyáltalán, az még nagyon jó a sorozatban, hogy az átvezetőkből simán össze lehetne rakni egy filmet. A szinkronszínészek is mondták valamelyik werkfilmben, hogy játékhoz képest szokatlanul sok szöveg van benne. ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1189 Dátum: 2009. Május 12. - 10:49:16 »
Amúgy meg minden résznek nagyon ratyi a befejezése (még a Blood Omennek is, hiába van 2 is belőle), nem tudom, az a gyöngéje ennek a bandának, hogy nem tud egy korrekt ending moviet összerakni.
És hogy ha a Defiance úgy ért véget, hogy csak pislogtál, akkor mit csináltál az SR 1-2 után, mert szerintem hülyén befejezés terén az a 2 játék a csúcs, emlékszem, hogy az SR 2 után marhára átb*szva éreztem magam.
Komolyan, én a Defiance után azt éreztem, hogy igen, most már minden tiszta, nincs több kérdésem.
Mondjuk szerintem ebben a játékban nincs nagyon sok szöveg. Persze egy ilyen átlagos casuel gamehez viszonyitva igen, de sosem éreztem leterhelően soknak a dumát, míg mondjuk a Metal Gear Solidokban sokszor bennem volt, hogy hagyják már abba a pofázást, mert én játszani szeretnék (de persze ott se érdemes lestartolni, mert akkor lemaradsz a sztoriról).
Amúgy ha már így szóba került a gamma, azért csak megmutatom már itt is a Soul Reaver gyüjteményemet:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 12. - 12:10:19 írta Todd »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #1190 Dátum: 2009. Május 12. - 13:22:53 »
Nekem tetszett a SR2 befejezése is. Nem éreztem, hogy átejtettek volna, ez csak egy sorozat egyik része, persze, hogy cliffhangerrel fejeződik be. :)
Én meg a Defiance után voltam úgy, hogy folytatást szeretnék, mert annyi kérdésem maradt.
Szerintem aránylag sokkal több és hosszabb átvezető van a sorozatban (főleg a SR2-ben), néha az volt az érzésem, hogy a pályák kötik össze a videókat, nem fordítva. :)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1191 Dátum: 2009. Május 12. - 14:12:45 »
Ben, alig tudtál legyőzni, örülj, hogy eldobtam a bunkómat. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1192 Dátum: 2009. Május 12. - 16:11:46 »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1193 Dátum: 2009. Május 12. - 16:21:37 »
Ben, alig tudtál legyőzni, örülj, hogy eldobtam a bunkómat. :)

A lényeg a legyőzésen van.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1194 Dátum: 2009. Május 12. - 16:39:08 »
Nekem tetszett a SR2 befejezése is. Nem éreztem, hogy átejtettek volna, ez csak egy sorozat egyik része, persze, hogy cliffhangerrel fejeződik be. :)
Az SR 1-ben nem is zavart annyira a félbehagyottság, mert ott ügye kaptunk egy teljes értékű játékot, viszont az SR 2, (meg a Defiance is) pofátlanul rövid volt, és ügye különösebben nem is késztet az újrajátszásra, mert semmi újat nem tudsz elérni benne.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 12. - 16:43:19 írta Todd »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1195 Dátum: 2009. Május 12. - 16:44:05 »
A lényeg a legyőzésen van.  ;D

Csak egyszer kerülj szembe a 62-essel. :) szerk.: Ó, most látom. Nagyon helyes, ennek így kellett történnie. Na de hogy meg se tudj sebezni. :P

Hanyas szinten kaptad?  :D
2. Nagyon ritka ilyen alacsony szinten?

Ja, és még valami. Ha egyszerre több állatom van, mind részt vehet a csatában?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 12. - 16:46:59 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #1196 Dátum: 2009. Május 12. - 16:45:43 »
Persze, rövid volt, de nekem úgy tetszik, ahogy van. ;) A Defiance is jó volt, de ott nekem a játék mechanikája nem tetszett, telepakolták szükségtelen elemekkel.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1197 Dátum: 2009. Május 12. - 16:47:13 »
A lényeg a legyőzésen van.  ;D

Csak egyszer kerülj szembe a 62-essel. :) szerk.: Ó, most látom. Nagyon helyes, ennek így kellett történnie. 8)

A vereséget is emelt fővel kell viselni, és tény hogy nagyon elseggelt a karid.  :)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1198 Dátum: 2009. Május 12. - 16:50:26 »
2. Nagyon ritka ilyen alacsony szinten?
Igen, de nem csak alacsony szinten az. ;)

Idézet
Ja, és még valami. Ha egyszerre több állatom van, mind részt vehet a csatában?
Persze, még szép.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1199 Dátum: 2009. Május 12. - 16:52:42 »
Akkor szerencsés vagyok. :) És azt jól láttam, hogy egymás utáni napokon nem lehet részt venni a tornában, vagy csak én voltam béna?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?