Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774618 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Funny
« Válasz #5420 Dátum: 2010. Június 04. - 20:15:27 »
Nem nem, Fekete Macskát, csak nincs aki megcsinálja.
Legyen Mystique és akkor mindenki boldog :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #5421 Dátum: 2010. Június 05. - 00:32:41 »
Szerintem nincs szüksége a fórumnak ilyesmire. :D 12-től idősebbeket nem vonzana pusztán egy ilyen animált csaj.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5422 Dátum: 2010. Június 05. - 10:25:38 »
Szerintem meg lennél lepve.  :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #5423 Dátum: 2010. Június 05. - 12:23:28 »
Mozgó biszbaszok a főoldalon? Időutazás '95-be?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #5424 Dátum: 2010. Június 05. - 17:44:21 »




« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 05. - 17:48:22 írta Szilánkmentes »

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Funny
« Válasz #5425 Dátum: 2010. Június 05. - 21:02:06 »
Király képek, a legjobb az első kettő! :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Funny
« Válasz #5426 Dátum: 2010. Június 05. - 21:32:51 »
Nekem a 3. a kedvencem. :hehe:
Főleg miután láttam a bombák földjén-t  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5427 Dátum: 2010. Június 05. - 22:14:04 »
Nekem tetszik, gondoltam megosztom.  :)

"Drága Szüleim!

Már 3 hónapja itt vagyok az egyetemen, és még nem írtam Nektek. Nagyon szégyellem magam, de ígérem, hogy most mindent bepótolok! De mielőtt még folytatnám a levelet, kérlek, üljetek le! Semmi esetre se olvassátok tovább a levelet állva!!

Már majdnem teljesen rendbe jöttek az égési sérüléseim, és a sokkot, amit az okozott, hogy ki kellett ugranom a negyedik emeletről, szinte egészen kihevertem. Csak 2 hetet kellett a kórházban feküdnöm, már majdnem jól látok, és az a szörnyű hányás is csak egy héten egyszer jön rám. Mivel a tüzet én okoztam, 1 milliót kell fizetnünk az egyetemnek a károkért, de ez mind semmi, hiszen az a lényeg, hogy életben maradtam. Az volt a szerencsém, hogy a szemközt lakó férfi észrevette, mi történt, és kihívta a mentőket és a tűzoltókat. Ő volt, aki aztán meglátogatott a kórházban, és mivel, nem volt hova mennem (a szobám hamuvá égett), olyan kedves volt, hogy felajánlotta, lakjam vele.

Egyszobás lakása van, de azért nagyon jól megvagyunk. Ő vagy kétszer olyan idős, mint én, de őrülten egymásba szerettünk, és össze szeretnénk házasodni. Még nem döntöttük el, hogy pontosan mikor, de még azelőtt megtartjuk az esküvőt, mielőtt túl feltűnővé válik, hogy terhes vagyok. Bizony drága szüleim, anya leszek!!! Tudom, hogy alig várjátok már, hogy nagyszülők lehessetek, és biztos vagyok benne, hogy a kisbabákat (merthogy hármas ikrek lesznek) azzal a szeretettel fogjátok körülvenni, amivel engem is kiskoromban.

Az egyetlen dolog, ami egy kicsit késlelteti az esküvőnket az egy fertőzés, amit a vőlegényem szedett össze valahol. Emiatt most megint kórházban vagyunk, mert persze én is elkaptam, de már sokkal jobban vagyunk az antibiotikumoknak köszönhetően, amit vénásan adnak nekünk. Azt hiszem az orvosok valami szifilisznek hívják a betegséget. Tudom, hogy a férjemet tárt karokkal fogadjátok majd, és hamarosan olyan lesz majd, mint egy igazi családtag. Nagyon kedves ember, és bár nem végezte el a 8 általánost sem, rendkívül ambiciózus.

Természetesen más vallású, mint mi, de tudom, hogy milyen toleránsak vagytok, és így az sem fog titeket zavarni, hogy sötétebb a bőre, mint a miénk. Biztos vagyok benne, hogy legalább annyira fogjátok majd szeretni, mint én!!! Mivel nagyjából a ti korotok béli, biztos nagyon jól kijöttök majd egymással, ha majd hazaköltözünk hozzátok a gyerekekkel (mert hát a mi lakásunk túl kicsi ennyi embernek). Az o szülei is nagyon rendes emberek, azt hiszem, az apja valami híres kábítószercsempész Afrikában, ahonnan a jövendőbelim is származik...

Most, hogy már mindenről részletesen beszámoltam, azt hiszem itt az ideje, hogy bevalljam nektek, hogy nem égett le a lakásom, és így nekem kutya bajom, nem is voltam kórházban egy napot sem, nincs se vőlegényem, se szifiliszem, se semmilyen néger pasim. Az igazság az, hogy meghúztak analízisből meg makróból, és kettest kaptam informatikából, és csak azt szerettem volna tudatosítani bennetek, hogy vannak ennél a világon sokkal rosszabb dolgok is!

Sokszor csókol Lányotok…"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5428 Dátum: 2010. Június 05. - 22:18:22 »
Ezt már olvastam egyszer, de tényleg nagyon jó.  :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Funny
« Válasz #5429 Dátum: 2010. Június 05. - 22:21:04 »
Én még nem olvastam. Igen nagy ! :lol: ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5430 Dátum: 2010. Június 05. - 22:25:50 »
János bácsi levelet ír börtönben lévő fiának:" Kedves Péter fiam! Amióta nem vagy itthon, rám szakadtak a kerti munkák, de túl öreg vagyok ahhoz, hogy felássam a kertet, így nem tudom elültetni a paradicsomot. Kérlek, segíts valahogy nekem!"

Másnap jön a válasz: "Kedves Apuka! Kérlek, ne ásd fel a kertet, mert oda temettem a hullákat!"

A levéllel egy időben megérkeznek a rendőrök. Felássák az egész kertet, de nem találnak semmit.
Másnap újabb üzenet érkezik a fiútól: "Kedves Apuka! Sajnálom, most csak ennyit tudtam segíteni. A paradicsomot magadnak kell elültetned."

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Funny
« Válasz #5431 Dátum: 2010. Június 05. - 22:30:11 »
Nekem tetszik, gondoltam megosztom.  :)



Most, hogy már mindenről részletesen beszámoltam, azt hiszem itt az ideje, hogy bevalljam nektek, hogy nem égett le a lakásom, és így nekem kutya bajom, nem is voltam kórházban egy napot sem, nincs se vőlegényem, se szifiliszem, se semmilyen néger pasim. Az igazság az, hogy meghúztak analízisből meg makróból, és kettest kaptam informatikából, és csak azt szerettem volna tudatosítani bennetek, hogy vannak ennél a világon sokkal rosszabb dolgok is!

Sokszor csókol Lányotok…"


Analízis és makro... Ez egy közgazdász csaj  :hehe: :hehe: :hehe:


János bácsi levelet ír börtönben lévő fiának:" Kedves Péter fiam! Amióta nem vagy itthon, rám szakadtak a kerti munkák, de túl öreg vagyok ahhoz, hogy felássam a kertet, így nem tudom elültetni a paradicsomot. Kérlek, segíts valahogy nekem!"

Másnap jön a válasz: "Kedves Apuka! Kérlek, ne ásd fel a kertet, mert oda temettem a hullákat!"

A levéllel egy időben megérkeznek a rendőrök. Felássák az egész kertet, de nem találnak semmit.
Másnap újabb üzenet érkezik a fiútól: "Kedves Apuka! Sajnálom, most csak ennyit tudtam segíteni. A paradicsomot magadnak kell elültetned."

Ez zseniális !  :lol: :lol: :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5432 Dátum: 2010. Június 05. - 22:53:53 »
Heh, ezt többször is olvastam.  :D

Összevont üzenet ideje: 2010. Június 05. - 22:57:04


FAST FOOD


« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 05. - 22:57:04 írta kaine »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5433 Dátum: 2010. Június 06. - 12:28:46 »
Miauatyánk, ki vagy a mennyekben...


Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #5434 Dátum: 2010. Június 06. - 12:46:47 »
Ez az utóbbi mindent visz.  :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Funny
« Válasz #5435 Dátum: 2010. Június 06. - 13:00:13 »
János bácsi levelet ír börtönben lévő fiának:" Kedves Péter fiam! Amióta nem vagy itthon, rám szakadtak a kerti munkák, de túl öreg vagyok ahhoz, hogy felássam a kertet, így nem tudom elültetni a paradicsomot. Kérlek, segíts valahogy nekem!"

Másnap jön a válasz: "Kedves Apuka! Kérlek, ne ásd fel a kertet, mert oda temettem a hullákat!"

A levéllel egy időben megérkeznek a rendőrök. Felássák az egész kertet, de nem találnak semmit.
Másnap újabb üzenet érkezik a fiútól: "Kedves Apuka! Sajnálom, most csak ennyit tudtam segíteni. A paradicsomot magadnak kell elültetned."
Ez jó volt! :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5436 Dátum: 2010. Június 06. - 15:01:29 »
Firefox

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Funny
« Válasz #5437 Dátum: 2010. Június 06. - 16:50:29 »
Imádom a rókákat  :sweetheart:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Funny
« Válasz #5438 Dátum: 2010. Június 06. - 19:41:42 »
Rókák közül én a Firefox-ot bírom igazán. :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5439 Dátum: 2010. Június 06. - 22:59:49 »
Vigyázat, megtekintése agyzsibbadást, szélsőséges esetekben agypudingot okozhat:
http://oglaf.com/media/comic/skein.jpg