Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656453 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1740 Dátum: 2010. Március 31. - 09:46:03 »
Bakker, de gyorsan gépeltek. :)

Muszáj mert akár menet közben is elfelejtjük mit akartunk írni.  :cavinton:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1741 Dátum: 2010. Március 31. - 09:51:27 »
Nekem a Wolv hangulata nagyon bejött, a grafika, mint mondtam nem, de sztem Bachalot vették alapul olyan szemmel néztem végig. :D

Na most olvastam,h ogy szombaton (Ápr 3. án) lesz a Wondercon és akkor még több részlet kiderül, elvben 1 órán keresztül bemutatják a játékot, meg a többi dimenziót. Bár ha ezt már mindenki tudja, oda a meglepetés. :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #1742 Dátum: 2010. Március 31. - 10:24:16 »
A harmadik filmhez készített game azért már klasszisokkal jobb, főleg Árnyékot találták el benne nagyon.
Az tökjó volt. :) Mondjuk a Wolvie-s részek nem tetszettek, mert csak hentelés volt hentelés hátán, de az Árnyékos pályák miatt nagyon megérte. :D A Jégemberes részek is jók voltak. :)

Idézet
Én is mindig amikor egy főnökhöz értem, mindig pihentettem a játékot legalább egy hétig mert annyira felbosszantott. :hehe:
Én Vertigo után abba is hagytam végleg, még megnéztem cheat kódokkal a többi pályát és videót. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1743 Dátum: 2010. Március 31. - 12:06:30 »
Spider-Man Noir... egy alkoholtilalmi Amerikában játszódó kemény gengsztersztori. Ami amúgy egész jó. A Pókemberhez annyi köze van, hogy a főbb szereplők nevei megegyeznek a Pókember-történetekben találhatóékkal, de amúgy a karaktereknek zéró közük van az eredetihez. Peter egy morózus alak a Sin Cityből, May néni egy harcos kommunista, Ben bácsi egy erőszakos, erkölcstelen féreg, Ben Urich egy drogos maffiabérenc, Norman Osborn egy felkapaszkodott gengszterfőnök, a Keselyű egy pszichózisban szenvedő, értelmileg visszamaradott kannibál, és lehetne még folytatni.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1744 Dátum: 2010. Március 31. - 12:53:03 »
Áh, köszi érdekes, közbe bele is néztem az All-on, hát furi. Sztem a grafika nem nagyon illik hozzá, azt hittem komorabb lesz a képivilága
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1745 Dátum: 2010. Március 31. - 13:19:21 »
Hát ha ennél is komorabb lenne, akkor még Frank Miller is sírva rohanna el. ;D Egyébként szerintem pont ilyennek kell lenni egy altverzumnak (és nem olyan, mint az ultimate erőltetett Pókembere), a nevek és családi kötelékek adottak, de a személyiség, gondolkodásmód stb teljesen más legyen (más események, történések befolyásolták az életüket ergo tök mások a szereplők is).
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 31. - 13:22:10 írta holloo »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #1746 Dátum: 2010. Március 31. - 13:45:49 »
Mivel 1000 éve nem játszom ilyesmikkel nekem tetszik a grafikája  :hehe: Hiába lreagadtam úgy 2000-2003 környékén  :lol:

Ezeket a Noir füzeteket már lesem egy ideje lehet elolvasok végre egy részt. (Hála neked Ben of course  8) )

A Noir-os szerelések pedig nagyon vagányak.  8) 8) 8)


Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1747 Dátum: 2010. Március 31. - 13:47:23 »
Ezeket a Noir füzeteket már lesem egy ideje lehet elolvasok végre egy részt. (Hála neked Ben of course  8) )

Inkább annak hálálkodj aki honosította.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #1748 Dátum: 2010. Március 31. - 13:52:49 »
Óh banyek, vmiért nem esett le hogy kiírtad az allcomics-ot  :hehe: Még egy szemüveget  és egy :cavinton: -t kérek  :hehe:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1749 Dátum: 2010. április 01. - 20:31:32 »


