Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774694 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Funny
« Válasz #10440 Dátum: 2013. Június 21. - 21:52:09 »
Pont ezért volt jó választás a történethez. (Vagy méginkább az ő választása befolyásolta a történetet.) Szerencsére azért Pókembert és az ellenfeleit is jól tudta rajzolni. :)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Funny
« Válasz #10441 Dátum: 2013. Június 21. - 22:10:08 »
az enyém az első komment, trollkodtam egy kicsit  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #10442 Dátum: 2013. Június 21. - 22:52:19 »
A 60-as évek nőideáljai nagyjából ilyenek voltak. A maiak is hasonlóan haladnak a korral. Gwennek és Mary Jane-nek is nagyon szép arcuk van és jó alakjuk. Gwennek pedig mellé egy egészen erős kisugárzása, míg MJ pedig a "bulis csaj" attitűddel lett népszerű.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Funny
« Válasz #10443 Dátum: 2013. Június 21. - 23:09:35 »
Más volt a nőideál, de ha manapság szétnézek az utcán, akkor is ilyen lányokat látok. Azért jóval természetesebbnek, életszerűbbnek hat ez a rajz (még ha nincs is olyan profin kiszínezve, vagy annyira részletesen megcsinálva, mint ahogy manapság gyakran szokás, de nem teszi kevésbé vonzóvá a figurákat. Bár az is igaz, hogy ez a két karakter pont nem szuperhős. Meg azért a hetvenes években már ott volt Red Sonja is és társai a képregényekben, sőt, itt van 1939-ből Sheena, az új leopárd (mintás) öltözékében:

Szóval persze, már akkor is divat volt a nőknek az efféle ábrázolása is, de azért lehet ezt elegánsan is csinálni, amire csak egyetlen példa Romita. Manapság is akadnak teljesen korrekt nőábrázolások képregényekben, még a "superhero comics" témán belül is. Meg aztán az animékben hiába akad néhány vékonyabb, kisebb mellű lány (ami egyébként ugyanúgy az ottani általános ideál következménye), azokban is akad elég gyakran lufimell. Vagy ott vannak a dél-amerikai szappanoperák, amik (elméletileg) főként nőket céloznak meg, de mintha a mainstream képregények hősnői elevenednének meg, olyan alakjuk van a színésznőknek.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Funny
« Válasz #10444 Dátum: 2013. Június 22. - 09:21:54 »
Kaine, akkor most már körbeért az érvelés, és kiderült, hogy szerinted is igazam van.  ;)

