Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 898469 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1260 Dátum: 2008. Május 07. - 15:52:21 »
Frank Miller rendezésében készül a The Spirit, a bemutatót 2009. január 16-ra időzítették. A Lionsgate elnöke, Tom Ortenberg úgy döntött megváltoztatja ezt dátumot és hamarabb lesz látható a film. A döntés oka, hogy Ortenberg a New York Comic Con-on látta a teaser által kiváltott reakciókat, amelyek ugye nem voltak negatívak.

Tehát december 25.-én láthatja a nép (az amcsik biztos) a The Spirit-et. Ezen a napon mutatják még be Adam Sandler fantasy vígjátékát, a Bedtime Stories-t és még két romantikus film is jön akkor , a The Time Traveler's Wife és Marley & Me. Zsúfolt hétvége lesz, de talán így esélye lesz a The Spiritnek nagyobb bevételt elérésére.

És íme a Next Avengers című rajzfilm előzetese:
http://www.craveonline.com/videos/comics/00007927/next_avengers_heroes_of_tomorrow.html

És a Marvel Zombies mozi :) és várjátok meg a stáblista végét!
http://www.craveonline.com/videos/comics/00006904/marvel_zombies_the_movie.html

« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 07. - 15:58:19 írta Ben Reilly »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1261 Dátum: 2008. Május 07. - 16:12:32 »
A Next Avengers jónak tűnik, de már most látom benne azokat a manga beütéseket, amik nagyon nem tetszenek. A szuperhősök egész jól néznek ki benne, de a gyerekek... :roll: Mintha a Yugiohból léptek volna ki.
A Marvel Zombies most valami fan kisfilm, vagy mi akar lenni?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1262 Dátum: 2008. Május 07. - 16:34:47 »
Még szép hogy fan film, a Marvel animációs filmet akar belőle ha jól tudom.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1263 Dátum: 2008. Május 08. - 13:14:38 »
Ez most komoly? A nagy Avengers csapat nem tudta legyőzni Ultront, de majd a 10 éves kis tapasztalatlan utódoknak sikerülni fog? Mennyire gagyi történet már!
(ja bocs trailerben mondják, hogy ultron ismerte az összes gyenge pontját a csapatnak, de majd az ismeretlen kiskölköknek sikerül megmenteni a világot, akik persze hasonlóak lesznek mint a szülők, szóval ugyanazok a gyengepontok...)

A zombie még jó is lett volna, de Peter miért üldögél ott egymaga a garázs előtt, mint egy hülye zombie? (oké, hogy zombie, de attól még nem lett hülye)
De amikor nekiugrik a hulknak az utolsó képen... Egy kacsa jobban ugrik!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1264 Dátum: 2008. Május 08. - 15:08:35 »
A filmben sokkal ijesztőbb volt Amerika Kapitány zombiként, mint a másik kettő, de végülis fanfilmnek nem rossz.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1265 Dátum: 2008. Május 08. - 16:17:08 »
És mi a véleményetek az új X-men rajzfilmről?
http://www.marvel.com/news/moviestories.3499
Nekem nagyon bejön, hasonló grafika , mint az evo , kissé a régi x rajzfilm beütéssel.
Mangásítással\ animesítéssel meg sajnos nem lehet mit kezdeni, mindenhol ezt nyomatják, pedig a régebbi X verzió szerintem tökéletes grafikájú volt, hát még ma hogy nézne ki modern szinezéssel, effektekkel...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1266 Dátum: 2008. Május 08. - 16:39:31 »
Ja, Amerika Kapitány volt a csúcs, de egész jól megcsinálták az egészet!  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1267 Dátum: 2008. Május 09. - 09:02:38 »
Új rendezőre lesz szüksége a Thor filmnek, mert Matthew Vaughn szerződése a Marvel Studios-al decemberben lejár, a cég vezetője, Kevin Feige pedig nem hosszabbította meg azt. A forgatókönyvíró,  Mark Protosevich  marad.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1268 Dátum: 2008. Május 09. - 09:20:45 »
No, egyikről se tudom, hogy kicsodák. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1269 Dátum: 2008. Május 09. - 10:44:02 »
A rajz alapján tetszik ez az új X rajzfilm. Csak azt nem értem, miért lett a címe Wolverine & the X-men... persze, amennyire fejőstehén lett Rozsi, valószínűleg ez dobja meg a nézettséget. ;D De akkoris... :P

pedig a régebbi X verzió szerintem tökéletes grafikájú volt, hát még ma hogy nézne ki modern szinezéssel, effektekkel...
Azért kicsit oldschool volt. A hajakat újradesignolnám, meg néha a ruhákat. Ezen kívül tényleg tökéletes lenne mai technikával.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1270 Dátum: 2008. Május 09. - 10:46:59 »
Szerintem most a készülő Wolverine film miatt emelték ki őt az X-Menből és azért lett ez a címe. Majd pár év múlva meg jön a Magneto & The X-Men is. :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1271 Dátum: 2008. Május 09. - 11:11:16 »
Azért kicsit oldschool volt. A hajakat újradesignolnám, meg néha a ruhákat. Ezen kívül tényleg tökéletes lenne mai technikával.
Jó , igen ezt én is így gondolom, csak maga a technika, rajzolás, ahogyan megrajzolták a rajzfilmet, az lenne jó mostanság is  rajzfilmekben.  szerintem...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1272 Dátum: 2008. Május 09. - 11:17:40 »
És a Spectacular rajzfilmhez mit szóltok, szerintem egész jó:
http://www.spidermananimated.blogspot.com/

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1273 Dátum: 2008. Május 09. - 12:13:52 »
Ebből láttam egy részt is youtube-on. :D Hát, nekem még mindig a régi Spider-Man TAS a kedvencem, ezek az új rajzfilmek nem jönnek be annyira. ;)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1274 Dátum: 2008. Május 09. - 12:46:41 »
Jó , igen ezt én is így gondolom, csak maga a technika, rajzolás, ahogyan megrajzolták a rajzfilmet, az lenne jó mostanság is  rajzfilmekben.  szerintem...
Persze, az jó lenne. ;)

Ez a Spectacular kb ugyanaz a kategória, de a trailer alapján nagyon fiataloknak szól, akiknek húdenagyszám a gimi. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1275 Dátum: 2008. Május 09. - 15:31:16 »
Na most már azt is kiderítettem, hogy Vaughn-t miért vették le a Thor-ról, ugyanis Vaughn a történetet a régmúltba helyezte volna, a viking mitológiát szerette volna alapul venni, sok szörnnyel, istenekkel. Ez nem is hasonlított volna a képregénybeli Thorra, a Marvel stúdió pedig kifejezetten a képregényes figurát szeretné vászonra vinni, hogy aztán az később a Bosszú Angyalaiban is feltűnjön. A forgatókönyvet Mark Protosevich-re bízták, akinek a nevéhez a Legenda vagyok és a Poszeidón fűződik. Vaughn pedig egy másik képregényfilmmel vígasztalódhat, a Kick Ass  egy 15 éves fiúról szól, aki annak ellenére válik szuperhőssé, hogy nincsenek különleges képességei.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1276 Dátum: 2008. Május 09. - 15:49:24 »
Tök jó, hogy a Kick Asst még be sem fejezték (jelenleg a második rész jelent még csak meg), de máris lecsaptak rá.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1277 Dátum: 2008. Május 09. - 16:08:48 »
Ez a rajzfilmbeli Pókember olyan, mintha a 60-as évekbeli rajzfilmet hoznák vissza. Pókember úgy néz ki, mintha Todd Nauck rajzolta volna.  :drying:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1278 Dátum: 2008. Május 09. - 17:08:39 »
Az X-rajzfilmet én egyszer régebben már belinkeltem. ;) Ezt a Póki reklámot is láttam már. Szerintem nem rossz, de nem is a legjobb és egyetértek Juval, szerintem is inkább gyerekeknek készült.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1279 Dátum: 2008. Május 09. - 22:12:11 »
Wolverine poszter: