Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774580 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #680 Dátum: 2008. április 05. - 18:50:04 »
A Marvel készített néhány, a Secret Invasion-t reklámozó bannert. Meg is jelentek neten az ezeket parodizáló fan-bannerek, itt van az eddigi kedvencem. Muhaha.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #681 Dátum: 2008. április 05. - 18:57:02 »
Engem ez fogott inkább meg: ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #682 Dátum: 2008. április 05. - 19:10:24 »
Heh, ezt még nem láttam. :) Rendben, lecserélődött az aktuális kedvencem.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #683 Dátum: 2008. április 05. - 19:10:47 »
Ha már itt tartunk, ITT is találhattok párat.  ;) Csak lapozzatok lejjebb, két hozzászólásban megtaláljátok őket.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #684 Dátum: 2008. április 05. - 19:15:26 »
Napi szőrszálhasogatás: a bízik "ikes" ige, tehát egyes szám első személyű alakja bízom. ;)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #685 Dátum: 2008. április 05. - 19:17:38 »
Nem baj, mi bízunK, én egyetértek Inner Circle-el, nekem is inkább a Bízokra jár rá az agyam. ;) Falusiak vagyunk, vazze!  ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #686 Dátum: 2008. április 05. - 19:19:55 »
Jaaa, szóval hogy ez ott is szóba került? Én csak a képeket néztem. :) Tudok én még olyat, ami nincs Kneten? Jövök a bannerrel, ott van harminc ilyen. Jövök a nyelvhelyességgel, erre ezt is kitárgyaltátok. Nem is szólok inkább semmi. :-X
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 05. - 19:23:18 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #687 Dátum: 2008. április 05. - 20:18:37 »
Van ez a lista, és mivel csak egy lány jár rendszeresen fórumozni, (Nem, nem Ben-re gondoltam) így csak az ő véleményére fogok hivatkozni, de azért megkérdezem: Ez most komoly?!? Tényleg hasonló sorrendet állítanál fel?
http://www.comicvine.com/power/attractive-male/122/
Az én ízlésem eléggé elüt az átlagtól, szóval nem biztos, hogy itt mérvadó. ;D Ez a lista meg szerintem gáz. Ha sorrend érdekel, akkor hasraütésre akik eszembe jutnak:
Spike, Jack Sparrow, Gambit, Peter Petrelli. Kb ennyi jut most eszembe. ;)

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Funny
« Válasz #688 Dátum: 2008. április 05. - 20:48:05 »
a vámpír Spike aki nem tud vért szívni a chipje miatt? komolyan?! Petrellin meg fogalmam sincs mit esznek a csajok, anno olvastam valami kiskegyedben, hogy a színésznők mellette oda vannak érte (plussz jóideig együtt volt a Gilmore kiscsajjal, aki picit furcsa, de szexí!)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #689 Dátum: 2008. április 05. - 21:10:59 »
Idézet
a vámpír Spike aki nem tud vért szívni a chipje miatt? komolyan?
Igen. :P Neki van a legjobb szövege, és nagyon tetszik a karaktere. Nem mellesleg a brit kiejtése is király. :D
Petrellit nem tudom megmagyarázni, ő csak szimplán aranyos, olyan szomszéd srác hangulatú. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #690 Dátum: 2008. április 05. - 22:15:54 »
Vicces, hogy Batman a legvonzóbb, miközben vagy 40 éves, pszichopata, a nőket csak oldalzsáknak használja a partikon, nincs normális élete, se magánélete, hírbe hozták Robinnal  ;D és alapból ijesztő figura.
Küklopsz állítólag beképzelt bunkó, és sosem szemezhetsz vele, illetve csak egyszer, igen rövid időre, mindemellett a 2. helyen áll.
Vasember az ötödik, aki legfeljebb a kinézetével és a vagyonával lehet vonzó, mert majdnem ugyanaz, mint az egyes számú versenyzőnk,
Angyal a 8. helyével is necces, ha a szárnyai miatt sose lehetne alul, illetve sehova nem lehet vele menni feltűnés nélkül, bár itt a repülés még biztos javít a helyezésén.
Jégember legfeljebb nyáron praktikus, bár ő még egész jó srác, de aztán a 11. Sarkcsillag, aki nem a nőket szereti, mitől lesz vonzó a számukra? Nem beszélve a 13-as Rozsomákról, aki vad, szőrös, karmol, bűzlik a szivartól, kicsi, arrogáns, és 170 éves.  ;D
Miközben Thor, a deli istenség valahol a 30. táján trónol. Ki érti a nőket? :D

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Funny
« Válasz #691 Dátum: 2008. április 05. - 22:24:23 »
Egyszereű és lényegretörő választ adok: Senki. ;D
A félelem nélküli

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Funny
« Válasz #692 Dátum: 2008. április 05. - 22:29:12 »
Hawkeye is a középmezőny. (49 asszem)
Amúgy annyiban el tudom képzelni, hogy Batman egy fantázia lehet a csajoknak, a nagyon komoly ember, aki titokban megvédi a rászorulókat, és persze gazdag! Komolyság sokszor dob a dolgon.
Rozsi is lehet fantázia, hiszen a kemény srác, aki nem romantikus, bőr jakó, meg motor, és csak vad állati szexre képes.
Küklopsz meg lehet Emma meg Jean miatt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #693 Dátum: 2008. április 05. - 22:57:10 »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #694 Dátum: 2008. április 05. - 23:02:53 »
Ez marha aranyos! Imádom a macskákat. :D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #695 Dátum: 2008. április 05. - 23:08:34 »
Vicces, hogy Batman a legvonzóbb, miközben vagy 40 éves, pszichopata, a nőket csak oldalzsáknak használja a partikon, nincs normális élete, se magánélete, hírbe hozták Robinnal  ;D és alapból ijesztő figura.
Harmincas (ne feledd, hogy '84-ben újraindult a DC), sötét és rejtélyes, híres playboy,egy marha feszes ruciban járkál és legalább alig van otthon, nincs a nője nyakán. Sőt, ha igazak a Robinos pletykák, nagyon női vetélytésrstól se kell komolyan tartni. ;D
Idézet
Küklopsz állítólag beképzelt bunkó, és sosem szemezhetsz vele, illetve csak egyszer, igen rövid időre, mindemellett a 2. helyen áll.
De egy igazi vezéregyéniség, és csak őt választotta két olyan nő is, akiért egy időben az összes hím X-tag csorgatta a nyálát...
Idézet
Vasember az ötödik, aki legfeljebb a kinézetével és a vagyonával lehet vonzó, mert majdnem ugyanaz, mint az egyes számú versenyzőnk,
Több a pénze dollárban, mint ahány ezredmásodpercet te éltél. Ráadásul ő a Marvel legnagyobb nőfalója (egyedül Luke Cage döntött meg nála több jelmezes csajt, de hétköznapiban magasan Tony vezet).
Idézet
Nem beszélve a 13-as Rozsomákról, aki vad, szőrös, karmol, bűzlik a szivartól, kicsi, arrogáns, és 170 éves.  ;D
Mondj egy X-csajt 18 év felett, akivel Rozsi minimum nem csókolózott már? Én se értem, de erre a mogorva, szőrös alakra vmiért csak úgy buknak a nők.

Sarkcsillag meg... ki mondta, hogy csak nők szavaztak ott? ;D

+++
A cica aranyos. Mindig is jobban kedveltem a macsekokat, mint a kutyákat. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #696 Dátum: 2008. április 05. - 23:10:14 »
Thor mit keresne az élmezőnyben? Izsonyat idegesítően beszél, fehér bőrű, kimért északi típus, hosszú hajjal és szakállal...nem egy női álom.
Míg Batman jóképű, izmos, jómodorú, sármos, gazdag, titokzatos...
Idézet
Ráadásul ő a Marvel legnagyobb nőfalója (egyedül Luke Cage döntött meg nála több jelmezes csajt, de hétköznapiban magasan Tony vezet).
Ezt honnan tudják? Számolják? Vagy Tony mindig beszámol a nőügyeről vagy micsoda?
Idézet
De egy igazi vezéregyéniség, és csak őt választotta két olyan nő is, akiért egy időben az összes hím X-tag csorgatta a nyálát...
Hát, hogy 99%-ban férfi írók, milyen férfit milyen nővel hoztak össze, én arra nem alapozok semmit. Inkább a karakter alapján. Viszont ebben Küki nem nagy szám...
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 05. - 23:14:01 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #697 Dátum: 2008. április 05. - 23:14:35 »
Mondj egy X-csajt 18 év felett, akivel Rozsi minimum nem csókolózott már? Én se értem, de erre a mogorva, szőrös alakra vmiért csak úgy buknak a nők.
Biztos feromonokat bocsát ki abból a szőrős testéből és arra buknak a csajok. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #698 Dátum: 2008. április 05. - 23:18:43 »
Hát valamivel el kell nyomnia a bűzét. :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #699 Dátum: 2008. április 05. - 23:18:57 »
Luke Cage számolja (egyébként megvolt neki a Fekete Macska is, csak hogy tudd ;D), Tony-t meg egy időben szokás volt jóformán minden egyes számban egy új nővel mutogatni, plusz a marvelnél mindig emlegetik, hogy igen nagy szoknyavadász az öreg. :D