Nem születtek újjá, csak utólagosan, mágikus úton visszahelyeződtek az idővonalba. Vagy, hogy egyszerűbben fejezzem ki magam: eltűntek, aztán egyszercsak újra megjelentek. (A magyarázat kicsit quesadás, mert mágia, és egyáltalán nem magyarátzák meg, de az eddigi infók alapján egyszerűen csak lettek.) Az emlkeik, és minden más a jelek szerint csak egy mágikusan létrejött időjavító... valami. Igazság szerint az író szvsz nem végzett vmi túl meggyőző munkát az eredetükkel, volt is némi értetlenkedés és morgás emiatt, de végső soron mindeki beletörődött.