Árnyék belépője nagy volt, de sajna a sminkje és a finoman szólva is eltúlzott vallási fanatizmusa sikeresen semlegesítette ezt a második jelenetében.
A Rozsomák-Halálcsapás küzdelem nekem túl sablonos volt. Halálcsapáson ott egyértelműen látszott, hogy a szerepe annyi, hogy egyszer jól összeverjék egymást Rozsomákkal, ezzel ki is fújt. Még azzal se erőlködtek, hogy valami egydimenziósat próbáljanak csinálni belőle, és ezen az elég gyengécske magyarázat se segített. Ennél már a God Loves Man Killes II-féle (ha már az I-et próbálták volna megfilmesíteni) szerelemtől elvakult csitri-Juriko is összetettebb lett volna. Sőt, egy blokktégla összetettebb lett volna. Ezek az elemek vitték le nálam az élvezhetőségi értéket, amúgy voltak nagyon jó elemek (Rejtély, Jégember... pedig ő elég unszimpatikus volt az első részben).