A változatosság kedvéért egy nem képregényes feladvány, amit fb-n láttam:

Én már megfejtettem fészbúkon. A megoldásokat írjátok be spoilerben, én ellenőrzöm.

Ha nem lesz helyes megfejtés, akkor holnap este kirakom a megoldást. De nem olyan nehéz, szerintem ki fogjátok találni.