Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1240 Dátum: 2009. Május 18. - 17:22:56 »
A többi játékos úgyis csak a 'manga' szót értené belőle. De szerintem inkább ne ez legyen. Én majd a STom klánt szeretném megcsinálni, de attól még te is csinálhatsz egy másikat.  ;)

Jóvan,jóvan fokozd csak :brow: :twisted: :brow: :twisted:
Hehe, majd mikor a klubon, vagy börzén legközelebb talizunk, akkor köszönök, aztán futok amerre látok. ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1241 Dátum: 2009. Május 18. - 17:24:04 »
Nehogy már ez legyen, csak poénból írtam. :) Szerintem jó lesz a SpiderTom.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #1242 Dátum: 2009. Május 18. - 17:37:59 »
Hehe, majd mikor a klubon, vagy börzén legközelebb talizunk, akkor köszönök, aztán futok amerre látok. ;D
Már egész óccsón :hehe: lehet kinai futócipöt venni ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1243 Dátum: 2009. Május 18. - 17:42:07 »
Nehogy már ez legyen, csak poénból írtam. :) Szerintem jó lesz a SpiderTom.
De azt én akartam megcsinálni... Vagy akkor legyen 2 STom klán. :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1244 Dátum: 2009. Május 18. - 17:47:03 »
Hát akkor csináld meg, ne tököljünk már ezen. ;)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1245 Dátum: 2009. Május 18. - 17:49:35 »
De én még csak 9-es szinten vagyok...

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #1246 Dátum: 2009. Május 18. - 17:57:34 »
de miért nem mindegy, ki csinálja meg?
Egy klánt akarunk csak, nem tizet
This is a joke. A real practical Joke.

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Videojátékok
« Válasz #1247 Dátum: 2009. Május 18. - 18:59:00 »
Hát nekem aztán édes mind1.
Én ráérek, ha nagyon Benya akarja megcsinálni.
Ez csak egy ötlet volt. ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1248 Dátum: 2009. Május 19. - 08:12:49 »
Újabb kis Videó a Batman Arkhamból... Nem semmi... :-\

SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1249 Dátum: 2009. Május 19. - 10:08:05 »
Vhogy ahogy jönnek a videók, egyre jobban olyan érzésem van, hogy ez egy interaktív mozi, amiben néha szét kell verni a kontrollert "harc" címén, majd megyünk előre a hót' lineáris úton. De legalább szép. Ész nem kell hozzá, de szép. Újrajátszási érték mínusz végtelen, de szép.
És néha furán néznek rám, amikor azt mondom, a mai konzolok megölték a videojátékokat...
Az Ég áldja a BioWare-t, hogy sok-sok éve megjelentette a BG2-t.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #1250 Dátum: 2009. Május 19. - 10:26:50 »
És néha furán néznek rám, amikor azt mondom, a mai konzolok megölték a videojátékokat...
Eléggé egy véleményem vagyunk, ha nem Hepburn átírásról van szó. :D

Ez igazából egy hack 'n slash rész demoja volt, abban meg azért nehéz újat kitalálni. Most amúgyis nagy divat az "easy to learn, hard to master" irányítás, mert a designerek szerint (vagy inkább a managerek nyomják felülről, hogy eladhatóbb legyen) tökjó, ha könnyen bele lehet jönni a harcba, mert így a kezdő, nem ügyes játékos is élvezni fogja (illetve megvenni), viszont a hardcore játékosnak is lesz benne kihívás, mert ő a tökéletességre megy majd. Amikor játékfejlesztő cégnél dolgoztam, ott is ezzel a dumával jöttek a managerek. :roll:
Ha már hack 'n slash, akkor is lehet jót alkotni (GoW), szóval én még ennyiből nem akarok túl sok következtetést levonni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1251 Dátum: 2009. Május 19. - 11:08:57 »
Jó, ész nélküli fps-ből is nagy kedvencem a Serious Sam, ot is megy az ember egyenesen előre, jön 200 ellenfél (nem vicc, néha tényleg ennyi, sőt, több is), és mindenféle minél nagyobb fegyverekkel lőjük őket cafatokra. De valahogy manapság nem igazán hallok olyan játékról, amiben igen komolyan gondolkodni is kell esetleg. Talán a Mass Effect, bár ha az is BioWare.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #1252 Dátum: 2009. Május 19. - 12:58:23 »
De valahogy manapság nem igazán hallok olyan játékról, amiben igen komolyan gondolkodni is kell esetleg.
Én hallotam egy olyan játékrol amiben online :brow: 258(elméletileg :roll: ) ember is lehet egyszere a képernyön.Ahogy egyre jobb eredményeket érsz el,elöléptetés szempontjábol már nem hand-to-hand  :twisted: combat lesz hanem koordinálnod kell a többi csapatot felülnézetböl 8)
A játék neve M.A.G (Massive Action Game)Mindhárom platformra megjelenik(PS3,X360,PC) ;)
Nekem ez változatosnak tünik......... :headscratch: :nemtudom: :headscratch:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1253 Dátum: 2009. Május 19. - 13:06:40 »
Magyarán egy egyszerű rts. De már a Battlefield akármelyik részében is volt egy ugyanilyen mód. Meg valami Half-Life-kiegészítőben.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1254 Dátum: 2009. Május 19. - 16:22:04 »
Hát nekem aztán édes mind1.
Én ráérek, ha nagyon Benya akarja megcsinálni.
Ez csak egy ötlet volt. ;)
Oké, köszi. ;)