Nagyon állat lesz ez a játék. Az előzőhöz képest sokkal jobb a páncél fejlesztési lehetőség, és a terepet is a végtelenségig lehet amortizálni.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1750 Dátum: 2010. április 04. - 15:59:32 »
na ezt lehet nem ide kellene, de hátha:
Nekem a 3. már nem tetszett, de ez jónak tűnik. :) Most játszom nyolcadszorra a RE 5-tel, és két szörnyszereplő is benne van a trailerben. :)
Kaine, ps3ban nyomod? Co-opban próbáltad végig vinni? Csak mert mi haverral próbáltuk volna a demót, de alig akart összejönni, és elvben úgyis végig lehetne menni a sztorin. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1751 Dátum: 2010. április 04. - 21:14:34 »
Igen. Csak egyedül játszom. Igen, párban is végig lehet játszani, érdekes lehetne úgy is. Most a hardot nyomom, néha nem győzöm utasítani Shevát, hogy mit csináljon, mert mindig alám tesz.  ;D
Csak a demó van meg?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1752 Dátum: 2010. április 04. - 21:29:55 »
Jaja, egyelőre, de majd valszeg kölcsön kérem havertól is, mert érdekel, ha már a 3-at 4-et végig vittem.(tom, hogy semmi köze, de a 4 tetszett, és ez vmennyire "azon alapszik" legalábbis irányításilag tuti)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1753 Dátum: 2010. április 04. - 22:16:22 »
Éppen most írtam egy ismertetőt róla a silenthill.hu-ra, ha érdekel.
A 4 jobb volt ugyan, de bármelyik másikat messze veri, annyira jó. Most játszottam le nyolcadszorra. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1754 Dátum: 2010. április 05. - 08:55:28 »
Azért ebben a bármelyik másikban ne legyél szerintem 100%-ig biztos.
Mivel szerintem nem a 4. volt a legjobb Resi rész, így max úgy igaz, hogy bármelyik másikat, amelyikkel játszottál. ;)
Szerintem messzemenőleg a Zero, és a Remake volt a csúcs, és csak ezek után jött az RE 4, na jó, lehet hogy a Zeroval pont egy szinten van.
Mindenesetre a két irányítható karakter, és a ládák nélküli korlátozott tárhelyes menürendszer nem az 5 újítása volt, hanem a Zero-é, az 5-be csupán újra elővették, és egy picit továbbfejlesztették.
Egyébként élvezetes játék, és az, hogy végre behozták Weskert főbossnak (a Code Verában nayon hiányoltam, hogy ezt kihagyták), és hogy ki is merték nyírni a végén számomra mindenképpen pozitívum.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 05. - 13:00:21 írta Todd »

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Videojátékok
« Válasz #1755 Dátum: 2010. április 05. - 11:33:07 »
Mivel szerintem helyből nem a 4. volt a legjobb Resi rész, így max úgy igaz, hogy bármelyik másikat, amelyikkel játszottál. ;)
Attól még szerinte lehet az a legjobb. Másrészt tényleg kegyetlenül jó volt, barátnőm társaságában vittem végig. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1756 Dátum: 2010. április 05. - 13:01:13 »
Attól még szerinte lehet az a legjobb.
Hát mivel azok közül, amikkel játszott valóban a 4. a legjobb, szerintem is. ;)

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Videojátékok
« Válasz #1757 Dátum: 2010. április 05. - 13:22:54 »
De ha mindegyikkel játszott, akkor is lehet szerinte az a legjobb.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1758 Dátum: 2010. április 05. - 13:25:35 »
Mindkettőtöknek igaza van.  :D
Predashnak feltétlenül, Todd viszont pontosan tudja, melyikekkel játszottam. :)
Nagyon szívesen játszanék a te két favoritoddal is, de csak ezért nem veszek még egy konzolt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1759 Dátum: 2010. április 05. - 13:38:35 »
Hát ahogy haladnak a dolgok, egy Wii-re lehet, hogy már lassan megérné befizetni, csak még nem olyan túl olcsó.
GC-t viszont már nem érdemes, az tuti.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 05. - 13:44:36 írta Todd »