Ju: Érdekes ez a talgaby által linkelt gondolkozás mód. Szerintem a legeslegfonotsabb kritérium sehol sem hangzik el. Vagyis ha nő lennék én is felmennék arra a bizonyos hatodik emeletre, nem azért, mert milyen sok pozitív tulajdonságuk van a pasiknak, hanem azért, mert a legfontosabb mindnek hiányzik, a  férfi boltban ezek szerint meg én lennék az első, aki körbenéz a 3.-on (4.-en 5.-en és talán még a 6.-on is)...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 22. - 10:07:44 írta Todd »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Funny
« Válasz #10445 Dátum: 2013. Június 22. - 12:37:16 »
a  férfi boltban ezek szerint meg én lennék az első, aki körbenéz a 3.-on (4.-en 5.-en és talán még a 6.-on is)...
Nem csak te. A viccnek az a fele nagyon durva előítélet.  ;) A legtöbb férfi nem csak a szexet és a kocsmázást szereti, és marhára nem szex az egyetlen szempontjuk a párválasztásnál.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Funny
« Válasz #10446 Dátum: 2013. Június 22. - 12:55:09 »
Pont témába vág. Végül ilyen képek keletkeznek, amikor valaki csak képregényekből ismeri az ellentétes nemet.  ;D
http://www.smosh.com/smosh-pit/photos/24-guys-photoshop-girlfriends-pictures
És van köztük egy ismerős arc is.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Funny
« Válasz #10447 Dátum: 2013. Június 22. - 12:59:54 »
Fotosopp-művészek. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #10448 Dátum: 2013. Június 22. - 13:10:11 »
Tom, az feltűnt, hogy a Kabin in the woods filmben a főhősnő mennyire hasonlított rá?  :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #10449 Dátum: 2013. Június 22. - 13:44:15 »
Ju: Érdekes ez a talgaby által linkelt gondolkozás mód. Szerintem a legeslegfonotsabb kritérium sehol sem hangzik el. Vagyis ha nő lennék én is felmennék arra a bizonyos hatodik emeletre, nem azért, mert milyen sok pozitív tulajdonságuk van a pasiknak, hanem azért, mert a legfontosabb mindnek hiányzik, a  férfi boltban ezek szerint meg én lennék az első, aki körbenéz a 3.-on (4.-en 5.-en és talán még a 6.-on is)...
Egyetértek. Szerencsére nem csak a többség létezik. :D Meg egyébként is, megéri megmászni azokat az emeleteket, akkor is, ha a legfelsőn csak egy embert találsz. A fenébe is, akkor éri meg a legjobban. :)
Egyébként meg, szerintem hülyeség megelégedni valami olyannal, ami nem elég jó neked, csak azért, mert félsz, hogy a következő szint üres lesz. Én inkább azt mondanám, hogy mászd meg azt a k*tt épületet, már csak magad miatt is, aztán menj fel a tetőre és nézz körbe. Tuti nem leszel egyedül és akkor látni fogod, hogy bőven megérte az időt és az energiát is. Sokkal jobb, mint megállni mondjuk a 2. szinten és életed végéig szívni a fogad, hogy nincs bátorságod továbbmenni.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Funny
« Válasz #10450 Dátum: 2013. Június 22. - 14:00:15 »
Egyébként meg, szerintem hülyeség megelégedni valami olyannal, ami nem elég jó neked, csak azért, mert félsz, hogy a következő szint üres lesz. Én inkább azt mondanám, hogy mászd meg azt a k*tt épületet, már csak magad miatt is, aztán menj fel a tetőre és nézz körbe. Tuti nem leszel egyedül és akkor látni fogod, hogy bőven megérte az időt és az energiát is. Sokkal jobb, mint megállni mondjuk a 2. szinten és életed végéig szívni a fogad, hogy nincs bátorságod továbbmenni.
Ezzel nagyon egyetértek. Persze, így kimondva pofonegyszerűnek hangzik, de valójában nem az. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #10451 Dátum: 2013. Június 22. - 14:03:50 »
Persze, így kimondva pofonegyszerűnek hangzik, de valójában nem az. :)
Hát ja, nekem is évekbe telt... :D ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Funny
« Válasz #10452 Dátum: 2013. Június 22. - 14:16:16 »
Na igen, meg vannak pillanatok, amikor elbizonytalanodik az ember...

Tom, az feltűnt, hogy a Kabin in the woods filmben a főhősnő mennyire hasonlított rá?  :)
Most direkt megnéztem, tényleg hasonlít. :D Nagyon szép színésznő egyébként. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #10453 Dátum: 2013. Június 22. - 14:27:36 »
Meg egyébként is, megéri megmászni azokat az emeleteket, akkor is, ha a legfelsőn csak egy embert találsz. A fenébe is, akkor éri meg a legjobban. :)
De nincs ott egy se.  ;) Ez a vicc nem arról szól, hogy megelégszel-e a középszerűvel, hanem arról, hogy amikor már minden varázslatos, és mesébe illő, a nőknek vagy az is kevés (ami persze általánosítás), vagy - és ez már közelebb áll a valósághoz - a kíváncsiság miatt (amely a macskát is megöli, mint tudjuk :)) képesek kockáztatni a legjobbat is. Amely szintén: az élet rengeteg területén tök jó, de abban, ami igazán fontos az életben, nem.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Funny
« Válasz #10454 Dátum: 2013. Június 22. - 14:37:12 »
Különben nekem is ez jutott eszembe, hogy a viccben sokan szerintem már csak puszta kiváncsiságból is felnéznének a 6.-ra, mert nem tudják előre, hogy átverés. Hisz akár az is lehetne a 6. emeleten, hogy mondjuk a pasi kőgazdag. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Funny
« Válasz #10455 Dátum: 2013. Június 22. - 14:41:29 »
Én személy szerint csak arra céloztam, hogy ha a "nő" szót kicseréljük "férfi"-ra, a "nagy mellek"-et pedig a "karizma, tartás, jó kiállás, magabiztosság, tehetség, humor, tolerancia, IQ, EQ, emberségesség, egyéniség, jó külső megjelenés, ápoltság, romantika, lazaság és férfiasság*" kifejezésekre, akkor Te se vagy különb nálunk. :P ;D

*bocs, a figyelmesség és a céltudatosság kimaradt. :)
Azért félelmetes, hogy ha ezt így önmagában olvassuk, mennyire hasonlít erre a viccre… (mármint a legfelső bejegyzésre a linkből)


Jó, és milyen igaz!
 ;D
Bill Murray kérdése sejlik fel az Idétlen időkből, mikor Andie MacDowell az ideális férfi kritériumai felsorolásának végén megkérdezi: de ugye azért férfi?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 22. - 14:43:41 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #10456 Dátum: 2013. Június 22. - 18:15:51 »
A legvégén minden kritérium teljesítése után hány brit férfi színész marad benn az utolsó fordulóban? ;D

Ezzel kapcsolatosan nemrég olvastam egy jútúb hsz.-t, ami így szólt:
"Thanks to Tom Hiddleston, and perhaps cruel fate, many women will die alone with a sh*t load of cats."
 :lol:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #10457 Dátum: 2013. Június 23. - 00:19:08 »
Ez a vicc nem arról szól, hogy megelégszel-e a középszerűvel, hanem arról, ...

Tudom. Elvileg. :) Gyakorlatilag mégis azt mondja, hogy "ha nem akarod megszívni, ne akarj többet". Mert ki "jár jól" eszerint? Aki minnél hamarabb "áruhoz jut", azaz a lehető legkevesebb elvárása van. ;) Igen, nagyon reális, és évtizedek múlva is hihetetlen életminőséggel jár. :)
De ha már itt tartunk, szerintem inkább az a probléma, hogy az emberek úgy keresnek párt, hogy magukat sem ismerik és fogalmuk sincs, mit akarnak. ;)

Na igen, meg vannak pillanatok, amikor elbizonytalanodik az ember...
Persze. Aztán vannak azok, amikor beigazolódik, hogy igazad volt. :D És azok elég sok mindent megérnek.

A legvégén minden kritérium teljesítése után hány brit férfi színész marad benn az utolsó fordulóban? ;D
Azért azt hozzá kell tennem, hogy nem csak ők maradnak bent az utolsó fordulóban; még jó esélyük van a programozóknak és a harcművészeknek is. Illetve a programozó harcművészeknek. :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Funny
« Válasz #10458 Dátum: 2013. Június 23. - 12:31:08 »
Persze. Aztán vannak azok, amikor beigazolódik, hogy igazad volt. :D És azok elég sok mindent megérnek.
Igen, ez igaz. :)

Idézet
Illetve a programozó harcművészeknek. :D
És tényleg léteznek olyanok is. ;D

Amúgy lefogadom, Tom Hiddlestont a mosolya miatt imádod, ugye? :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Funny
« Válasz #10459 Dátum: 2013. Június 23. - 15:04:13 »
Ez már volt?  :D


Amúgy nem csak a Juk, mert én simán csapatot váltanék Tom Hiddlestonért.  :hehe:  :lol: