Szavazás

Pókember klasszikusok. Melyik időszak érdekelne a legjobban?

Stan Lee-John Romita (Amazing 39-122, Gwen Stacy-időszak)
Ross Andru (Amazing 123-200)
Magyar Pókemberrel párhuzamos sztorik más címen (Amazing 201-320)
Mark Bagley (kimaradt részek, Amazing 374-387)
Csak a nagyobb, ismertebb történetek

Szerző Téma: Marvel Könyvek: Pókember  (Megtekintve 127797 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #60 Dátum: 2007. November 13. - 13:49:59 »
Igazából, onnan indult ki ez az alcím, hogy Marvel Knights. Mivel az amolyan 16+-os sztori volt, annak sikere után még néhány címet bemarvelknightsosítottak, és komolyabb sztorikkal nyomták tele. Azt hitték Pókembernél ez nem fog menni, de Millarnak ment.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #61 Dátum: 2007. November 13. - 13:55:24 »
A MArvel Knights imprint '98-as, a Marvel Knights ongoing v1 2000-es. Nem, nem onnan indult ki. :) A Black Panther v3 vagy a DD v2 volt az első, nem emlékszem pontosan, melyik. De pl. az Özvegy első MK-minije is előbb jött ki.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #62 Dátum: 2007. November 13. - 15:20:22 »
Tényleg! El is felejtettem. Előbb volt pár alig menő sorozatban a MK. Azt hiszem a Black Panther volt az első, mert az első néhány száőmát még meg is vettem. A rajza nagyon szép volt, emlékszem.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #63 Dátum: 2007. November 13. - 15:31:22 »
Elvileg pont az is volt a lényege, hogy pár "földhözragadtabb" és nem olyan népszerű hősből ilyen komorabb, krimisebb, felnőttesebb sztorikkal csináljanak népszerű figurákat. És javarészt stimmeltek is hozzájuk az ilyen hangulatú sztorik, az ötlet elég sikeres volt. Ezért mondom azt, hogy Quesadanak voltak főszerkesztőként nagyon is jó húzásai. A Fekete Párducból is mekkora jó karaktert faragtak a v3-v4 alatt...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #64 Dátum: 2007. November 13. - 15:41:40 »
Az elején nagyon értette a dolgát. Pókembert például felhúzta a sárból.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #65 Dátum: 2007. November 18. - 12:26:48 »
nem tudjátok h ha börzén vagy hungaro comix en veszek nagyobb mennyiségü képregényt pl hihetetlen pókit akkro kapok e rá kedvezményt? :headscratch:

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #66 Dátum: 2007. November 18. - 14:21:29 »
Todd, olyan nagyot nem tévedett a bátyád, mert tényleg volt egy ilyen csapat, 15+6 részt élt meg a sorozatuk, ráadásul egészen olvasmányos is volt (az első egy-két rész nálunk is fenn van).
Pont tegnap olvastam el. Szerintem azért nem volt egy nagy durranás.

Kanaszta: Nem kapsz.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #67 Dátum: 2007. November 18. - 14:54:09 »
nem tudjátok h ha börzén vagy hungaro comix en veszek nagyobb mennyiségü képregényt pl hihetetlen pókit akkro kapok e rá kedvezményt? :headscratch:
A Hihetetlen Pókemberre biztosan nem kapsz, de Kaine-től ha veszel például három könyvet, akkor azt biztosan kedvezményesen kapod meg. ;)

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #68 Dátum: 2007. November 21. - 21:42:58 »
Lehet, hogy én vagyok itt az egyetlen, de nekem fogalmam sincs, hogy miről szól az MK:SM sorozat.  :-[ Nem adnátok róla egy-két infot? Csak amolyan kedvcsináló morzsákat...  :) A hatodik szám ugyan megvan, de abból csak annyit értettem, hogy Peter May nénit keresi.
És ha teljesen őszinte akarok lenni, a rajztól nem voltam annyira elájulva. Volt egy-két jó kép Pókemberről, máskor viszont olyan elnagyoltak a rajzok, hogy legszívesbben ott helyben letettem volna az újságot. Ezzel egyedül vagyok? De ha azt mondjátok, a történet (meg a Macska dekoltázsa  ;D) miatt megéri megvenni, akkor nem fogok habozni.
Bár valószínűleg mindenképp megveszem (azért kíváncsi vagyok), főleg, ha ezzel közelebb kerülhetünk egy magyar nyelvű Child Within-hez.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #69 Dátum: 2007. November 21. - 22:48:31 »
Valóban, a nagy átívelő történet May néni keresése. Ezen belül 3 különböző kisebb történet van benne. Az elsőben egyértelműen a fejvesztett keresés visz mindent, meg a nagy bunyók Elektroval, Keselyűvel, Zöld Manóval, mindez persze Felicia mellett.  :D
A másodikban Venom a főszereplő, és ott már van vendégrajzoló is Frank Cho személyében. A harmadik pedig a végkifejlet, amelyből megtudunk mindent, mi történt May nénivel, ki tette mindezt, miért és hogyan volt rá képes, továbbá bunyó a Sinister Twelve nevű csoportal a Macsi segítségével. Ennyi lenne spoilerek nélkül. Ha így nem is túl érdekes, a sztorivezetés, a karakterek nagyon érdekesek, a megoldás nem szokványos, a kivitelezés pedig néhol elég brutál egy Pókhoz képest.
Röviden benne van mind a négy dolog, amitől jó lehet egy Pókember: rajz, karakterizációk, bunyó és magánélet.  ;)
Ja, a Child Withinhez egy lépéssel közelebb visz, valóban.  :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #70 Dátum: 2007. November 22. - 04:26:38 »
Ez a két legfontosabb: Macsi, és közelebb visz a Child Withinhez! ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #71 Dátum: 2007. November 22. - 07:05:10 »
A Pókember már nem is fontos? :roll:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #72 Dátum: 2007. November 22. - 07:58:31 »
Nem, az csak mellékesen benne van, nyugodtan lehetne Fekete Macska Hihetetlen Dekoltázsa is a címe, + Venom :venom:.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #73 Dátum: 2007. November 22. - 09:36:27 »
Ha ennyire a dekoltázsra vagytok rágerjedve, akkor egyszerűbb lenne ha Kaine Tarot-ot adna ki. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #74 Dátum: 2007. November 22. - 09:45:49 »
Vagy valami jó kis mangát nem?  :twisted:

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #75 Dátum: 2007. November 22. - 10:09:29 »
Egy kellemes dekoltázs sokat nyom a latban ;D. Köszi kaine a részletes leírást, így még kiváncsibb lettem. Azt nem is tudtam, hogy a Zöld Manó is benne van  :o. Egyre valószínűbb, hogy meg fogom venni  ;).

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #76 Dátum: 2007. November 22. - 10:36:09 »
Vagy valami jó kis mangát nem?  :twisted:
Azt inkább ne. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #77 Dátum: 2007. November 22. - 11:14:56 »
A Zöld Manó pedig már kinn van az előzetes képeken is. Jut eszembe, este jönnek az újabb képek.  :)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #78 Dátum: 2007. November 22. - 16:22:45 »
Hát nem tudom, Felicia a dekoltázsa nélkül is elég, hmmm... vonzó! :hehe:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #79 Dátum: 2007. November 22. - 18:06:21 »
Ha ennyire a dekoltázsra vagytok rágerjedve, akkor egyszerűbb lenne ha Kaine Tarot-ot adna ki. ;D
Nem is rossz ötlet, de nem tudom, azért kiadnék-e 2000-3000 Ft-t, abban nincs Venom.