Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 898459 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1240 Dátum: 2008. Május 05. - 20:14:54 »
Marvel nem áll meg:
Bejelentették, hogy 2010-11 nyarain 4 filmmel is jönnek. Ennyi? Közel sem. Iron Man 2 jön majd 2010 április 30-án, és abban a filmben mutatják majd be Thor karakterét, aki 2010 június 4-én jön is külön filmben. Innen áttérünk 2011-re, amikor is a Captain America filmmel indítják a blockbuster szezont május 6-án. És végül az utolsó bejelentett, az Avangers mozi 2010 júliusában.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1241 Dátum: 2008. Május 05. - 20:32:09 »
Wow, ez tök jó hír! Nagyon király lenne ha ez mind összejönne a stúdiójuknak! :oh:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1242 Dátum: 2008. Május 05. - 20:42:15 »
Na fogadj még rá. A Marvel állandóan kilistázza, hogy milyen filmjeik vannak előkészületben, de a hangya és a Deadpool is 10 éve készülget... persze most, hogy övék lesznek a jogok, megváltozhat mindez, csak nehogy a képregényíróik kezébe adják a forgatókönyvírást is.  :hehe: Nem is, ez inkább  :drying: JMS tuti kap majd valamit.  :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1243 Dátum: 2008. Május 05. - 22:03:51 »
Ezüst Utazó is jórégóta készül már.

Ja, amúgy megnéztem a Vasat. Hát, összességében elég jó volt, bár pár dologban nem értettem egyet a filmmel, vagy inkább csak zavart. Én nem adnék rá ilyen 94%-okat, de egy 75-öt igen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1244 Dátum: 2008. Május 05. - 22:11:31 »
Ugyiugyi.

--

Off: tud valaki olyan helyet mutatni, ahol a színészek gázsija van feltűntetve, hogy 1-1 filmért mennyit kaptak?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1245 Dátum: 2008. Május 05. - 22:15:32 »
JMS tuti kap majd valamit.  :headscratch:
Csak nehogy Pókember film közelébe engedjék! :fatestapolo: :hehe:
Mindenesetre jó kezdet, hogy a Vasember ilyen sikeres lett a Marvel első saját filmjeként. :D
Amúgy nem értem hogy pl. a Hangyából minek kell külön mozifilmet csinálni, szerintem nem olyan nagy szám az a karakter... :headscratch: Elég lenne ha az Avengers filmben mutatkozna be mint mellékszereplő.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1246 Dátum: 2008. Május 05. - 22:19:40 »
Szerintem se a legjobb, hogy külön-külön készítenek mozifilmet az Avengers tagokról és csak utána a csapatról. Mert ha véletlenül valaki nem vállalja az Avengers filmhez a szerepet, akkor borulhat az egész terv (mint pl a JLA esetében is). Inkább elsőnek kellene csinálni az Avengers filmet, és utána a külön filmeket (mint az X-Men esetében, ami nagy siker volt, és most meg jönnek a külön filmek, mint a Rozsomák, meg a Magneto).

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1247 Dátum: 2008. Május 05. - 22:46:43 »
De ők most úgy gondolkodnak, hogy először megszületnek a "karakterek", és értelemszerűen ezt követően jön a következő lépcsőfok, alakítanak egy szuperhőscsapatot. Az X-eknél azért más volt a szitu, ott max csak roszomák kapcsán lett volna esélyük komoly sikerre (az már más tészta, hogy én még jópár X karakterből el tudnék képzelni önálló filmet, persze azért Roszi is megteszi :)), másrészt akkoriban még az X film is komoly kockázatot hordozott. Ma ez már korántsincs így.

A Marvel megcsinálja ezeket a filmeket, ez már nagyon valószínű, mondjuk a hangyát szerintsem sem kéne erőltetni :D. Úgy gondolom, hogy lesznek annyira előrelátóak, hogy úgy kössenek szerződést a színészekkel, hogy az Avengers mozi is benne legyen.
A JLA esetében mondjuk nagyon elrontották ezt, (persze nem ők, hanem a Warner és a DC) , de nemcsak a színészek miatt bukott meg a dolog. Alkotói nézeteltérések is voltak, például Christopher Nolannek nem tetszett, hogy az itteni Batman teljesen eltérne a Christian Bale alakította szuperhőstől. Ezenkívül a a rendező George Miller (Mad Max) a Warnerrel is vitába keveredett a forgatókönyvet illetően.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1248 Dátum: 2008. Május 05. - 23:55:16 »
Szerintem is jóbb így, hogy előbb külön-külön ismerjükmeg őket. Csapatban úgysincs igazából még anniy idő se a karakterekre, mint a külön filmben.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1249 Dátum: 2008. Május 06. - 00:45:47 »
most olvastam WIKIn a Marvel Studio-ról:

In 2005, Variety reported that Marvel themselves will start producing films with Paramount Pictures distributing them. The funding will come from a seven year $525 million revolving credit facility with Merill Lynch. Since the announcement, Marvel's film slate has expanded to include:

    * Iron Man (2008) - Distributed by Paramount Pictures
    * The Incredible Hulk (2008) - Distributed by Paramount and by Universal Studios in the United States

In development

    * Iron Man 2 (2010) - Distributed by Paramount Studios - April 30, 2010 release[1]
    * Thor (2010) - Writer Mark Protosevich engaged. Directed by Matthew Vaughn. - Distributed by Paramount Studios - June 4, 2010 release[1]
    * The First Avenger: Captain America (2011) - Distributed by Paramount Pictures - Writer David Self engaged[1] - May 6, 2011 release [2]
    * The Avengers (2011) - Distributed by Paramount Pictures - Writer Zak Penn engaged[1]- July, 2011 release [3]
    * Ant-Man - Writers Edgar Wright & Joe Cornish and Director Edgar Wright engaged[1]
    * Nick Fury - Distributed by Paramount Pictures - Writer Andrew Marlowe engaged - Samuel L. Jackson engaged, has cameo as Fury in Iron Man [1]
    * Black Panther - Distributed by Paramount Pictures
    * Dr.Strange - Distributed by Paramount Pictures
    * Hawkeye - Distributed by Paramount Pictures
    * Shang-Chi - Distributed by Paramount Pictures
    * Cloak and Dagger - Distributed by Paramount Pictures
    * Power Pack - Distributed by Paramount Pictures


na még az okés, hogy Hawkeye, Fury meg Dr. Strange film, de Power Pack meg Cloak and Dagger?!?!?!
Remélem belátják majd, hogy habár mindenből lehet comicot csinálni, nem érdemes mindenből filmet nyomni!

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1250 Dátum: 2008. Május 06. - 00:56:00 »
A Thor rajongók és a Hangya rajongók ( van ilyen egyáltalán? :D) fellélegezhetnek.

A rendezői székben ülő fiatalemberek nevei garanciák lehetnek arra, hogy színvonalas feldolgozás készülhessen. Azért remélem, hopgy Vaughn ezúttal nem lép le, mint anno az X-Men 3 esetében. Meg is látszott a filmen, mert Brett Ratner vette át, aki ugyan korrekt munkát végzett, de a Singer rendezte első két résztől elmaradt a harmadik rész.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1251 Dátum: 2008. Május 06. - 16:32:37 »
Matthew McConaughey lehet Amerika kapitány
A Marvel a Vasember sikere után bejelentett néhány képregényfilmet, ezek között van Thor, amelyet 2010 júniusában terveznek bemutatni és amely a legutóbbi tervezet szerint 400 millióba kerülne. Na de a legjobban várt produkció a képregényfanok részéről talán a Bosszú Angyalai (Avengers), amelyben jó pár ismert szuperhős található.
El is érkezik 2011 júliusában, legalábbis a tervek szerint, jómagam kisé szkeptikus vagyok ezzel a dátummal kapcsolatban. 2011 május hatodikára pedig belőtték azt az időpontot, mikor bemutatják az Amerika kapitány mozifilmet.
El is kezdtek találgatni már, vajon ki fog belebújni a jelmezbe. Matthew McConaughey állítólag a fő esélyes a szerepre. Ha levágatja a haját, el tudom simán képzelni kapitányként.
Persze ez még ugye csak egy név, bedobnak még a köztudatba néhány ilyet, aztán valamelyiken majd felháborodik a nép, valamelyikre meg bólogatni fognak.

A hír forrása: www.superherohype.com

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1252 Dátum: 2008. Május 06. - 17:39:21 »
Nem is tudom, én MM-et nem igazán tudom elképzelni Kapiként.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1253 Dátum: 2008. Május 06. - 17:51:18 »
kinézetre én el tudom képzelni, meg tuti megdobná a nézettséget a filmnek, de én nem tartom nagy színésznek. Miben szerepelt ami jó film volt?
Legyen a James Bond Kapi! (angol színész:D)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1254 Dátum: 2008. Május 06. - 18:55:25 »
Robert Downey is egy drogos alkoholista volt, az utóbbi 12 évben egy jó filmje sem készült, aztán mégis mekkorát durrantott Stark-ként. Szerintem MM-t se írjuk még le.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1255 Dátum: 2008. Május 06. - 19:11:39 »
Nekem egy tíz évvel ezelőtti filmje nagyon bejött, az Életre-halálra Wesley Snipes-szal és Tommy Lee Jones-szal. Igaz, hogy tök olyan mint a Szökevény, de szerintem jó film.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1256 Dátum: 2008. Május 06. - 19:21:30 »
Azért olyan, mert az is. A Szökevény folytatása, amiben a Tommy Lee Jones által játszott Marshal Samuel Gerard nyomozó újabb szökött fegyenc nyomába ered. Nézz utána az imdb-n.

http://www.imdb.com/title/tt0106977/
http://www.imdb.com/title/tt0120873/

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1257 Dátum: 2008. Május 06. - 19:34:43 »
Jé, tényleg. Fel se tűnt eddig. :D Most nézem, hogy nálunk mutatták be először? Ezt jó tudni. :)

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1258 Dátum: 2008. Május 07. - 00:32:54 »
Robert Downey is egy drogos alkoholista volt, az utóbbi 12 évben egy jó filmje sem készült, aztán mégis mekkorát durrantott Stark-ként. Szerintem MM-t se írjuk még le.

Na, azért ez nem kicsit nem igaz. Akkor sorolom az utóbbi 12 évben elkészült filmjei közül azokat, amik nagyon is jók lettek: Zodiac, A Sanner Darkly, Good Night and Good Luck, Kiss Kiss Bang Bang, Wonderboys és még pár kiseb független film, amiket nem sorolok fel.
És ezek mindegyike a nagyon jó kategóriába tartozik. Anyagilag nem hoztak sokat ezek a filmek, de a kiváló színésznek tökéletes visszatérést biztosítottak a drogproblémáit követően(sajnos azért közben is akadt megint egy-két ügye).
Azonban ezeknek a filmeknek is köszönhetően ismét elismert színésszé vált. Amúgy meg MM és Downey között hatalmas különbség van a színészi kvalitásokban...

Thor 400 milliós költségvetés? Ez tuti hamis adat. Jelenleg nincs olyan film, aminek megadnák ezt.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 07. - 09:20:44 írta Donnie »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1259 Dátum: 2008. Május 07. - 09:23:51 »
A Wolverine film színészgárdája egyre érdekesebben alakul, már az ifjú Scott Summers vagyis Cyclops is belekerült valahogy, és az ausztrál Tim Pocock fogja játszani.
Forrás: Hype