Szerző Téma: Funny  (Megtekintve 774602 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #60 Dátum: 2007. Július 20. - 09:06:42 »
Ez fanart! ;) Minden történetből kihozzák, ahol van két férfiszereplő... mert egyeseknek ez izgi. Szóval, aki menő, abból buzit csinálnak azok, akiknek nincs élete. :roll: Animékből látok hasonló fanartokat, de még nem jöttem rá miért jó. Ha valaki érti, igazán elmagyarázhatná. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #61 Dátum: 2007. Július 20. - 10:10:11 »
Kihozzák ezt két női szereplővel is. Sőt, az határozottan gyakoribb. ;D Ha Sepi egyszer megcsinálja a 18-as galériát azokkal a képekkel, amiket küldtem neki, majd meglátja mindenki. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Funny
« Válasz #62 Dátum: 2007. Július 20. - 10:22:13 »
Egy hős köré felépített legendát a legjobban az tud rombolni, ha kétségbe vonják a nemiségét. Az ziher hogy az ilyen fanartokat Dr. Fredric Wertham megrendelésére csinálták propaganda anyagnak.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #63 Dátum: 2007. Július 20. - 10:30:22 »
Hm, nem tudom, annyira nem láttam még nagy bajnak... Painkiller Jane most az új sorozatának első számát egy szép csókjelenettel zárta egy közel-keleti nővel, a Gen13-ban egy női csapattársa határozottan kikezdett Fairchilddal fürdés közben, az Authority-ban egész sokáig élt békés házasságban egy meleg férfi páros, miközben az örökbefogadott lányukat nevelték, Kolosszust is milyen jól elfogadták Ultimateverzumban, még Sarkcsillaggal is összejött... különösebben nem érzem felkavarónak a dolgot. Még azzal is poénkodtak nem egyszer, hogy senki se hiszi el Pókiról a szűk környezetén kívül, hogy heteroszexuális, a fél Marvel-univerzum meg volt győződve róla a leleplezésig, hogy meleg. :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #64 Dátum: 2007. Július 20. - 10:49:50 »
Itt nem arról van szó, ha történetileg meleg valaki. ;) Sokkal inkább arról, hogy ha csak a rajongók (főleg unatkozó, 100 kilós tinilányok, akiknek nincs más szórakozása és hát működnek a hormonjaik) állítják be annak és ezen élik ki a kicsinyes fantáziájukat. Ha egy szereplő jól néz ki, azt már rögtön össze kell hozniuk egy másik jóképű szereplővel és akkor örülnek.  :-\

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Funny
« Válasz #65 Dátum: 2007. Július 20. - 12:29:03 »
No de itt kérem másról van szó, Batman homoszexuális kapcsolata Robinnal egy jó 30-40 éves vita része, mely először a képregények lejáratására indult. Egy ameikai Bölcs István találta ki. Mindenesetre roppant gyanus, hogy Batman meglett férfi létére minibokszeralsóba öltözteti nála jóval fiatalabb segédjét. Sőt... tudtommal egy ágyban is aludtak már :hehe: De a témának nálam jóval szakavatottabbb ismerői is vannak pro és kontra.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #66 Dátum: 2007. Július 20. - 13:37:40 »
Ju, erre legfeljebb akkor a rengeteg fancomicot tudom előszedni. Ott van a palcomix is, jópár gyerekmesét írtak át kissé... meredekebbre. ;D Szerintem az ilyesmi már igen nagy múltra tekint vissza, láttam már egy jó 50 éves vacak képregényfüzetecskéből is részleteket, ahol Popeye volt a szenvedő alanya ennek.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Funny
« Válasz #67 Dátum: 2007. Július 20. - 14:19:45 »
Az egy dolgo, hogy pedofilnak állítják be Batmant, de ez?
A félelem nélküli

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #68 Dátum: 2007. Július 20. - 14:43:34 »
Persze, ha néhány ürge fanartot vagy fancomicot csinál belőle, akkor minden rendben, nem velük van a baj. :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #69 Dátum: 2007. Július 20. - 15:06:42 »
Ahogy Punk is mondta: ez nem egyszerű fan art. Az ötvenes években azért jött létre a comics code authority, mert valaki nagy hangon elkezdte ócsárolni őket, hogy rossz hatással vannak a fiatalokra. Hogy Batman és Robin homik, Superman antiszemita, és hasonlók. A CCA a nagy botrány miatt védekezésképpen jött létre, hogy amin rajta van a pecsétjük, azt ellenőrizték, és nem tartalmaz olyanokat, ami miatt egy szülő ne vehetné meg a gyerekeinek az adott lapot. Nem véletlen, hogy az összes szuperhős képregényben le van árnyékolva a meztelen test.
Aztán nemrég a k.net főoldalán volt egy jó nagy vita erről a Batman-Robin kapcsolatból, hogy miért azzal reklámozták a leszbikus és meleg fesztivált.
Ezt a képet pedig most találtam, és mivel láthatóan rajzfilmes grafika, azt hittem tényleg volt egy ilyen epizód valamelyik sorozatukban.  :D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Funny
« Válasz #70 Dátum: 2007. Július 20. - 15:22:59 »
De nincs új a nap alatt: Már a bibliai Dávid királyról is azt állították alatvalói, hogy buzi volt, mert egyik dalában azt találta mondani az éppen elesett Jonatánról, hogy "fontosabb volt nekem szerelme, bármely nő szerelménél"... legalábbis Heller szerínt.  :hehe: :hehe:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Funny
« Válasz #71 Dátum: 2007. Július 20. - 15:41:36 »

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Funny
« Válasz #72 Dátum: 2007. Július 20. - 16:16:33 »
Meg mostanában a Brokeback Mountain láttak napvilágot hasonlóak:(Star wars, ponyvaregény, Gyűrűk ura, Vissza a jövőbe és hasonlók)

http://www.youtube.com/watch?v=omB18oRsBYg
http://www.youtube.com/watch?v=k5CYP0TnG1k
http://www.youtube.com/watch?v=xqsrWDA8afU
http://www.youtube.com/watch?v=tgt-BiFiBek
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #73 Dátum: 2007. Július 20. - 17:12:57 »
Hm, kaine a jelek szerint összefutott végre az Ultimate Civil Warral... :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #74 Dátum: 2007. Július 20. - 22:15:27 »
No, ellensúlyozandó azt a Batmanest, íme egy másik fanart bizonyságképpen, hogy a bőregérnek talán mégiscsak kitűnő az ízlése... http://m1.freeshare.us/160fs472252.jpg

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Funny
« Válasz #75 Dátum: 2007. Július 21. - 17:15:39 »
Nah ez inkább csak kitaláció. Az előző kép hietlesebb Batmanről :P :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Funny
« Válasz #76 Dátum: 2007. Július 21. - 21:41:22 »
Superman antiszemita

Itt viccre gondolsz, amikor akarlendítéssel poénkodnak?
A félelem nélküli

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Funny
« Válasz #77 Dátum: 2007. Július 22. - 20:53:40 »
Ez az elmélet engem is érdekelne :D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Funny
« Válasz #78 Dátum: 2007. Július 22. - 21:00:01 »
Van egy kimerítő cikk róla itt.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Funny
« Válasz #79 Dátum: 2007. Július 23. - 09:09:48 »
url=http://m1.freeshare.us/160fs472252.jpg]http://m1.freeshare.us/160fs472252.jpg[/url]
Úgy látom, ez a Vadóc még egy szép kis orrműtét előtt áll. :hehe: