Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774611 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Funny
« Válasz #5040 Dátum: 2010. április 19. - 15:14:54 »
Szóval amikor a kutyát megkapta,az ö kinézete volt a vázlat arra hogy milyen pasija lesz a jövöben ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5041 Dátum: 2010. április 19. - 15:22:04 »
Ha sablon alapján dolgozott akkor jó munkát végzett.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Funny
« Válasz #5042 Dátum: 2010. április 19. - 15:45:01 »
 ;D
Tehetséges az asszony,mi ?? :brow:
És nem csak ebben :oh: ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Funny
« Válasz #5043 Dátum: 2010. április 19. - 20:42:39 »
He, annyira nem Funny, de aHugh Jacmanes reklám nem csak a japcsiknál hódit, most láttam az Rtl-en. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5044 Dátum: 2010. április 19. - 20:53:02 »
                 A férfi      és        a geek

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #5045 Dátum: 2010. április 19. - 20:57:10 »
Ne mondjátok, hogy sose kaptok semmit. Ez még amúgy se lesz kinn hónapokig a Zsákon:

Tanácsok leendő világuralmi zsarnokoknak:
1. A Terrorlégióim átlátszó, plexirostélyú sisakokat fognak hordani, nem pedig teljes arcot befedő fajtát.
2. A szellőzőjárataim túl szűkek lesznek ahhoz, hogy kúszni lehessen bennük.
3. A nemes féltestvéremet, akitől elbitoroltam a trónt, megöletem, nem pedig a tömlöcöm legeldugottabb cellájába vetem, hogy itt sínylődjön a névtelenségben.
4. A golyó általi halál sosem túl jó az ellenségeim számára.
5. A hatalmam forrásául szolgáló ereklyét nem a Gyötrelmek hegyén fogom tartani a Tűzfolyón túl a Végtelen Sárkány őrizete alatt, hanem a páncéltermem acélkazettájában. Ugyanez igaz arra az egyedüli tárgyra is, ami képes lenne a bukásomat okozni.
6. Nem fogok kérkedni az ellenségeim szorult helyzete felett, mielőtt megölöm őket.
7. Ha elfogom az ellenségem, és ő arra kér, hogy a halála előtt mondjam el neki, mi volt ez az egész, azt felelem neki, hogy "nem." Majd lelövöm. Habár, nem is. Jobban belegondolva, előbb lelövöm, és csak utána mondom, hogy "nem."
8. Ha elrabolom a hercegnőt, azon nyomban megesküszünk egy csendes kis ceremónia keretében, nem várunk három hetet egy nagyszabású esküvő előkészületeinek befejezéséig, ami éppen egybeesne a tervem végső fázisának működésbe lépésével is.
9. Nem fogok beépíteni sehová sem önmegsemmisítő mechanizmust, hacsak nem elengedhetetlenül szükséges. De ha mégis muszáj, az biztos nem egy nagy, piros gomb lesz, alatta a felirattal, hogy "Sose nyomd meg!". Ha ennek ellenére bárki is megnyomná, számos előbukkanó golyószóró fogja ólomfürdőben részesíteni a botorságáért. Ugyanebből a logikából kiindulva a ki- és bekapcsológombon se lesz semmiféle egyértelműsítő felirat.
10. Nem fogom a legbelsőbb szentélyemben kivallatni az ellenfeleimet. Egy csendes kis hotelszoba a határaimon túl ugyanolyan jól megteszi.
11. Teljesen biztos leszek a felsőbbrendűségemben, ennélfogva nem fogok késztetést érezni, hogy mindenfelé nyomokat hagyjak hátra a jövőbeli terveimet illetően, illetve hogy életben hagyjam a gyengébb ellenfeleimet, azt gondolván, hogy úgysem jelentenek rám semmiféle veszélyt.
12. Az egyik tanácsadóm egy tejesen hétköznapi, átlagos, ötéves gyermek lesz, aki ha bármilyen hibára felhívja a figyelmem az egyik tervemben, azt azon nyomban korrigáljuk.