Amúgy az én legjobb karim, amivel majd a klánt is megalapítom, az ez. Van pajzsa is, ami nagyon hasznos. :)

Nekem egyik kedvencem a Worms. :D Bár nem gépen, hanem a telómon játszok vele metrón, buszon, stb. De nagyon jó telón is, tök ugyanolyan mint gépen. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1255 Dátum: 2009. Május 19. - 17:39:32 »
A Worms az egyik legjobb multis játék, az biztos. Kár, hogy amint átmentek 3D-be, teljesen kifulladt a széria. De az Armageddonnal még mindig jól el lehet szórakozni. :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1256 Dátum: 2009. Május 19. - 19:36:11 »
Az én telómon a Worms 2008: A space oddity van rajta, és igen, nagyon jó multis, osztálytársam ellen szoktam nyomulni, a multiplayer módban... :D Amit úgy oldunk meg, hogy 60 másodpercenként cserélgetjük a telefont. :D De általában mindig én nyerek, jó a stratégiám. :) (minden zeg-zugba beteleportálok)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1257 Dátum: 2009. Május 20. - 09:10:03 »
És néha furán néznek rám, amikor azt mondom, a mai konzolok megölték a videojátékokat...
Maximum azok néznek furán rád, akik most kapcsolódtak be a témába, aki már csak az előző generációval kezdett (én meg még a PS1-el), annak tuti ugyanez a véleménye.

Összevont üzenet ideje: 2009. Május 20. - 09:16:04
Ez igazából egy hack 'n slash rész demoja volt, abban meg azért nehéz újat kitalálni. Most amúgyis nagy divat az "easy to learn, hard to master" irányítás, mert a designerek szerint (vagy inkább a managerek nyomják felülről, hogy eladhatóbb legyen) tökjó, ha könnyen bele lehet jönni a harcba, mert így a kezdő, nem ügyes játékos is élvezni fogja (illetve megvenni), viszont a hardcore játékosnak is lesz benne kihívás, mert ő a tökéletességre megy majd.
Csak ez akkora egy hülyeség, hogy nem igaz, mert ha nincs semmi, ami rávenné arra a hc gamert, hogy rámenjen a tölkéletességre, akkor nem megy rá, és kész (magyarul ha 0 egy játék ujrajátszhatósága, és mostanában álltalában az). És akkor az egészből marad a számára egy 6 óra alatt kipörgethető casuel game.
Amúgy szerintem hack'n slash témában a Devil May Cry az etalon, ami gyakorlatilag feltámasztotta a stílust, arrol nem ő tehet, hogy azota boldog-boldogtalan ezt utánozza le. Habár néhány egészen kiválló DMC farvizén beevezős játék is készült, pl: az emlitett GoW.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 20. - 09:16:04 írta Todd »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1258 Dátum: 2009. Május 20. - 10:40:55 »
PS1-nél is rezeg a léc, mert ott se nagyon csináltak már a nyugatiak gondolkodtató játékokat, bár az volt az átmenet, ami épp a klasszikus és a modern konzolok közé esett (van, aki ide, van,aki oda sorolja, én inkább az első modernnek tartom, szerintem a SNES-szel volt vége a régi korszaknak).
(Bár azért megjegyzem, a régi konzolokra is többnyire a japánok csináltak olyan játékokat, amihez ész is kellett, nyugaton inkább PC-re készültek az ilyesmik.)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #1259 Dátum: 2009. Május 20. - 17:26:40 »
Na most akkor lett alapítva KLÁN a MyBrute-on vagy nem ??? :headscratch: :nemtudom:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül