Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774705 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #820 Dátum: 2008. április 29. - 22:48:45 »
Mi a baj veletek, srácok?  ;D
You are 2% Emo. Ha Ha! Immovable Force. You're fine. Something bad happens, you shrug it off. No Big deal right? Good job. Carry on. Thanks for playing...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #821 Dátum: 2008. április 29. - 22:57:14 »
Wattafuck??? 25% emo? Ó istenem...mindjárt sírok. Hol egy penge? ;D ;D

Amúgy kaine, ez nem talgaby-s vicc, de neked az életkorord sokat húzott le a teszten. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #822 Dátum: 2008. április 29. - 23:20:35 »
Igaz, erre nem is gondoltam.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #823 Dátum: 2008. április 30. - 00:04:07 »
Amúgy ez az emo style egyre jobban hódít. MÉg aki nem mondja magát annka, vagy nem karattyol világfájdalomról meg ilyenek, akkor is így néz ki. A villamoson legalábbis csupa ilyen fiatal arcot látok...max nincs ilneb béna haja, meg nincs kifestve a szeme, meg a körme, fiú létére.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Funny
« Válasz #824 Dátum: 2008. április 30. - 00:59:03 »
- Miért sír az EMO-s kislány a kör alakú szobában?
- Mert nincs sarok ahol sírhatna

Erről ez jut eszembe:

- Miért nem sír a kislány miután elesett a bicajával?
- Mert a tüdejét átszúrta a kormány

- Anya! Anya! Basznak a kutyák!!!
- Jól van kisfiam, had csinálják!
- De anya, anya, FÁÁÁJ!!!

én 20-as emo lettem, bár fogalmam sincs miért. Lehet, hogy hazudnom kellett volna a koromnál vagy a nemüségemben? Mert semmi emosat nem írtam, egy zenekart sem ismertem, meg semmi. (Kaine csak azért lett ilyen alacsony, mert idősebb!)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #825 Dátum: 2008. április 30. - 06:34:25 »
Nem csalás, nem ámítás: You are 0% Emo. Ha Ha!
 
Immovable Force. You're fine. Something bad happens, you shrug it off. No Big deal right? Good job. Carry on. Thanks for playing...
 :D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Funny
« Válasz #826 Dátum: 2008. április 30. - 08:10:40 »
jesszusom, még mindig sikk az emosokat gyalázni? mikor elmentem az országból ugyanezek a viccek voltak forgalomban és akkor sem voltak viccesek egy cseppet sem, döbbenet, hogy valaki még ezeket szellemesnek véli. Egyszer írtam valami fórum szerűségre egy védőbeszédet az emokról, nekirontva az előítéleteknek, mert a tököm tele lett már, hogy mindenki ontotta magából a hülyeséget, meg mindenki emosokat akart verni. Nyomjam fel ide is, érdekel valakit, vagy hagyjam a fenébe?
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #827 Dátum: 2008. április 30. - 08:19:54 »
Szerintem nyugodtan ideírhatod, csak az offba. Mondjuk annyira én sem értem ezt az emoutálatot, de már hozzászoktam, hogy valakiket mindig sikkes utálni (szőke nők, rendőrök, stb). Sajnos ilyenek az emberek. Egyébként ezeknek a vicceknek a 90%-át már hallottam rendőrösben is régebben, amikor az olyan viccek voltak a trendik.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #828 Dátum: 2008. április 30. - 09:23:29 »
pepo: az előző adag vicc tényleg jobb volt, ez már néhol erőltetett. :( De köszi, ezek mindig jöhetnek. ;D

Punkológus: én alapvetően nem az emosokat utálom, hanem azt, hogy ezeknek az embereknek 90%-a csak a divatot majmolja. A másik 10% meg szomorú, hogy valóban így érez. Nem is értem, hogy utálhat valaki egy olyan világot, amiben még szinte nem is élt.
A viccekkel kapcsolatban meg én azon nevetek, hogy az emberi hülyeségre milyen sztereotípiákat lehet felépíteni. Ezeknek nagy része tényleg rendőrviccből lett átalakítva, de az előző adag tökéletesen mintázta mindazt a külsőséget, amit az emo "életérzés" jelent.  Nem akarom megverni őket, nem pazarolnék rájuk annyi energiát. Egyszerűen azon nevetek, mennyire szánalmas az, hogy ennyien birkamódon tudnak követni egy divatot.

14% emo vagyok... igen, néha felveszek egy fekete nadrágot vagy felsőt. ;D
És ismerek 2 olyan zenekart, amit felsoroltak, csak mellesleg semmi közük az emo irányzathoz. :-\ A My chemical romance speciel a Green Day előzenekara volt 2005-ben, a Simple plan pedig egy pop-punk banda volt az első 2 albumánál, azóta nem tudom mi van velük... mondjuk, az, hogy a legjobb banda lenne bármelyik, erős túlzás. :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #829 Dátum: 2008. április 30. - 10:16:04 »
Hm, 29% emo... kicsit fura, na mindegy. Mondjuk az igaz, hogy a ruháim 90% szürke vagy fekete, bár ennek összesen annyi oka van, hogy így legalább nem kell tökölnöm a színkombinálással. :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Funny
« Válasz #830 Dátum: 2008. április 30. - 11:44:53 »
én is dobjam ki az öltönyöket, meg a fekete ingjeimet, és vegyek helyettük pirosat? ugyanmár.
hülyeség az egész.


talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #831 Dátum: 2008. április 30. - 12:01:41 »
Avagy miért nem jó, ha az ember minimális angol ismerettel próbál sztakiból kikeresni dolgokat... ;D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #832 Dátum: 2008. április 30. - 12:03:34 »
 :lol: Lefagytam... ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #833 Dátum: 2008. április 30. - 12:05:22 »
Biztos ez a bukta a pékség specialitása. :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #834 Dátum: 2008. április 30. - 17:53:12 »
Punkológus: Akkor beszéljünk róla. ;D Nemtom, hogy amikor elmentél, mi volt a divat, kit volt divat szidni...az az igazság, hogy engem nem érdekele a divat. Szóval ilyen tekintetben én nem tudok nyilatkozni...én csak azt tudom mondani, hogy elég ilyen nyomorék emost látok a villamoson, hallom őket beszélni, és egyszerűen felrúgnám őket ahogy vannak. Ugyan, másnak nem kaki az élet? Mit tud egy 15 éves takony a világról? Én mindjárt 19 éves vagyok, mégse tudok semmit a világról....innentől kezdve nincs mit beszélni.
A múltkor(vagy 3 hete) megyek a Kossuth tér felé(debreceni nagytemplomi megállóhely) és mit látok a villamoson? 2 emos egymásba borulva pityereg, hogy jajj anyám ma mily nagy dolgok történtek a nagyvilágban....szánalmas. Tarts egy gyarló, bunkónak, de én akkor sem fogom ezt az egészet elfogadni. én megvetem őket, és szerintem ez a normális reakció. Ha mindannyiunk, akinek olyan gyermekkora van, mint a legtöbb emosnak, felvágta volna az ereit, akkor max 5 millió ember élne ebben az országban. Várom a köveket. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #835 Dátum: 2008. április 30. - 18:40:56 »
Csak hogy oldjuk egy kicsit a témát, nekem az emoról mindig eszembe jut Hofi egyik kabaréjának egy részlete. Most megosztom veletek (jobb egérgomb-cél mentése másként):
http://sepi.extra.hu/egyeb/Hofi-Geza-Elelem-Bere-reszlet.mp3

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #836 Dátum: 2008. Május 01. - 00:15:47 »
Nem csalás, nem ámítás: You are 0% Emo. Ha Ha!
Csaltáll!  ;D Mit ronthattam el, hogy én 2%-os lettem? Mindjárt sírva fakadok! Ja, hogy ezt?  ;D

----------------

Egy oldal, ahonnan kiderül, mi a neved egy robotvilágban.  :D
Az enyém: Hadviselésre Alakított Rakétameghajtású Zónafigyelő Android -- Támadásra Oktatott Mesterséges Ionizátor
A szakmai kíváncsiság pedig megnézette vele, hogy a SHIELD ezt jelenti: Sebészetre és Hadviselésre Idomított Elfogó Lézerirányítású Dezintegrátor  ;D

http://www.vicclap.hu/kiborg/

« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 01. - 00:43:37 írta kaine »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #837 Dátum: 2008. Május 01. - 08:08:55 »
Nem csalás, nem ámítás: You are 0% Emo. Ha Ha!
Csaltáll!  ;D Mit ronthattam el, hogy én 2%-os lettem? Mindjárt sírva fakadok! Ja, hogy ezt?  ;D
Elhiheted, hogy engem is meglepett az eredmény, főleg azok után, hogy a többieknek átlagban azért csak kijött a 20%. De hát istenem, jókedélyű ember vagyok, optimista, mások is kedvelnek (vagy legalábbis nem merik az ellenkezőjét mondani  ;D ), gondolom ezek már alapból lenullázák az emos esélyeimet. :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #838 Dátum: 2008. Május 01. - 09:30:24 »
Na ezt a robotos manővert kipróbáltam és elég érdekesre sikeredett, először az Ádám-al próbálkoztam, mert hát ugye ígyí hívnak, és ez jött ki:
Ároktisztításra Definiált Árokásó Műholdromboló
Amit csak azért nem értek, mert hogy rombolok műholdat ha árkot túrok ;D
Aztán belőttem a Ben Reilly-t:
Biomechanikus Erőszakos Naszád - Rádiózavarásra Előállított Ikerhorizontális Lézerirányítású LYukkártyarendszer
Hmmm :drying:
 ;D

Viszont a Tomi által talált oldalon van egy Ördögi Terv generátor, hát az valami kegyetlen, rögtön ki is próbáltam.
http://www.vicclap.hu/terv/

A célod egyszerű: A tökéletes bűnügy végrehajtása
Indítékod: az átlagnál egy kicsit erősebb benned a bosszúvágy, mert az iskolai szünetben mindig elvették a tízóraid

Első Fázis:
Ideje hozzálátnod. Az első dolog, amit meg kell tenned: lebénítani a dúsgazdag milliomosokat Ezzel felhívod magadra a világ figyelmét, az emberek megdöbbenve értesülnek érkezésedről. Ki ez a bűnügyi lángelme? - kérdezgetik majd megrettenve. Honnan a pokolból jött ez? És miért van fekete ruhában, mint Zorro?

Második Fázis:
Ha ezzel megvagy, a következő lépés: megszentségteleníteni a Fehér Házat. Figyeld meg, ezután számítógép-programozók hordái szegődnek nyomodba, hogy parancsodra romboljanak és pusztítsanak. Neved eggyé válik azzal a szörnyűséggel, amit az emberek úgy emlegetnek, hogy: Vészmészárszék! Ezt suttogja majd halála előtt mindenki.

Harmadik Fázis:
Végül aktiválod titkos fegyvered: a természetfölötti erők szuperprizmáját, amely előidézi a kínt, szenvedést, satöbbit. Ezek után előbújhatsz kísértetkastélyodból, a világ a lábaid előtt hever.

Ha tanácsainkat követed, a diadal nem marad el. Bízz bennünk, és használd az Ördögiterv-generátort!

« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 01. - 09:44:40 írta Ben Reilly »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #839 Dátum: 2008. Május 01. - 09:52:57 »
Siklórepülésre Előállított Pszeudo Ionizátor

Bővebben: Semleges Ellenállásra és Pusztításra Rákényszerített Értelmes NYaktörő Ionizátor - Zaklatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Többfunkciós Árokásó Naszád. ;D Ezentúl szólítsatok így.