13. Az összes megölt ellenfelemet elhamvasztatom, vagy legalább beléjük eresztetek egy egész tárat, nem hagyom egy szakadék mélyén abban a hiszemben, hogy már meghalt. A haláluk kinyilvánítására, akárcsak az ezzel járó ünnepségre, csak ezután kerülhet sor.
14. A hősnek nem jár ki egy utolsó csók, utolsó cigaretta, se bármilyen más utolsó óhaj.
15. Egyszer sem fogok digitális visszaszámlálóval ellátott eszközt használni. Ám ha semmiképpen nem tudom elkerülni egy ilyen bevetését, úgy fogom beállítani, hogy akkor aktiválódjon, amikor a számláló 117-nél jár, és a hős éppen csak belekezdett volna a terve kivitelezésébe.
16. Soha, de soha se fogom kiejteni a számon azt a mondatot, hogy "Mielőtt megöllek, szeretnék tudni egyvalamit..."
17. Ha felveszek valakit a tanácsadómnak, legalább időnként hallgatni is fogok a tanácsára.
18. Sose lesz fiam. Habár a trónom elbitorlására szőtt tervét nevetségesen egyszerű lesz megakadályozni, az eléggé el fogja vonni a figyelmemet ahhoz, hogy egy későbbi időpontban komolyan megbánjam.
19. Sose lesz lányom. Legalább olyan szép lesz, mint amilyen gonosz, de a hős egyetlen pillantásától képes lenne hátba döfni engem.
20. Habár bizonyítottam stresszoldó hatással bír, akkor sem fogok mániákus nevetésben kitörni. Soha. Ilyen elfoglaltság mellett könnyen elkerülheti a figyelmem egy lényeges apróság, ami egy jobban odafigyelő személynek rögtön feltűnne.
21. Felbérelek egy divattervezőt, hogy készítsen egy új fajta egyenruhát a Terrorlégióim számára, ami nem csak egy olcsó másolat, amitől náci rohamosztagosoknak, római légiósoknak vagy vad mongol hordáknak tűnnek. Ezeket végül mind legyőzték, én pedig azt akarom, hogy a Terrorlégióim alapvetően pozitív hozzáállással vonuljanak hadba.
22. Bármennyire is csábító legyen a korlátlan hatalom lehetősége, nem fogok elemészteni egyetlen olyan energiamezőt sem, ami nagyobb kiterjedéssel bír a saját fejemnél.
23. A fegyvertáramban komolyabb mennyiségű szokványos fegyvert fogok felhalmozni, és a Terrorlégióimat kiképzem a használatukra. Ezáltal ha a hős valahogy képes is lenne lekapcsolni az energiaforrásomat, vagy semlegesíteni a szokványosított energiafegyvereinket, a csapataimat nem fogják könnyűszerrel lerohanni a botokkal és kövekkel felfegyverzett vademberek.
24. Józanul számon fogom tartani a saját erős és gyenge pontjaimat. Habár ez némileg unalmasabbá teszi a munkát, nem fog arra késztetni, hogy valaha is kimondjam, hogy: "Nem, ez nem lehet! LEGYŐZHETETLEN VAGYOK!" (Már csak azért is, mert ezek után a halál gyakorlatilag elkerülhetetlen.)
25. Nem számít, milyen lehetőségekkel kecsegtet, nem fogok olyan hadigépezetet építeni, ami teljesen elpusztíthatatlan, egyetlen aprócska, szinte megközelíthetetlen pontját leszámítva.
26. Bármilyen vonzóak is legyenek egyes ellenkező nemű lázadók, biztos vagyok benne, hogy léteznek hasonló vonzerővel bíró személyek azok között is, akik nem fojtanának meg egy kanál vízben. Ennél fogva többször is meggondolom, mielőtt a hálótermembe rendelnék egy foglyot.
