Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 130869 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Fantasztikus Négyes
« Válasz #180 Dátum: 2008. Július 30. - 09:52:38 »
/kicsit lemaradva/ Sepi tök jól néz ki a kép, kicsit lehetett volna lillásabb és akkor már mehetett volna a filmbe

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Fantasztikus Négyes
« Válasz #181 Dátum: 2008. Július 30. - 10:06:15 »
A film hivatalos conceptje Galactusról hát finoman szólva is gyengus.


Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Fantasztikus Négyes
« Válasz #182 Dátum: 2008. Július 30. - 10:25:34 »
Ju: én láttam egyszer egy olyan pókos horrorfilmet, aminek a végén volt egy ház méretű pók... A gond csak az volt, hogy a film elején egy normál méretű pókból indultak ki, és annak a sokadik generációs utóda lett a ház méretű... :omg: Eléggé B-kategóriás film volt amúgy.
A filmekben nagyon el tudják szúrni... ha élőben találkozom egy nagyobb pókkal, azonnal előjön az ízeltláb-fóbiám. :-\

Az alakváltás jó ötlet, hogy csak azért látod humanoidnak, mert ember vagy és ez a legegyszerűbb forma, ahogy az agy fel tudja fogni. Így viszont fizikailag megsebezni elég esélytelen, legfeljebb akarattal.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Fantasztikus Négyes
« Válasz #183 Dátum: 2008. Július 30. - 10:29:40 »
mármint  galactus egy izzó gázfelhő???  :headscratch: :stupid:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Fantasztikus Négyes
« Válasz #184 Dátum: 2008. Augusztus 27. - 17:19:57 »
Igen, ezt elég hülyén oldották meg.


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #186 Dátum: 2009. Március 09. - 22:00:24 »
Na ez érdekes. Örülnék neki ha lenne folytatása, de nem értem miért akarják lecserélni az egész szereplőgárdát. Szerintem nem abban volt az előző részek hiányossága.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #187 Dátum: 2009. Március 09. - 22:02:16 »
Inkább adják oda ennek is a forgatókönyvét Millarnak. Az F4 egy kőkemény sci-fi, aminek egy család a főszereplője (ismerős?). Csináljanak benne pofaleejtős dolgokat, legyen nagy, merjen olyan dolgokkal előhozakodni, amiket még Hollywood is ritkán mert volna csinálni (ez a mesterségesen létrehozott Új Föld pl. tipikusan az F4-be való húzás volt, ilyeneket lássunk már a filmeken is).

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #188 Dátum: 2009. Március 09. - 22:09:46 »
Azt már ellőtték a Galaxis Utikalauz stopposoknak filmben. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #189 Dátum: 2009. Március 09. - 22:32:12 »
Eh, igaz... viszont azt a tök szimpatikus robotot be lehetne rakni H.E.R.B.I.E.-nek az F4-ben. Meg hát ha egyszer mindenki azt mondta rá, hogy a Hihetetlen családot utánozza, csak élő színészekkel (annak az adaptációja, aminek Darth Vadert is köszönhetjük, annyira régi), akkor egy Galaxis útikalauzos párhuzam már meg se kottyanhat. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #190 Dátum: 2009. Március 09. - 22:46:16 »
Aaaaannyira utálom, hogy minden képregényfilmből darkot kell csinálni.  >:( Üdítő színfolt volt az F4 a többi között, muszáj abból is egy közepes drámát csinálni?  :stupid:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #191 Dátum: 2009. Március 09. - 22:53:02 »
Az F4 családi részének fele arról szól, hogy folyton marják egymást, és hogy éppen ki lép ki azon a héten a csapatból. Ebből vagy egy agyament vígjátékot vagy egy realista, sötét valamit lehet csak kihozni (vagy egy brazil szappanoperát, de annak nem örülnének túl sokan).

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #192 Dátum: 2009. Március 09. - 23:04:52 »
Vártam hogy egyszer majd legyen egy F4 "Begins", de nem gondoltam hogy ilyen hamar sor kerülhet rá. :hehe: Ha sikerül jó rendezőt (és színészeket, ha teljes gárdacsere lesz) találniuk a projekthez, akkor én örülni fogok neki. :brow: De abban egyetértek Kaine-vel, hogy nem kell túlságosan komornak lennie, legyen benne humor is. Csak vegyék komolyan a képregény alapanyagot.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #193 Dátum: 2009. Március 09. - 23:11:11 »
Nézzünk előre: Jessica Albánál jobb csajt úgyse találnak. A Fáklyánál jobb és élethűbb képregénykarakter még sosem volt mozivásznon. Abszolút tökéletes választás és karakterizálás. Reed lehetett volna komolyabb, de a színész hasonlított rá, ami nem kis szó.
Már a színészeken el fog bukni nálam...

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #194 Dátum: 2009. Március 09. - 23:12:20 »
Csak nekem tetszettek az F4 filmek? :-[ Szerintem nagyon szórakoztató családi filmek lettek, olyan nosztalgikus élmény volt , mint kiskoromban a Disney családi filmek vasárnaponként.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #195 Dátum: 2009. Március 09. - 23:20:16 »
Űgy hangzott, mintha nekem nem tetszettek volna?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #196 Dátum: 2009. Március 09. - 23:21:32 »
És az én üzenetem is úgy hangzott? Én imádtam mind a kettőt.  :D

Nézzünk előre: Jessica Albánál jobb csajt úgyse találnak.
Ez nagyon igaz.  :sweetheart:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #197 Dátum: 2009. Március 09. - 23:26:00 »
Akkor megnyugodtam. 8)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #198 Dátum: 2009. Március 09. - 23:28:53 »
Nézzünk előre: Jessica Albánál jobb csajt úgyse találnak. A Fáklyánál jobb és élethűbb képregénykarakter még sosem volt mozivásznon.
Ezzel mondjuk egyetértek, bár nekem valahogy itt Alba nem jött be annyira, a Sin Cityben jobban tetszett... :headscratch: De Fáklya tényleg király volt. :D Viszont Reed nekem nemigazán tetszett. A Lényt meg szerintem CGI-vel kéne megcsinálni, úgy lenne a legjobb, igaz hogy kurtadrága lenne... Amit nagyon fogok sajnálni, az McMahon kiesése lesz, mert ő nagyon passzolt Fátum doki szerepére...

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #199 Dátum: 2009. Március 09. - 23:36:21 »
bár nekem valahogy itt Alba nem jött be annyira, a Sin Cityben jobban tetszett...
Biztos bejönnek a fekete-fehér nők.  ;D
Én imádtam mind a kettőt.  :D
Én is, különösen a másodikat. Alapjában véve, a legtöbb képregényfilm nekem tetszett valamennyire. Mindegyikben találtam valamit, ami miatt jó volt legalább bizonyos részlete(i).