Szavazás

Pókember klasszikusok. Melyik időszak érdekelne a legjobban?

Stan Lee-John Romita (Amazing 39-122, Gwen Stacy-időszak)
Ross Andru (Amazing 123-200)
Magyar Pókemberrel párhuzamos sztorik más címen (Amazing 201-320)
Mark Bagley (kimaradt részek, Amazing 374-387)
Csak a nagyobb, ismertebb történetek

Szerző Téma: Marvel Könyvek: Pókember  (Megtekintve 127797 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #100 Dátum: 2007. November 28. - 22:46:49 »
Ma megvettem azúj Póki kötete és az ÚjBA-t is. elég nehezn találtam rá a vegyesboltra, pedig elég közel voltam hozzá csak rossz emberektől kérdeztem meg hol található az utca... ;D első ránézésre nagyon szép lett minkét kiadvány, a Pókiban külön örülök a doksiknak, mindig elolvasom őket, és az előzetes is jó lett a végén. Első ránézésre tökéletes, mint az eddigiek, gratulálok! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #101 Dátum: 2007. November 29. - 15:04:19 »
Örülök, hogy tetszik a külcsíny, biztos vagyok benne, hogy a tartalmával sem lesz lesznek problémáid.  ;)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #102 Dátum: 2007. December 02. - 15:30:57 »
Ezz de gyönyörű!! Nem is győzném dicsérni, úgyhogy inkább nem is teszem.
Inkább csak kérdezek:
-Bagolyos sztorit még nem olvastam, neki milyen kalandjai voltak Pókival??
-Macsnak köze van a Bagolyhoz? Vagy ez csak később derül ki?
-Szégyellem ugyan, de akkor is: Normannal való utolsó emlékem az, amikor megöli Ben Reillyt. Ez után az a 10 év teljesen kiesik. Mik történtek közben?? Van egy francia Spectacularom, abban kötnek békét, de hogy miért, azt nem tudom. Béna Ramos.
Egyébként tényleg mindenki nagyon szadista. Elektro a gyerekekkel, Macs Keselyű unokájával, De leginkább Osborn a szőke barátnővel...
Nem is tudnám tetézni, mennyire tetszik a sztori.

Érdekesség: Amikor a végén megjelent May, én azt hittem az lesz majd a bonyodalom a következő részben, hogy MJ haza jön, és közben ott van May néni és Felicia is, és ebből nem kicsi félreértés adódhatna, hogy Pete miért külde őt el a világ másik végébe... :lol:

A borító galéria is nagyon király, szeretem amikor nem csak a képet rakják be, hanem rá raknak mindent, a logótól az árcimkéig...
És az előzetesek miatt egy kicsit aggódtam hogy a rajzok nem kellően aprólékosak (A Macs különszám 2. részében szerintrm üresebbek voltak a rajzok), de nem!! Minden szuper, nagyon király, köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm kösz...

Már nagyon várom Chot, kíváncsi vagyok mit alkot. Habár én nagyon szeretem, azért neki is vannak kicsit üresebb rajzai. De remélem a legjobbakat, az előzetesek alapján nem kell majd aggódni...
És aminek még örülök, hogy a 3 kötet borítójára továbbra is lehet tippelgetni...
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 02. - 15:32:43 írta NERIDA »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #103 Dátum: 2007. December 02. - 23:49:21 »
Ilyen egy elégedett vásárló.  ;D
Köszi, Nerida!  ;)
Bagoly-Pók: Klón sztorikban kerültek közelebbi ismeretségbe egymással.
Macsnak semmi köze, csak elfogadta egy munkáját
Normannek megmondta Pókember, hogy megbocsát neki Gwen miatt, és ezt Norman sehogy se tudta kezelni. Azóta nemigen találkoztak.

silo2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #104 Dátum: 2007. December 03. - 00:06:51 »
Nagyon szépre sikerült mindkét kiadvány. Egyenlőre csak a marvel knights spider-man-t olvastam, (az avengerst még régebben angolul). Nagyon érdekesen indul ez a történet, kiváncsi vagyok az új Venomra. Kár hogy a Manó ilyen keveset szerepelt ,remélem a harmadik részben több szerepet kap :). Melyik füzetben fogadta fiává Petert? A Keselyünek a végén tényleg kikapta a Macska az egyik szemét? Remélem még sok ilyen szép kiadvány készül majd. Én örülnék egy-két régebbi storynak is. Mindenesetre köszönöm ,amíg ilyen történetek ilyen miőségben lesznek kiadva addig én nem fogom sajnálni rá a pénzt. Csak így tovább.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #105 Dátum: 2007. December 03. - 00:19:47 »
Kár hogy a Manó ilyen keveset szerepelt ,remélem a harmadik részben több szerepet kap :).
Õ jelen lesz végig, ő az egyik összekötő szál.
Idézet
Melyik füzetben fogadta fiává Petert?

Amikor abbahagytuk a Pókember-kiadást 10 éve, akkor jött volna. Két részes volt, az Amazing és a Spider-Man 25. részei.
Idézet
A Keselyünek a végén tényleg kikapta a Macska az egyik szemét?

Szerintem csak szétütötte. :)
Idézet
Remélem még sok ilyen szép kiadvány készül majd. Én örülnék egy-két régebbi storynak is. Mindenesetre köszönöm ,amíg ilyen történetek ilyen miőségben lesznek kiadva addig én nem fogom sajnálni rá a pénzt.

Köszi, de ha régebbi történetek kerülnének sorra, az biztosan nem lenne fényes lapon.  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #106 Dátum: 2007. December 03. - 21:56:49 »
Nekem ez a történet nagy csalódás volt, úgy gondoltam, hogy jó lesz, de ehelyett eszméletlen jó volt, a rajzokat legunkább egy újulásközeli húb*zzmeggel lehet jellemezni, már a Feket Macsiban is lenyúgöztek Dudsonék képei, de ezen azt hittem eldobom az agyam, hihetetlen lett. A történet szintén baromi jó, főleg a mellékepizódok dobták fel, az elején amikor a két csóka a DR. Szösziröl beszélget, vagy amikor a gyomorbajos verőemberrel dumál pókember, na az kegyetlen nagy volt.
Képzeljétek, micsoda élvezet lesz ezeket a sztorikat 10 év múlva olvasgatni, mint amikor most beteszel egy 20 éves filmet, és ott van a kőkemény 80-as évek feeling, ezek ugyanígy megörőkítették, ezt a kort.

UI: Szerintetek melyik filmen bukott 20 millát a vezér?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #107 Dátum: 2007. December 04. - 00:36:11 »
A Mr. és Mrs. Smith-en.  :D
Nekem a kedvenc részem, amikor a Kesi és Elektro indulnak a bárba, meg amikor dumálnak, miután Elektro elintézte Pókembert.  :D
De király a tanulók dumája is.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #108 Dátum: 2007. December 04. - 07:52:50 »
Én is egyből arra gondoltam, csak nem tudtam, mikori a képregény.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #109 Dátum: 2007. December 04. - 13:47:25 »
Na emberek én ígéretemhez híven bevásároltam képregényből, Miskolcon. Mindenből vettem 3-at, és még az sem tartott vissza, hogy az eladó enyhén nézett csak őrültnek. Elolvasni még nem volt időm, de nemsokára  ;D
A HC-n nem tudtam megjelenni, de a következő börzén úgyis ott leszek.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #110 Dátum: 2007. December 04. - 15:54:03 »
Mindenből vettem 3-at
És mindegyiket elolvasod majd?? :D

Egyébként May néni miért is költözik a városba? Emlékszem az első alkalomra, a sorozat újra indításánál, aztán megint haza költözött, most meg hogy tudja ki Peter megint a városba. De Amazingban ez mikor történik?? És miért?
Illetve a házat nem agyják el ugye?? Mert akkor a Civil War elött milyen házat robbantottak volna fel?? (amikor elkezdődik Peter és Tony barátsága)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #111 Dátum: 2007. December 04. - 16:20:55 »
Igen, mától lehet kapni az új könyveket az Alexandrában is (gondolom Ben, te a Vallhallában vetted őket).  :nezze: :spidey:

Egyébként May néni miért is költözik a városba?
Hogy közelebb legyenek Peterrel egymáshoz.
Idézet
De Amazingban ez mikor történik??
Ezek a részek kábé pont ott tartanak, ahol most a HihiPókban az Amazing.
Idézet
Illetve a házat nem agyják el ugye?? Mert akkor a Civil War elött milyen házat robbantottak volna fel??

Így van, nem adják el, az a házrobbantós rész még 7 résznyire van a magyar kiadásokban.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #112 Dátum: 2007. December 04. - 16:47:25 »
Mindenből vettem 3-at
És mindegyiket elolvasod majd?? :D

Egy olvasásra, egy a gyűjteménybe, egy pedig bizniszre vagy ha a másik kettővel baj van.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #113 Dátum: 2007. December 04. - 17:59:48 »
Akkor te mindneből kettőt veszel...egyte olvansi, egyet meg érintetlenül hagysz, a gyűjtemény számára? Amit elolvasól, az már nem kerülhet bele a gyűjteménybe?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #114 Dátum: 2007. December 05. - 08:31:28 »
Tegnap én is elolvastam, de sajnos egyet kell értenem Talgabyval: valahogy nem jött annyira be. Szépek voltak a rajzok, a történet is utólag belegondolva jó, de a megoldás valamiért nem tetszett. A vége viszont nagyon jó volt. ,,Egy ismerős arc..." Akkor kezdett el bennem motoszkálni valami, kár hogy az volt az utolsó oldal. Ettől függetlenül érdekel a folytatás, úgyhogy az is meglesz.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #115 Dátum: 2007. December 05. - 10:22:28 »
Akkor te mindneből kettőt veszel...egyte olvansi, egyet meg érintetlenül hagysz, a gyűjtemény számára? Amit elolvasól, az már nem kerülhet bele a gyűjteménybe?

Igen. Pontosan így. Többen néznek emiatt őrültnek még a családban is, de én szeretem alaposan "végigrágni" magam a képregényeken. De ez akkor is jól jön, ha egy képregénynek idővel felmegy az értéke. Én azt szoktam csinálni, hogy az általam favorizált címek: Avengers, Captain America és persze a Pókok első számaiból 2-3-at beszerzek. Így van például 2 db-om az Ultimate Spider-Man #1-ből, a Spectacular Spider-Man vol.1. 1--3-ból 2-2 db, a New Avengers 1-3 szintén 2-2 db minden borítóvariációval és directors cut-al.
Lényegében 2 külön gyűjteményt tartok fenn. Az egyik az olvasásra szánt képregényeknek, a másik meg a de jó nézni és mutogatni a fólia mögül kategória.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #116 Dátum: 2007. December 05. - 11:15:35 »
Hát, ha bírnám anyagilag, én is ezt csinálnám.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #117 Dátum: 2007. December 05. - 11:20:24 »
Talán majd az orvosi fizetésből futja rá. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #118 Dátum: 2007. December 05. - 12:03:55 »
Remélhetőleg! ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #119 Dátum: 2007. December 05. - 12:22:58 »
Én jogász (Uniós adminisztrátor vagyok) fizetésből csinálom, de mivel nem dohányzom, nem járok szinte sehova, discot eddig csak kívülről láttam, jut a hobbimra és lényegében az egyetlen szenvedélyemre.
Egy orvosi fizetésből is simán megoldható  :D