27. Sose fogok csakis egyetlen darabot építeni a létfontosságú eszközökből. Minden egyes kulcsrendszernek több irányítószerve és számos tartalék energiaforrása lesz. Ugyanezen indokból kifolyólag mindig tartok magamnál legalább kettő töltött fegyvert.
28. A kedvenc szörnyemet egy megerősített ketrecben fogom tartani, amiből nem szökhet ki, és amibe én se eshetek bele a véletlen folytán.
29. Vidám, élénk színekbe fogok öltözni, hogy ezzel is összezavarjam az ellenfeleimet.
30. Az összes kétbalkezes varázstudót, ügyefogyott apródot, csapnivaló bárdot és gyáva tolvajt a birodalmamban azonnal kivégeztetem. Az ellenségeim minden bizonnyal azon nyomban fel fogják adni a megdöntésemre irányzott minden tervüket, ha nem lehet mellettük senki, aki folyton humoros helyzeteket szolgáltatna.
31. Az összes együgyű, nagy keblű fogadóslányt mogorva, világundorral megátkozott pincérnőkre fogom cserélni, akik nem fognak a semmiből felbukkanva segíteni a hősnek vagy a segédjének, és nem esnek szerelembe se a fentebbi személyekkel.
32. Nem fogok dühöngeni és megölni a rossz hír hozóját, csak azért, hogy megmutassam, mennyire gonosz vagyok. Sosem könnyű megbízható futárokat találni.
33. Nem fogom arra kötelezni a magasabb beosztású női alkalmazottaimat, hogy fém mellvértet viseljenek. A morált sokkal jobban erősíti a kevésbé formális öltözködés. Hasonló okból kifolyólag betiltom a fekete bőrből varrt öltözeteket is, melyeket legfeljebb hivatalos összejöveteleken lehet majd viselni.
34. Nem fogok kígyóvá változni. Sosem segít.
35. Nem fogok kecskeszakállat növeszteni. A régi szép időkben csak ördögien néztél ki tőlük, most meg inkább egy figyelemhiányos szatírnak.
36. Egy adott társaság tagjait sosem fogom egy börtönblokkban, hát még ugyanabban a cellában fogva tartani. És amennyiben különösen fontos foglyok, a cellájuk kulcsát magamnál fogom tartani, és nem fogok az összes alacsony beosztású őrnek másolatokat osztogatni róla.
37. Ha a megbízható hadnagyom azt mondja, hogy a Terrorlégióim vesztésre állnak a csatában, hinni fogok neki. Elvégre ő a megbízható hadnagyom.
38. Ha a frissen megölt ellenségemnek valahol van egy testvére vagy gyereke, azt azon nyomban felkutattatom és megöletem, és nem várom meg, hogy felnőjön és bosszúszomjasan ellenem lázadjon öregkoromra.
39. Ha semmiképpen se kerülhetem el, hogy én is csatába vonuljak, biztosan nem a Terrorlégióim előtt vágtázva fogom tenni, mint ahogy az ellenség soraiban se fogom felkutatni az én nagy ellenpáromat.
40. Nem leszek se lovagias, se sportszerű. Ha rendelkezem egy megállíthatatlan csodafegyverrel, azt olyan hamar és olyan gyakran vetem be, amennyire csak a lehetőségeim megengedik.
41. Amint megszilárdítottam az uralmamat, elpusztíttatom az összes nyavalyás időutazásra alkalmas eszközt.
42. Ha elfogom a hőst, gondoskodom róla, hogy előkerítsék a kutyáját, macskáját, papagáját, majmát, tarajos sülét, Rob Schneiderét vagy bármi más egyéb idegesítő állatkáját, ami képes lenne elrágni a köteleit vagy elcsenni a zárkája kulcsát.
43. Ha elfogom a lázadók szépséges vezetőnőjét, akkor egészséges szkepticizmussal fogok viseltetni iránta, amikor azt vallja, teljesen odavan értem, és egy szempillantás alatt hajlandó lenne elárulni értem a társait, ha én beavatom a terveimbe.
