Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774655 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Funny
« Válasz #5460 Dátum: 2010. Június 07. - 18:47:02 »
Egy-lét csaj kitűzőjét nállunk is én csináltam, majd linkelek egyet este felé ;)
Am nállunk is felötlött ez a karikatúra dolog, de aztán valahogy leszavaztuk :P

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5461 Dátum: 2010. Június 07. - 21:52:06 »
A mozdonyos gyerek mit csinált? Vasutas akart lenni? :)
És a tanárok miért nem kaptak?  :D

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #5462 Dátum: 2010. Június 07. - 21:59:36 »
A mozdonyos gyerek mit csinált? Vasutas akart lenni? :)
És a tanárok miért nem kaptak?  :D

Jaja, én is a tanárokról hiányoltam a "mellékelt ábrákat".  :hehe:

Így picit olyan lett, mintha utólag "perszonalizálta" volna valaki  :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Funny
« Válasz #5463 Dátum: 2010. Június 08. - 07:59:59 »
A mozdonyos gyerek mit csinált? Vasutas akart lenni? :)
És a tanárok miért nem kaptak?  :D
Az is volt, gyermekvasutas. ;)
Annó én annyira nem hiányoltam a tanárokat, mert így is baromi sok meló volt. Némelyik kép vagy 3-szor újra lett rajzolva.
Egyébként nemrég már pénzért csináltunk egy hasonlót, majd arrol is töltök fel képet. Arra egy rakás "krétarajz" került.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Funny
« Válasz #5464 Dátum: 2010. Június 08. - 12:04:50 »
Én egyből megismertem.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #5465 Dátum: 2010. Június 09. - 00:12:12 »
A Hot Rod egy alternatív megvalósítása ->

Közönséges bűnözőnéni k !

"weeeeee"

Bruce Wii

-

ééés ennyi mára.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5466 Dátum: 2010. Június 09. - 10:46:33 »
Hú, meleg lehet azon utazni.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #5467 Dátum: 2010. Június 09. - 10:54:14 »
Alvó baba

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5468 Dátum: 2010. Június 09. - 11:07:26 »
Nekem is van hasonló videóm Vikiről, amikor pici korában evés közben aludt el majdnem.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Funny
« Válasz #5469 Dátum: 2010. Június 09. - 12:47:26 »
Á, ez semmi, mi ennél sokkal cifrábbakat tudunk Villamosságtan 3 előadáson. :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #5470 Dátum: 2010. Június 09. - 14:07:58 »
Én irodalom órán csináltam hasonló manővereket. Azért volt rossz, mert a padon nem lehetett hasalni és aludni, mert azt már még elsőben észrevette a tanár és megbaszott minket egy nagy karóval, úgyhogy muszáj volt ülve. Aztán így is megszoptam, mert ezt is észrevette...kétszer feleltem emiatt úgy, hogy nem tudtam az anyagot. MOndjuk csak egyszer írta be a jegyet. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Funny
« Válasz #5471 Dátum: 2010. Június 09. - 16:29:25 »
Én irodalom órán csináltam hasonló manővereket. Azért volt rossz, mert a padon nem lehetett hasalni és aludni, mert azt már még elsőben észrevette a tanár és megbaszott minket egy nagy karóval, úgyhogy muszáj volt ülve. Aztán így is megszoptam, mert ezt is észrevette...kétszer feleltem emiatt úgy, hogy nem tudtam az anyagot. MOndjuk csak egyszer írta be a jegyet. :)
Ez a hozzáállás gyakori a tanárok részéről. Csak ezzel tulajdonképpen elismerik, hogy az egész oktatás szívás. Ha feleltetéssel és jegyekkel bűntetnek (ami jogtalan, ha logikusan belegondolok).

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Funny
« Válasz #5472 Dátum: 2010. Június 09. - 17:12:10 »
Egyszer mentünk  egy előadásra tűzoltó társaimmal , arra lettünk figyelmesek , hogy valaki a beszélgetést horkolásával zavarja . A srác nyitott szemmel aludt és horkolt. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #5473 Dátum: 2010. Június 09. - 23:07:50 »
Csak ezzel tulajdonképpen elismerik, hogy az egész oktatás szívás. Ha feleltetéssel és jegyekkel bűntetnek (ami jogtalan, ha logikusan belegondolok).
Szerintem könnyű a jogokkal dobálózni, hiszen ma már a tanároknak gyakorlatilag minden jogtalan. Azzal büntetnek, amivel tudnak, őket is megértem.  :-\

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #5474 Dátum: 2010. Június 10. - 00:11:11 »
Idézet
Szerintem könnyű a jogokkal dobálózni, hiszen ma már a tanároknak gyakorlatilag minden jogtalan. Azzal büntetnek, amivel tudnak, őket is megértem.  Határozatlan
Igen, nem hibáztatom őt érte, sőt! Én sokkal több jogot adnék vissza a tanároknak. Ahogy anyukám elmondja, hogy milyen undorítóan pofátlanok, és neveletlenek már a kicsik is...akkor mit mondjon az ember egy-egy rosszabb középiskoláról? Ott már tényleg nem lehet befenyíteni a gyereket semmivel. Ha épp nem félsz tőle, hogy agyonvernek, és mondjuk adsz neki egy pofont, akkor tuti kirúgnak. Az persze senki nem érdekel, hogy a gyerek buta és műveletlen mint a segg, a társadalom totálisan haszontalan tagja, és az meg főleg nem, hogy előtte sok órán át inzultálta, szidta a tanárt.

Az irodalom órán mi minden percben meghaltunk. Annyira pokolian, fájdalmasan unalmas volt mind, hogy nem viccelek, de két percenként néztem az órámat, hogy mikor lesz már vége. De nem baj...szükség volt erre. Egyrészt megedződtem, másrészt ha nem tartott volna minket kényszerben a tanár, mivel sosem érdekelt, magamtól biztosan nem olvasok el egy művet sem, és olyan műveletlen lennék a témában, mint az analfabéták. A középsuli még nem egy nagy durranás, "szegény" gyerek igazán kibírhatja, hogy olyan tárgyakat kell tanulnia, amik nem érdeklik, vagy nem fogja használnia az életben. Legalább szed egy kis műveltséget magára.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 10. - 00:12:55 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #5475 Dátum: 2010. Június 10. - 15:39:49 »
Nekem legdurvább ilyen alvós stori még gimibe volt,mikor 11.be fizikából kifogtam tanárként apám egyik nagy haverjét. A gond az volt, hogy szerdán az utolsó óra vele volt és addigra már megvoltunk halva amúgyis és erre rá, hogy olyan hangja volt az öregnek és olyan hanglejtéssel adta azt, mintha mesét mondana...Ezért kb 15. percben már dölingéltem ki a padból és direkt elsőpadba ültem, hogy tudjak figyelni és nehogy beégjek. Erre meg estem ki minden órán az első padból úgy elfogott az álom. :hehe:

Aztán elteltek az évek, most meg mondja édesapám, hogy találkozott a fickóval s beszéltek rólam s csak annyit mondott, hogy "jó gyerek volt, csak mindig elaludt az óráimon".  :lol:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Funny
« Válasz #5476 Dátum: 2010. Június 11. - 00:12:58 »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #5477 Dátum: 2010. Június 11. - 00:24:08 »
Jaj b*  :oh: Ez kegyetlen!

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Funny
« Válasz #5478 Dátum: 2010. Június 11. - 00:46:06 »
Ennek a batmanes képnek van valami értelme?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #5479 Dátum: 2010. Június 11. - 01:20:12 »
Persze! Megmutatja, hogy milyen lett volna ha Arnold Schwarzenegger alakítja Batmant.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"