Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774618 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #9580 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 14:52:14 »
Tesó!  ;D Engem is mindig zavar, amikor emberek azt mondják, hogy az állatokat jobban szeretik, mint az embereket, mert... és itt jönnek az érvek, hogy őszinték, stb. Különösen extrém esetekben, amikor valaki gond nélkül rátapos egy emberre (ha nem is szó szerint), miközben az állatokat isteníti. Úgy értem, hogy mondjuk tűzvész esetén előbb mentene ki egy állatot a tűzből, mint egy embert. Persze, rengeteg barom ember létezik, de ha valaki CSAK ilyeneket ismer, ott vele is lehet némi gond... Én is nagyon szeretem az állatokat, de azért sosem helyezném őket az emberek elé fontosságban. Jó példa, hogy az ilyen emberek pontosan addig kelnek ki magukból az állatkísérletek ellen, amíg mondjuk a saját gyerekük hal meg amiatt, hogy egy gyógymódot nem tudtak rendesen kikísérletezni - míg mondjuk a kertben a disznót szemrebbenés nélkül leölik. Én olyannyira képtelen vagyok bántani egy állatot, hogy még a rovarok közül is csak kb. 3 van, amelyet agyoncsapok, a többit elengedem, de azért tudomásul veszem, hogy a háziállatok nagy részéből ennivaló készül. Más kérdés, hogy sosem tudnám én leölni őket, sőt, egy disznóvágást is képtelen lennék végignézni, pedig a disznót aztán nem kedvelem (ronda, büdös), de egyszer hallottam szomszédból csak a sivítását, nekem az betett. Ezzel együtt az embert - mint fajt - mégis többre becsülöm.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #9581 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 15:00:20 »
Meg egy színészkutya is, igen. :)
Vajon mennyit kellett edzeni a kutyát arra, hogy ne tudjon mit kezdeni egy kilinccsel... ;D

Ah igen. De én minden ilyen sorozatot utűltam ahol valami rohadt állatot az emberek fölé helyeznek (+ élőben is utálom az ilyen mentalitású embereket).
Na igen... ilyenkor szoktam azt gondolni, h egy dologban mégis igazuk van: náluk biztos okosabb a kutya(/másik háziállat). ;)
Hozzáteszem, h imádom az állatokat, és szerintem nem érnek kevesebbet egy embernél (itt ezzel szerintem mindannyian így vagyunk), szóval ne értsetek félre... ;D Azt a sablont nem szeretem, amikor az állat hirtelen okosabb lesz az embernél, aztán meg az emberből lesz a poénforrás. Szerintem nem intelligens vicc. ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Funny
« Válasz #9582 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 17:07:43 »
Kaine, megmondta a tutit. Teljesen igazad van.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #9583 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 19:19:30 »

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Funny
« Válasz #9584 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 21:29:33 »
Valami telós játék, amin a megadott szót kell lerajzolni és a másiknak meg kitalálni.  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Funny
« Válasz #9585 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 21:45:47 »
Trónok harca nézői azért jobban fogják érteni.  :D


talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #9586 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 22:05:55 »
Lemaradt az elejéről a "Hello." :)
A kedvenc paródiám máig Angry Joe jelenetei a Suburban Knightsból:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Funny
« Válasz #9587 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 23:04:37 »
Én is nagyon szeretem az állatokat, de azért sosem helyezném őket az emberek elé fontosságban.
Teljesen egyetértek, én is így vagyok ezzel.
Annyit tennék még hozzá a témához, hogy szerintem a legtöbb esetben az ilyen embereknél valamilyen lelki probléma áll a háttérben, emiatt rendelik az állatokat a többi embertársuk fölé. Tapasztaltam én is ilyet az ismerősi körömben.


*****

A Disney on ice és a Cell-es kép nagyon poén. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Funny
« Válasz #9588 Dátum: 2012. Szeptember 12. - 23:28:42 »
Jelentem 6 kutyánk van és egy macskánk, tehát kijelenthetem hogy állatbuzi családban nőttem fel, és szeretem az állatokat de idegbajt kapok az ilyen rex felügyelő koncepciójú filmektől sorozatoktól. Nem feltétlen azért mert poénforrást csinál az emberből, de az sem elhanyagolható hanem mert számomra eszméletlen hiteltelen giccses és béna lesz egy film attól amikor egy állatnak jobb személyiséget adnak mint egy embernek, már már mintegy mindent tudó őrangyalt csinálnak egy ösztönlényből. Borzalmas élmény velem olyan filmet nézni ami nekem nem tetszik mert hangosan végigfikázom és kigúnyolom általában, az ilyen filmeknél hangosan rámutatok hogy ez nem a kutya személyisége hanem éppen valaki ráveszi jutalomfalatért hogy adja elő az adott trükköt.