44. Csakis olyan fejvadászokat fogok alkalmazni, akiket kizárólag a pénz motivál. Azok, akik csak a vadászat öröméért csinálják, hajlamosak olyan ostobaságokat elkövetni, mint kiegyenlíteni az esélyeket, hogy sportszerűen járjanak el a másikkal szemben.
45. Teszek róla, hogy tisztában legyek vele, ki miért is felelős pontosan a szervezetemen belül. Példának okáért, ha egy tábornokom kudarcot vall, nem fogom elővenni a pisztolyom, rámutatni, majd kinyilvánítani, hogy most meg kell fizetnie a tetteiért, hogy aztán egy hirtelen mozdulattal egy teljesen véletlenszerű beosztottját lőjem le.
46. Ha egy tanácsadóm valaha is azt mondja nekem, hogy "De uram, ő csak egyetlen ember. Ugyan mit tehetne egyetlen ember?", azt fogom válaszolni neki, hogy "Ezt.", majd előveszem a pisztolyom, és lelövöm a tanácsadót.
47. Ha tudomásomra jut, hogy egy tapasztalatlan ifjú a fejébe vette, hogy elpusztít engem, addig öletem meg, amíg még egy tapasztalatlan ifjú, és nem várom meg, hogy megedződjön.
48. Az összes, mágia vagy egyéb módszerek segítségével általam irányított vadállattal tisztelettel, kedvesen fogok bánni. Így ha bármi ok miatt megtörne az uralom felette, nem engem akar majd mindenképp megölni legelőször.
49. Ha tudomásomra jut egy olyan ereklye létezése, ami képes lenne elpusztítani engem, nem fogom érte küldetni az összes katonám. Helyette látványosan elparancsolom őket a birodalmam másik szegletébe, és csendben feladok álnév alatt egy hirdetést egy ismert napilapban.
50. A számítógépeim egy teljesen saját tervezésű operációs rendszeren fognak futni, ami egyáltalán nem lesz kompatibilis semmiféle IBM- vagy Macintosh-rendszerrel.
51. Ha az egyik fegyőröm felhívja a figyelmem a hercegnő cellájának szerinte embertelen körülményeire, azon nyomban áthelyeztetem egy kevésbé emberközpontú pozícióba.
52. Felfogadok egy csapat képzett építészt és karbantartót, hogy alaposan fésüljék át a kastélyom olyan titkos átjárók és alagutak után, amikről esetleg még nem lenne tudomásom.
53. Ha az általam elfogott szépséges hercegnő azt mondja nekem, hogy nem fog hozzám jönni soha, de semmilyen körülmények között, de bármiért sem, megrántom a vállam, és megölöm.
54. Ha alkut kötök egy démoni lénnyel, nem fogom megpróbálni átverni őt, csak mert rám jön a kétszínűség.
55. A Terrorlégióimban helyet kaphatnak a deformálódott mutánsok és az eszelős pszichopaták is. Ugyanakkor mielőtt kiküldeném őket egy fedett akcióra, alaposan körülnézek a seregemben, hátha akad valaki más is, aki hasonló kvalitásokkal rendelkezik, és nem hívja fel magára ennyire a figyelmet.
56. A Terrorlégióim szigorú kiképzést fognak kapni céllövészetből. Bárkit, aki nem lesz képes eltalálni egy emberméretű célpontot 10 méterről, céltáblának fogunk használni.
57. Mielőtt felhasználnék bármilyen elfogott ereklyét vagy szerkezetet, alaposan áttanulmányozom a használati útmutatót.
58. Ha valamiért kénytelen leszek elmenekülni, nem fogok drámaian visszafordulni a menekülőjárat ajtajából, hogy még odavessek egy laza mondatot.
59. Semmilyen körülmények között nem fogok olyan értelmes számítógépet létrehozni, ami még nálam is okosabb.
60. Az ötéves tanácsadómat ezen kívül megkérem majd, hogy próbáljon meg megfejteni minden, általam kitalált kódrendszert. Amennyiben képes lesz azt 30 másodpercen belül feltörni, nem fogjuk használatba léptetni. Utólagos megjegyzés önmagamnak: ugyanez érvényes lesz a belépőkódokra és jelszavakra is.
61. Ha egy tanácsadóm azt kérdezi tőlem, hogy miért kockáztatok ennyi mindent egy látszólag őrült terv kedvéért, addig nem fogok elmozdulni a helyemről, amíg elő nem állok egy számára megfelelő válasszal.
62. A kastélyom folyosóin nem lesznek alkóvok vagy egyéb kiszögellések, ahová a hősök könnyűszerrel fedezékbe húzódhatnak egy tűzpárbaj során.
63. A hulladékot szemétégetők segítségével fogjuk eltüntetni, nem pedig présekkel. És folyton üzemelni fognak, nem lesz itt semmiféle ostobaság félpercenként végigsuhanó lángokkal a járatokban.
64. Felkeresek egy szakképzett pszichiátert, hogy az gyógyítson ki mindenféle ismert és még számomra is felfedezetlen fóbiából és rögeszmés pótcselekvésből, ami esetleg még a hátrányomra válhat.
65. Ha kénytelen leszek nyilvánosan hozzáférhető számítógépes terminálokat állítani a hálózatomban, amiken ráadásul elérhető lesz a központom térképe is, teszek róla, hogy azon jól láthatóan be legyen jelölve egy Irányítóterem feliratú helység. Ez a helység a valóságban a kivégzőterem lesz. A valódi irányítóterem a térképen Csatornatúlfolyás-gátló csarnok címen lesz bejegyezve.
66. A biztonsági számzáram valójában egy rejtett ujjlenyomat-olvasó lesz. Így ha bárki kilesi a kódot vagy port szór rá ujjlenyomatok után kutatva, azonnal meg fogja szólaltatni a riasztót, amikor a kód bevitelével próbálkozik.
67. Akárhány rövidzárlat is legyen normál körülmények között a rendszerben, az őrök arra lesznek utasítva, hogy bármely meghibásodott biztonsági kamera felfedezése esetén szólaltassák meg a teljes körű riadót.
68. Ha valaki korábban megmentette az életemet, én is meg fogom kímélni az övét. Ez így logikus, és egyben másokat is hasonló cselekedetekre fog ösztönözni. Ám ez az ajánlat csak egyszer érvényes. Ha azt akarják, hogy ismét megkegyelmezzek nekik, mentsenek meg megint.
69. A bábákat száműzni fogom. Minden egyes gyermek államilag felügyelt kórházakban fog a világra jönni. Az árvákat pedig nevelőszülőknél helyezzük el, nem vetjük ki a vadonba, hogy ott vadállatok neveljék fel őket.
70. Ha az őreim különválnak, hogy megkeressék a behatolókat, legalább kétfős csoportokban kell maradniuk. Továbbá arra képzem ki őket, hogy ha az egyikük rejtélyes körülmények között eltűnik őrjáratozás során, a másik azonnal szólaltassa meg a riasztót és/vagy hívjon erősítést, ne kukkantson előtte be kíváncsian a sarok mögé.
71. Ha próbára akarom tenni egy hadnagyom hűségét, hogy meglássam, előléptethetem-e már Megbízható Hadnaggyá, a biztonság kedvéért készenlétben tartok egy rejtekajtó mögött egy osztag mesterlövész, arra az esetre, ha elbukna a próbán.
72. Ha a hősök egy szokatlan eszköz köré csoportosulva kezdenek el szándékosan ingerelni, előveszek egy hétköznapi fegyvert, és azzal nyitok tüzet rájuk a megállíthatatlan csodafegyverem helyett.
