Szerző Téma: Csere-Bere - Adok-kaPÓK  (Megtekintve 477572 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2600 Dátum: 2012. Június 15. - 13:55:24 »
Nekem két ilyenem is van, csak más matricával. :P
nekem 32 csak azt eladtam ezt gondoltam ide külön fölteszem :D

Érdekesebb kérdés, hogy vajon melyik Kingpin-kötet lehet a sarokban. :) Mutánsvilág?

ja igen utólag én is észre vettem :D nem a mutánsvilág :D a Kitörés az :D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 15. - 13:57:08 írta hudekira »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2601 Dátum: 2012. Június 15. - 14:02:40 »
Érdekesebb kérdés, hogy vajon melyik Kingpin-kötet lehet a sarokban. :) Mutánsvilág?
;D

Nekem van egy ilyen gépem, de elveszett a tévével összekötő zsinórja. Ha olyanja lenne valakinek (vagy akár teljes gép), szívesen megvenném tőle.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2602 Dátum: 2012. Június 15. - 15:11:50 »
Érdekesebb kérdés, hogy vajon melyik Kingpin-kötet lehet a sarokban. :) Mutánsvilág?
Jó reklám, jó helyen. :)

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2603 Dátum: 2012. Június 15. - 16:01:37 »
Ez milyen konzolra van?

ez nagyon régi lengyel piacos v kínai boltos tvre köthető tv játékba. Sárga kazettának hívjuk, már sztem relikvia régen ezzel volt tele a piac...

Sega Mega Drive 2, nem?
http://electro.blog.hu/2010/10/03/sega_super_rack_2
Nekem is volt egy Pókemberem ilyenhez, más volt a rajz rajta az biztos...
Ebben a játéban van az, hogy Homokemberrel kell bunyózni egy homokos pályán, ahol mindenhol fel tud bukkanni?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2604 Dátum: 2012. Június 15. - 16:28:54 »
Nekem két ilyenem is van, csak más matricával. :P
nekem 32 csak azt eladtam ezt gondoltam ide külön fölteszem :D
32 pókemberes játék, vagy sárga kazi? Mert nekem sárga kazis pókemberes játékból van kettő. :)

D-Tox: Nekem olyanom van, amiben a Baljós Hatossal harcolsz. Homokemberre pont nem emlékszem, hogy lett volna. aztán lehet, hogy ez egy másik játék. :D

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2605 Dátum: 2012. Június 15. - 16:46:02 »
Ha jól emlékszem, talán még Elektro volt benne...de volt egy pálya, amin soha nem jutottam tovább, valami sötét szobába kellett bemenni (teljesen sötét lett a képernyő)...aztán visszacseréltem, mert azt hittem hibás a kazi...

Amúgy ez a Te játékod?
http://en.wikipedia.org/wiki/Spider-Man:_Return_of_the_Sinister_Six

Amúgy ezeken a sárga kazikon az volt a legjobb, hogy sokszor rájuk volt ragasztva valami vevő-csalogató kép  :D, aztán teljesen más játék volt rajtuk...
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 15. - 16:54:28 írta D-TOX »

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2606 Dátum: 2012. Június 15. - 17:19:09 »


Sega Mega Drive 2, nem?
http://electro.blog.hu/2010/10/03/sega_super_rack_2
Nekem is volt egy Pókemberem ilyenhez, más volt a rajz rajta az biztos...
Ebben a játéban van az, hogy Homokemberrel kell bunyózni egy homokos pályán, ahol mindenhol fel tud bukkanni?


Nem ez egy kinai gagyi dolgokhoz volt,de a lejjebbi hozzászólásodnál írva te is tudod látom h mire gondolok mert írtad h nem mindig az volt benne ami rajta.
Szóval a sega ez egy minőségibb konzol volt(meg ahoz fekete kazetták voltak) mint a sárga kazettás tv játék (ez pedig annak már egy mondernabb változata amihez billentyűzet is volt :D h menőbb legyen http://media.babaszoba.hu/csevego/6/3/3516336.jpg )



32 pókemberes játék, vagy sárga kazi? Mert nekem sárga kazis pókemberes játékból van kettő. :)

D-Tox: Nekem olyanom van, amiben a Baljós Hatossal harcolsz. Homokemberre pont nem emlékszem, hogy lett volna. aztán lehet, hogy ez egy másik játék. :D


a 32 másik játék volt teljesen, csak gondoltam ez hátha valakinek többet ér mint akinek odaadom a többivel...hátha van valaki aki nagy pókfan.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2607 Dátum: 2012. Június 15. - 18:03:22 »
Én is megtaláltam azt a pár játékomat, amim van:
http://imageshack.us/photo/my-images/404/p1010058gu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/4/p1010059ln.jpg/

Az a Batman és Robin anno jó volt...azt hittem, hogy van valami köze a mozifilmhez, erre mikor beraktam, zombik, boszorkányok, vérfarkasok ellen kell küzdeni  ;D .
Barátomnak is megvettem anno ugyanezt a szülinapjára, s ha jól emlékszem, nála "ugyanaz" volt a játék, de Batman és Robin helyett valaki mások voltak a főhősök...akikkel bunyózni kellett.

Azt a Contrát azért vettem meg, mert valami jó lövöldözős játék volt...és Kábel is volt a főszereplő...erre otthon betettem, s Robotzsarus-játék volt helyette azon :).
A Back to the future-nek is elég érdekes a "promo-képe"...bár azon legalább az a játék van rajta...
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 15. - 18:06:01 írta D-TOX »

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2608 Dátum: 2012. Június 15. - 18:09:24 »
Én is megtaláltam azt a pár játékomat, amim van:
http://imageshack.us/photo/my-images/404/p1010058gu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/4/p1010059ln.jpg/

Az a Batman és Robin anno jó volt...azt hittem, hogy van valami köze a mozifilmhez, erre mikor beraktam, zombik, boszorkányok, vérfarkasok ellen kell küzdeni  ;D .
Barátomnak is megvettem anno ugyanezt a szülinapjára, s ha jól emlékszem, nála "ugyanaz" volt a játék, de Batman és Robin helyett valaki mások voltak a főhősök...akikkel bunyózni kellett.

Azt a Contrát azért vettem meg, mert valami jó lövöldözős játék volt...és Kábel is volt a főszereplő...erre otthon betettem, s Robotzsarus-játék volt helyette azon :).
A Back to the future-nek is elég érdekes a "promo-képe"...bár azon legalább az a játék van rajta...

ooo a power rangers is jó volt:D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2609 Dátum: 2012. Június 15. - 20:38:20 »
Igen, ez van meg. :)

A sötét pályát én is szívtam sokáig, de aztán csak meglett. :)

Van egy-két ismerős játék. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2610 Dátum: 2012. Június 15. - 21:35:51 »

Ebben a játéban van az, hogy Homokemberrel kell bunyózni egy homokos pályán, ahol mindenhol fel tud bukkanni?


Az a Homokemberes már nem a PSX-re volt? Mintha az Enter Electro-ból rémlene egy ilyen pálya.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2611 Dátum: 2012. Június 15. - 21:45:06 »
Én az Enter Electroval sohse játszottam.
Ezt a sárgakazis Pókemberes játékot még valamikor a 90-es évek közepén vettem, vagy a legvégén (az Enter Electro 2001-ben jelent meg).
Az nagyon megmaradt bennem, hogy volt ez a Homokemberes-pálya, azt hiszem 2 szintes volt, s ugrálni kellett gyorsan, mert Homokember bármikor előtermett a hátad mögött a homokból, s lecsapott.
Ettől függetlenül, lehet, hogy később is feldolgozták ezeket a jeleneteket vagy valami hasonló pályát alkottak...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2612 Dátum: 2012. Június 15. - 23:26:59 »
Az Enter: Electróban tényleg van egy ilyen pálya.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2613 Dátum: 2012. Június 15. - 23:32:04 »
Heh, a sárgakazis korszak... ;D Nekünk is voltak olyanok, legalább egy tucat. Némelyik játék egész jó volt ráadásul. :D De rég is volt... ;D Azóta már nincs meg, el lett adva minden. Viszont nintendo emulátorra meg lehet találni azokat a játékokat. :D

Amúgy ezeken a sárga kazikon az volt a legjobb, hogy sokszor rájuk volt ragasztva valami vevő-csalogató kép  :D, aztán teljesen más játék volt rajtuk...
Hajaj... ;D Kifogtam egy olyan kazit, amin Kábel és Deadpool volt, persze gyerekfejjel még nem tudtam hogy ők azok, de azt hittem, hogy valami jó kis ninjás game lesz a kazin. Ehhez képest egy Boulder Dash játék volt rajta. :lol: Mekkora csalódás volt gyerekfejjel... ;D

Viszont néha volt egy elég kellemetlen meglepi is, nevezetesen némelyik frissen vásárolt kazi nem volt hajlandó elindulni. Vagy csak egyszer, aztán soha többet.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2614 Dátum: 2012. Június 15. - 23:34:59 »
szóval vki ajánl vmit érte ?:D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2615 Dátum: 2012. Június 15. - 23:41:45 »
http://imageshack.us/photo/my-images/4/p1010059ln.jpg/
Hú, most ugrott be, ezen a képen a Batman & Flash matricás kazi megvolt nekem is. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2616 Dátum: 2012. Június 16. - 00:00:23 »
Viszont nintendo emulátorra meg lehet találni azokat a játékokat. :D
Erről kicsit bővebben?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2617 Dátum: 2012. Június 16. - 00:23:38 »
Pontosabban fogalmazva, a sárgakazis játékok a sima (hivatalos) nintendo konzol játékainak a lekoppintott másolatai voltak, többnyire egy az egyben megegyeztek, de volt olyan is amin egy adott játék főszereplő figuráját cserélték csak ki. Szóval a rendes nintendóra kijött játékok majdnem tökugyanolyanok, mint a sárga kazis változataik.
Vagyis, ha a számítógépedre letöltesz egy Nintendo emulátort, akkor utána a netről le tudsz tölteni hozzá játékokat ("Rom"-oknak hívják, egy rom file egy játékot tartalmaz), és az emulátorral elindítva a rom fájlot, máris játszhatsz pc-n a nintendós gamékkal. :) 

Nem tudom, mennyire számít illegálisnak ez a dolog, ha gáznak találjátok, vegyétek ki a hozzászólásomból, de itt egy link amin egy helyen fenn van minden régi konzol emulátora, valamint egy rahedli hozzájuk való játék:

http://www.rom-world.com/

(remélem hogy nem vírusos az oldal, nálam a virusírtó nem riasztott be)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2618 Dátum: 2012. Június 16. - 00:36:07 »
Viszont nintendo emulátorra meg lehet találni azokat a játékokat. :D
Erről kicsit bővebben?

én meg androidos telókra tudok segítséget adni GBA(game boy advance) emulátort... ellehet vele szórakozni régi pokemon pl vagy pókember vagy a marvel u.a. meg az összes gba játék fent van neten (dragon ball...batman....)

ha valakit érdekel leírom vagy elküldöm hogy kell megoldani.

Mola RAm

  • Mola Ram
  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #2619 Dátum: 2012. Június 16. - 02:26:06 »
Eladók a következő magyar kiadású képregényritkaságok:

Superman és Batman (Semic): 7, 9. 600 Ft/db

Superman és Batman (Semic): 12, 13, 14–15, 17–20; 25-27; 29–30; 32–33; 36–37. 500 Ft/db

X-Men (Semic): 2; 14; 20–21, 23–25. 500 Ft/db

Marvel Extra (Semic): 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22. 500 Ft/db

A csodálatos Pókember (Semic, 2001–): 23–72; 74–78; 80. 500 Ft/db
A csodálatos Pókember 2011/1. 900 Ft

Nagyrészt OLVASATLAN, makulátlan állapotú füzetek, a borító és a belső egyaránt érintetlen.

zs.radnoti@gmail.com 

A kiadványokat előreutalás után ajánlottan, megfelelő csomagolásban küldöm. A postai feladás díja címzettet terheli.