Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774655 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #900 Dátum: 2008. Május 08. - 21:27:06 »
Én mindig abszolút Tom macska pártján álltam, és azt nem értettem meg soha, hogy a Dragon Ball Z-t azért vették le a műsorról anno, mert túlságosan erőszakos volt, de simán műsoron hagytak egy olyan rajzfilmet (Tom & Jerry) amiben az a rohadt patkány a legkegyetlenebb módokon csinálja ki szegény macsekot. Aszem Tom farkánának felgyújtása és több darabra szeletelése még az enyhébb esetek között volt, voltak ennél durvábbak is ebben a "mesében". A Prérifarkas kanosszajárása ugyanez. Csóró farkas csak a betevőért rohangál, az a csirke meg ahelyett hogy megnyúvadna biibiip-el.  :asit:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #901 Dátum: 2008. Május 08. - 22:07:16 »
Én is a Tom és Prérifarkas rajongók táborát erősítem.  :D Mondjuk én nem untam meg őket soha, még most is olyan jókat tudok röhögni rajtuk. Tom és Jerryből is inkább a későbbi részek nem tetszettek, amiknek már a rajza sem volt valami nagy szám, plusz a történetek is elég gyengék voltak, de a negyvenes évi klasszikusok hatalmasak a mai napig.
De akkor is a Mormogi család volt a kedvencem. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #902 Dátum: 2008. Május 08. - 22:13:19 »
Ja, hogy ez vicc akart lenni. Akkor tegyél ki smiley-t mellé.
Vannak viccek, melyek nem viccesek nevetve előadva.  ;)
Én csak azt nem értettem, hogy minek veszi meg azt a rengeteg cuccot, hogy elkapja a Gyalogkakukott, mikor a pénzén kaját is rendelhetne.
Hehe, tényleg!  :lol: Ez eszembe se jutott.
Én is a Tom és Prérifarkas rajongók táborát erősítem.  :D Mondjuk én nem untam meg őket soha, még most is olyan jókat tudok röhögni rajtuk.
A Tom és Jerryt csak azlrt untam meg kicsit, mert már többször láttam "mindet". De a Gyalogkakukkot én se untam meg soha. Van is egy videókazettányim róluk.  :D
Emlékszik még valaki a Magilla Gorillára? Abban a Rúgóláb Sheriff nagyon jó volt, meg a Speedy Gonzales.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #903 Dátum: 2008. Május 08. - 22:15:11 »
A Speedy Gonzales nem a Tapsi Hapsiban volt? :headscratch:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #904 Dátum: 2008. Május 08. - 22:17:17 »
Én Atom Anti fan vagyok halálom napjáig, de azt a három hülye medvét is bírtam, akik texasi parasztoknak vannak felöltöztetve, és a papamaci mindig megszívja a kedves családja miatt.  ;D Nem emlákszik valaki a címére, jó rég nem láttam, csak arra emlékszem hogy az Atom Anti után adták mindig, és a medvék tandemen gurulnak a főcímben.
Speedy is Tapsi bandájához tartozott a Looney Toonsban, de főként saját kalandjai voltak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #905 Dátum: 2008. Május 08. - 22:21:05 »
Lehet, hogy keverem. Akkor volt még valaki nagyon jó a MG show-ban.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #906 Dátum: 2008. Május 08. - 22:30:09 »
Én Atom Anti fan vagyok halálom napjáig, de azt a három hülye medvét is bírtam, akik texasi parasztoknak vannak felöltöztetve, és a papamaci mindig megszívja a kedves családja miatt.  ;D Nem emlákszik valaki a címére, jó rég nem láttam, csak arra emlékszem hogy az Atom Anti után adták mindig, és a medvék tandemen gurulnak a főcímben.
Az volt a Mormogi család, amit már említettem.  ;) Az Atom Antiban három rövid rajzfilm volt, az Atom Anti, Cukorfalat és a Mormogi család. Ez volt aztán a tökéletes hármas, bárcsak adnák a tévében megint.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #907 Dátum: 2008. Május 08. - 22:31:36 »
Na várj csak, vegyük sorba: Csacska Macska (asszem Top Cat volt angolban); Mr. Peebles; Ricochet Rabbit; Droop-A-Long; Ogee; Mushmouse; aztán ott volt még a két egér a macskával Pixie, Dixie és Mr. Jinks nálunk Inci Finci és Kandúr Bandi néven futottak. Hú így hirtelen ennyi.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Funny
« Válasz #908 Dátum: 2008. Május 08. - 22:33:35 »
A Turpi urfi is jó volt még.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #909 Dátum: 2008. Május 08. - 22:41:11 »
Tényleg basszus Mormogi  :lol:
De a legjobb karakter ebből a kategóriából Mardel (Muttley) a hülye vihogásával.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #910 Dátum: 2008. Május 08. - 22:42:57 »
Pici koromban ez volt a legjobb rajzfilm. Elsőre Flúgos futam néven ment, majd évekkel később Süsü keselyű címen.
"Mardel! Csinálj valamiiiit!"  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #911 Dátum: 2008. Május 08. - 23:19:33 »
A Flúgos futamot én is nagyon bírtam!  :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #912 Dátum: 2008. Május 09. - 10:10:27 »
A Flúgos futamot nagyon imádtam! ;D Muttley is nagyon jó volt, de a gazdáját bírtam igazán. Annyira elvetemült volt, hogy nincs rá szó. ;D
Erről eszembe jut a Ratchet &Clank 3 egyik videója. Ez a legviccesebb főellenség akit valaha kitaláltak! :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 09. - 10:14:55 írta Ju »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #913 Dátum: 2008. Május 09. - 14:39:20 »
A Wacky Racest én is imádom, nemrég kezdtem el leszedni a dvdripet. De én a spin-off sorozatait is bírtam (Perils of Penelope Pitstop és Dick Dastardly & Muttley In Their Incredible Flying Machines).

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Funny
« Válasz #914 Dátum: 2008. Május 09. - 17:29:43 »
Gyalogkakukk nem volt a kedvencem, de Tom és Jerry nagyon jó volt, meg a Flúgos futam is. Jé, nem is tudtam, hogy két spin-offja volt, csak a szöszi csajra emlékeztem, de mivel azt láttam előbb, azt is hittem, hogy fordítva van.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Funny
« Válasz #915 Dátum: 2008. Május 10. - 23:23:00 »
ez baromi vicces!!! (english)


pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #916 Dátum: 2008. Május 11. - 09:34:01 »
Ez tényleg jó! :hehe:
(amúgy tök jól felsorolják a párhuzamokat)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Funny
« Válasz #917 Dátum: 2008. Május 11. - 10:10:49 »
azt hittem erre kapod fel a fejed:
- Jerk!
- EMO!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #918 Dátum: 2008. Május 11. - 12:08:50 »
Az egy kicsit erőltetett volt, bár kétségtelen, hogy lelkivilágát tekintve lehetne az emo-sok példaképe. :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #919 Dátum: 2008. Május 11. - 12:56:24 »
Hehh, ez tényleg nagyon jó volt!

(I AM the nightlife. :D )
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?