73. Nem fogok belemenni abba, hogy a hősök szabadon távozzanak, amennyiben megnyernek egy megbundázott viadalt, bármennyire is bizonygassák nekem a tanácsadóim, hogy semmiképpen sem győzhetnek azon.
74. Ha készítek egy látványos számítógépes prezentációt a leendő terveimről, hogy annak a segítségével mutathassam be azt az ötéves tanácsadómnak, nem fogom a lemezre ráírni, hogy "Világuralmi tervek", és nem fogom elöl hagyni azt az íróasztalomon se.
75. A Terrorlégióimat arra képzem ki, hogy tömegesen támadjanak a hősökre, és ne csak álldogáljanak, mialatt a társaik egyesével az ellenségre támadnak.
76. Ha a hős felszalad a tetőre, nem fogok utána rohanni, hogy aztán dulakodás keretében megpróbáljam lelökni őt onnan. Ugyanígy nem fogok vele kézitusába keveredni egy szakadék szélén sem. (A lávató felett kifeszített kötélhíd még csak megfontolásra sem érdemes.)
77. Ha egy pillanatnyi elmezavaromban felajánlom a hősnek, hogy legyen ezentúl ő a megbízható hadnagyom, maradok annyira józan, hogy ezt csakis akkor tegyem, amikor a jelenlegi megbízható hadnagyom hallótávolságon kívül tartózkodik.
78. Sose fogom kiadni azt a parancsot a Terrorlégióimnak, hogy "Fogjátok el élve!". Helyette azt mondom majd, hogy "Amennyiben a lehetőségek megengedik, próbáljátok meg élve visszahozni."
79. Amennyiben a végítéletnapi fegyveremen található egy visszafordító kapcsoló, azt a használata után azon nyomban beolvasztatom és emlékérmeket csináltatok belőle.
80. Ha a leggyengébb osztagom képtelen volt megállítani a hőst, a legjobb embereimet fogom kiküldeni ellene ahelyett, hogy egyre erősebb és erősebb csapatokat vetnék az útjába, miközben ő az erődöm felé tart.
81. Ha egy mozgó emelvényen küzdök a hőssel, lefegyvereztem és éppen megölni készülök őt, ám ő csodálkozó tekintettel mögém néz és a földre veti magát, követem a példáját, és nem fogok kíváncsian hátrafordulni, hogy vajon mit láthatott.
82. Nem fogok olyan ellenségre tüzelni, akik egy létfontosságú tartóoszlop vagy egy nagy, kiegyensúlyozatlan szerkezet előtt állnak.
83. Ha egy asztalnál vacsorázok a hőssel, és mérget kevertettem az italába, amennyiben valami okból kifolyólag el kell hagynom az asztalt, amikor visszaülök, új italokat hozatok ahelyett, hogy eltöprengjek azon, vajon volt-e elég ideje kicserélni a poharakat.
84. Nem fogom az egyik nem tagjait a másik nemből való őrökkel felügyeltetni.
85. Akármilyen tervet is dolgozzak ki, annak legutolsó lépése sose lesz olyan összetett, mint mondjuk, hogy állíts be 12 ékkövet a szent oltár meghatározott pontjain a teljes napfogyatkozás pillanatában. Sokkal inkább olyan jelleget ölt majd, hogy nyomd meg az egyes számú gombot.
86. Gondoskodok róla, hogy a végítéletnapi fegyverem alaposan karban legyen tartva és le legyen földelve.
87. A veszélyes vegyszereket jól lezárt tárolókban fogom tartani, amikor éppen nem kell használnom őket. És semmilyen körülmények között nem fogok függőfolyosót építeni föléjük.
88. Ha egy bérenccsapatom csúfos kudarcot vall egy feladatában, nem fogom megdorgálni őket, hogy aztán ugyanazt a feladatot bízzam rájuk ismét.