Ugyanígy vagyok a gyerekekkel is, szeretem a gyerekeket cukik meg aranyosak, párom odavan a babákért mert cuki és ez rendben van, de amikor már agyon ajnározzák őket hogy mennyivel jobbak mint a felnőttek azon nagyon fel tudom húzni magam, értem én hogy ártatlanabbak mint a felnőttek,  de ez nem egy megdönthetetlen érv, a gyerekek között is vannak rettentő kegyetlenek, és nem azért mert a szüleik verték őket vagy rosszul nevelték hanem mert még fejlődésben vannak, nincsenek tisztában a tetteik súlyával és nem is érdekli még őket ilyenkor, sokszor hallani olyat hogy az óvodában iskolában egy kisgyereknek hogy meg tudják keseríteni az életét a többi gyerek. Nem jobb vagy rosszabb egy gyerek egy felnőttnél csak más.

Az ilyen giccses túlzásoktól kiszaladok a világból.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 12. - 23:33:15 írta Pádi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Funny
« Válasz #9589 Dátum: 2012. Szeptember 13. - 11:26:30 »
Tesó!  ;D Engem is mindig zavar, amikor emberek azt mondják, hogy az állatokat jobban szeretik, mint az embereket, mert... és itt jönnek az érvek, hogy őszinték, stb.
Én facebookon már instant törlöm az állatbuzis kijelentésű embereket. A legjobb az, hogy a legtöbbször az ilyen érveik nyíltan hülyeségek. Hogy az állatok őszinték, persze aztán a kezedből a falatot kinéző kutya aki fényesre nyalná a segged egy jutalomfalatért rohadt őszinte. Meg hogy az állatok nem ölnek csak létfenntartásból, és hogy bezzeg az emberek milyen szemetek. Ugyanúgy ölnek az állatok is hatalmi harcból, féltékenységből, vagy csak pusztán kedvtelésből.
Hozzáteszem, h imádom az állatokat, és szerintem nem érnek kevesebbet egy embernél (itt ezzel szerintem mindannyian így vagyunk), szóval ne értsetek félre... ;D
Én is szeretem az állatokat, és talán szemét gondolatnak hangzik elsőre, de szerintem igenis kevesebbet érnek. A Kaine példájából élve ha a tűzből az általam szeretett háziállatot, vagy egy idegen embert menthetnék ki, az embert menteném, pedig nem ismerem. Igenis nem érzem elítélendőnek azt, hogy állatokat ölünk étkezési, ruházkodási egyéb célokra. Bizonyos szempontból az állatok szolgálják ki az embert, és nem fordítva (erről feledkeznek el k*rva sokan).
Persze nyilván ezt olyan humánusan kéne tenni amennyire csak lehetséges, lehetőleg nem a természet kipusztításával. És nyilván mindenkinek a saját képességihez mérten. Ne tartson valaki harcikutyát azért, mert menő, de nincs ideje foglalkozni vele, aztán csodálkozik, amikor az eddig szelíd kutya megeszi a gyerekét. És aki csak azért ver állatot, mert azt hiszi ettől keményebb lesz, azt meg bezárnám pár éhes bernáthegyi közé.
Arany középút kéne, mint mindenben, nem szélsőségek. De az állatbuzinak ha ezt mondom, szadista vagyok, ha meg rászólok valakire, hogy ez talán túlzás, akkor meg mocskos zöld.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #9590 Dátum: 2012. Szeptember 13. - 11:46:20 »
amikor már agyon ajnározzák őket hogy mennyivel jobbak mint a felnőttek azon nagyon fel tudom húzni magam,
Ezen én is. De még mennyire... :roll: Aztán amikor kifejtem a véleményem, ami kb ugyanaz, mint amit leírtál, még én vagyok a szociopata. ;)

Én is szeretem az állatokat, és talán szemét gondolatnak hangzik elsőre, de szerintem igenis kevesebbet érnek. A Kaine példájából élve ha a tűzből az általam szeretett háziállatot, vagy egy idegen embert menthetnék ki, az embert menteném, pedig nem ismerem.
Azt hiszem, értem, mire gondolsz. Csak akkor hangzik szemét gondolatnak, ha a végleteket nézem. Vagy annyira, mint az, amikor azt mondom, hogy az égő házból azt menteném ki, aki útba esik, vagyis akivel a legnagyobb esélyt látom élve kijutni, legyen az ember vagy állat. Nem voltam ilyen helyzetben, úgyhogy az is lehet, hogy csak fejvesztve rohannék az életemért, ez is benne van a pakliban. ;)

Arany középút kéne, mint mindenben, nem szélsőségek.
Szerintem is. Ha több időm lenne, kifejteném jobban is, hogy gondolom, de most nincs. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #9591 Dátum: 2012. Szeptember 13. - 12:01:57 »
még én vagyok a szociopata. ;)
Ezt úgy írod, mintha valami negatív dolog lenne. Pedig nem az. :D

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Funny
« Válasz #9592 Dátum: 2012. Szeptember 13. - 13:34:18 »
Peti nekem az ismerőseim kétharmada kutyabuzi, agaras vagy kutyakiállításra jár (aminek tenyésztési szempontból elvileg látom értelmét, de a gyakorlat kurvára nem ezt hozza), vagy állatmentő egyesület tagja, kiállítási bíró vagy tenyésztő. Van belelátásom ezekbe a dolgokba. És elég sűrűn találkozom ezzel a szemlélettel. Megtanultam megértő lenni és figyelmen kívül hagyni ezeket a megnyilvánulásokat, rengeteg ilyen bejegyzést kapok fészbukon, egyszerűen átfut rajta az agyam.

Egyébként régebben mikor még nagyon kezdeti stádiumban volt az agarak, ilyen paintes firkálmány volt amit egy agaras fórumba posztolgattam ismerősnek, megkerestük vele a kutya magazint hogy nem tennék-e be. Mostani fejjel látom hogy esélye sem lett volna bekerülni az akkori minősége miatt egy normális szerkesztőségnél sem. De nem ezért nem került be. Egyszerűen nincs szerkesztőségi kultúra a lap mögött, a MEOE tulajdona az egész, a lapot különféle tenyésztők cikkeiből rakják össze akik ingyen írnak mert örülnek a megjelenésnek és hogy a kenneljüket promótálhatják, a szerkesztőség tagjai pedig ott nyomják magukat a kiadványban (és a tévében is mert az ATV ebugattáját is ők vezetik) ahol lehet. Ott spórolnak ahol lehet és az összes pénz lényegében az övék úgy hogy azért kapják mert reklámozzák magukat. Szóval döbbenetes volt mikor megkerestük őket és azt mondták hogy oké, beteszik a képregényt, ha fizetünk. Egy deka szerkesztőségi kultúrájuk sincs. És ugyanezt eljátszanák akkor is ha akkor kiváló grafikai minőségű lett volna amit csinálok.

Szóval azok a kutyabuzik akiknek elviselhetetlen a kutyák iránti lelkesedése az csak a jéghegy csúcsa. Sokkal rosszabb amikor egy számító tenyésztővel, bíróval hoz össze a sors aki kutyagyáros módjára ontja magából a betg génhibás utódokat, az ilyenek még az anyjuknak is keresztbe tennének ha tudnának.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Funny
« Válasz #9593 Dátum: 2012. Szeptember 14. - 19:11:37 »
Mostanában ez egy menő szám.  :hehe:


« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 14. - 20:29:05 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Funny
« Válasz #9594 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 10:16:46 »
Ez a Deadpool arc!
A zakója nagyon tetszik, viszont a jelmez elég házias.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Funny
« Válasz #9595 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 12:18:21 »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Funny
« Válasz #9596 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 12:28:13 »

 ;D :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #9597 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 13:54:39 »
Ez az utóbbi nagyon jó.  :lol:

Ez meg egy Deadpool interjú ComicConon és annak nagyon pontos ábrázolása.   :dp-smile:

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Funny
« Válasz #9598 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 17:24:24 »


Valaki pont itt állította meg a filmet.  :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 16. - 20:42:00 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #9599 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 21:18:25 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?