89. Amennyiben sikerül megszereznem a hős csodafegyverét, nem fogom pihenőre küldeni a Terrorlégióimat és az őreimet abban a hiszemben, hogy akinél a fegyver, az teljesen megállíthatatlan. Elvégre akkor nem tudtam volna elvenni a hőstől sem, aki addig használta.
90. Nem úgy fogom berendezni a központi vezérlőtermemet, hogy az összes munkaállomás az ajtónak háttal álljon.
91. Nem fogom leinteni a lihegő és láthatóan izgatott küldöncöt, hogy várjon, amíg be nem fejeződik az aktuális, szórakoztatásomat célzó műsor vagy tevékenység. Elvégre könnyen előfordulhat, hogy fontos hírekkel érkezett.
92. Ha valaha is beszélnem kell a hőssel telefonon, nem fogom ingerelni. Helyette inkább azt mondom neki, hogy az állhatatossága folytán sikerült magamba néznem és felismernem az eddigi terveim kilátástalanságát, továbbá ha adna nekem pár hónapot, hogy csendes, visszavonult magányomban elgondolkozzam a sorsomról, valószínűleg végül képes lennék visszatérni az igazságosság ösvényére. (A hősök ilyen szempontból roppant hiszékenyek.)
93. Amennyiben úgy döntök, hogy kettős kivégzést tartok, mely során egyszerre végzek a hőssel és a számomra csalódást okozó vagy engem eláruló beosztottammal, én fogok meghalni elsőként.
94. A foglyok letartóztatásakor megtiltom az őröknek, hogy hagyják, hogy azok még felkapjanak egy pusztán csak érzelmi értékeket képviselő, lényegtelen apróságot.
95. A tömlöcömnek meglesz a saját képzett orvosi személyzete, akik mellé saját testőröket rendelek ki. Így ha egy fogoly lebetegszik és a társa azt mondja az őrnek, hogy vészhelyzet lépett fel, az őr kihívja majd a sürgősségi csapatot ahelyett, hogy kinyitná a cellát, hogy érdeklődve bepillantson.
96. Az ajtók irányítóelektronikáját úgy terveztetem meg, hogy a panelt kívülről tönkretéve bezárja, belülről kisütve pedig kinyissa az ajtót, nem pedig fordítva.
97. A tömlöcöm celláiban nem lesz semmi sem, aminek fényvisszaverő felülete van, vagy ki lehet bogozni.
98. Ha egy csinos, fiatal pár lép be a birodalmamba, szoros megfigyelés alá vonom őket. Amennyiben látom, hogy boldogok és szenvedélyesek, békén hagyom őket. Ám ha  csak a körülmények kényszerítették össze őket az akaratuk ellenére, és egész végig csak veszekednek egymással és kritizálják a másikat, kivéve amikor épp a másik életét mentik meg, mely során szexuális feszültségre utaló nyomokat is fel lehet fedezni, azon nyomban elrendelem a kivégzésüket.
99. Minden egyes létfontosságú adatfile minimális mérete - rendeltetésétől függetlenül - legalább 1.45 MegaByte lesz.
100. És végezetül, hogy az alattvalóim garantáltan agyatlanul, üres tekintettel viseljék az uralmamat, mindenkinek ingyenes, korlátlan internetet fogok bevezettetni.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Funny
« Válasz #5046 Dátum: 2010. április 19. - 21:01:58 »
Remélem hogy linkelted,különben nagyon elfáradhatod a kezed :hehe:
Különben szép kis világuralmi lista :lol: :lol:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #5047 Dátum: 2010. április 19. - 21:06:29 »
Nem, ezt én fordítottam. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5048 Dátum: 2010. április 19. - 21:09:20 »
Eddig 50-ig olvastam (nem akarom túl töményen), ez az 5 nagyon király belőle  :lol: :lol:

15. Egyszer sem fogok digitális visszaszámlálóval ellátott eszközt használni. Ám ha semmiképpen nem tudom elkerülni egy ilyen bevetését, úgy fogom beállítani, hogy akkor aktiválódjon, amikor a számláló 117-nél jár, és a hős éppen csak belekezdett volna a terve kivitelezésébe.
20. Habár bizonyítottam stresszoldó hatással bír, akkor sem fogok mániákus nevetésben kitörni. Soha. Ilyen elfoglaltság mellett könnyen elkerülheti a figyelmem egy lényeges apróság, ami egy jobban odafigyelő személynek rögtön feltűnne.
25. Nem számít, milyen lehetőségekkel kecsegtet, nem fogok olyan hadigépezetet építeni, ami teljesen elpusztíthatatlan, egyetlen aprócska, szinte megközelíthetetlen pontját leszámítva.
29. Vidám, élénk színekbe fogok öltözni, hogy ezzel is összezavarjam az ellenfeleimet.
41. Amint megszilárdítottam az uralmamat, elpusztíttatom az összes nyavalyás időutazásra alkalmas eszközt.

Nem, ezt én fordítottam. :)
Szép munka.  ;) :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Funny
« Válasz #5049 Dátum: 2010. április 19. - 22:12:41 »
Gratula a fordításhoz, nem kis meló lehetett ;)
Még nem olvastam végig, de máris találtam jópár kedvencet ^^

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #5050 Dátum: 2010. április 19. - 22:20:49 »
Ez tök jó volt. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Funny
« Válasz #5051 Dátum: 2010. április 20. - 08:20:24 »
Jók voltak. Különösen a tanácsadóm egy öt éves gyerek... :hehe:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Funny
« Válasz #5052 Dátum: 2010. április 20. - 08:41:35 »
Én is most olvastam végig, nagyon találó volt.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #5053 Dátum: 2010. április 20. - 10:36:17 »
Nagyon jók! Párat átfuttatok majd a következő szerepjáték kalandon. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5054 Dátum: 2010. április 20. - 21:13:35 »
Ezek még nagyon jók voltak.  ;D

55. A Terrorlégióimban helyet kaphatnak a deformálódott mutánsok és az eszelős pszichopaták is. Ugyanakkor mielőtt kiküldeném őket egy fedett akcióra, alaposan körülnézek a seregemben, hátha akad valaki más is, aki hasonló kvalitásokkal rendelkezik, és nem hívja fel magára ennyire a figyelmet.
62. A kastélyom folyosóin nem lesznek alkóvok vagy egyéb kiszögellések, ahová a hősök könnyűszerrel fedezékbe húzódhatnak egy tűzpárbaj során.
63. A hulladékot szemétégetők segítségével fogjuk eltüntetni, nem pedig présekkel. És folyton üzemelni fognak, nem lesz itt semmiféle ostobaság félpercenként végigsuhanó lángokkal a járatokban.
87. A veszélyes vegyszereket jól lezárt tárolókban fogom tartani, amikor éppen nem kell használnom őket. És semmilyen körülmények között nem fogok függőfolyosót építeni föléjük.
90. Nem úgy fogom berendezni a központi vezérlőtermemet, hogy az összes munkaállomás az ajtónak háttal álljon.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5055 Dátum: 2010. április 21. - 16:16:52 »






Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Funny
« Válasz #5056 Dátum: 2010. április 21. - 17:27:29 »

Csapatmunka :brow: Hmmmmm.....Biztos tejföl van a keritésen túl :lol:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Funny
« Válasz #5057 Dátum: 2010. április 21. - 17:57:23 »
Az utolsó, a "The pug factory" nagyon jó. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5058 Dátum: 2010. április 21. - 18:51:13 »
A világ legszerencsésebb emberei

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Funny
« Válasz #5059 Dátum: 2010. április 21. - 18:56:47 »
Uh, a mákerek  :o
nagyon nagy szerencséjük volt :)
A kedvencem mikor a zsaruk elöl elmenekülnek a rosszfiúk  :hehe: :lol: